TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yatak Ucu Bankları

için 98 sonuç bulundu.

Yatak Ucu Bankları

Doğru bir yatak ucu bankına sahip olmak, kaliteli bir kemere sahip olmak gibidir: Aslında çok para harcamak istemediğiniz bir şeydir, ancak ihtiyacınız vardır. Her giyindiğinizde onun yokluğunu hisseder ve "Keşke bir kemerim olsaydı..." dersiniz. Yatak ucu bankları da tam olarak öyle değil midir? İdeal yatak ucu oturağınızı seçtikten ve yatak odanıza yerleştirdikten sonra neden daha önce bu ürünle tanışmamış olduğunuzu sorgulayacağınıza eminiz.

Yatak Ucu Bankının İşlevi Nedir?

Yatak Ucu Bankının İşlevi Nedir?

Söz konusu yatak ucu banklarının fonksiyonları olduğu zaman karşınıza çıkan modele göre farklı bir kullanım alanı ve amacı ortaya çıkabilir. Yatak ucu benchleri de denen, bank şeklindeki parçalar, öncelikli olarak yatak odası dekorasyonuna estetik bir görünüm katmayı amaçlar. İşlevsel olarak bu benchlerin amacı, uzun bir günün sonunda katlamak ya da toplamak istemediğiniz kıyafetlerinizi gelişigüzel yerleştirmenize vesile olmaktır. Yatak odanızın düzenini bozmadan ve dağınıklık oluşturmadan üzerinde eşya muhafaza edebileceğiniz bu benchler, aynı zamanda yatak odanızda ekstradan bir oturma alanı da oluşturur. Öte yandan yatak ucu pufları, banklara kıyasla bir miktar daha kullanışlıdır. Çoğunlukla yatak ucu sandıkları olarak da bilinen puflar, dışarıdan oturak olarak gözükürken açılır-kapanır bir kapağa sahip ergonomileri sayesinde size saklama alanı sunarlar. Yatak odanızda fazlalık olarak gördüğünüz ya da yerleştirmeye yer bulamadığınız pek çok eşya ve kıyafetinizi bu sandıklarda saklamanız mümkün. Tabii ki yaratıcılığınıza ve tasarım anlayışınıza bağlı olarak yatak odanızdaki puflar değişik işlevler de kazandırmanız mümkün.

Yatak Ucu Bankı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yatak Ucu Bankı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yatak odası bankı kullanırken az da olsa dikkat etmeniz gereken noktalar var. Eğer ayaklı bank kullanmayı tercih ediyorsanız, üzerine taşıyabileceğinden daha fazla ağırlık yüklememeye özen göstermeniz gerekir. Bu tür banklar çoğunlukla dekoratif amaçlı oldukları için belirli bir kapasitenin üzerinde ağırlık taşımaya elverişli değillerdir. Öte yandan yatak ucu pufu kullanımında ağırlık konusunda biraz daha cömert olmanız mümkün. Ayaklı yerine çoğunlukla sandık-tipi bir tasarım eşliğinde üretilen bu puflar, sadece estetik açıdan değil, işlevsellik açısından da yatak odanıza katkı sağladığı için aslında odanın önemli bir parçası haline geliyor. Eğer küçük bir yatak odanız varsa ağır ve hantal bir sandık yerine açık renkli, aynı zamanda oturak da olabilen bir puf temin etmeniz faydalı olabilir. Bununla birlikte bankı ya da pufu ayaklarınıza dolanmayacak ve odayı olduğundan küçük göstermeyecek bir konuma yerleştirmeniz de oldukça önemli.

Yatak Ucu Bankı Modelleri & Fiyatları Ne Civarda?

Yatak Ucu Bankı Modelleri & Fiyatları Ne Civarda?

Bazı yatak odası takımlarında hali hazırda yatak ucu pufu bulunur; böylece takım halinde satın aldığınız yatak odası mobilyanıza ekstradan herhangi bir ekleme yapmanız gerekmez. Öte yandan standart yatak odası takımlarında çoğunlukla bank ya da bench bulunmadığı için ayrıyeten temin etmeniz de avantajlı olabilir; zira tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan ve dekorasyon zevkinize uyan bir yatak ucu bankı satın alabilirsiniz. Yatak ucu bankı fiyatları, diğer yatak odası mobilyaları ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlarla piyasada bulunabilmektedirler. Avangarde tarzda kadife benchler, ahşap yatak ucu bankları ve makyaj masası pufu ile birlikte satılan yatak ucu bench takımları, kategorimizde beğeninize sunulan ürünlerden yalnızca birkaçı.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (38)
Kumaş (18)
Deri (6)
Metal (6)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL