Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çay Takımı

için 5,352 sonuç bulundu.

Çay Takımı

Kültürümüzde ayrı bir yeri olan ve sofralarımızın vazgeçilmez bir içeceği olan çay, bünyemizde yer alan çay bardağı çeşitleri ile eşsiz bir lezzeti de beraberinde getirmektedir. Kahvaltı sofralarından başlamak üzere, iş molalarında ve doyurucu akşam yemeklerinde olmak üzere, günümüzün hemen her anında sıcak en az bir bardak çay tüketmekteyizdir. Açık alanlarda veya kapalı alanlarda pek çok farklı yer ve mekânda içmekte olduğumuz çayları daha sıcak tutacak ve hava koşularından etkilenmeyecek bu bardakları sayfamızdan rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Her biri de birbirinden estetik tasarımlarda olan çay setleri ve çay fincan takımları bulunabilmektedir. Ayrıca çayın lezzetine lezzet kazandıracak olan çaydanlık çeşitleri de mükemmel bir çay merasimi yapabilmeniz için gereksinim duymakta olduğunuz ürün modelleri olmaktadır. Bu ürünler sayesinde muhabbetlerinizin tadı daha bir vazgeçilmez hal almaktadır. Sadece ailenize özel değil, dilerseniz bu birbirinden güzel tasarımları sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. İster bir çay seti isterseniz de vintage fincan tasarımlarından bir ürün çeşidini hediye kapsamında değerlendirebilmeniz mümkün olmaktadır. Dilerseniz tekli çay fincanı olarak beğeninize sunulan bir bardak modelimizi de en yakın arkadaşınıza bir hediye olarak verebilmeniz mümkündür. Ayrıca büyük fincan modelleri de hediye düşüncesiyle çay severler için güzel bir sürpriz olacaktır. Büyük ve küçük fincanların bulunabildiği gibi çay bardaklarının da büyük ve küçük tasarımlarda farklı modellerinden edinebileceksiniz. Sayfamızda hizmetinize sunulmakta olan geniş ürün yelpazesi ile hem zevkinize hem de bütçenize göre birçok farklı modeli rahatlıkla elde edebileceksiniz. Bütün bu ürün tipleri ister ofis tarzı bir çalışma ortamında isterseniz de bir şantiye sahası gibi bir çalışma ortamında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sağlam yapıları ile kolayca kırılmamakta olmaları sayesinde her çeşit yerde güvenilir bir şekilde değerlendirilebilirler. Tüm sofra ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Çay Bardağı ve Çay Fincanı Takımları

Çay Bardağı ve Çay Fincanı Takımları

Piyasada genel itibariyle içerisinde ortalama gereksinim duyulacağı düşünülerek, bir aile ve misafirlere uygun sayıda ürün bulunduran bir set çeşidi olan 6 adet bardaklı modeller en sık tercih gören tasarımlardır. Aynı şekilde çay tabakları da sete dahil olarak 6 adet olacak biçimde yer almaktadır. Bu setler ayrıca pek çok şekilde içerisinde ek bulundurabilmektedir. Bu ekler kullanım alanı olarak veya özel tasarım olarak belirlenmektedir. Başlıca özel ekli setlerden çeyizlik modeller ve hediyelik modeller tarzında bahsedebiliriz. Setlere dahil olan başlıca ek ürünler çay kaşıkları, çay tepsisi ve çaya dair akla gelebilecek diğer ürün modelleri olmaktadır. Bu ek ürünlerin dâhil olduğu çay fincanı takımları şık tasarımlı yapılarıyla evinize çok yakışacak nitelikli modellerden bir tanesi olmaktadır. Çoğunlukla 6 adetli üretilmekte olan çeşitli setlerin yanı sıra ayrıca 2 kişilik olan setleri veya 4 kişilik olan setleri de silerseniz tercihte bulunabilirisiniz. 2 adetli setler çift olarak kullanabileceğiniz çeşitler olmakta olup, 4 adetli setler ise çekirdek aileniz için ideal tasarımlar olmaktadır. Dilerseniz her bir farklı setten bir tane edinebilir, aileniz ve misafirleriniz için kullanabileceğiniz şekilde planlayabilirsiniz. 2 ve 4 adetli setleri bu şekilde günlük kullanımda siz değerlendirirken, 6 adetli ürünleri de misafir ağırlamalarınızda değerlendirebilirsiniz. Her bir setin karakteristik farklılıkları bulunmaktadır. Bu sayede bu kaliteli ürünler arasından mutfak dekorasyonunuza en çok yakışacak olan modeli de rahatlıkla tercih edebileceksiniz. Sayfamızda yer alan başlıca ürün çeşitlerinden bahsedecek olursak, öncelikli olarak fincan tasarımlarından söz edebiliriz. Başlıca fincan ürünleri, sade mavi ile beyaz tasarımlı düz porselen fincan modelleri ile cam fincan modelleri olmaktadır. Ayrıca filli kahve fincanı ve filamingo desenli fincan modelleri ile çok daha eğlenceli kullanımlar deneyimlersiniz. Son olarak dikey kalın çizgili ve her çizgisi farklı renkte çok renkli tasarımlar da vardır. Bu ürünlerin takım içerisinde yer alan aynı desenlerde altlıkları da tabii ki mevcuttur. Dilerseniz çocuğunuza bu eğlenceli çay fincanı çeşitlerinde sıcak içeceklerini de sunabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde çocuklarınızın her türlü içeceklerini keyifle tüketeceklerinden hiç şüpheniz olmasın. Bir diğer ürün modeli olan ince belli bardak tasarımlarını dilerseniz düz, dilerseniz de desenli olmak üzere istediğiniz biçimde setler halinde bulabilmeniz mümkündür. Set içerikleri farklı sayılarda bulunabilen bu her bir ürün ile evinize en çok lazım olan modeli de kolaylıkla edinebileceksiniz. İnce belli bardakların ayrıca farklı ağız çaplarında ve bek genişliklerinde çeşitli tasarımları da bulunmakta olup, her biri keyifli kullanımlar sunacak fonksiyonlarda olmaktadır.

Çay Bardağı Çay Fincanı Takımı Özellikleri

Çay Bardağı Çay Fincanı Takımı Özellikleri

Hangi ürün modelini tercih ediyor olursanız olun, her model için dikkat edilmesi gereken belirli bazı önemli ayrıntılar bulunmaktadır. Bu husus çay ve fincan takımlarında da geçerli bir durumdur. Çay takımları arasında göze hitap eden modeller olan simli, yaldızlı ve desenli olan tasarımlar görsel açıdan oldukça başarılı bir ürün çeşidi olmaktadır. Bu tasarımlar her ne kadar muhteşem bir yapıda olsalar da diğer ürün çeşitlerine nazaran bir de dezavantajları bulunmaktadır. Bu durum da temizlenme süreçlerinin zorluğu olmaktadır. Bu farklı tasarımdaki modelleri temizlemek başlı başına bir sorun olabilmektedir. Ancak evinize ve çay servislerinize katacağı zarafet ve lezzet paha biçilemez bir keyif de oluşturmaktadır. Üzerinde kabartmaların yer aldığı bu desenli çay bardakları bulaşık makineleri içerisinde sık sık yıkanmaları doğrultusunda yıpranmaktadır. Böylelikle üzerindeki desenleri yavaş yavaş solmaya başlamaktadır. Bu şekilde de ilk zamanki haline hiç benzemez bir duruma girmektedir. Bu şık tasarımlar her ne kadar kaliteli ürünler olsalar da bu şekilde deforme olmaları kaçınılmazdır. Bu nedenle de eşsiz bir estetiğe sahip olan bardaklarınızı elde yıkamak suretiyle temizlemeniz en doğru uygulama olacaktır. Elde yıkanması sayesinde çok daha uzun ömürlü bir görsel sunabileceklerdir. Evinize bir çay bardağı ve çay fincanı takımı seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka önemli unsur da set içeriğindeki bardakların şekilleri olmaktadır. Çayı oldukça fazla tüketen bir toplum olmamızla beraber öteden beri çay bardaklarının şekli dahi bizler için büyük bir önem arz eder olmuştur. Bardakların rahat bir kullanış sağlayan, fonksiyonel tasarımlarda olması gerekmektedir. Bu kapsamda temelde iki kategori halinde bardak çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar ince belli bardak tasarımları ve kulplu fincanlardır. Geleneksel olarak ince belli bardaklar sık bir şekilde tercih görmekte olan bir ürün tipidir. Sayfamızda yer alan ince belli yapıdaki tasarımlar kaliteli cam içerikleri sayesinde ısıyı emsallerinden daha çok koruma özelliği gösterebilmektedir. Genişçe ağız bölümleri eli yakmadan tutabilme imkânı tanırken avuç içinizin de ısınması sağlanmaktadır. Geniş alt kısmı ise pürüzlü yüzeylerde devrilmeden durabilmelerinde büyük destek sunmaktadır. Alt cam kısımları ayrıca çok daha kalın bir yapıda olup, koyuldukları yüzeyden soğuğu geçirmemeleri sağlanacak biçimde düşünülerek imal edilmişlerdir. Bu bardakların camından çayın rengini görmek isteyen çay severlerin de çayı içmek kadar bardağın görselinden de keyif aldıklarını belirtmek yanlış olmaz. Kulplu tasarımlı çay fincanı çeşitleri ise pratik bir şekilde tutularak yudumlanabilmesi açısından tercih edilebilen bir diğer şık ürün modeli olmaktadır. Sayfamızdan Karaca çay fincanı seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Hayatımızdaki Yeri İle Çay Bardağı Takımları

Hayatımızdaki Yeri İle Çay Bardağı Takımları

Çay ürünü genellikle bir güne başlangıç yapmanın ilk adımı olmaktadır. Mevsimi fark etmeksizin, hem kışın hem de yazın sık sık tüketilebilir yapıda içeceklerdir. Türk kültürüne girişi her ne kadar yeni olsa da kısa sürede diğer pek çok köklü bir geçmişe sahip içecek çeşidinin önüne geçmeyi başarmıştır. Bu bakımdan bakıldığında her bir içeceğin içilebilmesi için özel bir bardak bulunmazken, çayların içilebilmesinde birbirinden farklı çeşitli çay bardağı takımları geliştirilmiştir. Çay içiminin mekanı ve saati olmamakla beraber gittiğimiz her mekanda, misafirlikte de ikram olarak karşımıza çıkmaktadır. İş toplantısından dost sohbetine kadar hayatımızdaki yeri ve anısı hiçbir zaman eksik olmamıştır. Çayı asıl keyifli yapan unsur ise tadından çok koyulduğu bardağın cinsi olmaktadır. Bu kapsamda birbirinden şık bardak modelleri geliştirilmektedir. Çay bardağının özelliklerinden bir tanesi olan tabakları da şeker ve çay kaşığı gibi opsiyonel aparatların koyulabilmesi açısından kültürümüzde diğer hiçbir coğrafyada benzeri olmayan bir yapıda tüketilmektedir. Sayfamızdan inceleyebileceğiniz modellerimiz arasında geleneksel yapılardaki tabaklı çay bardaklarından daha modern tasarımlardaki tabaklı çay bardağı çeşitlerine kadar tarzınıza uygun birçok ürün türü bulunmaktadır. Bu ürünler boyut olarak da çeşitlendirilmiş tasarımları ile birçok çay satışı yapan işletme tarafından tercih edilmektedir. Çay tiryakisi olarak nitelendirebileceğimiz çay severler bardaklarını genellikle küçük boy ince belli olarak tercih etmektedirler. Küçük ince belli yapıdaki bardakların orta bölümlerinin ve dudağın değdiği çevrenin dar bir tasarımda olması dolayısıyla çayın soğuması daha çok gecikebilmektedir. Bu kapsamda çayı aşırı derecede tüketen insanlar daima bu tarz bardak modellerini kullanmaktadırlar. Bu bardakların soğumayı geciktiren yapıları sayesinde çayın tadını daha bir keyifle alabilmek mümkündür. Çay bardağı büyük modeller ise yine ince belli bir model olmakta olup, ağız ve alt bölümleri daha genişçe ve irice tasarlanmış ürünler olmaktadır. Büyük bardaklar sayesinde her seferinde demliği elinize almak zorunda kalmasanız da yavaş içmen,z de çayın sonlarına doğru ısısını kaybetmesine sebep olmaktadır. Bu tasarımların ister saplı isterseniz de sapsız tasarımlardaki üretimlerinden birini elde edebilirsiniz. Aynı zamanda desenli veya desensiz çeşitleri de bulunabilmektedir. Sadece şeffaf değil, renkli tasarımlarından da dilediğinize sahip olabilmeniz mümkündür. Hatta metal saplı ürün modelleri de oldukça talep gören bir ürün modelidir. Son olarak da porselen içerikli veya seramik ürün çeşitleri de bulunmakta olup, herkesin zevkine hitap edebilecek ürün modelleri mevcuttur. Bu bardaklarla 5 çaylarınızda oldukça keyifli ve lezzetli anlar yaşarsınız.

En Şık Çeşitleriyle Çay Bardağı Seti Ve İnce Belli Bardaklarının Avantajları

En Şık Çeşitleriyle Çay Bardağı Seti Ve İnce Belli Bardaklarının Avantajları

Çay bardağı çeşitleri arasında sunduğu çeşitli avantajlar neticesinde en çok tercih edilen modeller daima ince belli bardaklar olmuştur. Bu ürünlerin sağladığı faydalar arasında başlıca olanı, demin ayarını görebilme olanağı olmaktadır. Şeffaf yapısı ile demini görebilmek mümkündür. Ancak yapısı şeffaf olup da ince belli olmayan modeller de var derseniz, ince belli bardakların tek faydası bu olmamaktadır. En genel, bilindik özelliği bu olmaktadır. İnsanlar çayı içerken rengini görmekten de büyük keyif alabilmektedir. İnce bellinin estetik yapısından bu rengi görmek ise daha çok içme arzusu duyumsamaya sebep olabilmektedir. İnce belli bardakların camlarının özelliği sayesinde çay kaşığının o tiz sesleri duyulabilmektedir. Bu durum çay kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Bu sesin hepimizin geçmişinde bir anısı, düşününce bizi götürdüğü bir yaşanmışlığı vardır. İnce belli yapısıyla avuç içimize tam yerleşmekte olan bu bardaklar, içimizi ısıttıkları gibi ellerimizi de ısıtmaktadır. Avuçlarımızda bu sıcağı hissetmenin duygusu çok özeldir. İnce belli bardakların geniş ağzı çayın alt kısımlarından biraz daha soğuk olmasını sağlamakta olup, ağzı yakmadan içilebilmesi açısından büyük önem arz etmektedir. Saymakla bitmeyen hem nostaljik hem de keyif veren yapıdaki ince belli çay bardağı seti fiyatları ise farklı ebatlardaki tasarımları arasında değişkenlik gösteren maliyetlerdedir. Ayrıca üzerinde yer alabilen desenleri de maliyetlerine etki edebilen bir başka faktördür. Bir diğer mali unsur ise setin içerisinde yer alan malzeme sayısı ve son olarak da niteliğidir. Setlerin en küçüğü olan 2 adetli modeller genel itibariyle en hesaplı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak içerisinde çaydanlığından tepsisine ve şekerliğine kadar eksiksiz bir şekilde sunulmakta olan set çeşitleri, ürünler arasındaki en maliyetli setler olabilmektedir. Bir bakıma en pahalı ve en nitelikli ürünü tercihte bulunmak, hemen her gün kullanacağınızı göz önünde bulundurduğumuzda çok daha uzun ömürlü olacaklarından sizlere daha uygun gelecek olabilir. Sayfamızda sergilenmekte olan ürün çeşitlerinin her biri de birbirinden nitelikli markaların güvencesiyle beğeninize sunulan tasarımlar olmaktadır. Bu sebeple hangi ürünü seçecek olursanız olun, uzun ömürlü bir kullanım deneyimleyebileceğinizi bilmeniz gerekir. Set haricinde teklilerden birden fazla almaya kakışmanız durumunda bu durum sizler açısından biraz daha maliyetli gelecek olabilir. Tek başınıza yaşayan bekar bir bireyseniz arkadaşlarınızla beraber bir set edinerek paylaşmanız ise sizlere ekonomik açıdan en uygun maliyeti sunacak bir yöntem olabilmektedir. Yine de bütçenize uygun bir ürün modelini kolaylıkla elde edebileceğinizden bir şüpheniz olmayacaktır.

Çay Takımı Ürünlerinin Yapısını Koruma Yöntemleri

Çay Takımı Ürünlerinin Yapısını Koruma Yöntemleri

Oldukça sık çay içmek suretiyle sürekli olarak kullandığımız bardakların yapılarında sararmalar ve matlaşma durumları söz konusu olabilmektedir. Bu durum, bardak modeliniz ne kadar kaliteli olursa olsun, en nihayetinde meydana gelebilecek bir bozulmadır. Bu olumsuz durum, bardakların sıcak çay ile sürekli temas halinde olmalarıyla meydana gelmektedir. Ancak bu olumsuzluğun üstesinden gelmek oldukça basit bir yöntemdir. Tek yapılması gereken çayınızı içmenizin ardından tekrar doldurmadan önce dibini dökmenizdir. Bu sayede çok daha uzun yıllar boyunca yapısında matlaşmalar oluşmadan parlak ve temiz bir kullanım elde edilebilmektedir. Bir önemli olan husus ise, çayınızı bitirmenizin ardından eğer bir çay daha içmeyi düşünmüyorsanız, bardağınızı hemen suya tutup yıkayarak muhafaza etmenizdir. Bardakların içerisinde çay kalıntısı ile beraber beklemesi de aynı olumsuzluğu doğurabilecek bir faktördür. Bu iki uygulamayı da her seferinde gerçekleştirmek suretiyle bardağınızın yapısında hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. Ayrıca çay bardaklarınızı parlatabilmenizde uygulayabileceğiniz birtakım yöntemler de bulunmaktadır. Bu yöntemler, sirkeli su, karbonatlı su veya da çamaşır suyu kullanmak suretiyle mümkündür. Bu üç sıvıdan bir tanesini suyun içerisine bir miktar eklemek suretiyle hazırlayabilirsiniz. Ardından çay takımı karışımın içerisine koyulmaktadır. Takımınız sabaha kadar o suyun içerisinde beklemelidir. Daha sonra bardaklarınızı sudan çıkartabilirsiniz ve bol suyla güzelce durulayabilirsiniz. Bu işlemin aynısını bulaşık makinenizle de uygulayabilmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken bardaklarınızın üzerine bu üç sıvıdan herhangi birinden bir miktar dökmek olacaktır.Takımlarınızda ayrıca oluşan lekeleri yok etmek isterseniz de bardaklarınızın dibine biraz limon sıkmanız yeterli olacaktır. Her biri nitelikli yapılarda olan bu bardakların kalitelerini ilk zamanki gibi gösterebilmeleri açısından uzun zamanki kullanımlarınızın ardından bu işlemi yapmanız gerekecektir. İnce belli bardakların belli başlı özel tutma şekilleri de bulunmaktadır. Çay bardağının türüne göre tutma biçimleri de değişmektedir. En klasik olarak ince belli bardakların belinden, saplı bardakların da sapından tutulduğu aşikârdır. Aşırı düzeyde çay tüketenler genel itibariyle çay bardaklarını dudak payı bırakılmış kısımlardan tutmaktadırlar. Ayrıca kimi zamanlar da çayı eliyle kavramaktadırlar. Bu şekilde çayın erken soğumasının bir nebze önüne de geçilebilmektedir. Mevsimsel olarak bardağı tutuş şekillerimiz de değişebilmektedir. Bu durum hem hava koşulları ile ilgili olup, hem de o anki ruh halimiz ile ilgili olabilmektedir. Bütün bu duyguları saydığımız birbirinden şık bardak çeşitleri ile kolaylıkla bir kez daha yaşayacaksınız. Sağlam tasarımlı bu bardaklar, farklı hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılıkta olduklarından çatlama yapmayan bir kaliteye sahiptir. Bütün bu sağlam içerikli modelleri sayfamızdan dilediğiniz zaman inceleyebilmeniz mümkündür.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (1)
7numara (5)
Acar (47)
AKCAM (1)
Amboss (1)
AROX (1)
Aryıldız (12)
Arzum (1)
Arçelik (4)
Bambum (53)
Bastonlu (1)
Başak (194)
Bernardo (6)
Betsy (3)
Biev (3)
Bondy (1)
Bonna (6)
Bosphorus (1)
Canba (5)
Cemile (8)
CHEFPLUS (1)
Cooker (13)
Cosiness (2)
Cuppin (2)
Cvs (5)
Dalgıç (1)
DECOCIA (16)
Decostyle (38)
Destan (1)
(768)
Dolly (1)
Dore (1)
Eco (2)
Egehome (17)
Emsan (14)
Epinox (1)
Evimsaray (1)
Evox (7)
EWs (30)
Falez (2)
Fecra (9)
Glore (117)
Grandeur (1)
GÖNÜL (3)
GÜRALLAR (41)
Hisar (3)
İpek (46)
Jumbo (19)
Kanca Ev (1)
Karaca (8)
Keramika (30)
Koleksiyon (112)
Korkmaz (21)
KOSOVA (3)
Lav (137)
LAV (24)
Lava (3)
Lavi Home (2)
LAVİN (8)
Lavin (2)
Lotus (1)
Lucahome (1)
Lucky Art (5)
Marianna (1)
Modinya (1)
morya (1)
Narin (6)
Nehir (7)
Neva (10)
Noble Life (11)
PAÇİ (11)
Paşabahçe (470)
PENGUEN (1)
Perotti (15)
PEROTTİ (5)
PORLAND (19)
Porsima (1)
Remetta (1)
SCHAFER (14)
SENA (5)
SİGMA (1)
Simax (2)
Tantitoni (17)
Taç (7)
Tekbir (1)
The Mia (110)
Toygar (436)
UTYAWOOD (7)
XTS (1)
Yargıcı (4)
YAĞMUR (1)
Zembu (2)
Zwilling (1)
Zücev (11)
Şehzade (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(483)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(85)
(77)
(12)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(375)
ve üzeri (453)
ve üzeri (486)
ve üzeri (493)
ve üzeri (503)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL