TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Makyaj Masası

için 224 sonuç bulundu.

Makyaj Masası

Modern yaşam tarzının getirdiğini stresli ortam gün içerisinde huzur bulabileceğiniz ortamlar oluşturmanızı zorunlu hale getirir. Bu kapsama ilk olarak en çok zaman geçirdiğiniz yer olan evler akla gelir. Evinizi, boş vakitlerinizde keyifli bir şekilde zaman geçirebileceğiniz alanlara çevirmek için yapmanız gereken doğru mobilya ve dekorasyon tercihleri yapmaktır. Evinizin her odasını kendi tarzınıza uygum olarak düzenlemeyerek şık ve konforlu ortamlar meydana getirebilirsiniz. Bu hedefe gerçekleştirebilmek için mobilyalarınızı gözden geçirmeli ve işe yatak odanızda başlamalısınız. Yatak odalarının vazgeçilmez mobilyalarından olan makyaj masası tasarımları şık, modern ve fonksiyonel yapıları ile dikkat çeker. Birçok farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulan bu ürünler sayesinde özellikle yatak odalarınızı çok daha güzel yaşam alanları haline getirebilirsiniz.

Özel Hissettiren Makyaj masası Modelleri

Özel Hissettiren Makyaj masası Modelleri

Yatak odası mobilyaları arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi de makyaj masası modelleri olarak ön plana çıkar. Evinizin dekoruna uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen bu mobilyalar makyaj yaparken işinizi oldukça kolaylaştırır. Odanızın havasını değiştiren modeller farklı boyut ve tasarımlar halinde üretilir. Dilediğiniz boyutta bir masaya ulaşabilmeniz halinde ürünü evinizin veya ofisinizin herhangi bir yerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle yatak odası için üretilen makyaj masa çeşitleri, kadınların en çok kullandığı mobilyalar arasındadır. Makyaj masası seti tasarımları, klasik modellerin dışında spor dizaynları ile de göze çapar. Bu sayede tarzınıza uygun mobilyaları rahatlıkla bulabilir, evinizde bulunan diğer eşyalar ile bütünlük oluşturabilirsiniz. Eğer geniş bir yatak odasına sahipseniz büyük makyaj masası dizaynlardan bir tanesini satın almayı düşünebilirsiniz. Daha dar ve küçük bir alanınız var ise mini makyaj masası modellerine yönelebilirsiniz. Makyaj masası aynalı modeller de küçük alanlar için ideal tasarımlar arasında yer alır. Mobilyanın sahip olduğu ayna odanıza boyut kazandırarak genişlik hissi meydana getirir. Bu sayede hem işinizi kolaylaştıran bir mobilyaya sahip olabilir hem de odanızı daha keyifli bir yaşam alanı haline getirebilirsiniz. Makyaj masası modelleri kolay açılabilir çekmeceler, konforlu puflar ve geniş aynalar içeren farklı tasarımlardan oluşur. Bazı modeller; rafları, aynası ve puflu modelleri ile oldukça fonksiyonel bir kullanım olanağı sağlar. Cevizin zarifliği ile dizayn edilen bazı modeller, geniş aynası ile mobilyanıza daha şık bir görünümün kazandırır. Bu modellerin içerisindeki açılabilir aynalı bölmeye sahip ürünler sayesinde makyaj rutininizi oldukça kolaylaşır. Bazı modelleri ise özgün dizaynları ve zarif ahşap görünümleri ile dikkat çekerken, takı dolabı için özel bir alan sunar.

Pratik Kullanım İmkânı Sunan Makyaj masası Çeşitleri

Pratik Kullanım İmkânı Sunan Makyaj masası Çeşitleri

Yatak odanızda kendinize özel bir alan oluşturmak için olmazsa olmaz niteliğindeki çeşitler, modern ve eğlenceli tasarımları ile de kullanıcıların beğenisini kazanır. Makyaj masası çekmeceli modeller, odanızda yer alan ufak tefek tüm eşyalarınızı içine koymanızı sağlayarak odanızın düzenli ve ferah bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Böylece yaşadığınız alanda dağınıklığa neden olacak malzemelerin gözünüzü rahatsız etmesinin önüne geçebilirsiniz. Fonksiyonel ve pratik yapıları ile ön plana çıkan makyaj masaları sayesinde birçok sorununuza çözüm üretebilirsiniz. Evinizi tasarlarken bu mobilyaları kurtarıcı olarak kullanabilirsiniz. Özellikle dar alanlarda yaşayanlar için dizayn edilen ürünler, oldukça sık tercih edilir. Bununla birlikte eğer yatak odanız yeterli ışık almıyor ise bu durumu için de modellerinde yardım alabilirsiniz. Makyaj masası ışıklı modeller, mobilyanın üzerinden bulunan aydınlatma sistemi sayesinde odanıza daha fazla ışık vererek aydınlık hale getirir. Böylece yeterli ışık alana odanızda hazırlığınızı daha kolay yapabilir ve sıkılmadan daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Bakım yapmak ve kendinize zaman ayırmak istediğinizde odanıza girip uzun süre kalabilir ve tüm özel işlerinizi rahatça halledebilirsiniz. Ayrıca ışıklı modellerinin ayna bölümünün alt kısmında bulunan boş alandan da faydalanabilirsiniz. Sık olarak kullanmadığınız eşyalarınızı bu boşluğa koyarak oda içerisinde daha fazla alan oluşturabilirsiniz. Dilerseniz aynı alanı sandalye koyarak değerlendirebilir ve odanızın dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz. Eğer sahip olduğunuz mobilya ile uyumlu bir sandalye sorun yaşıyor iseniz, makyaj masası puflu tasarımları inceleyebilirsiniz. Puflu çeşitler dizaynları içerisinden beğendiğiniz ürüne hemen sahip olarak odanıza tamamlayıcı bir mobilya daha koyabilirsiniz. Konforunuzu daha üst seviyelere taşırken yaşam alanınızın mimarisini de bozmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda göze hoş gelen ve üzerinde daha çok vakit geçirmek istediğiniz bir mobilya elde edersiniz.

Uygun Fiyat Seviyelerine Sahip Makyaj masası Tasarımları

Uygun Fiyat Seviyelerine Sahip Makyaj masası Tasarımları

Evinizde veya yaşadığınız alanlarda makyaj masası tasarım özelliklerine sahip bir mobilya ihtiyacı var ise yapacağınız küçük bir araştırma ile bu problemi hemen çözebilirsiniz. Evinizi daha düzenli ve yaşanabilir hale getiren makyaj masası fiyatları, ürünlerin tasarımlarına, markalarına ve imalatından kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişir. Eğer evinizde evcil hayvan besliyor iseniz uzun ayaklı makyaj masası tasarım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan bu modeleler, uygun fiyat seviyeleri ile de oldukça beğenilir. Bununla birlikte aynalı modeli dizaynları aynasız modellere göre farklı fiyatlandırılır. Daha uygun fiyat seviyeleri ile ön plana çıkan makyaj masası aynasız tasarımlar aynı zamanda hafif yapıları ile de dikkat çeker. Puflu makyaj masaları, pufsuz modellere göre daha yüksek fiyat skalası ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Fiyatları üzerinde mobilyanın yapım aşamasında sergilenen işçiliğinde büyük etkisi vardır. İşçilik sırasında kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça ürünün fiyatında da artış gözlenir. Sunta parçalar kullanılarak tasarlanan makyaj masaları, tek parça kütüklerin işlenmesiyle oluşturulan makyaj masası ahşap modellerden daha uygun fiyatlara satılabilir. Mobilyaların dizaynında kullanılan çekmece kulplarının üretildiği materyaller bile ürünün fiyatında etkilidir. El işçiliği ile üretilen kulpların kullanıldığı modeller farklı fiyat seviyeleri ile dikkat çeker. Seri üretim ile imal edilen makyaj masaları ise uygun fiyatlar ile piyasaya sürülür. Tasarımında mücevherlikler, fırçalık alanlar, toka çekmeceleri ve raf düzenleyicileri bulunan çok amaçlı makyaj masası modelleri, fonksiyonel yapıları ve fiyat seviyeleri ile farklılık gösterir. Mobilyaya kullanışlılık kazandıran her ayrıntı, ürünün fiyatının artmasına katkı sağlayan etkenler arasında yer alır. Her durumda beğendiğiniz mobilyanın işinizi kolaylaştıracağınız asla unutmayın. Modelleri fiyatlarını kıyaslar iken tüm bu nitelikleri ve kriterleri göz önüne bulundurarak ürünün fiyat kalitesi dengesini doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Siz de makyaj masası uygun fiyatlı seçenekler içerisinden beğendiğiniz ürünü hemen sipariş vererek yaşam alanınızı vakit geçirmekten keyif alacağınız yerlere dönüştürebilirsiniz.

Odanızın Dekorasyonuna Uygun Modern Makyaj masaları

Odanızın Dekorasyonuna Uygun Modern Makyaj masaları

Modern dizaynları ile kullanıcıların beğenisini kazanan modeller dekor seçimlerinizde önemli bir yer teşkil eder. Duvara monte edilebilen seçenekler aynalı ve puflu olarak farklı modeller halinde üretilir. Puf, ayna ve masadan oluşan makyaj masası setleri çok yönlü kullanım imkânı sunar. Şık renkler ile tasarlanan makyaj masası takımı çeşitleri, her zevkten kullanıcıya hitap eder. Makyaj masası beyaz renkli ürünler, giyinme alanınıza ve yatak odanıza daha aydınlık bir hava kazandırır. Makyaj masası ceviz renkli tasarımlar, ahşap görünümünü ve rengini seven kullanıcıların en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Aynı şekilde makyaj masası kahverengi dizaynlar da koyu ahşap renkten hoşlanan müşterilere hitap eder. Makyaj masası siyah renkli modeller ise, farklı tarzlarınızı yaşam alanlarına yansıtmayı sevenlerin beğenerek satın aldığı mobilyalar olarak ön plana çıkar. Daha küçük alanlar için dizayn edilen portatif makyaj masası çeşitleri, küçük boyutları ve hafif yapıları pratik kullanım olanağı sunar. Bu modeller eşyaların yerini değiştirmeyi seven kullanıcılar içinde uygun modellerdir. Dolaplı makyaj masası tasarımları, daha az alana çok daha fazla malzeme sığdırabilmenize olanak tanır. Açılabilir aynalı kapaklara sahip olan makyaj masası dolaplı modelleri içerisinde aynı kısmı ve masası duvara monte edilebilen ürünler de vardır. Makyaj masası küçük çekmeceli modeller, kişisel bakım ürünleri, toka ve takıların depolanabilmesi için farklı büyüklüklerde tasarlanır. Ayrıca bazı modellerin çekmecelerinin iç kısımları da organizasyonu kolaylaştırmak daha küçük bölmelere ayrılmış şekilde dizayn edilir. İçerisinde herhangi bir düzenleme yapılmayan çekmeceleri ise fırça gibi büyük makyaj malzemeleriniz için kullanabilir veya kendi eşyalarınıza uygun düzenleyicileri yerleştirebilirsiniz. Yatak odanıza, mobilya ve dekorasyonunuza harika uyum sağlayacak en sade ve şık modelleri detaylı bir şekilde inceleyerek beğendiğiniz ürüne karar verebilirsiniz.

Yatak Odalarının Vazgeçilmez Mobilyası Makyaj masası Çeşitleri

Yatak Odalarının Vazgeçilmez Mobilyası Makyaj masası Çeşitleri

Makyaj masası çeşitleri, farklı tarzlara hitap edecek şekilde tasarlanır. Country stilini tercih eden kullanıcılar için üretilen mobilyalar, beyaz lake tasarımlardan veya modern dekorasyonu havasını tamamlayacak farklı renk alternatifleri ile üretilir. Bu kapsamda dizayn edilen ürünler, portatif tasarımlardan klasik modellere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Ayrıca makyaj masa tasarımları içerisinde ayaklı mobilyalar yanında duvara monte edilebilen ürünler de bulunur. Boy aynası ve puf ile oluşturulan setler, ürünlerin yükseklik, genişlik ve derinlik ölçülerine göre de değişiklik gösterir. Makyaj masası ölçüleri doğru bir şekilde belirlendikten sonra satın almak istediğiniz mobilya modellerini değerlendirmelisiniz. Şifonyerlı makyaj masası modelleri ise kullanışlı çekmecelerin yanı sıra aynalı ve aynasız modeller olarak ikiye ayrılır. Bu sayede makyaj ürünlerini depolamak isteyen, rahat bakım yapmayı tercih eden veya dekoratif aksesuarlara önem veren farklı kullanıcı gruplarına hitap edilir. Makyaj masası dekor için kullanılan mobilyalar arasında kabul edilebilir. Bu nedenle farklı şekilde ve tasarımlar ile mümkün olduğunca farklı seçenekler ile müşterilerin beklentileri en iyi şekilde karşılanmaya çalışılır. Dikdörtgen formda dizayn edilen çeşitleri, değişik ayna modelleri ile farklı estetik beğenilere hitap eder. Oval ve dikdörtgen aynalar şifonyerlere kusursuz bir şekilde eşlik eder. Makyaj masalarının ayna kısımları ise bazı modellerde katlanabilir veya kanatlı olarak da tasarlanır. Katlanabilir aynalar ile üretilen mobilyalar, ürünün ayna bölümünün sahip olduğu yakınlaştırıcı özellik sayesinde bakım ve makyaj sırasında kolaylık sunar. Bu özellik kullanılmadığında ise menteşeler yardımıyla kapatılarak aynanın önünü perdelenebilir. Bazı aynalı modellerde aynalar masanda ayrı olarak duvara monte edilir. Bu modeller tercih edildiğinde aynanın yeri makyaj masası yüksekliği ile uyumlu bir şekilde belirlenmesi gerekir. Bununla birlikte makyaj masasında ekstra aydınlatma isteyen kullanıcılar için tasarlanan ışıklı çeşitleri de vardır. Bu kategoride yer alan makyaj masası ledli ürünler hem makyaj yaparken hem de diğer zamanlarda odanıza fazladan ışık sağlar. Onlarca farklı model arasından zevkinize uygun tasarımları satın alarak yatak takımı ve dolaplarınız ile uyumlu bir hava yakalayabilirsiniz.

Makyaj masası Nasıl Düzenlenir?

Makyaj malzemelerini düzenlerken ilk olarak malzemelerinizi kullanma sıklığına göre gruplandırmanız gerekir. Sık kullandığınız ve sürekli elinizin altında olması gereken ürünleri makyaj masasının üzerinde muhafaza edebilirsiniz. Bu malzemelerinizin bir arada bulunabilmesi ve tozlanmasını engellemek için ise farklı boyut ve tasarımlara sahip düzenleyicileri tercih edebilirsiniz. Makyaj fırçalarının ise temizlik durumuna göre gruplandırılması tavsiye edilir. Temiz fırçalar, kullanılmak üzere farklı bir yerde iken, kirli fırçaları da yıkanmak için ayrı bir alanda bulundurulmalıdır. Ayrıca makyaj fırçalarının depolanması için de farklı dekorasyon ürünlerini kullanabilirsiniz. Dekoratif bardaklar, kutular ve vazolar ile bunun için tercih edebilirsiniz. Daha az kullandığınız veya güneş ışığından korunması gereken ürünleri ise çekmecelerinde saklayabilirsiniz. Çekmeceye koyduğunuz malzemelerin dağılıp karışmaması için ise çekmece içi düzenleyicilerinden faydalanabilirsiniz. Bu düzenleyiciler ile elde ettiğiniz bölümler içerisinde ihtiyacınız olan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Makyaj masasında Neler Olmalı?

Düzenli ve etkili bir makyaj masası sahibi olmak için doğru makyaj masası setine yönelmeniz gerekir. En basit haliyle bir makyaj masasında ayna, oturma elemanı ve masa mutlaka olmalıdır. Ancak seti oluşturan her bir parçanın birbiri ile uyumlu olması oldukça önemli bir konudur. Bu üç parçanın birbiri ile uyumlu olmaması odanızın dekorunu olumsuz etkiler. Setin aynası masa ile birleşik veya ayrı olabilir. Oturma elamanı ile ilgili en önemli faktör ise rahatlıktır. Ayrıca pratik yapıya sahip olmasına da tercih edilen bir durumdur. Oturma elemanı olarak genellikle kolay depolanabildikleri için küçük puflar veya yumuşak tabureler tercih edilir. Ancak bakım ve makyaj için uzun süre ayırıyorsanız sırt desteği olan oturma elemanlarına yönelebilirsiniz. Bir makyaj masasında olması gereken bir diğer unsur ise aydınlatma elemanıdır. Gösterişli ve şık bir aydınlatma elemanı ile tasarlanmış bir tasarım odanıza farklı bir katar.

Makyaj masası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Makyaj masası satın olmadan önce, mobilyayı yatak odası takımı içinde nereye yerleştirmek istediğinize karar verin. Bu kapsamda bakım ve makyaj sırasında yüzünüzün ışık alması için pencere önlerini değerlendirebilirsiniz. Makyaj masasını koymak istediğiniz alanı ölçün. Ölçüleri hesaplarken masayı yerine koyduktan sonra kendinize yeteri kadar hareket alanı kalmasına dikkat edin. Eğer satın alacağınız masayı koyacağınız yeri değerlendirirken süpürgelik ve kalorifer borusu gibi duvarda bulunabilecek çıkıntıları hesaba katın. Sahip olduğunuz malzeme miktarına uygun büyüklükte bir masa tercih edin. Makyaj masası modelleri içerisinde seçim yaparken yatak odanızda bulunan diğer mobilyalar ve odanın dekorunu mutlaka göz önünde bulundurun. Ayrıca beğendiğiniz ürünün kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına, sağlam ayaklara ve ray sistemlerine sahip olmasına özen gösterin.

Kullanışlı Makyaj masa Modelleri Nasıldır?

Oldukça farklı tasarımlar halinde sunulan makyaj masası modelleri, kullanıcının beklentilerine göre dizayn edilir. Geleneksel makyaj masası modellerinin ortası boştur. Ayrıca üstünde veya her iki yanında çekmeceli olan modeller de vardır. Bu tür tasarımların rahat bir şekilde kullanılabilmesi için geniş bir yatak odasına sahip olmanız gerekir. Bakım ve makyaj sırasında farklı görüş açıları sunan üçlü aynalar ise biraz ağır da olsalar oldukça fonksiyonel ürünler olarak ön plana çıkar. Üçlü ayna tasarımı saç ve yüzünüzü her yönden rahatça görmenize yardımcı olur. Aynalı modellerin katlanabilir yapıya sahip olanları pratik kullanım olanağı sunar. Bununla birlikte puflu veya koltuklu bir model düşünüyorsanız, rahat hareket edebilmek için geniş bir alana ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (105)
Suntalam (37)
MDF (19)
Gürgen (17)
Kayın (9)
Akrilik (6)
Metal (6)
Plastik (6)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (25)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL