Takı Dolabı

için 246 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Takı Dolabı

Kadınların en değerli aksesuarları arasında takıları yer almaktadır. Siz de bir türlü takılarınızı düzenleyemiyorsanız, hemen kategorimizde yer alan takı dolabı çeşitlerinden satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Takı dolapları, takıları muhafaza etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Takı dolapları genelde aynalı olarak üretilmektedir. Aynalı takı dolaplarının da birçok farklı rengi bulunmaktadır. Odanızın mobilyasına uygun olan takı dolabı modellerinden birini tercih ederek hem uyum oluşturabilir hem de takılarınızı ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Takılarınızın kutu içinde karmakarışık hale gelmesinden bıktıysanız, hiç vakit kaybetmeden takı dolabı satın alabilir ve takılarınızı büyük bir keyifle takı dolabına yerleştirebilirsiniz.

Takı çeşitlerinizin arasından dilediğiniz takı modelini bulmakta zorlanıyorsanız, takılarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmek için takı dolabı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Dekoratif görünüme sahip olan takı dolaplarının bazıları duvara monte edilebilen yapıya sahipken, bazıları da boy aynası görünümündedir. Son zamanlarda en çok kullanılan mobilya çeşitleri arasında yer alan takı dolaplarını, odanızın dilediğiniz bölümüne yerleştirebilir ve anında kullanabilirsiniz. Aynalı takı dolaplarının önünde hem makyaj yapabilir hem de kıyafet deneyebilirsiniz. Aynalı takı dolaplarına, büyük bir özenle ve keyifle aldığınız takılarınızı ve aksesuarlarınızı yerleştirerek güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Takı dolabından istediğiniz takıyı kolayca alabilir, aynı şekilde geri koyabilirsiniz. Böylece ortalığın dağılmasını engelleyebilirsiniz.

Özellikle beyaz renkli takı dolapları, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Beyaz, sizin mobilyalarınıza uymuyorsa, kategorimizde yer alan diğer renklerdeki takı dolaplarını inceleyebilirsiniz. Boy aynası görünümünde olan takı dolapları son derece rahat ve pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Kategorimizde yer alan ürünlerden satın almayı tercih ederek hem takı dolabına hem de boy aynasına sahip olacaksınız. Tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bu ürün aynı zamanda odanıza da şıklık katacak. Takı dolabınızın temizliğini gerçekleştirmek için ıslak veya kuru bez ile silebilirsiniz. Takı dolabı modelleri ve takı dolabı fiyatları için kategorimizde yer alan ürünlere bakabilir ve dilediğinizi anında satın alabilirsiniz. Takı dolabıyla birlikte kendinize yeni takılar satın almak isterseniz, mücevher ve saat kategorisine bakabilir ve hoşunuza gideni anında satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Firstmob (81)
(57)
MasifArt (49)
Pegai (6)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Masif (28)
Suntalam (11)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (36)
ve üzeri (57)
ve üzeri (66)
ve üzeri (73)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL