TV Sehpası

için 1,552 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

TV Sehpası

Oturma gruplarının tamamlayıcısı TV sehpası çeşitleri oluyor. Televizyonlar, ve televizyon sehpalarının şık uyumu oturma odalarına ayrı bir hava katıyor. TV sehpası modelleri bütün dekorasyon temalarına uyum sağlayacak şekilde çeşitli bulunuyor. Kullanım şekilleri kadar görsel durumları da önemli oluyor. Sehpa olmasından gelen minimal boyut avantajları geniş alanların engellenmemesine yol açıyor. Televizyon sehpası modellerini seçerken belli başlı faktörlere dikkat etmek gerekiyor. Dekorasyonun önemli tamamlayıcılarından olan bu ürünler, her tarzda ve her renkte üretiliyor. Kullanıcılar talep ettikleri bütün modellerle buluşma imkanı buluyor. Kaliteli seçimlerle uzun ömürlü ve konforlu kullanım sağlanmış oluyor.

TV Sehpalarının Pek Çok Çeşidi Bulunuyor

TV Sehpalarının Pek Çok Çeşidi Bulunuyor

TV sehpaları yerleştirildikleri yerlere göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin duvar köşesine yerleştirilen bir TV sehpasına köşe TV sehpası adı veriliyor. Salonların büyüklüklerine göre küçük TV sehpası veya büyük TV sehpalarından seçim yapılıyor. Elde edildiği malzemeler ahşap veya cam olabiliyor. Cam TV sehpası oldukça kibar bir tasarıma sahip olup, çok fazla alandan tasarruf etmek isteyenler için ideal oluyor. Ancak kullanım açısından diğer modellere nazaran daha çok toz alınma işlemi istediğini de belirtmek gerekiyor. Askılı TV sehpası modellerinde televizyonu yerleştirmek için ayrıca askılar bulunuyor. Özellikle duvarlarını delmek istemeyenler, kirada olanlar veya duvarında televizyon görünümünden hoşlanmayanlar bu modelleri tercih ediyor. Malzemelerine göre de değişkenlik gösteriyor. Genelde mdf ürünler oluyor. Ceviz ağacı, meşe ağacı gibi kaliteli malzemeden üretilen ürünler daha çok tercih ediliyor. Çekmeceli veya çekmecesiz modelleri bulunuyor. Çekmeceli modellerden tercih ederken çekmecenin kendiliğinden yavaşlamalı olmasına özen göstermek gerekiyor. Yüksek TV sehpası modelleri daha çok dar modellerde tercih ediliyor. Evin durumuna göre hangisi evi daha geniş gösterecekse o modellerden tercih etmek gerekiyor. Örneğin tavanları yüksek bir evde böyle bir model oldukça uyumlu oluyor. Yine evin genişliğine göre mini TV sehpası modelleri bir seçenek oluyor. Büyük modellerde raf eklemeleri geniş çekmeceler varken bunlarda bir ya da iki raf şeklinde tasarımlar oluyor. Mini sehpaların içine yerleştirilen şık biblolar veya bitkiler hoş bir görünümün vesilesi oluyor. Özellikle küçük televizyonlarda böyle mini modellerin tercih edilmesi, boyut dengeisni de sağlıyor. Boyut dengesiyle gereksiz tezatlıklar gözü yormamış oluyor. Pek çok rengi ve deseni bulunan modellerden dekorasyona en çok uyum sağlayanının seçilmesi gerekiyor. Çok fazla rafı olan modeller kitaplık niyetiyle de kullanılabiliyor. Bazen sehpa stilinde değil doğrudan televizyonun etrafında bulunacak raflar şeklinde dekorasyonlar yapıldığı oluyor. Bu gibi dekorasyonlar mekandan tasarrufu destekiyor. Özellikle ev temizliği sırasında kolaylık sağlıyor. Kalabalık bir görüntü olmaması bunaltıcı bir havadan da uzak durmaya yardımcı oluyor.

TV Sehpası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

TV Sehpası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

TV sehpası ahşap veya cam modellerden tercih edilebiliyor. Renkleri konusunda çok fazla çeşitlilik bulunuyor. Siyah TV sehpası seçmek isteyen bir kullanıcının minimalist veya endüstriyel oda tasarımına sahip olması daha uygun oluyor. Siyahın kararlı, keskin havası sadelik yanlısı bir tutumda veya endüstriyel dekorasyon gibi özgün bir duruşta kendisini gösteriyor. Ancak yapılarının da dekorasyonlara göre uygun olması gerekiyor. Minimalist dekorasyon için tercih edilen siyah bir modelin hangi maddeden olduğu çok önemli olmazken endüstriyel tasarımda özellikle eskitme görüntüsünü sağlayabilecek malzemelerden elde edilmiş olması gerekiyor. Gri TV sehpası modellerinden gelen ferah görüntü pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmelerini sağlıyor. Özellikle duvarlara yayılan rafların eklendiği tasarımlarda gözü olabildiğince yormamak adına gri gibi soft renkler tercih ediliyor. Oldukça sade bir gri modelin, yaldızlı ve farklı tonda bir duvarla uyumu gerçek bir görsel şölen olabiliyor. Renkli TV sehpası modellerinde tamamı tek ama marjinal bir renk veya pek çok renkle tasarlanmış modeller olabiliyor. Tamamı farklı renklerle tasarlanan modeller daha çok bohem ve otantik olarak dekore edilmiş odalarda tercih ediliyor. Böyle odaların pozitif havası, sehpa modellerinin rengarenk ışıltısıyla destekleniyor. Modern TV sehpası modellerinin, herhangi bir işleme eklemesi yapılmadan sade ama şık bir tasarımla üretildiğini söylemek mümkün oluyor. Modern tasarımlarda daha çok siyah, gri gibi renkler tercih ediliyor. Aynı zamanda ahşap ve metal birleşmesi de fazlasıyla kullanılıyor. Ahşap TV sehpası modellerinin siyah renkteki metallerle birleşimi güzel bir görünüm oluşturabiliyor. Metal destekler bazen çaprazlama gibi marjinal birleştirme stilleriyle bir araya getiriliyor. TV sehpalarının çekmeceleri bazen çok derin olduğunda evde sürekli kullanılmayan tencerelerin bile burada muhafaza edilmesi mümkün oluyor. Gerek çekmecelerin gerekse rafların sayısının ve genişliğinin fazla olması bu sehpaların tıpkı birçok amaçlı dolap gibi kullanılmasına olanak sağlıyor. Böylece evdeki pek çok yük göz önünden kalkmış oluyor. Aynı zamanda çok raflı bir model kitaplık stilinde olduğundan odaya farklı bir atmosfer eklenmiş olunuyor. Odaların biçimleri ve büyüklüklerine göre seçimler yapmak her zaman verimli sonucu beraberinde getiriyor. Küçük odalara büyük TV sehpalarını yerleştirmek boğucu bir görüntüden başka bir işe yaramıyor. Farklı seçeneklerin avantajını kullanmak her zaman avantajı beraberinde getiriyor. TV sehpası fiyatları modellere göre değişkenlik gösteriyor.

TV Sehpaları Dekorasyonların Tamamlayıcısı Oluyor

TV Sehpaları Dekorasyonların Tamamlayıcısı Oluyor

TV sehpalarının kategorisindeki çeşitlilik bütün dekorasyon temalarına uygun modellerin bulunmasına yardımcı oluyor. LCD TV sehpası ve Plazma TV sehpası arasında belirgin bir fark olmuyor. Bütün sehpalar her türlü televizyon çeşidi için kullanılabiliyor. Çünkü televizyonların hem duvara takılma hem de ayaklı sistemleri bulunuyor. Küçük TV sehpası modelleri trcih edildiğinde daha ok televizyonlar duvara monte ediliyor. çok büyük televizyonların görünümünü dengelemek için aynı derecede büyük sehpalara gereksinim duyuluyor. TV sehpası beyaz renkten tercih edildiğinde kırık beyaz tonları veya keskin beyazlar şeklinde iki farklı kategori olabiliyor. Oldukça sade, siyah gibi keskin renklerle dekore edilmiş birde keskin beyaz kullanmak mümkün olabiliyor. Bunun dışında diğer dekorasyon stillerine daha çok hafif yumuşak görünümde olan tonlar yani kırık beyazlar yakışıyor. Ceviz TV sehpası modellerinin en büyük avantajı son derece sağlam olmaları oluyor. Böyle modeller yıllarca kullanılıyor. Görünüşlerindeki apır duruş da dekorasyona ayrı bir klas atmosfer ekliyor. TV sehpalarının kenarları sivri ve oval olabiliyor. Oval modellerde genelde yalnızca sehpa bulunan sade tasarımlar tercih ediliyor. Sivri modellerde de öyle olabildiği gibi yoğun olarak raf veya mini kitaplık eklemelerini görmek mümkün oluyor. TV sehpası modelleri ve fiyatları son derece değişken olabiliyor. Kategorideki çeşitlilik fiyatlara da yansıyor. Beyaz TV sehpası siyah kadar toz göstermediğinden de tercih ediliyor. Odanın boyutlarına, ürünün kalitesine, televizyona uygunluğuna ve modelinin dekorasyona uyumlu olmasına dikkat edilerek bilinçli bir şekilde edinilen TV sehpaları uzun süre konforlu bir şekilde kullanılıyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (336)
Ahşap (175)
Metal (90)
MDF (69)
Masif (46)
Suntalem (44)
Cam (8)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

312Dizayn (7)
4M (9)
86Möble (1)
A1 (1)
Abre (12)
Achill (32)
Adore (19)
Agmahşap (1)
Albimo (1)
AlkurHome (1)
Amazonas (1)
Archi (40)
ARDEKO (1)
Arna (1)
ARNETTİ (4)
Arstil (17)
Ayrıntı (4)
Bellona (1)
BEY (4)
Bismot (2)
Bonart (3)
Boo (8)
Calitelli (1)
Decorotti (1)
Dekorish (1)
Deryawood (5)
(599)
Elfin (1)
END (3)
Enzelo (2)
Erva (66)
Fideko (3)
Homaks (3)
Kenyap (7)
Kzy (4)
MasifArt (1)
Metalia (2)
Mimilos (3)
MİNAR (2)
Mobetto (5)
Modilayn (6)
Moonlife (4)
Mozilya (7)
NTCONCEPT (5)
Rafevi (1)
Remaks (21)
Royal (1)
Sonorous (31)
Tdesigno (9)
Te-Home (1)
TUBİX (31)
Ultimate (27)
variant (9)
Wennaline (17)
WoddyWood (3)
XL (1)
Zugazo (2)
ÖZELL. (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (195)
ve üzeri (213)
ve üzeri (221)
ve üzeri (234)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL