Sürahi

için 2,870 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sürahi

İçine içecek koymak için kullanılan kaplar olarak tanımlayabileceğimiz sürahiler aynı zamanda sofranıza şıklık kazandıracak olan servis gereçlerinden biridir. Sürahi modelleri farklı tasarımlarıyla kategorimizde beğeninize sunuluyor. Sürahi modelleri ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sürahi Modelleri Nelerdir?

Sürahi Modelleri Nelerdir?

Yalnızca bir içeceği ikram ya da muhafaza etmeye değil aynı zamanda yemek sofralarını zenginleştirmeye de yarayan sürahilerin hayli fazla model çeşitliliği bulunmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz sürahi modelleri arasında; bardaklı sürahi modelleri, başucu sürahisi, karaf sürahi, musluklu sürahi, ördek sürahi gibi çeşitler yer almaktadır. Karaf olarak da bilinen sürahi modellerini özellikle şık akşam yemeği sofralarında kullanabilirsiniz. Tasarımı damacanayı andıran musluklu sürahiler ise 2 litreden başlayıp 7 litreye kadar hacimli olabilmektedirler. Bu sürahi çeşitleri genellikle özel bir davet, doğum günü, ev görmesi, mevlüt gibi toplanmalarda içecek dağıtımını kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Başucu sürahisi ve kapağı bardak olarak kullanılabilen daha minimal boyutlardaki sürahiler ise evde ya da iş yerinde sıkça tercih edilen sürahilerdendir. Ayrıca gümüş ya da altın kaplamalı kapakları bulunan sürahi modelleri de hem misafir davetlerinde işlevine uygun olarak hem de vitrin ya da büfede dekoratif obje olarak tercih edilmektedir.

Su Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Su Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Su takımı ismiyle daha çok bilinen sürahi takımı son zamanlarda çeyiz hazırlıklarının adeta olmazsa olmazı haline gelmiştir. Evde kalabalık ve özel davetler gerçekleşeceği zaman misafirler için kullanılan bardak takımlarından oluşan bu setlerde ayrıca günlük kullanım için bulunan bardak modelleri de yer almaktadır. Su takımlarının parça sayısı üründen ürüne göre farklılık göstermektedir. En çok tercih edilen modeller ise 19, 25, 31, 49 ve 61 parçalı setlerdir. 61 parçalı su takımı setleri en kapsamlı olan modellerdir. Bu sette; 1 adet ördek sürahi, 12 adet ayaklı bardak, 12 adet viski bardağı, 12 adet uzun su bardağı, 12 adet çay bardağı ve 12 adet çay tabağı bulunmaktadır. 49 parçalı su takımı setlerinde ise viski bardağı bulunmamaktadır. Daha küçük kapsamlı 25 parçadan oluşan takımlarda da çay bardağı ve çay tabağı setleri yer almaz. Eğer sadece yemek sofralarında kullanmak için bir bardak seti alacaksanız 25 parçalı modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer sonrasında tatlı ve çay servisinde de aynı uyumu devam ettirmek istiyorsanız 49 ya da 61 parçadan oluşan takımlara yönelebilirsiniz.

Su Arıtıcı Sürahi Hakkında

Su Arıtıcı Sürahi Hakkında

Son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız su arıtıcı sürahi modelleri, en çok talep gören sürahi çeşitleri arasında yerini almayı başarmıştır. Su arıtıcı sürahilerin sahip olduğu teknoloji; musluk suyunda bulunan kloru, kireci ve diğer istenmeyen maddeleri filtreleyerek daha temiz ve sağlığa uygun su içmenizi sağlar. Pratik ve uygun maliyetli olan bu sürahilerin içinde bir filtre bulunur. Tek bir filtre ortalama 100 litre musluk suyunu filtreleyebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca bazı su arıtıcı sürahiler, filtrenizi değiştirmek için kalan zamanınızı hatırlatır. Toplam hacmi 3 ila 3,5 litre arasında değişen bu sürahiler, evinde su arıtma sistemi bulunmayanlar için hem ergonomikliği hem de uygun fiyatlı oluşu ile son derece idealdir. Yalnızca içtiğiniz suyu değil; çay, kahve ve yemek yapımında kullanılan suyu da kolayca temizlemenizi sağlayacak olan bu sürahiler oldukça pratiktir. Kategorimizden tüm su arıtıcı sürahi modellerine göz atabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz diğer servis gereçlerini de buradan inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acar (8)
Acura (1)
AROX (9)
Arzum (6)
Atadan (1)
Badya (2)
Bambum (12)
Başak (8)
Bernardo (6)
Biev (1)
Biggshop (3)
Bondy (2)
Bosphorus (1)
Bretoo (1)
Brita (83)
Careware (1)
Cemile (4)
CHEFPLUS (1)
Cosiness (4)
Decostyle (6)
Depa (4)
(565)
Doğrular (1)
Emsa (1)
Emsan (1)
Fidex Home (16)
FREECOOK (1)
GÖNÜL (1)
GÜRALLAR (3)
HEREVİN (12)
Hobby Life (12)
İpek (3)
Joie (2)
Jumbo (4)
Kalıpsan (2)
Karaca (7)
Keramika (6)
Koleksiyon (26)
Korkmaz (8)
KOSOVA (9)
Lava (2)
LAVİN (1)
Luminarc (1)
Moonstar (2)
Motta (16)
Neva (7)
Nilayen (1)
PAKSAN (2)
PAÇİ (21)
Paşabahçe (411)
PENGUEN (3)
Philips (2)
PORLAND (3)
Q Too (2)
RATİONAL (1)
SARAL (1)
SARİNA (6)
SCHAFER (3)
SİGMA (13)
Simax (15)
SUFF (1)
TantiToni (61)
The Mia (16)
Titiz (5)
Tupperware (13)
URVE (1)
VIDREX (3)
WMF (30)
Zwilling (1)
ÖZER (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(305)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(105)
(49)
(47)
(37)
(16)
(11)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(317)
ve üzeri (408)
ve üzeri (427)
ve üzeri (436)
ve üzeri (443)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL