TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kepçe

için 1,246 sonuç bulundu.

Kepçe

Söz konusu servis gereçleri seçimi olduğu zaman en az diğer tüm servis kaşıkları kadar önemli olan bir gereç de tabii ki kepçe. Mutfağınız için doğru kepçeyi seçmiş olmak ilk bakışta çok mühim bir konu değilmiş gibi gözükebilir; ancak eğer evinizde bol bol çorba pişiyorsa aslında elinizin altında bulunan kepçe çeşitlerinin bolluğunun öneminin farkındasınız demektir.

Servis Gereçlerinden Kepçenin Kullanım Alanları

Servis Gereçlerinden Kepçenin Kullanım Alanları

Söz konusu mutfakta kepçe kullanımı olduğu zaman akla tabii ki ilk olarak çorba servisi gelir. Bununla birlikte sulu yemek servisinde de kolaylık sağlama açısından en etkili servis gereci yine kepçedir. Kepçenin sıvı gıda tüketiminde bu kadar kullanışlı olmasının sebebi, uzun sapının ve yarı-küre şeklindeki derin uç kısmının sağladığı ergonomidir. Tüm bunların yanı sıra belirtmek gerekir ki farklı çorba türleri ve sulu yemek çeşitleri için farklı kepçe modellerinden de yararlanmak avantajlıdır.

Kepçe Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kepçe Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Uzmanlar, kullanım amacınız her ne olursa olsun kullanacağınız kepçenin paslanmaz çelikten imal edilmiş olanının makul olduğunu belirtiyor. Plastik ve silikon kepçeler içerisinde BPA barındırma potansiyeli taşımasının yanı sıra çelik kepçelere oranla daha az dayanıklı oluyor. Bununla birlikte tabii ki kaliteli ve güvenilir bir markadan satın alacağınız silikon veya plastik bir kepçenin sağlığınıza zarar teşkil etmeyeceğini de belirtmek gerek. Aynı zamanda metal kepçelerin teflon tava ve tencerelerde kullanıma uygun olmadığını da vurgulamış olalım. Söz konusu kepçenin formu ve yapısı olduğu zaman da dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar yok değil. Örneğin seçeceğiniz kepçenin en az yarım kase çorba dolduracak büyüklükte bir uç kısmının olması önemli; böylece tek bir kepçede tam ayarında bir servis şekline ulaşmış olursunuz. Bununla sığ tencereleriniz için hafif ve kısa saplı bir kepçe, derin tencereleriniz ise standartlardan daha uzun ve tercihen askılı bir kepçe modeli tercih etmenizde fayda var. Ucunda askısı olan kepçeler tencere içine bırakıldığı zaman fiziksel bir denge sağlayarak batmaz ve ergonomik bir kullanım imkanı sunar. En kullanışlı kepçe modellerinden bir diğeri de kepçenin ağzında dökme çıkıntısı olanlardır. Yarım kürenin tam ortasına yerleştirilmiş, dışa dönük bir üçgen gibi görünen bu çentik, kepçenin içinden çorba dökmenizi ciddi ölçüde kolaylaştıran bir detaydır. Gastronomi guruları, profesyonel kullanım için bir kepçe satın alırken kesinlikle bu çentikten bulunan kepçeler arasından seçim yapılması gerektiğini söyler.

Kepçe Takımları & Fiyatları

Kepçe Takımları & Fiyatları

Kategorimizde karşılaşacağınız kepçeler genellikle setler halinde beğeninize sunularak alışveriş kolaylığı sağlanmasını amaçlar. Tek bir kepçe seti satın alarak aslında mutfağınızda bulunması elzem olan tüm kepçe modellerini tek seferde temin etmiş olursunuz. Standart bir kepçe takımı içerisinde birkaç farklı boyda sapı bulunan kepçe ile oval ağızlı kepçeler, çatallı kepçeler ya da süzgeçli kepçe olarak da bilinen kevgirler bulunur. Burada sergilenen kepçe takımları arasında silikon, plastik, çelik ve ahşap başta olmak üzere pek çok farklı malzemeden üretilen kepçe çeşitlerine rastlamanız mümkün. Başta Tefal, Aryıldız, Bambum, Tupperware, Korkmaz, Zyliss ve Schafer olmak üzere en çok tercih edilen mutfak üreticilerinin kepçeleri ve diğer servis gereçleri burada sizi bekliyor. Tüm kepçe fiyatlarını incelemek, ürünler arasında kıyaslama yapmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun mutfak gerecini seçmek için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (2)
Acar (24)
Adell (1)
Akdeniz (1)
AROX (1)
Arçelik (5)
Balerina (1)
Bambum (5)
Berghoff (1)
BORA (8)
Boğaziçi (14)
Brabantia (1)
Cooker (1)
(186)
Emsan (8)
Fissler (1)
Fontignac (1)
Globy (1)
GÖNÜL (10)
Jumbo (1)
KAPP (3)
Kayalar (5)
Keramika (1)
Kis (1)
KLT (1)
Korkmaz (17)
KOSOVA (4)
Master (3)
MENBA (1)
MICRA (1)
Narin (1)
Nehir (5)
Neva (16)
PENGUEN (8)
PEROTTİ (1)
POLOSHEF (2)
SUNCOOK (2)
T Design (2)
TantiToni (3)
Tantitoni (1)
Tefal (5)
Tercih (5)
Titiz (4)
Varan (1)
WMF (8)
Yetkin (1)
Zwilling (15)
Zyliss (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(28)
(8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(15)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(60)
ve üzeri (81)
ve üzeri (88)
ve üzeri (89)
ve üzeri (102)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL