Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Rende

için 884 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • ÜCRETSİZ KARGO

    Oxo Gg Limon Rendesi

    (4)
    379,00 TL
    +

Rende

Rende, her evde mutlaka bir ya da birden fazla olan ürünlerdendir. Yiyeceklerin küçük parçalara ayrılmasını sağlayan rende cam, metal malzemenin yanında kare, yuvarlak şekli ile dikkat çeker. Yemek, yumurta, börek içlerine ve üzerine rendelenen kaşar peyniri yemeklere lezzet katar. Ayrıca domates gibi sebzelerin rendelenmesi sebzelerin pişme süresini hızlandırır. Özellikle küçük çocuğu olan anne babaların mama hazırlığı yaparken kullandığı modeller en önemli yardımcıdır. Düz olan modelden hazneli mutfak rendesine birçok çeşit kullanıcıların beklentisini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Cam rende, mama rendesi olarak da anılır. Her türlü meyvenin yanında salatalık gibi sebzelerin de rendelenerek bebeklere verildiği sağlıklı ve kullanışlı rende tiplerinden biridir. Hem rende hem de hazne aynı malzemede buluşmuştur. Hazne çocuk öğününe yetecek kapasitededir. Ürünün tabanında yer alan tırtıklı alan her türlü meyveyi çocukların yiyebileceği hale getirir. Kullanımı kolay olan ürünler her anne babanın yardımcısıdır. Genel olarak rendeler mutfaklarda başarılı yardımcılardandır. Özellikle saklama hazneli mutfak rendesi kullanıldığında işlem sırasında ayrıca bir kaba ihtiyaç duyulmaz. Havuç, salatalık, kaşar peyniri gibi ürünleri rendeleyip saklamada başarılıdır. İnce kısmın yanında bulunan kalın kısmı da kalın rende tercih eden kullanıcılar için uygundur. Haznenin ürünün altında olması sayesinde rendelenen yiyeceklerin çevreye dağılması engellenmiş olur. Ayrıca saklama kabı görevi de gören hazne hemen kullanılmayacak yiyeceklerin dolapta saklanması için uygundur. Turuncu, mor, kırmızı, sarı, yeşil gibi farklı renklerinin yanında çelik rende ve polikarbon malzeme yapısı ile sağlıklı bir üründür. 19x14x8 cm boyutları ile fazla yer kaplamaz. Balık sevenler ve büyük balıkları evde temizlemeyi tercih edenler için üretilmiş balık pulu temizleyici rende modeli, balık şeklinde tasarlanmış olup kapaklı, hazneli ve ergonomik bir üründür. Pullar haznede toplandığı için etrafı kirletmez. Her evde rastlanan standart rende çeşitlerinden olan metal rendenin 4 yüzeyinde de rendeleme özelliği vardır. Paslanmaz çelikten üretilen ürün, farklı yiyecekler için farklı boyutu ile dikkat çeker. İnce, orta, kalın ve doğrayıcı alanlar tek gövdede farklı fonksiyonları bir arada bulundurması ile pratik kullanım sağlar. Diğer rende ahşap gövdeye sahiptir. Ahşap ve çeliğin birleşiminden oluşan ürün sert meyve ve sebzeleri rendeleme kabiliyetine sahiptir. Sağlam yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır. Özellikle ayva reçeli yapanların sıklıkla tercih ettiği bir modeldir. Geniş ağzı sayesinde ergonomik kullanım sunan ürün, meyve ya da sebze ne kadar sert olursa olsun kullanımı sırasında kullanıcıyı yormaz.

 Farklı Tasarımlarıyla Rende Çeşitleri

Farklı Tasarımlarıyla Rende Çeşitleri

Rende çeşitleri her kullanıma uygun çeşitleri ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Metal rendenin 4 tarafında yer alan farklı boyutlardaki rendeler kompakt bir kullanım sunarken, hazneli rendeler hem rende hem de saklama alanı olarak başarılıdır. Bunun yanında çevirme kollu rende olarak da geçen kızartma ya da sebze yemeklerine hazırlıkta kullanılan ürün, sebzeleri basit bir işlemle julien hale getirir. Bunun için yapılması gereken tek şey sebzeleri hazırlayarak cihazın haznesine yerleştirmek ve sonrasında cihazın yan tarafında bulunan kolu çevirmektir. Sebzeleri bıçak ile tek tek dilimlemek için geçirilen zaman düşünüldüğünde bu ürün oldukça hızlı ve pratiktir. Ürünün çelik bıçaklı olup aynı zamanda 3 farklı bıçağı dilimlenenin yanında öğütme, doğrama gibi işlevleri ile kullanıcısına destek olur. Plastik aksamları gıda ile teması uygundur. Sert sebzelerde bile başarılı sonuçlar elde edilmesi ise ürünün önemli avantajlarından biridir. Manuel döner kollu diğer bir örnekte kollu çok amaçlı rende çeşididir. Pastaların ve kahvelerin vazgeçilmezi çikolata rendesini yapabilen ürün ayrıca farklı çeşitlerdeki peyniri de rendeleme konusunda ustadır. Haznesine koyulan ürünleri içine alarak kol yardımıyla rendelenmesini sağlar. Hem kol hem de ürünün tamamı paslanmaz çeliktir. Ürünün hazne ölçüsü 50x55 mm, uzunluğu ise 20 cm’dir. Açma kapama mekanizması ve rende rulosu ürünün ayrılabilir parçalarındandır. Bu parçalar kolaylıkla çıkıp yıkanabildiği için kullanımı kolaydır. Çelik malzemeden üretilmiş başka birçok fonksiyonlu dilimleyici rende çeşidi 5 farklı fonksiyonu ile dikkat çeker. Bıçakları meyve ve sebzeleri doğramak konusunda ustayken rende bıçakları her tür yiyeceği rendeleyebilme kabiliyetine sahiptir. Dilimleyici parçaları patates ve kabakları oldukça ince dilimler. Bu ürün mutfak işleri ile çok haşır neşir olan kullanıcılara zaman tasarrufu sağlar. Farklı fonksiyonları bir arada bulunduran rende doğrayıcı olmasının yanında dilimleme ve rende yapabilme özellikleri ile mutfakta geçirilen zamanı aza indirir. Böylece mutfak dışına daha fazla zaman ayırabilen kullanıcı, geri kalan zamanının daha verimli geçirmenin keyfine varır. Kollu, kolsuz farklı modelleri ile insanların yaşamlarını kolaylaştıran ürünler, marifetleri büyük ancak kendiler küçük halleri ile mutfakta her yere sığabilir. Kullanması, saklaması ve temizlemesi kolay ürünler mutfakların vazgeçilmez yardımcılarıdır. Tek hareketle dilimleme ve doğrama işlemi yapan modelleri özellikle sebze yemekleri ve kızartma yapmak için ayrılan süreyi oldukça kısaltır. Ergonomik ve şık tasarımı ise kategorinin diğer bir avantajıdır. Tüm ürün seçeneklerine küçük mutfak gereçleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Rende, İşlevi ile Mutfaklardaki Profesyonel Yardımcıdır

Rende, İşlevi ile Mutfaklardaki Profesyonel Yardımcıdır

Kullanıcı, ihtiyacına göre seçeceği rende çeşitleri ile mutfağına profesyonel yardımcı kazandırmış olur. Ayva reçeli yapmaya karar verdiğinde dolabında bulunan ahşap çelik birleşiminden oluşan çeşidi sert yiyeceklerdeki başarısı ile öne çıkar. Kırmızı biberin de olduğu bir sebze yemeği için dilimleyici olan model en büyük yardımcıdır. Fırın yemeği üzerine ya da böreğe eklenecek peynir rendesi için ise rendeleme özelliği olan çeşitler kullanıcısının yardımına koşar. Küçük çocuğu olanlar için cam rende tek parça hali ve camın hijyenik görüntüsü ile bebekler için lezzetli yiyecekleri yiyebilecekleri hale getirir. Birden fazla ürün seçeneğini bir arada bulunduran basit tasarımına rağmen işinde usta çelik rendeleri rende seti olarak da adlandırmak doğru olur. İnce, kalın ve orta gibi rendeleme seçenekleri ile kullanıcına yemek türüne göre seçim yapma olanağı sunan bu ürünler küçük boyutları ile kullanılmadıkları zamanlarda mutfağın bir köşesinde rahatlıkla saklanır. İnce, cips şeklinde ve muntazam yuvarlaklıkta dilimlenmiş patates ya da kabaklar yemeğe ayrıca estetik bir görsel katar. Yemeğin lezzeti kadar sunumun da önemli olduğu günümüzde bu oldukça önemli bir özelliktir. Bunun yanında bazı birden fazla rende özelliğine sahip ürünlerde yer alan çelik hazne kullanım pratikliği sağlar. Katlanabilir olması ise yer tasarrufu açısından avantajdır. Sarımsak rendesi için özel rende demek yerinde olur. Kokusundan dolayı olduğu kadar küçük boyutundan dolayı da diğer sebze ve meyvelerin rendelendiği ürünler kullanılmaz. Sarımsak için özel tasarlanan ürün, elin sarımsak ile direkt temasını engelleyerek sarımsağı rende ağzı ile ezmesiyle dikkat çeker. Bu haliyle oldukça kullanışlı olan ürünün metal kısmı paslanmaz çelik kulp kısmıysa sert plastiktir. Ergonomik yapısı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Çok fonksiyonlu modellerinin yanında tekli rendelere de kullanıcı beğenisine sunulmuştur. Özellikle limon kabuğu gibi yiyeceklerin oldukça ince rendelenmesi gerekir. Bu iş için tasarlanmış rende, küçük tasarımı ve tutacak yeri ile bu işe özel üretilmiştir. Diğer yandan kişiye özel tekli rendeler de mutfakta çok fazla vakit geçirmeyen kullanıcılar için uygundur. Ürününü tamamı çelik olabileceği gibi rende çelik, kulp kısmı silikon olan modeller de vardır. Farkı rende özellikleri ve rende tavsiye konusunda kullanıcı yorumlarını görmek ve daha fazla bilgiye sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Popüler seçenekler için Berghoff rende ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 Her İhtiyaca Uygun Rende Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Rende Modelleri

Tekli, çoklu, hazneli rende çeşitleri kullanıcı ihtiyacına uygun olarak tasarlanmıştır. Kategori zengin ürün skalası ile kullanıcı beklentilerine özel üretilen modelleri kullanıcıları ile buluşturur. Manuel ve klasik tasarımların yanında yeni nesil rende çeşidi olarak bilinen rende robotu doğrama ve rendeleyici set olarak kullanıma sunulur. Her türlü meyve ve sebzeyi dilimleme süresi saniyeler ile ifade edilen ürün, kompakt tasarımı ile her türlü kesme dilimleme işlemini başarı ile yaparak kullanıcıyı her iş için farklı aparatlara yönelmekten kurtarır. Keskin bıçakları sayesinde bir hamlede dilimleme işlemini yaparken tüm parçaları bir arada saklanabildiği için mutfaklarda minimum alan kaplar. Tek hazneye ve kapağa sahip ürün, tüm işlemleri tek hazne üzerinde farklı aparatlar yardımıyla yapar. Ürün; elma dilimi şeklinde kesen bıçak, bıçak bölme kapağı, çift yönlü soyucu, 3 parçadan oluşan V şeklinde dizayn edilmiş dilimleme seti gibi parçalarla mutfakların pratik ve hızlı yemek hazırlama araçları arasında yerini alır. Dilimlenerek tüketilmesi talep edilen her tip yiyeceği muntazam bir şekilde ve çok kısa bir sürede dilimlemesi sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlayan ürün, toplamda 14 farklı parçadan oluşur. Keskin bıçakları ile kullanımı kolay olan ürüne sahip olan kullanıcı, başka bir mutfak aletine ihtiyaç duymaz. Ayrıca ürün haznesi sayesinde yiyeceklerin etrafa dağılmasının önüne geçer. Kapağı ise ürünlerin taze kalmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Rende doğrama seti olarak da geçen ürün sayesinde mutfakta geçirilen zaman minimuma iner. Dakikalar ile ifade edilebilecek sürelerde dilimleme, doğrama ve rendeleme işlemini gerçekleştiren ürünler birden fazla yemeğin hazırlığını aynı anda yapmak için idealdir. Ayrıca temizliğinin kolay olması, bulaşık makinesinde yıkanabilmesi diğer avantajlardır. Saklama haznesinin içine doğrudan dilimlenen yiyeceklerin aynı hazne içinde saklanması yemeğe önden hazırlık yapmak için önemlidir. Bazı kullanıcılar önden hazırlık yapıp yemeği sonra yapmak istediklerinde ayrı bir kap kullanmadan işlem gören yiyeceği direkt hazne içinde saklayabilirler. Hayatı kolaylaştıran ürünler arasında sayılan yeni nesil doğrama seti kullanıcılarının beğenisini kazanır. Temizliğinin yanında saklaması da kolay olan ürün çelik bıçakları ve sağlığa uygun plastik haznesi sayesinde uzun süreli kullanımlar için idealdir. Kullanıcının mutfaktaki her türlü ihtiyacı dikkate alınarak tasarlanmış olması kullanıcı beklentilerini maksimum seviyede karşılamasını sağlar. Farklı fonksiyona sahip rende modelleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Mutfakta işinize yarayacak mutfak tartıları da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor!

 Rende Hayatınızı Kolaylaştırır

Rende Hayatınızı Kolaylaştırır

Mutfaklarda ayrı ayrı olduğu gibi bir arada da bulunan rende modelleri, kolaylaştırıcı özellikleri ile kullanıcı dostu olarak tasarlanan ürünler arasında sayılır. İşlevleri ile olduğu kadar yaratıcı tasarımları ile mutfakları keyifli hale getiren ürünler, dikdörtgen, yuvarlak ve altıgen şekilleri sayesinde de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bazı silikon modellerin altında yer alan silikon yükselti ürünün metal kısmının yer ile temasını keserken aynı zamanda tutacaklarının da silikon olması kullanım kolaylığı sağlar. 6 farklı rende özelliğine sahip model zengin işlevi sayesinde kullanıcısına pratik kullanım desteği verir. Çift yönlü klasik rendelerin yerini alan çok boyutlu modeller kategorinin yenilikçi yaklaşımlarını ve çalışmalarını görmek açısından da anlamlı. Klasik rendeye farklı bir boyut kazandıran çift yönlü modelleri silikon kaplama tutacaklar paslanmaz çelik gövde ve altında yer alan haznesi ile kullanım kolaylığı sağlar. Farklı şekilde tasarlanmış bıçak modelleri istenilen kalınlıkta rende yapmaya uygundur. Basit el rendelerinin yanında mutfağa yeni bir boyut kazandıran rende elektrikli özelliğe sahip çeşitleri ile dikkat çeker. 220-240 V ve 50-60 Hz voltaj ile çalışan ürün dokunmatik kontrol paneli üzerinden 5 farklı hız ayarı yapılabilir. Kesici uçlar ve julien şeklinde kesebilen uçların yanında törpü ucu olarak geçen parça, yiyecekleri çok küçük parçalara ayırmayı başarır. Tüm parçaların kolayca çıkabilmesi ve yıkanabilmesi kullanım kolaylığı sağlar. Açıldıktan 3 saniye sonra çalışmaya başlaması ise iş güvenliği için önemli bir özelliktir. Kategorinin en iyi özelliklerinden biri de basit tasarımlı ancak işlevsel ürünlerde rende kullanımı konusunda karmaşık açıklamalara ihtiyaç duyulmamasıdır. Basit tekniği sayesinde her kesin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Ayrıca plastik ve çelik hazneli modellerin yanında bambu hazneli modeller kullanıcılarının beğenisini kazanır. Elektrikli rendeler de dokunmatik ekranı ile yönlendirme yapan kullanımı kolay ürünlerdir. Bunun yanında şarj edilebilen modelleri esnek kullanım olanağı sunduğu için kablo ihtiyacı olmaksızın mutfağın her yerinde kullanılabilir. Teknolojinin kategoriyi de klasik tek yüzlü ve çift yüzlü rende modelinden elektrikli ve şarjlı modele kadar çıkarmış olması kategorinin önemli başarıları arasında sayılabilir. Kullanıcı mutfaktaki rutinine ve yemek zevkine göre tercih edeceği herhangi bir model ile çok kısa zamanda muhteşem yemeklerin ön hazırlığını çok rahat yapabilir. Geri kalan zamanda ise başka özel zevklerine zaman ayırabilir.

 Rende Mutfağınızın Özel Parçaları Arasında Yer Alır

Rende Mutfağınızın Özel Parçaları Arasında Yer Alır

Modern dünyanın beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlanmış modelleri ile rende kategorisi en basitten en fonksiyonele kadar zengin ürün gamına sahiptir. Dileyen kullanıcı sadece tek taraflı tek çeşit rende yapabilen modeli tercih ederken dileyen kullanıcı şarjlı rende modelini tercih ederek şarj ettiği ürünü mutfağın istediği köşesinde kullanmanın keyfine varır. Kollu, hazneli, cam, elektrikli modelleri ile mutfağın en önemli parçaları arasında yer alan ürünler, başarılı sofraların da kahramanları arasında sayılabilir. Börek yaparken içine ya da üzerine rendelenen kaşar peyniri, sebze yemeğine doğranan kırmızı biber, ince ve yuvarlak doğranan kızartmalık patates ya da kabak rende marifeti ile doğranarak ya da rendelenerek sofralara gelen ürünlerdendir. Sarımsak gibi kokusu uzun süre geçmeyen yiyeceklere özel tasarlanmış küçük ve büyük sarımsak rendeleyiciler incecik rendelediği sarımsağın yemeklerde parça halinde ağza gelmesinin önüne geçer. Ahşap detaylı ayva rendesi ayvaları muntazam şekilde keserek lezzetli ayva reçelleri için hazırlık yapar. Tek boyutlu olanlarında yanında dörtgen, altıgen, üçgen gibi çok boyutlu tasarımlar kategoriye estetik bir görünüm kazandırır. Rendenin altında yer alan hazne, yiyeceklerin sağa sola dağılmasını engellerken haznenin ayrıca kapaklı olması ürünlerin saklamasını kolaylaştırır. Cam rendeler bebeklere muhteşem meyve püreleri hazırlarken farklı özelikteki parçaların bir arada olduğu setler mutfağı profesyonel restoran mutfağına çevirir. Çelik bıçakların yanında bazı ürünlerdeki silikon tutacaklar ve çelik hazne ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar. Elektrikli model dokunmatik ekranı sayesinde kategoriyi farklı bir boyuta taşır. Hemen hemen her ürüne özel rendenin olması ürün özelinde işlemleri kolaylaştırır. Limon rendesi için tasarlanan küçük model limonlu kek yaparken işe yarar. Aynı bünyede sadece rende değil bıçak da barındıran bazı modeller küçük tasarımlarına rağmen büyük işler yapar. Her haliyle evlerin profesyonel yardımcıları olmayı başaran ürünler haznelerindeki ve plastik detaylarındaki renk seçenekleri ile her mutfak dekorasyonuna uyum sağlar. Farklı tasarımlara sahip rende modelleri ve rende fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.