TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Takı Dolabı

için 97 sonuç bulundu.

Takı Dolabı

Kadınların güzelliklerini taçlandırdıkları ve belki de en sevdikleri eşyalar olan takılar, vazgeçilmez birer aksesuarlardır. Severek kullandıkları bu eşyaları ise bazen saklayacak bir yer bulmak zor olmaktadır. Takı dolabı, işte bu sorunu çözmede kullanışlı bir mobilya olarak karşınıza çıkmaktadır.

Ziynet Kutusu Takı Dolabı

Ziynet Kutusu Takı Dolabı

Kadınlar için güzellik önemli olduğu kadar ziynet de önemlidir. Zarafetlerine zarafet, şıklıklarına şıklık katan takılar dış giyimin önemli ve estetik bir parçasıdır. Hemen her yerde karşınıza çıkabilen ve görüldüğünde çekiciliğinden dolayı çokça takı satın almak kolay olabiliyor. Çok beğenip aldığınız bir sürü takıyı daha sonra nereye koyduğunuzu unuttuğunuz veya bir yere tıkıştırıp orda eskimeye bıraktığınız olmuştur. Takı dolabı sayesinde bu derdinizden kurtulabilir, ziynetlerinizi en iyi şekilde koruyabilir ve saklayabilirsiniz. İyi bir saklayıcı olmasının yanı sıra çeşitli takı dolabı modelleri, iyi bir organizatör de olabilmektedir. Öyle ki içinde bulunan bölmeler, raflar ve askılarla beraber aynı tip takılarınızı bir arada tutabilir ve dilediğinizde daha rahat bulabilirsiniz. Ayrıca dekorasyonunuza ve oda büyüklüğünüze uygun olarak farklı renklerde ve ebatlarda bulabileceğiniz takı dolaplarıyla hayatınızı kolaylaştırabilir, hazırlanmanıza hız ve değer katabilirsiniz.

 Takı Dolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Takı Dolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı modelleriyle sizlere doğal çözümler sunan takı dolapları, her an gözümüzün önünde olmayı başarırken bunu ortamın doğal havasına uygun bir şekilde yapabilmelidir. Öyle ki aynalı takı dolabı, odanızın hem ayna ihtiyacınızı tabii bir şekilde karşılarken bir yandan da takılarınızı organize etmenize yardımcı olabiliyor. Hemen denediğiniz takıları, birinci gözden görmenizi sağlayarak hazırlanmanıza hız da katabiliyor. Daha fazla kapasiteli bir model arıyorsanız çekmeceli takı dolabı imdadınıza yetişiyor. Eğer takı dolabı koyacak geniş bir yeriniz yoksa da hiç dert etmeyin, tam bu noktada masa üstü takı dolabı, size yine hem ayna hem de yer kazanma imkânı sunuyor. Yine duvara monte takı dolabı, dolap ihtiyacınızı karşılarken yerden de kazanç sağlıyor. Tabii ziynet eşyaları değerlidir, hem göz önünde kolayca ulaşılabilir bir yerde hem de güvende olmasını istemek en doğal hakkınız. Kilitli takı dolabı ile değerli takılarınızı güvende tutabilirsiniz. Tüm bu model ve farklı tasarımların yanı sıra bütün bütçelere uygun olabilen takı dolabı fiyatları, ekonomik açıdan da sizlere avantaj sağlıyor.

 Tasarım Harikası Takı Dolabı

Tasarım Harikası Takı Dolabı

Dış giyimin önemli parçası olan aksesuarlar, hem kaybolmaması hem de güvende bulunması için mutlaka bir takı dolabına ihtiyaç duymaktadır. Evinize eşya olarak alacağınız takı dolapları tasarım itibariyle şık ve ergonomik olmalıdır. Genelde modern malzemelerden yapılan modellerden farklı olarak daha otantik bir görünüm vaat eden ahşap takı dolabı, farklı dizayn ve dekorasyonlara da hitap etmektedir. Tasarım itibariyle size yer kazandıran takı dolabı modelleri, odanızın mobilyalarıyla son derece uyumlu olabilmektedir. Hem boy aynası hem de takı dolabına ihtiyacınız olan durumlar için bir boy aynalı takı dolabı sizlere bu noktada çok büyük avantaj sağlamaktadır. Kullanım amacıyla örtüşür biçimde estetik olarak tasarlanan takı dolapları, yaşantınızı kolaylaştırırken odanıza da farklı bir hava katabilmektedir. Siz de en güzel takılarınızı iyi bir şekilde saklayabileceğiniz tasarım harikası takı dolaplarından satın alıp gündelik yaşamınıza daha rahat ve daha güvenle devam edebilirsiniz. Takı dolaplarının yanı sıra yatak odanızda kullanım ihtiyacınız olan diğer mobilyalara da Yatak Odası kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bino (1)
(65)
Firstmob (12)
Kenyap (1)
Koçagan (1)
Mimilos (1)
MİNAR (1)
ÖZELL. (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (31)
MDF (8)
Suntalam (6)
(3)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (19)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL