TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çatal

için 1,118 sonuç bulundu.

Çatal

Yemek sofrası deyince akla gelen ilk sofra gereçleri; bıçak, kaşık, çatal, tabak ve bardak oluyor. Çatal kaşık bıçaklar set olarak temin edilebildiği gibi ayrı ayrı da satın alınbilmektedir. Eğer yalnızca çatal ihtiyacınız varsa kategorimizde yer alan çatalları inceleyebilir; yemek takımınıza ve diğer servis gereçlerinize uygun bir modeli kolayca sipariş edebilirsiniz.

Çatal Modelleri

Çatal Modelleri

Çatal modelleri ürünün rengine, materyaline, kullanım amacına ve tasarımına göre farklılıklar göstermektedir. Hayli çeşitli olan çatal modellerinden birini tercih ederken çatal, bıçağınızla ve yemek takımınızla uygun olmasına dikkat etmenizi öneririz. Kategorimizde de görebileceğiniz çatal çeşitlerinden bazıları; tatlı çatalı, yemek çatalı, balık çatalı, servis çatalı, plastik çatal ve bambu çatal modelleridir. Plastik çatallar genellikle tek kullanımlık çatallardır ve piknik ya da mevlid, doğum günü etkinliği gibi kalabalık misafir ağırlamalarında kullanılır. Eğer çocuğunuzun doğumgünü için plastik çatal almayı düşünüyorsanız desenli, figürlü ve renkli modellere yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra tatlı çatalları ise genellikle 6’lı takım halinde satılmaktadır. Bu çatallar daha minimal boyutlarda ve tatlı yemeye uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca biftek çatalı olarak bilinen çatal modelleri de yine set halinde satılmaktadır ve et yemeyi daha kolay kılmaktadır.

Çatal Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Çatal Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İyi bir çatal almak ve bunu uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız çatal alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki; çelik çatal modellerine yönelmektedir. Çünkü en dayanıklı çatal modelleri çelik çatallardır. Ancak bir çatalın yalnızca çelik olması, onun dayanıklı olması için yeterli değildir. Alacağınız çatal, bıçak, kaşık gibi ürünlerin 18 10 çelik olmasına dikkat edin. 18 10 çelik; o ürünün %18 krom, %10 nikel %72 çelikten oluştuğu anlamına gelmektedir. 18 10 çelikten üretilen çatal, bıçak ve kaşıklar çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bunun yanı sıra alacağınız çatalın tasarımı da oldukça önemlidir. Eğer çok ihtişamlı servis tabaklarınız ya da yemek takımınız varsa daha sade çatal modellerine yönelebilirsiniz. Ayrıca sunuma önem veriyorsanız tutma yerleri renkli, desenli ya da bambu gibi malzemelerden üretilmiş şık çatal modellerini de tercih edebilirsiniz.

Çatal Fiyatları & Markaları

Çatal Fiyatları & Markaları

Kategorimizde pek çok farklı model ve çeşitlilikte çatal modeli yer almaktadır. Bu yüzden çatal fiyatları da geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. Alacağınız çatalın fiyatını belirleyen unsurlar arasında markası, materyali, model, set oluşu gibi pek çok etmen yer almaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz bazı çatal markaları arasında ise; Bambum, Hisar, Karaca, Nehir, Pierre Cardin, Schafer, TantiToni, Emsan, Biev, Acar, Crate&Barrel gibi markaladır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının çatal modellerini inceleyebilir; ihtiyacınıza, bütçenize ve tarzınıza uygun bir modeli kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca eğer çatal, bıçak, kaşık seti almayı düşünürseniz buradan tüm set modellerine göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (4)
Acar (1)
Almond (9)
Altın (1)
ARTAÇ (3)
Aryıldız (12)
Arçelik (1)
Atadan (5)
Avcı (28)
Aydınev (1)
Bambum (8)
Bastonlu (2)
Biev (17)
Ceylin (10)
Cinox (6)
Cooker (2)
(171)
Emsan (10)
Erdem (1)
ESF (1)
Globy (6)
Hira (10)
Hisar (22)
Jumbo (12)
Kis (2)
Korkmaz (6)
Lotus (3)
Murfet (1)
Narin (5)
Nehir (130)
Neoflam (1)
OKYANUS (5)
Oscar (1)
PORLAND (6)
SCHAFER (1)
TantiToni (1)
Tekbir (1)
Tercih (5)
Tramontina (13)
WMF (1)
Yetkin (22)
YİĞİT (3)
Yiğitsan (1)
Şehzade (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(28)
(10)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(10)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(110)
ve üzeri (129)
ve üzeri (137)
ve üzeri (138)
ve üzeri (140)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL