TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kevgir

için 595 sonuç bulundu.

Kevgir

Söz konusu kullanışlı mutfak gereçleri olduğu zaman özellikle servis gereçlerinin fazlasıyla fonksiyonellik ve kolaylık sağladığını söylemek mümkün. Her mutfakta mutlaka bulunması gereken servis gereçlerinin arasında kevgir de yer alıyor.

Kevgir Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Kevgir Nedir, Ne İçin Kullanılır?

İsim olarak ilk etapta yabancı gelme olasılığı yüksek olan kevgirler, aslında gördüğünüz anda kendini anında hatırlatan servis gereçleri arasında. Özellikle katı-sıvı gıda ayrımında bir numaralı yardımcı rolünü üstlenen kevgir çeşitleri delikli yapısı ile bir nevi servis eleği ya da servis süzgeci işlevi görüyor demek yanlış olmaz. Tercih meselesidir; kimisi yemeğini bol sulu severken kimisi sulu ev yemeklerini bile kuru yemeği tercih eder. Özellikle ikinci ihtimale daha yakın olanlara yemek servisi yaparken kullanılan kevgir, delikli kepçesi sayesinde yemeğin içerisinde sıvıyı geride bırakarak sadece katı kısmın kaşıkta kalmasını sağlar. Birbirinden farklı model ve çeşitlerde kevgirlere rastlayabileceğiniz gibi pek çok farklı materyalden üretilen kevgir de bulmanız mümkün. Kullanışlılık, işlevsellik ve estetik açıdan sizi tatmin edecek bir kevgir için doğru adrestesiniz.

Kevgir Çeşitleri Nelerdir?

Kevgir Çeşitleri Nelerdir?

Kevgir modelleri genellikle üretildikleri malzemeye göre değişkenlik gösterir. Çoğu kevgir türü genellikle metalden üretilir; bunun sebebi metalin en dayanıklı materyallerden biri olmasıdır. Paslanmaz çelikten temin edeceğiniz bir kevgiri uzunca bir süre güvenle kullanmanız mümkündür. Bununla birlikte farklı malzemelerden imal edilen kevgirler de farklı amaçlar için sıklıkla tercih edilebilmektedir. Hafif bir kullanım sağlayan plastik kevgir çeşitleri, estetik bir görüntü oluşturan ahşap kevgirler ve kullanışlılık konusunda ön plana çıkan tel kevgir modelleri bolca tercih edilen çeşitler arasında. Özellikle kızgın yağda kızartma yaparken başvurulan tel kevgirler, standart kevgir yapısından farklı olarak delikli yerine telli, ızgara-vari bir yapıya sahiptir. Bu ergonomi sayesinde fazla yağın kızaran yemekten süzülmesi daha kolaydır. Kategorimizde en çok tercih edilen bir diğer ürün de kevgir setidir. Pek çok farklı ölçüde ve boyutta kevgirin bulunduğu bu set ile mutfakta kendinize pratik bir kullanım yaratmanız mümkün.

Kevgir Fiyatları Ne Civarda?

Kevgir Fiyatları Ne Civarda?

Söz konusu kevgir fiyatları olduğu zaman marka ve modele göre farklı fiyatların ön plana çıktığını söylemek mümkün. Bununla birlikte mutfak gereçlerinin tamamı ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlara sahip olan kevgirler, çok cüzi miktarlar ödeyerek mutfaktaki yemek pişirme ve servis etme işlemlerinizi kolaylaştırmanızı sağlıyor. Bambum, Gondol, Korkmaz, Narin, Tupperware, Emsan, Schafer ve Penguen gibi popüler markaların kevgir çeşitleri burada beğeninize sunuluyor. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı modeller arasından seçim yapmak ve ürününüzü mutfağınızda güvenle kullanmak için doğru yerde olduğunuz kesin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (1)
Acar (1)
Al Marka (1)
Arçelik (1)
Bastonlu (1)
Berghoff (7)
Boğaziçi (27)
Budayeni (1)
Byblos (1)
(182)
Epinox (1)
Fissler (2)
FREECOOK (1)
Hisar (1)
KAPP (2)
Kayalar (3)
KLT (4)
Korkmaz (7)
KOSOVA (1)
Kroma (1)
Master (1)
MENBA (1)
Metaltex (1)
Nehir (2)
NORAL (1)
OKYANUS (5)
PENGUEN (15)
POLOSHEF (2)
SÜZEN (6)
T Design (1)
TantiToni (1)
Tantitoni (1)
Tefal (4)
Tescoma (1)
Tonka (1)
WMF (9)
Yiğitsan (1)
Zwilling (6)
Zücev (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(35)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(12)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (62)
ve üzeri (68)
ve üzeri (71)
ve üzeri (72)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL