TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dondurma Kaşıkları

için 510 sonuç bulundu.

Dondurma Kaşıkları

Özellikle yaz günlerinin en sevilen tatlısı olan dondurmayı hem ikram etmeyi hem de tüketmeyi daha kolay hale getiren dondurma kaşıkları; diğer kaşıklardan daha farklı bir tasarıma sahiptir. Artık her mutfakta yerini almaya başlamasıyla popülerleşen dondurma kaşığı, geniş model yelpazesinde kategorimizde sizlere sunulmaktadır.

Dondurma Yeme Kaşığı

Dondurma Yeme Kaşığı

Dondurma kaşığı denildiğinde akla; dondurma yeme kaşığının yanı sıra dondurma koyma kaşığı da gelmektedir. İlk olarak dondurma yeme kaşığı olarak bilinen kaşıklardan bahsedeceğiz. Dondurma yeme kaşıkları ile dondurma yemek, diğer kaşıklarla yemekten daha kolay olduğundan böyle bir ürünün tasarımına ihtiyaç duyulmuştir. Diğer kaşık modellerine göre daha uzun saplı ve bombeli ağızlı değil düz ağızlı olan dondurma kaşığı, yavaş ve az az tüketilmesi gereken dondurmaları tüketmek için idealdir. Ayrıca genellikle dondurma kupları uzun ve derin yapılı olduğu için, bu uzun saplı kaşıklar ile dondurma kuplarından dondurmayı yemek çok daha kolaydır. Bazı modeller de kısa saplı olmasına rağmen düz ağızlı olduğundan özellikte maraş dondurması gibi sert dondurmaları bıçağa gereksinim duymadan kesip yemek için idealdir.

Dondurma Kepçesi

Dondurma Kepçesi

Dondurma kepçesi adı da verilen bir diğer dondurma kaşığı olan bu kaşıklar; dondurmayı yemek için değil, kabından çıkarmak yani ikram etmek için kullanılır. Dondurma kepçesi sayesinde katı vaziyetteki dondurmalar hem çok daha kolay hem de şekilleri tıpkı kafetaryalardaki gibi bozulmadan çıkarılabilir. Sarmal birer top halinde dondurmalarınızı ikram etmek ya da tatlı yanında servis etmek istiyorsanız dondurma kepçeleri bunun için ideal ürünlerdir. Dondurma kepçesi olarak bilinen dondurma kaşığı modelleri arasında; paslanmaz çelikten üretilmiş ve “çek-bırak” kolaylığı sunan modeller, yapışmaz metalden üretilmiş modeller, rengarenk modellerde üretilmiş plastik modeller, eğlenceli tasarımlara sahip sapı külah şeklinde tasarlanmış modeller ve silikon dondurma kaşığı modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasından kullanımı en pratik olanlar çek-bırak özellikli olanlar ve paslanmaz çelik, yapışmaz metal gibi materyallerden üretilmiş olanlardır. Üstelik bunlar ve diğer dondurma kaşıklarını, yalnızca dondurma servisi yapmak için değil kurabiye, lokma tatlısı gibi tatlılara şekil vermek için de kullanabilirsiniz.

Dondurma Kaşığı Fiyatları

Dondurma Kaşığı Fiyatları

Dondurma kaşığı fiyatları; ürünün materyaline, tasarımına ve markasına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Diğer kaşık modelleri ile kıyaslandığında uygun bir fiyat yelpazesinde sizlere sunulan dondurma kaşıkları arasında daha uygun fiyatlılar silikon ve plastik dondurma kepçeleridir. Bunun yanı sıra dondurma yeme kaşığı olarak bilinen modeller ise genellikle 6’lı ya da 12’li setler halinde satılmaktadır ve bunlar için bütçenizi biraz daha esnetmeniz gerekebilir. Özellikle yaz aylarında şık ve estetik sunum yapmanızı sağlayacak olan bu kaşıklar aynı zamanda dondurma yemeyi de daha kolay kılacağından aynı zamanda fonksiyonel ürünlerdir de. Kategorimizde dondurma kepçesi ve dondurma yeme kaşığının yanı sıra dondurmayı ikram etmeden önce kesmenizi kolaylaştıracak olan dondurma spatulası da yer almaktadır. Tüm bu ürünleri ve çok daha fazlasını kategorimizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca genellikle ayaklı kuplar şeklinde tasarlanan ve içinde daha pek çok tatlı sunulabilen dondurmalık modellerimizi de görmek isterseniz buraya tıklamayı unutmayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (2)
Acar (1)
Avec (1)
Balerina (1)
Bambum (1)
Bastonlu (2)
Başak (1)
Berghoff (4)
Cosiness (1)
(97)
Emsan (2)
Epinox (4)
Fissler (1)
Gondol (2)
Hisar (1)
Jumbo (1)
Korkmaz (6)
Metaltex (3)
PENGUEN (11)
S Box (1)
SUNCOOK (3)
T Design (1)
TantiToni (1)
Tantitoni (1)
Tercih (1)
Zyliss (3)
Şehzade (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(12)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(11)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (80)
ve üzeri (89)
ve üzeri (90)
ve üzeri (92)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL