Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Meyve Presi

için 530 sonuç bulundu.

Meyve Presi

Sağlıklı beslenmek ve güne sağlıklı başlamak günümüzde kişilerin en önemli amaçlarından biridir. Meyveler bu açıdan beslenmemizin ayrılmaz bir parçası olurlar. Özellikle evde kendinize meyve suyu hazırlamak söz konusu olduğunda daha pratik küçük mutfak gereçlerine ihtiyaç duyarsınız. Evde meyve suyu sıkmak ve daha sağlıklı beslenmek için ihtiyacınız olan ürün bir meyve presi olacaktır.

Meyve Presi Kullanmanın Avantajları

Meyve Presi Kullanmanın Avantajları

Meyve presi aynı zamanda meyve suyu sıkacağı ya da katı meyve sıkacağı olarak da bilinir. Meyve presinin bir diğer adı da narenciye sıkacağıdır. Narenciye sıkacağı, meyve suyu sıkacağı, katı meyve presi ya da katı meyve sıkacağı olarak bilinen bu ürünler sağlıklı beslenmek isteyen ve vücuduna önem veren herkesin mutfağında olması gereken pratik mutfak gereçleridir. Evinizde taze portakal suyu hazırlamak hem sizin hem de çocuklarınız için ya da evinize gelen misafirlerinize taze ve sağlıklı içecekler sunmak için iyi bir seçenek olabilir. Bu durumda kolay ve hızlı bir biçimde meyve suyu hazırlamak tercih edeceğiniz ilk şey olacaktır.

Meyve Presi Çeşitleri

Meyve Presi Çeşitleri

Hem temizlik hem de kolay kullanım açısından tercih edebileceğiniz meyve suyu sıkacağı modelleri kesinlikle işinizi görecektir. Örneğin taze portakal suyu hazırlamak için bir portakal suyu sıkacağı almak istiyor olabilirsiniz. N11.com mağazalarında bulabileceğiniz meyve presive katı meyve sıkacağı modelleri arasında portakal suyu sıkacağı ya da narenciye sıkacağı, narenciye meyve sıkacağı çeşitleri de bulunmaktadır. Narenciye sıkacağı kollu modelleri ile kolay kullanım ve temizlik sağlar. Çok güç sarf etmeden hazırlayacağınız meyve sularını hemen tüketime hazır hale getirebilirsiniz. Katı meyve presi almanız sizin hem zamandan hem de harcadığınız efordan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ev tipi narenciye sıkacağı modelleri kesinlikle mutfakta meyve suyu hazırlarken sarf ettiğiniz emeği yarıya indirecek ve kısa sürede maksimum fayda almanıza neden olacaktır. Nar sıkacağı ya da nar suyu sıkacağı olarak da kullanabileceğiniz meyve presi ya da meyve suyu sıkacağı modelleri ile sağlıklı ve taze nar suyu içme ya da ikram etme fırsatına sahip olacaksınız.

Her Bütçeye Uygun Meyve Presi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Meyve Presi Fiyatları

Katı meyve sıkacağı modellerinden biri olan meyve presi çeşitleri için en uygun fiyatlara n11.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun meyve sıkacağı fiyatları, narenciye sıkacağı fiyatları ve katı meyve sıkacağı fiyatları için n11.com mağazalarının seçkin ürün yelpazesine göz atmalısınız. Maskot meyve presi ve diğer markaların meyve presi modelleri için kategorimizi incelemeyi ihmal etmeyin. Diğer küçük mutfak gereçlerini incelemek için Küçük Mutfak Gereçleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (16)
7numara (1)
Acar (1)
Apex (2)
Arzum (2)
Arçelik (1)
AXENTİA (1)
AYDO (1)
Bambum (1)
Bastonlu (1)
Berghoff (1)
Cafemarkt (2)
Cancan (28)
Conti (5)
Cooker (41)
Cvs (1)
(226)
Dündar (14)
Emsan (2)
estela (1)
EWs (15)
Fakir (3)
Falez (1)
FREECOOK (1)
Kale (35)
KELA (1)
Korkmaz (1)
Lider (1)
Master (4)
Mercan (8)
PAÇİ (2)
PENGUEN (12)
PEROTTİ (2)
Philips (1)
Sinbo (21)
TantiToni (2)
TRE SPADE (27)
Vestel (1)
ÖZER (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(42)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(17)
(14)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (88)
ve üzeri (101)
ve üzeri (108)
ve üzeri (113)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL