TV Ünitesi

için 4,886 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

TV Ünitesi

Yeni nesil ev mobilyaları arasında yer alan TV ünitesi, televizyonunuzu duvara monte ettiğinizde çevresini tamamlamanızı sağlamaya yarayan mobilyalardır. Televizyonu tek başına duvara asmak tercih edilmediğinden TV ünitelerine gereksinim duyulmuştur. TV üniteleri televizyonu monte ettiğinizin duvarın hem daha dekoratif görünmesine; hem de DVD, medyaplayer gibi ürünlerin yerleştirilmesine imkan sağlamıştır.

TV Ünitesi Modelleri

TV Ünitesi Modelleri

TV ünitesi modelleri her evin ölçüsüne ve tarzına uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiptir. Kategorimizde de bulabileceğiniz TV ünitesi modellerinden bazıları; kitaplıklı TV üniteleri, beyaz TV ünitesi, ahşap TV ünitesi, raflı TV üniteleri ve dolaplı TV üniteleridir. Eğer evinizde otantik ve modern bir görünüm yakalamak istiyorsanız ahşap masif TV ünitelerini, eğer daha avangard bir salon tasarlamak istiyorsanız LED aydınlatmalı kelebek figürlü TV ünitelerini, eğer daha klasik bir oturma odası hayaliniz varsa da dolaplı TV ünitelerini tercih edebilirsiniz. Bazı TV üniteleri TV sehpaları ile birlikte satılmaktadır. Böyle bir TV ünitesi satın aldığınızda televizyonunuzu duvara monte etmek yerine TV sehpası üzerinde konumlandırarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kendiniz de TV ünitesi ve TV sehpası kombini yapabilirsiniz. Tüm TV sehpası modellerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

TV Ünitesi Aksesuarları Nelerdir?

TV Ünitesi Aksesuarları Nelerdir?

TV ünitesi aksesuarları ile mobilyalarınızda tarzınızı yansıtabilir ve evinizi kişiselleştirebilirsiniz. TV aksesuarları olarak değerlendirebileceğimiz aksesuarlardan bazıları; dekoratif objeler, dekoratif şişeler, biblolar, hayvan figürleri, minik saksılar, mum ve mumluklardır. Ayrıca raflı TV ünitelerini kitap ve DVD’lerini yerleştirerek hem dekoratif bir hava kazandırabilir hem de bu tür eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Tv ünitesi aksesuarları alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta seçtiğiniz aksesuarların mobilyanızın rengi ve tarzıyla uyumlu olmasıdır. Ayrıca alacağınız aksesaurların birbirleriyle de uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Örneğin; masif ahşap bir TV ünitesi tercih ettiyseniz; kütük mumluklar, ahşap dekoratif şişeler ya da ahşap çerçeveler gibi yine aynı tarz aksesuarlara yönelmelisiniz. Beyaz TV ünitesinde dekoratif aksesuarlar kullanmak ise çok daha kolaydır. Örneğin; renkli biblolar, yapay çiçekler ya da yine beyaz çerçeveler TV ünitesi aksesuarları olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir.

TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Her evin adeta olmazsa olmazı haline gelen televizyonlar ile birlikte TV ünitesi & sehpası da baş köşede yerini almaya başlamıştır. Peki ama bu kadar model arasından doğru TV ünitesini seçmek nasıl mümkün olur? TV ünitesini seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Tv ünitesi alırken ilk olarak dekoratif mi yoksa fonksiyonel mi bir ünite istediğinize karar vermelisiniz. Böylece alacağınız modeli az çok kafanızda belirlemiş olacaksınız. Bunun yanı sıra; sırf çok beğendiğiniz için bir ünite almamaya dikkat edin. Zira, evin genel havasıyla uyumlu olmayan bir TV ünitesi ile estetik bir görünüm yakalamanız pek mümkün olmayabilir. Eğer TV ünitesini kullanacağınız alan küçükse tüm duvarı kaplayan modeller yerine tüm mobilyaları ortalayacak bir odak noktasına konumlandırılmış, daha minimal boyutlarda bir TV ünitesi seçmeye özen gösterin. Dikkat etmeniz gereken son nokta ise TV ünitesinde kullanılan materyalin kalitesi. Sırf çok uygun fiyatlı diye kalitesinden emin olmadığınız bir ürüne yönelmemenizi tavsiye ederiz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (1661)
Yonga levha (483)
Ahşap (310)
MDF (208)
Kumaş (102)
Suntalem (100)
Masif (46)
Metal (42)
Aleminyum (15)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

312Dizayn (3)
4M (7)
A1 (20)
Abonna (2)
Abre (53)
Achill (7)
Adore (9)
Agmahşap (36)
AlkurHome (2)
Allmode (6)
Alpino (6)
Archi (24)
Arna (3)
ARNETTİ (36)
Arstil (3)
ARTHUBO (13)
Ayrıntı (1)
Bellona (2)
Bimossa (46)
Bismot (7)
Bonart (5)
Boo (1)
Busella (1)
Calitelli (25)
Decoraktiv (235)
Decorotti (15)
Dekorbizden (220)
Dekorish (10)
Dekorister (125)
Dekortif (1)
Deryawood (5)
Devizyon (1)
Disney (1)
(1993)
Dmodü (1)
Dmodül (134)
Dovi (1)
Elfin (10)
END (1)
Evdemo (14)
FLYMOBILYA (15)
FURNIDEA (2)
Gangza (9)
Gucca (9)
Homaks (4)
HOMMY (5)
İndivani (5)
Konfor (1)
Kzy (13)
Livello (12)
MasifArt (30)
maystil (3)
Mimilos (2)
MİNAR (38)
Mingitav (30)
Missia (6)
Mobetto (15)
Mobika (4)
Mobpazar (2)
modello (3)
Modilayn (12)
Moonlife (4)
Mozilya (2)
Mymob (9)
Netvizyon (1)
nurline (1)
RABELLA (112)
Rafevi (22)
Rafline (89)
Rani (79)
Ratolye (111)
Raudi (2)
Remaks (2)
sedmobilya (14)
Smartad (1)
Sonorous (2)
Stylewood (2)
Tasarım (17)
TASARIM (1)
Te-Home (11)
Tuana (3)
TUBİX (19)
Ultimate (19)
variant (123)
VİTALE (1)
Weltew (5)
Wennaline (1)
WoddyWood (5)
yurudesign (165)
Zio (1)
ÖZELL. (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(342)
ve üzeri (683)
ve üzeri (781)
ve üzeri (799)
ve üzeri (833)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL