Sürahi

için 1,853 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sürahi

Sürahi, içine içecek koymak için kullanılan kaptır. Sürahi çeşitleri, kolay dökme işlemini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Evinizde su, meyve suyu, ayran gibi içecekleri servis etmek için sürahi çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Sürahi çeşitleri arasında porselen sürahi, seramik sürahi, cam sürahi, plastik ve bakır sürahi bulunmaktadır. Siz de sürahi satın almak isterseniz, kategorimizde yer alan sürahi modellerini inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Yemek masanızın görüntüsünü tamamlamak için şık sürahi modellerini tercih edebilirsiniz. Şık sürahi modellerini incelemek ve dilediğinizi satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Şık sürahi modelleri arasında cam sürahiler bulunmaktadır. Cam sürahi modelleri, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Mutfakta, yemek masasında, kısacası dilediğiniz her yerde cam sürahileri kullanabilirsiniz. Cam sürahi fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Cam sürahiler arasında, renkli cam sürahiler ve düz tasarım cam sürahiler bulunmaktadır.

Renkli mutfak eşyalarını seviyorsanız, mutfağınıza ve sofranıza biraz enerji katmak için renkli sürahileri tercih edebilirsiniz. Ördek sürahi, şık sürahileri seven kişiler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Görüntüsü ördeğe benzeyen bu sürahi modellerinden satın almayı tercih ederek siz de tarzınızı sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Sürahi çeşitleri arasında bir de bardaklı sürahiler bulunmaktadır. Son derece kolay ve pratik kullanım imkanı sunan bu ürünleri başucunuzda ya da ofisinizde masanızda kullanabilir, susadığınız zaman kolayca suyunuzu içebilirsiniz. Mutfaklarda en çok kullanılan sürahi modelleri arasında plastik sürahiler bulunmaktadır.

Plastik sürahiler, cam sürahilere göre darbelere karşı daha dayanıklıdır. Plastik sürahi modelleri arasında da düz tasarımlara sahip olanlar ve renkli tasarımlara sahip olanlar bulunmaktadır. Zevkinize göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sürahinizle birlikte en şık su bardaklarını kullanmak için su bardağı kategorisini inceleyebilirsiniz. Su bardağı modelleri arasında kısa olanları ve uzun olanları bulunmaktadır. Tercihinize göre dilediğiniz su bardağı setini tercih edebilirsiniz. Otantik görünümlü sürahileri seviyorsanız, gümüş sürahileri ya da bakır sürahileri tercih edebilirsiniz. Goldmaster, Paşabahçe, Crate & Barrel, Neva, Royal Windsor gibi çeşitli markalar tarafından sürahi modelleri üretilmektedir. Sürahi fiyatlarını ve modellerini incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(520)
Paşabahçe (118)
HEREVİN (39)
TantiToni (21)
Koleksiyon (18)
Simax (16)
Cemile (14)
WMF (13)
Brita (12)
PAÇİ (10)
İpek (10)
Başak (9)
Motta (9)
Emsan (7)
Depa (6)
KOSOVA (6)
Karaca (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(111)
(12)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(122)
ve üzeri (151)
ve üzeri (160)
ve üzeri (166)
ve üzeri (168)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL