TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sandık

için 522 sonuç bulundu.

Sandık

Saklama araçları olarak geçmişte her evde mutlaka yer alan sandıklar, günümüzde hem bu özellikleri hem de nostaljik görünümleriyle evlerde yer alabiliyorlar. Sandık çeşitleri, bugün özellikle kültürel açıdan sembolik hale gelen evlilik sürecinde ailelerin çocukları için içerisini doldurdukları eşyalar olarak da kullanılabiliyorlar. Siz de sandık çeşitleri arasından kullanım ihtiyacınıza uygun ölçülerde ve görünümde bir seçeneği edinebilirsiniz. Yatak Odası, salon, banyo gibi pek çok noktada sizin için ideal bir dekoratif aksesuar olacaktır.

Sandık Ergonomisini Evinize Getirin

Sandık Ergonomisini Evinize Getirin

Ev & Yaşamortamında ihtiyaç duyulabilecek ancak her zaman açık alanda durmasına gerek olmayan birçok eşya bulunur. Bu eşyaların hem hijyenik açıdan korunabilmesi hem de ortamınızın dağınık bir hale gelmemesi için saklama aracı olarak sandıklardan istifade edebilirsiniz. Sandıklar geçmişte her evin olmazsa olmazı olan ve dekoratif amaçları da bulunan ürünler iken günümüzde pratik saklama araçları olarak kullanılabiliyorlar. Piyasada ev eşyaları satışa sunan birçok markanın ürün ailesinde yer alan sandık kutu ürünleri, pratik kullanım özellikleriyle hem eşya saklama, koruma hem de ergonomik açıdan fayda elde etmek istediğinizde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Çeşitli farklı malzemelerle üretilen seçeneklerini bulabileceğiniz sandık kutular iç hacimleriyle, renkleriyle, dokularıyla da farklılaşıyorlar. Böylelikle siz kendi ihtiyacınıza uygun olan bir model seçeneğini edinerek evinizde görsel açıdan da arzu ettiğiniz estetik görünümü yakalayabiliyorsunuz. Sandık setleri farklı ölçülerde birden fazla sandığı size sunan ürünlerdir. Bu setler sayesinde farklı ölçülerdeki ve türdeki eşyalarınızı ayrı ayrı saklamak üzere kutularınızdan faydalanabiliyorsunuz.

Sandık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sandık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Geleneksel kullanım amaçlarıyla dünyanın birçok ülkesinde sembolik bir saklama aracı olan sandık özellikle evlilik sürecindeki çiftlere verilecek olan ev eşyalarının yerleştirildiği eşyalardır. Modern tasarım özellikleriyle dikkat çeken mobilya sandık modelleri, sahip oldukları geleneksel kullanım standartlarını korurken estetik açıdan günümüze uygun görünümler sunuyorlar. Tasarımlarıyla incelendiğinde klasik bir tarz kazandırılmak üzere tasarlanmış mobilya sandıklar arasında dış yüzeyine varaklı süsleme yapılmış seçenekler dikkat çekiyor. Lüks ve zarif bir görünümü bulunan bu sandık modelleri ev içerisinde bir dekoratif araç olarak salonda dahi kullanılabiliyor. Çeşitli oyma uygulamalarıyla süslenen sandık modellerinin yanı sıra dilerseniz sade bir seçeneği de tercih edebilirsiniz. Ceviz ahşabının hoş görünüşüne sahip düz yüzeyli sandıklarla ortamınıza göz alıcı bir imaj kazandırabilirsiniz. Mobilya sandık fiyatları genel olarak modellerin iç hacimlerine, tasarım özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Ürünlerde hacim arttıkça kullanılan malzeme de arttığından fiyatlar artabiliyor ancak piyasada fiyat düzeyi çeşitliliği oldukça fazla olduğundan her bütçeye uygun bir mobilya sandığın bulunabileceği söylenebilir.

Sandık Geleneğini Yaşatmak İsteyenlere Seçenekler

Sandık Geleneğini Yaşatmak İsteyenlere Seçenekler

Evlenecek olan çiftlerin yeni evlerinde ihtiyaç duyabilecekleri tekstil ürünlerini saklayabilecekleri birçok sandık seçeneği piyasada yer alıyor. Sandık çeyizlik olarak kullanılacaksa genel olarak uzun yıllar ev içerisinde görünür bir alanda duracağı düşünülebilir, bu nedenle de ürün seçiminde zamansız görünümleri tercih etmek bir avantaj olacaktır. Piyasada dikkat çeken Mobilya sandıklar arasında beyaz renkli alternatifler, zamanın ötesinde görünümleriyle dikkat çekiyorlar. Geçmişte evlere parlaklık katan ve gelecekte de bu özelliğini koruyacak olan beyaz renkli bir çeyiz sandığını tercih ettiğinizde, sahip olduğunuz sandığı evinizde uzun yıllar dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Klasik tarzı sevenler kahverengi ve tonlarındaki mobilya sandıkları tercih ederek nostaljik bir ambiyans yaratırken sandıklarından istifade edebilirler. Çok yönlü kullanım özellikleri bulunan ve çoğunlukla modern tasarım çizgisindeki puflu sandık çeşitleri de piyasada yer alıyor. Üst yüzeyine puf yerleştirilen bu modeller, yerleştirildikleri alanda sadece bir saklama aracı olmanın ötesinde oturak olarak da kullanılabiliyorlar. Siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek beğendiğiniz bir sandık alternatifini hemen sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

MDF (295)
Ahşap (104)
Masif (30)
Pamuk (24)
Kumaş (10)
Metal (10)
Suntalam (9)
Çelik (7)
Kayın (6)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (49)
ve üzeri (51)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL