TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kağıt Bardak

için 1,724 sonuç bulundu.

Kağıt Bardak

Hem sıcak hem de soğuk içeceklerin tüketimi için kullanılan kağıt bardak, köpük ve plastik bardaklara göre sıcak içeceklerin konusunda çok daha sağlıklı olan bir bardak türüdür. Genellikle tek kullanımlık olan kağıt bardaklar, kalabalık tören ve toplanmalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Kağıt Bardak ve Kullanım Alanları

Kağıt Bardak ve Kullanım Alanları

Karton bardak olarak da bilinen kağıt bardaklar; evlerde, iş yerlerinde, toplantı salonlarında, okul kantinlerinde hatta kimi kafetaryalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Tek kullanımlık özelliği sayesinde yıkama zahmeti bulunmayan kağıt bardakların aynı zamanda geri dönüşümü de mümkündür. Bu anlamda çevre dostu bardaklar olarak da tanımlayabileceğimiz kağıt bardaklarda sıcak içecek tüketmek sanıldığının aksine sağlığa zararlı değildir. Hatta plastik ve köpük bardak olarak bilinen tek kullanımlık bardaklar arasında en sağlıklısı kağıt bardaklardır. Eğer kalabalık misafir ağırlayacak ya da evinizde bir parti organize edecekseniz cam bardak temizleme ve yetip yetmeme telaşına kapılmadan kağıt bardaklarda her iki sorunu da kolayca aşabilirsiniz. Ayrıca iş yerlerinde de sıklıkla gördüğümüz kağıt bardaklar, uygun fiyatlı oluşları nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Kağıt Bardaklar Her Yerde!

Kağıt Bardaklar Her Yerde!

Kağıt bardaklar yalnızca evlerde, iş yerlerinde ya da okullarda kullanılmaz. Özellikle yaz aylarında pikniklerde, sahil kenarlarında ya da bahçelerde de sıklıkla kağıt bardakları kullanmak tercih edilir. Hafif oluşları nedeniyle taşıma kolaylığı sağlayan karton bardaklar, yıkama sorunu da ortadan kaldırdığından bu tür aktivitelerde kolaylık sağlamaktadır. Toplu halde set halinde satıldığından fiyat anlamında alım kolaylığı sunan kağıt bardakları evde stok yaparak acil durumlarda zahmet çekmeden kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kağıt bardaklardan süslemeler de yapabilirsiniz. Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız kağıt bardak süslemeye ne dersiniz? Çeşitli boyama kalemleriyle karton bardaklarınızı istediğiniz renklerde boyayabilir, desenler çizebilir ya da sizi ifade eden motto cümlelerinizi yazabilirsiniz. Üstelik daha sonra bunları kalemlik, fırçalık, ataçlık gibi pek çok amaç için de kullanabilirsiniz.

Kağıt Bardak Fiyatları

Kağıt Bardak Fiyatları

Kağır bardak fiyatları ya da karton bardak fiyatları, setteki ürün sayısına, bardağın modeline ve desenine göre farklılık göstermektedir. Kendinden desenli karton bardaklar için bütçenizi biraz esnetmeniz gerekirken düz kağıt bardaklar çok daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca kağıt bardakları tek tek almak yerine set halinde topluca alırsanız çok daha uyguna mal edebilirsiniz. Karton bardaklar; 10’ludan 1000’liye kadar pek çok farklı setlerden oluşmaktadır. İhtiyacınıza göre bu geniş set skalasından birini seçebilirsiniz. Kategorimizde aynı zamanda çocuğunuzun doğum günü partisinde kullanabileceğiniz süper kahraman, çizgi film kahraman figürlü gibi karton bardak çeşitleri de bulunmaktadır. Tüm kağıt bardak modellerini kategorimizden inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun bir modeli kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm bardak ve kupa modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (10)
7numara (5)
Acar (5)
Activex (1)
Acura (1)
AKS (1)
Arin (1)
Aroni (1)
Day Co (1)
Dispo (1)
(415)
ERES (1)
HSB (1)
Karaca (1)
Karsan (4)
Keramika (1)
Lady (1)
Lava (34)
Lavi Home (4)
Lavin (1)
Luminarc (1)
Palex (2)
Paşabahçe (179)
PM (1)
Roll-Up (7)
SEDA (1)
SİGMA (2)
Step (8)
ZL (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(87)
(66)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(170)
ve üzeri (229)
ve üzeri (244)
ve üzeri (250)
ve üzeri (257)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL