TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kaşık Altlıkları

için 210 sonuç bulundu.

Kaşık Altlıkları

Kaşık altıkları; mutfakta düzen ve temizliği sağlamak için kullanılan mutfak gereçlerinden biridir. Özellikle yemek yaparken yemeği karıştırdığınız kirli kaşığı elinizden bırakmak istediğinizde kaşıklıklar imdada yetişmektedir. Böylece hem tezgahınızı kirletmemiş olursunuz hem de aynı kaşığı, yemek pişirme işlemi bitene kadar kullanabilirsiniz.

Kirli Kaşık Altlığı Neden Kullanılmalı?

Kirli Kaşık Altlığı Neden Kullanılmalı?

Kirli kaşık altlığı kullanmanın en temel gerekçelerinden biri; tezgahın ya da ocağın kirlenmesini engellemektir. Çoğunlukla yemek yaparken ocağa yakın bir yere konumlandırılan ve yemeği karıştırdıkça üstüne alınan kaşıklıklar, aynı kaşığı defalarca kullanabilme imkanı sağladığından da kullanımı mantıklıdır. Ayrıca birkaç farklı yemek pişirirken de her bir kaşığı kaşıklığın üzerine bırakabilir ya da birkaç kaşıklık birden kullanabilirsiniz. Kategorimizde yer alan bazı kaşık altıkları, sıklıkla aynı anda birden fazla yemek pişiren kişiler için set halinde satılmaktadır. Ayrıca bu sayede kaşıklığınız yıkanırken diğerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Mutfaklarda hijyen, temizlik ve düzenin sağlanması için kaşıklık altıkları önemli gereçlerden biridir, diyebiliriz.

Sofralarda Kaşık Altlığının Yeri

Sofralarda Kaşık Altlığının Yeri

Kepçe kaşık altlığı olarak da bilinen kaşık altıkları yalnızca mutfaklarda tezgahın üstünü temiz tutmak amacıyla kullanılmaz. Ayrıca sofralarda da kaşık altıklarının yeri vardır. Nasıl mı? Kalabalık yemek sofralarında yemek ikram edilirken ya da 5 çaylarında sunumluklar tabaklara pay edilirken kullanılan kepçe, maşa, kaşık ya da servis çatalı gibi ürünleri bırakmak için sofralarda kaşık altıklarına gereksinim duyulur. Sofralarda daha çok yemek ya da servis takımına uygun porselen kaşık altlığı ya da cam kaşık altlığı kullanılmaktadır. Yemek masasının ya da sunumlarınızı hazırladığını orta sehpanın bir kenarına konumlandıracağınız kaşık altlığı ile hem ikram kolaylığı sağlayabilir hem de masanızda dekoratif bir görünüm yakalabilirsiniz. Bunun için şık ve diğer sofra ürünlerinize uygun bir kaşık altlığını seçmeyi ihmal etmeyin.

Kaşık Altlığı Modelleri

Kaşık Altlığı Modelleri

Kaşık altlığı modelleri tasarımına ve üretildiği materyale göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz kaşık altıkları modellerinden bazıları; porselen kaşık altlığı, seramik kaşık altlığı, kepçe altlığı, ahşap kirli kaşıklık, bambu kaşık altlığı, silikon ya da plastik kaşık altılığı gibi modellerdir. Uygun fiyatlı olan kaşık altlıklarının plastik ve silikon olanları daha da uygun fiyatlı modeller arayanlar için ideal olabilir. Ancak plastik kaşık altıklarının çok sıcak kaşık koyulduğunda erime olasılığını unutmamak lazım. Silikon ve diğer materyallerden üretilen kaşık altıkları için böyle bir risk söz konusu değildir. Ayrıca bazı kaşık altıkları kepçe kapağı standı da bulunan modellerdir. Bunlar yemek pişirirken büyük kolaylık sağlamaktadır. Standlı yapısı sayesinde hem tencere kapağını hem de kepçe ya da kaşığı altlığa koyabilirsiniz. Kategorimizden tüm bu kaşıklık modellerini ve çok daha fazlasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca kaşıklık gibi mutfakta işinizi kolaylaştıracak gereçleri incelemek isterseniz buraya tıklayarak “Küçük Mutfak Gereçleri” kategorimize ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Cooker (2)
Depa (1)
(47)
Globy (1)
Keramika (3)
KLT (1)
Moneta (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (23)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL