TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

TV Sehpası

için 1,413 sonuç bulundu.

TV Sehpası

Dekorasyon, günümüz dünyasında en çok zevk veren şeylerden birisi olmaktadır. İnsanlar evlerinde, işyerlerinde veya yazlıklarında çokça vakit geçirdikleri bu alanları daha da güzelleştirmek için dekore ederler. Bunu kimi zaman iyi tasarımı olan aksesuarlarla kimi zaman farklı bir boya ile kimi zaman ise şık görünüşlü mobilyalar ile yaparlar. TV sehpası da evini dekore edip yeni bir görünüm kazandırmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği mobilyalar arasında yerini almaktadır. Eşsiz tasarımları, fonksiyonel kullanımı ve uzun ömürleri ile evine yeni bir soluk getirmek isteyen sizler için harika bir seçim olacaktır. Çeşit çeşit modelleri, her zevke uygun olan tasarımları ve işlevsel kullanımları ile siz de evinizi dekore edebilir, sıkça zaman geçirdiğiniz köşeyi mükemmel hale getirebilirsiniz. Binlerce model arasından size uygun olanını seçerek uzun ömürlü TV ünitesi ve TV sehpası modellerini alabilirsiniz.

TV Sehpası Çeşitleri

TV Sehpası Çeşitleri

TV sehpası, evini yeniden dizmek veya sıfırdan dekore etmek isteyen kişilerin ilk tercihi olmasından dolayı çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bu da farklı zevklere sahip olan kişiler için harika bir fırsat yaratır. TV sehpası modelleri her zevke uygun olan bir ürün barındırdığı için siz de hayalini kurduğunuz tasarımı modeller arasında gezinerek kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sade ve açık renkli tasarıma sahip olan eviniz için beyaz TV sehpası modelini tercih edebilir, düşlediğiniz tasarımı yakalayabilirsiniz. Siyah TV sehpası modeli, daha çok yenilikçi ve modern tasarım isteyen kişilere hitap etmektedir. Özellikle zıt renklerin birlikte kullanımı bu modeli daha da öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Camlı TV sehpası modeli ise zarifliğin yanında dikkatleri üzerine çekmeyi de barındırmaktadır. Bu sayede evlerinde dekorasyon olarak cam parçaları aktif olarak kullanmayı seçen kişiler için harika bir seçim olmaktadır. Ayrıca Askılı TV sehpası modeli farklı bir görünümün yanında tasarım ile ön plana çıkmak isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği bir model olmaktadır. Bunun yanında her eve uygun olacak şekilde üretilmeleri de sağladığı avantajlar arasında yerini almaktadır. Yani konumlandırmak istediğiniz köşeye uygun olan ürünü modeller arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik duvara monteli, yere sıfır veya yerden yüksek olan modelleri de dekorasyon konusunda sizlere oldukça özgür bırakmaktadır. Bu da farklı tasarımlar isteyen kişiler için kitaba bağlı kalma sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. TV sehpaları, dekorasyonun yanında işlevsellik sunmaları da evinizde alandan tasarruf etme konusunda birebirdir. Bu şekilde ortalıkta görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı TV sehpalarının gözlerinde rahatça saklayabilirsiniz. Diğer yandan DVD oynatıcı, decoder ve Play Station gibi cihazlarınızı da TV sehpanızda dekorasyonunuzu bozmadan konumlandırabilirsiniz. Evinizin renklerine uygun olarak seçip diğer mobilyalarınız ile olacak uyumunu artırabilirsiniz. Bunun yanında çeşitli aksesuarlar ile destekleyerek görünümlerini daha iyi bir hale getirebilir ve tasarım konusunda farklılık oluşturabilirsiniz. Şömineli TV sehpası veya kitaplık ile entegre olan modelleri de tercih edip eşsiz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu sayede evinizde istediğiniz yenilikçi tasarımı doğru seçimler ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ek olarak sadece oturma odanız için değil, genç odası, mutfak ve salon için de uygun olan modellere göz atarak evinizin genelinde harika bir tasarım yakalayabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret ederek farklı modellere göz atabilir, evinizin her köşesi için uygun fiyatlı ve işlevsel TV ünitesi modelini de kısa sürede bulabilirsiniz.

TV Sehpası ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

TV Sehpası ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Televizyon köşesi, gün içerisinde sıkça vakit geçirilen bir alan olduğu için insanlar onu daha güzel göstermek isterler. TV sehpası da bu konuda yapılabilecek en iyi dekorasyon olduğunu düşünürsek vaktinizin büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz bu alanın göze hoş gelmesi sizi iyi hissettirir. TV sehpasını salon, oturma odası ve çocuk odası gibi yerlerde konumlandırarak evinize bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik sadece evlerde değil iş yerlerinde veya yazlıkta da yaygın olarak kullanılan bir mobilya türüdür. Seçeceğiniz modelin eviniz ve diğer mobilyalarınız ile olacak uyumunu düşünmek ise arzuladığınız dekorasyonu elde etmenizi sağlayacaktır. Decoder, Play Station ve DVD oynatıcı gibi televizyonunuza bağlı olan cihazları ise TV sehpası üzerinde konumlandırarak daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. İşlevsellik ve birden çok fonksiyonu olması bu mobilyaların en güzel özellikleri arasında yerini alır. Herkesin evinde göz önünde durmasını istemediği eşyaları olur. Bu kimi zaman iş ile alakalı olan dosyalar kimi zaman ise sıkça kullanılan şarj cihazlarıdır. Bu gibi etrafa kaba görüntü veren eşyalarınızı birden çok gözü olan TV sehpasında saklayabilirsiniz. Bu sayede hem daha düzenli olmanıza hem de ortalıktaki karmaşayı çözmenize yardımcı olur. Küçük TV sehpası olan modelleri ise alan bakımından kısıtlı olan kişiler için harika bir çözümdür. Bilindiği üzere günümüz evleri tasarrufu ön planda tuttukları için eskiye nazaran daha küçük boyutlarda inşa edilmektedir. Bu gibi durumlarda ise insanlar evlerine uygun mobilya bulmakta zorlanırlar. İşte TV sehpalarının küçük ebatlı olan modelleri bu sorunu ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. Neredeyse her türlü ebatta uygun bir model bulunduğu için hem alandan tasarruf etmenize hem de işlevsellikleri sayesinde evinizi düzen içerisinde tutmanızı sağlarlar. Bunun yanında hayalini kurduğunuz tasarımı da elde etmiş olursunuz. Aynı sorun ile büyük evleri olan kişiler de karşılaşmaktadır. Özellikle yüksek tavanlı ve boyut olarak standartların üzerinde olan evlere sahip kişiler kendilerine uygun mobilya bulmakta zorlanırlar. Bu gibi durumlar için de TV sehpası yüksek olan modelleri ile onlara çözüm üretir. Böylelikle tavan ile TV sehpası arasında göze kötü görünecek boşluk doldurulmuş olup daha işlevsel hale getirilebilir. Kitaplık, şömine veya sade aksesuarlar ile desteklenip farklı tasarımlar yakalanabilir. Siz de evinize en uygun olacak TV sehpasını bulmak için sayfamızı inceleyebilir ve evinize yeni bir görünüm kazandıracak Bellona TV ünitesi ve TV sehpası modellerine göz atabilirsiniz.

TV Sehpası Seçenekleri

TV Sehpası Seçenekleri

TV sehpaları üretim aşamalarında teknolojinin en son trendlerini kullandıkları için her ihtiyaca ve zevke uygun seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Yerden yüksek veya zemine sıfır, küçük ebatlarda veya geniş bir alana tamamlamak için büyük ölçülerde ya da işlevselliğini artıracak olan çekmeceleri ve rafları ile sizlerin zevkine uygun olarak üretilmektedir. Bu kadar geniş bir ürün yelpazesi olması da haliyle sizler için tasarım özgürlüğü oluşturur. Yere sıfır olan modellerinde alışılmış olan ayakları kullanılmaz. Böylece sıradanlıktan ayrılmış olunur. Bu da farklı tasarımlar arayan kişiler için birebirdir. Tekerlekli veya ayaklı olan modelleri ise evindeki mobilyaların yerlerini değiştirmeyi seven kişilere hitap eder. Bu sayede hem hareket etmeniz kolaylaşır hem de başka kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan tek başınıza yerini değiştirebilirsiniz. Çekmeceli ve sürgülü olan modelleri ise alandan tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Özellikle yeni nesil evlerde yaşayan kişiler için oldukça yararlı olmaktadır. Ortalıkta görünmesini istemediğiniz kablo, şarj aleti, dosya vb. eşyalarınızı bu gözlerde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Bu da size evinizde düzeni ve tertibi getirecektir. TV sehpası duvara monte edilebilen modelleri ile birkaç raf ile desteklendiğinde eşsiz bir görünüm kazandırmaktadır. Yanına kitaplık amacı ile kullanacağınız bir adet raf ve en güzel hatıralarınızın olduğu resimleri eklemek mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Şömine konsepti ile üretilen ve elektrik ile çalışan modellerini ise yine konsepte uygun olacak aksesuarlar ile tamamlamak size retro bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca seçeceğiniz TV sehpası ile uyumlu olacak bir arka plan tasarlamak tasarım konusunda size yeni bir soluk getirecektir. Bunun için farklı duvar kağıtlarını tercih edebileceğiniz gibi tuğladan yapacağınız kaplamalara da yönelebilirsiniz. Sıva görünümlü boya veya beton renkli boyalar ile de bambaşka bir görünüm elde edebilirsiniz. Dekorasyon şüphesiz bulunulan ortama farklı görünüm kazandıracak bir araçtır. Sanılanın aksine maliyetli değildir. Biraz hayal gücü, bütçenize uygun parçalar, doğru mobilyalar ve ufak dokunuşlar ile siz de evleriniz de eşsiz dekorasyonlar yapabilirsiniz. TV sehpaları bu konudaki en iyi yardımcınız olacaktır. Zevklerinize uygun bir TV sehpası, çevresini destekleyeceğiniz raflar, uygun bir arka plan ve sevdiklerinizle olan fotoğraflarınız aradığınız dekorasyonu sizlere sağlayacaktır.

TV Sehpası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

TV Sehpası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

TV sehpaları evlerinizi dekore etme ve yeni bir görünüm elde etmek için en iyi seçenekleriniz arasında yer alır. Herhangi bir modelde karar kılmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. Öncelikle evinizde köklü bir değişikli mi yapmak istiyorsunuz yoksa sadece TV köşesini mi güncellemek? Eğer köklü bir değişiklik yapacaksanız alacağınız mobilyaların ve kafanızdaki tasarımın TV sehpası ile olacak uyumunu gözden geçirmelisiniz. Sadece TV köşenizi yenilemek istiyorsanız da sahip olduğunuz mobilyalar ile olacak uyumuna bakabilirsiniz. Renklerine, desenlerine ve şekillerine satın almadan önce karar vermek birbiri ile uyumlu olan ve şık görünün bir tasarıma sahip olmanıza yardımcı olur. Dikkat etmeniz gereken diğer püf nokta ise TV sehpası ölçüleri olmalıdır. Yerleştirmek istediğiniz köşenin yüksekliği, genişliği ve derinliği oldukça önemlidir. Yüksek tavanlı bir eviniz varsa küçük ebatlara sahip TV sehpalarını seçip birkaç adet rafla destekleyerek harika bir görünüm kazanabilirsiniz. Yine yüksek tavanlı evler için duvar ile bütünleşecek bir tasarım yapıp bütünleşmiş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Önemli olan tamamlayıcı bir yakalamaktır. Böylece duvarın boş kalan yanı gözünüze kötü gözükmeyecektir. TV sehpanızı arka plan ile desteklemek isterseniz de onunla olacak uyumunu da düşünmeniz gerekir. Bu şekilde evinizde birbirini tamamlayan harika bir köşe elde etmiş olursunuz. Almak istediğiniz ürün gözünüzde belirdikten sonra modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Nitekim TV sehpası fiyatları her türlü bütçeye uygun olabilecek şekilde üretilen ürünler arasında yer alır. Beğendiğiniz modeller arasında fiyat karşılaştırması yapmak ve detaylı incelemek size mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatacağı gibi bütçenizden tasarruf etmenize de yardımcı olmaktadır. Son püf nokta ise ürün yorumları olmaktadır. Her evin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alan TV sehpası, günümüzde pek çok firma tarafından üretilmektedir. Alışveriş süreci internetten ilerlediği için sizlere yardımcı olacak en iyi şey beğendiğiniz ürünü daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarıdır. Onların ürün hakkındaki deneyimleri, uzun kullanım sonrasında edindikleri tecrübeler ve ürünün kalitesi hakkındaki fikirleri sizler için en iyi rehber olmaktadır. Siz de sayfamızı ziyaret ederek eviniz için en uygun olacak modelleri inceleyebilir, fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve sizden önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarına göz atabilirsiniz.

TV Sehpasının Size Sağlayacağı Avantajlar

TV Sehpasının Size Sağlayacağı Avantajlar

Dekorasyon, yaşanılan ortamı daha iyi hale getirme konusunda oldukça başarılı bir yöntemdir. TV sehpası da evlerini uygun fiyata dekore etmek isteyen kişiler için en iyi seçenekler arasında yer alır. Bütçenizi aşmadan uygun fiyata gün içerisinden sıkça vakit geçirdiğiniz televizyon köşesini dekore edebilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan bir ürün olduğu için seçenekler de bir hayli geniştir. Bundan dolayı her zevke ve bütçeye uygun olan modelleri bulmak mümkündür. Bu da size evinizi uygun fiyata dekore etme olanağı verir. Bunun yanında ufak dokunuşlar ile destekleyip biraz da hayal gücünüzü katarsanız herkesin hayranlıkla bakacağı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Geniş seçeneklerinin olması tasarım konusunda size özgürlük veriri. Nitekim her evin ölçüleri birbiri ile uyumlu olmamaktadır. Bu yüzden evinizin ölçülerine uygun olacak mobilyaları bulmak zorlaşır. İşte geniş ürün yelpazesi bu gibi durumlarda işinizi kolaylaştırır. Neredeyse her türlü ev için uygun olan bir TV sehpası bulmak mümkündür. Bunun yanında TV sehpası cam ile de üretilebildiği için şıklığın yanında zarifliği de yakalayabilirsiniz. Üzerinde güncellemeler yapmak ve basit dokunuşlarla farklı görünümler kazandırmak ise sağladığı diğer avantajlar arasında yerini alır. Tekerlekli ve ayaklı olan modelleri ise mobilyalarının yerini değiştirmeyi seven kişiler için hareket özgürlüğü kazandırır. Bu sayede ağır mobilyaların verdiği yorgunluk yerine TV sehpanızı, zevkinize göre istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Pek çok kişi evlerinde karmaşayı ve kalabalık görünün eşyaları sevmez. TV sehpaları da bu konuda çözüm arayan kişiler için birebir olmaktadır. Ortalıkta dağınık bir şekilde durmasını istemediğiniz ama ihtiyaç anında kolayca ulaşabilmek istediğiniz kablo, evrak, pike ve elektronik cihazlarınızı TV sehpanızınız çoklu gözlerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun konsolları, decoder ve video oynatıcı gibi karmaşa yaratan cihazlarınızı TV sehpanızın üzerinde düzenli bir şekilde barındırabilirsiniz. Böylelikle aradığınız düzen, şıklık ve işlevselliği tek bir üründe bulabilirsiniz. Çeşit çeşit modeller arasında gezinerek zevklerinize ve evinize uygun olan TV sehpasını bulabilirsiniz. Sayfamıza göz atarak beğendiğiniz modeller arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu şekilde eviniz için en uygun olan TV sehpasını kısa sürede bulabilirsiniz.

TV Sehpası Nasıl Seçilir?

TV sehpası seçerken dikkat etmeniz gereken iki püf nokta bulunmaktadır. Birincisi mobilyalarınız ile olacak uyumu diğeri ise evinize uygun ölçülerde olmasıdır. Sahip olduğunuz mobilyaların uyumuna dikkat etmek size birbiri ile uyumlu olan ve bütünleşik bir görünüme sahip dekorasyon sunacaktır, ölçülere dikkat etmek ise alacağınız TV sehpasını en ideal şekilde konumlandırmanızı sağlayacaktır.

TV Sehpası Nasıl Kurulur?

TV sehpası kurulumu için ihtiyacınız olacak tek şey bir adet yıldız tornavidadır. Ürün size demonte yani parçalanmış halde gönderildiği için onu birleştirmeniz gerekmektedir. Bunun içinde kargo paketinin içerisinde çıkacak kurulum kılavuzunda bulunan talimatlarını takip etmeniz ve size belirtilen sıralamada kurulumu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

TV Sehpası Nasıl Olmalı?

TV sehpasının üretilme amacı dekoratif, işlevsel ve şık görünüşe sahip olacak mobilyalar olmalarıdır. Bu yüzden TV sehpası almadan önce mobilyalarınız ile olacak uyumunu, kullanım açısından sizlere kazandıracağı özgürlükleri ve de tasarım konusunda sizlere katacağı artılara bakmanız gerekmektedir. Alacağınız TV sehpasında diğer mobilyalarınız ile bütünleşik bir görünüm yakalamanız, kullanım açısından depolama, kolay yer değiştirme ve düzenli bir görünüm sağlamanız ve de görünümü ile zevklerinize hitap etmesi gerekmektedir.

TV Sehpası Ölçüsü Ne Kadar Olmalı?

TV sehpası ölçüleri, yerleştirmek istediğiniz alanın ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde üretilen evler belirli bir standartta olmadığı için alacağınız TV sehpasının ölçüleri evinize bağlı olmaktadır. Dikkat etmeniz gereken nokta alacağınız TV sehpası ile yerleştirmek istediğiniz köşenin yükseklikleri, genişliği ve derinliği arasında bir uyum yakalamaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

312Dizayn (2)
4M (2)
A1 (1)
Abre (6)
Achill (10)
Afilli (1)
Agmahşap (1)
Alfemo (23)
AlkurHome (1)
Archi (36)
ARNETTİ (3)
Arstil (5)
avmpark (1)
Ayrıntı (1)
Bellona (1)
BEY (1)
bidolap (2)
Bimossa (1)
Bismot (18)
Bonart (3)
Boo (3)
Calitelli (5)
Caploonba (1)
Chic Life (1)
Decorotti (1)
Deryawood (4)
(592)
END (3)
Enzelo (2)
Evdemo (3)
Fideko (3)
Gucca (1)
Homaks (3)
Homedora (1)
inemob (10)
Kenyap (3)
Kilizman (5)
MasifArt (1)
Mimilos (3)
MİNAR (2)
MİSSY (1)
Mobetto (2)
Mobline (11)
Modilayn (3)
Mondi (3)
Moonlife (1)
Mozilya (6)
Mymob (5)
NTCONCEPT (2)
Rafevi (1)
ReHome (2)
Rem (10)
Remaks (26)
Robinhome (17)
Sherwood (1)
Sonorous (77)
Tasarım (1)
TUBİX (32)
Ultimate (39)
variant (9)
Wennaline (2)
Woodesk (6)
Woodpunch (4)
yesst (4)
ZLM Store (1)
Zugazo (1)
ÖZELL. (52)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (356)
Suntalam (190)
Metal (76)
MDF (57)
Masif (32)
Gürgen (22)
Cam (9)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(112)
ve üzeri (177)
ve üzeri (207)
ve üzeri (223)
ve üzeri (238)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL