TV Sehpası

için 1,431 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

TV Sehpası

Televizyon sehpaları, televizyonların evinizdeki konumunu belirlemenin yanı sıra evin dekorunun da bir parçası haline gelir. Renk, ölçü, model, marka ve fiyat olarak piyasada birçok çeşitliliği bulunan TV sehpası arasından önemli birkaç hususu dikkate alarak doğru TV sehpasını kolayca satın alabilirsiniz.

TV Sehpası Modelleri

TV Sehpası Modelleri

TV ünite sehpaları ihtiyaçlara göre birçok farklı modelde üretilir. Bazı TV sehpası modelleri üstten raflı olurken bazılarında ise DVD player’ları koymak için özel bölümler oluyor. Bu model çeşitliliği arasından doğru seçim yapmak için ilk önce TV sehpanızı ne amaçla kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Eğer DVD oynatıcısı kullanıyorsanız ön tarafı raflı TV sehpası modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca eğer açık raflı modeller tercihiniz değilse dolaplı TV sehpalarını seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra cam kapaklı TV sehpası modelleri de oldukça şık seçenekler arasındadır.Alacağınız TV sehpasının raflarını biblo, dekoratif aksesaurlar veya diğer süs eşyalarınızı yerleştirmek için de kullanabilirsiniz. Böylece TV sehpanızı çok daha dekoratif bir hale dönüştürebilirsiniz. Tüm bu modellerin yanı sıra; tercihi sadelikten yana olanlar için rafsız ve dolapsız TV sehpası modelleri de bulunmaktadır. Eğer alanınız küçükse bu modellere yönelebilirsiniz.

TV Sehpası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

TV Sehpası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

TV sehpası kullanılan odanın tarzını ve dekorunu önemli ölçüde etkilemektedir. Bu sebeple onu nerede konumlandıracağınız ve nasıl kullanacağınız son derece önemlidir. TV sehpalarınızdan tam anlamıyla fonksiyonel bir kullanım elde etmek için sehpanın salonunuzun ölçüsüne uygun olduğundan ve salonunuzu daraltmadığından emin olmalısınız. Bu yüzden alacağınız TV sehpası ile odanızın ölçüsü arasında kıyaslamalar yapmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra eğer salonunuzda dekoratif aksesuarlar ve diğer alanlar için çok fazla mobilya ya da raf yoksa, raflı veya dolaplı TV ünitelerini seçmek daha doğru olacaktır. Böylece TV sehpanızı bu amaçla da değerlendirmiş olabilirsiniz. Ayrıca alacağınız sehpanın salondaki diğer mobilyalarla hem tarz hem de renk olarak uyumlu olmasını da dikkat etmelisiniz. Son olarak dikkat etmeniz gereken husus ise alacağınız TV sehpasının TV’nizin ölçüsü ile uyumlu olması ve onu taşıyabilecek sağlamlıkta olmasıdır.

TV Sehpası Fiyatları ve Markaları

TV Sehpası Fiyatları ve Markaları

TV sehpası fiyatları; marka, model, materyal, ölçü gibi pek çok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Eğer uygun fiyatlı bir TV sehpası almak istiyorsanız yonga levha, suntalam gibi modellere yönelebilirsiniz. Ayrıca sunta, hafif olduğu için taşınmayı kolaylaştırarak size pratik bir kullanım sağlayacaktır. Bunun yanı sıra daha uzun ömürlü ve dayanıklı modeller için ise ağaç ya da MDF mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bunlar için bütçenizi biraz daha esnetmeniz gerekebilir. Kategorimizde bulabileceğiniz öne çıkan TV sehpası markalarından bazıları; Ultimate, 4M, Achill, Sonorous, Yıldız Mobilya, Sanal mobilya, TUBİX, Archi, 86Möble, MİNAR, 312Dizayn, Bismot gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının geniş ürün çeşitliliğini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz buradan TV ünitesi modellerine de göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (306)
Yonga levha (138)
Ahşap (130)
MDF (50)
Metal (49)
Suntalem (49)
Masif (37)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(113)
ve üzeri (181)
ve üzeri (201)
ve üzeri (210)
ve üzeri (224)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL