TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Servis Çatalı

için 362 sonuç bulundu.

Servis Çatalı

Yemek yapmayı seven, gastronomi dünyasını yakından takip eden ve gurmelik konusunda kendini geliştirmek isteyen mini şefler, mutfakta bir servis çatalı bulundurmanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Bilmeyenler için ise biz anlatalım; servis çatalı kullanmanın ve satın almanın incelikleri burada.

Servis Çatalı Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Servis Çatalı Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Servis çatalı, standart olarak bildiğimiz 4 uçlu yemek çatalları ile aşağı yukarı aynı mantıkta çalışmakla birlikte yapı olarak onlardan farklıdır. Servis çatalları çoğunlukla normal dan daha uzun olmak suretiyle genellikle iki, en fazla üç uca sahip olur. İki uçlu servis çatalları, aynı zamanda et servis çatalı olarak da bilinir. Özellikle biftek, pirzola ve benzeri yayvan etlerin servisinde kullanılan bu çatallar et dilimini tek bir hamlede tabağa aktarmanıza yardımcı olarak etin çataldan kaymasını, kopmasını ya da düşmesini engellemiş olur. Servis çatallarını tekli servis gereçleri olarak bulabileceğiniz gibi sofra kullanımı için 6'lı ya da 12'li setler halinde de bulabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu servis çatalı takımında yer alan çatallar, geleneksel çatal ebatlarında olup yine iki veya üç adet diş bulundurmaktadır. Et, balık veya peynir servis edildiğinde sunulabilecek olan bu takımlar sayesinde fonksiyonel ve şık bir sofra oluşturmanız mümkündür.

Servis Çatalı Modelleri Nelerdir?

Servis Çatalı Modelleri Nelerdir?

Farklı kullanımlar için çeşitli servis çatalı modelleri ile karşılaşmanız mümkün. Örneğin peynir servis çatalı, servis çatalları arasında en kısa olandır ve peynir tabağı ile birlikte sunulması makbuldür. Öte yandan et servis çatalları, daha ağır olmakla birlikte diğer modellere göre biraz daha uzun olur. Sert ve çok pişmiş etlerin tüketiminde kullanılan et çatalları, üzerlerinde yer alan yalnızca iki diş sayesinde etin üzerinde yeterli düzeyde baskı kurmanızı ve onu rahatça dilimlemenizi sağlar. Balık servis çatalı modelleri de özellikle balık restoranlarında sıklıkla karşınıza çıkacak bıçaklar olup, yalnızca dilimleme konusunda değil, kılçık ayırma konusunda da size kolaylık sağlayan ürünlerdendir. Son olarak salata servis çatalı modelleri de salata sunumlarında sıklıkla başvurulan çatal çeşitleri arasında. Ahşap, plastik ve paslanmaz çelik başta olmak üzere farklı malzemelerden üretilmiş servis çatalı çeşitlerini burada bulmanız mümkün.

Servis Çatalı Fiyatları Ne Civarda?

Servis Çatalı Fiyatları Ne Civarda?

Oldukça cüzi miktarlarda karşınıza çıkacak olan servis çatalı fiyatları, mutfağınız için ayırdığınız bütçeyi kesinlikle zorlamayacak düzeydedir. Paslanmaz çelikten üretilmiş, kaliteyi bir markaya ait bir servis çatalı satın alarak onu uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bununla birlikte servis gereçleri arasından satın alacağınız bir takımda da kaliteli bir servis çatalı bulmanız mümkün. Kevgir, spatula, kepçe ve servis maşası başta olmak üzere bir mutfakta bulunması gereken en elzem gereçlerin birlikte temin edilebildiği bu takımlar sayesinde mutfağınızın tüm eksiklerini tek seferde tamamlamanız an meselesi. Schafer, Korkmaz, Tupperware, Biev ve Jumbo başta olmak üzere en popüler mutfak gereçleri üreticilerinin servis çatalı çeşitleri bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. Şimdiden keyifli alışverişler dileriz!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bambum (15)
Berghoff (1)
(53)
Emsan (1)
Globy (1)
Hisar (4)
KAPP (1)
Korkmaz (10)
Nehir (1)
Pink&More (1)
Q Too (2)
SCHAFER (2)
Tefal (2)
Yetkin (1)
Zwilling (4)
Çakır (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL