TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Plastik Bardak

için 1,626 sonuç bulundu.

Plastik Bardak

Tek kullanımlık bardaklar olarak bilinen plastik bardaklar; ev, iş yeri, hastane, okul ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Kullan at bardaklar olduğundan yıkama ihtiyacı duyulmayan bu bardaklar evlerde genellikle özel kalabalık günler ve toplanmalarda tercih edilmektedir. Ayrıca uygun fiyatlı olan plastik bardak modelleri işlevsel ve pratik bardak modellerindendir.

Plastik Bardak Kullanım Alanları

Plastik Bardak Kullanım Alanları

İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri kuşkusuz sıvı ihtiyaçlarıdır. Günlük hayatta başta su olmak üzere sıkça çay, kahve, bitki çayı, süt gibi içecekler tüketiriz. Özellike ofiste ya da büyük bir iş yerinde çalışan insanlar için plastik bardaklar kullanmak çok daha pratik ve hızlıdır. Karton bardaklar ve plastik bardaklar özellikle iş yerlerinde en çok kullanılan bardak çeşitlerinden. Bunun yanı sıra okullarda, kantinlerde hatta bazı kafetarya ve çay bahçelerinde bile bu bardak çeşitlerine rastlamaktayız. Evlerde plastik bardak kullanımı genellikle doğum günü, mevlid gibi kalabalık toplanmalarda kullanılır. Böylece bardak yıkama ve bardak yetmeme gibi problemler ortadan kalkmış olur. Ancak bazı plastik bardaklar tek kullanımlık değildir. Bu bardaklar cam ve porselen bardaklara göre maliyeti daha uygun olarak kalın plastikten üretilen ve mutfaklarda da kullanılan bardaklardır.

Kullan At” Bardakların Avantajları

"Kullan At” Bardakların Avantajları

Özellikle çok sayıda kişinin çalıştığı iş yerlerinde “kullan at” bardaklar da denilen plastik ya da karton bardaklar kullanmak çok daha hijyeniktir. Mikrobik rahatsızlıkların yaşanmaması ve tam temizlik koşullarının sağlanması açısından tek kullanımlık bardaklar her zaman daha avantajlıdır. Tek kullanımlık bardaklar sayesinde siz de ağız yoluyla bulaşan bakteriler ve mikroplardan kendinizi koruyabilirsiniz. Üstelik hem sıcak hem soğuk içecekler için uygun olan bu bardaklar sayesinde pratik ve sağlıklı bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iç içe geçirilebildiğinden çok fazla yer kaplamayan plastik bardak çeşitleri küçük mutfağa sahip ofisler için de oldukça idealdir. Aynı zamanda iş yerinde ya da okul, hastane gibi kurumlarda bulunan su sebillerinde de plastilk bardaklar kullanılır. Su sebillerinin bardak haznelerine sığacak boyutlarda üretilmiş olan plastik bardaklar, bu amaçla kullanmak için de tercih edilebilir.

Plastik Bardak Fiyatları

Plastik Bardak Fiyatları

Plastik bardak fiyatları diğer bardaklarla kıyaslandığında oldukça uygun bir skalada yer alıyor. Çoklu paketler ve setler halinde hazırlanmış ve satışa sunulmuş olan plastik bardaklar tekli alıma göre tüketicilere daha fazla alım kolaylığı sağlamaktadır. Pet bardak olarak da bilinen plastik bardaklar genellikle çoklu olarak satılmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz pet bardak setinde bulunan bardak sayıları genellikle 25’li, 50’li, 100’lü, 500’lü ve daha fazla olabilmektedir. Bu plastik bardakların aynı zamanda renkli modelleri de bulunmaktadır. Dilerseniz özel günleriniz için renkli ve desenli plastik bardak modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bardağınıza uygun plastik tabak ve çatallarla pratik ve şirin ve bir sofra hazırlayabilirsiniz. Plastik bardakların yanı sıra diğer tüm bardak ve kupa modellerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (6)
7numara (1)
Acar (2)
Acura (3)
AKCAM (1)
BURSEV (1)
Cosiness (6)
Cuppin (1)
(418)
Ecem (2)
EWs (25)
HEREVİN (2)
Hobby (3)
ICF (1)
INDEKOR (1)
KAPP (6)
Karaca (1)
LAV (1)
Lavi Home (4)
Lider (5)
Liza (1)
Luminarc (1)
Lux Seri (1)
Palex (3)
PlastArt (2)
PORLAND (1)
S Box (1)
SUNCOOK (1)
Taboo (1)
Tantitoni (5)
Tercih (1)
Titiz (27)
URVE (8)
ZL (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(172)
(39)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(204)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (161)
ve üzeri (168)
ve üzeri (171)
ve üzeri (182)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL