Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Materyal

Mdf
Cam
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

A1
Qua
GZZ
Kzy
4M
Bbo
Rem
Ron
Zio
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Zigon Sehpa

için 2,817 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Zigon Sehpa

Salonlarla bulunan koltuk takımları, yemek masaları, şık perdeler ve çeşitli aksesuarlarla tamamlanan, salon dekorasyonunu bütün hale getiren zigon sehpa farklı tasarımları ve modelleri ile bir arada bulunuyor. Fonksiyonellik ve estetik açısından uyum içerisinde olan sehpalar, bir yandan iç içe geçen tasarımı ile minimum düzeyde yer kaplayan modelleriyle hem şık hem de zarif bir görüntünün olmasına yardım ediyor. Aile, arkadaş ya da misafirler ile geçirilen zamanlarda ikram edilen şeyleri koymak için ideal olan zigon sehpalar ile işler kolaylaşıyor. Servis ihtiyacına göre tercih edilen sehpaların boyu ile dar alanlarda da partik olmaları çözüm üretmek açısından avantaj sağlıyor. Salon ya da oturma odası için pratik ve kullanışlı olan servis ve sunum çözümü aranıyorsa, zigon sehpa modelleri bu ihtiyacı mümkün mertebe karşılıyor. Standart olarak 3’lü zigon sehpa şeklinde tasarlanan ve üretilen modeller, tercihen ve ihtiyaca göre 4’lü zigon sehpa olarak çeşitlilik kazanıyor. Bunun yanı sıra taşarım açısından farklı modeller ile karşılaşılabiliyor. Çeşitlilik arasında iç içe geçen modeller olduğu gibi üst üste konularak alandan tasarruf edilmesini sağlayanlar da bulunuyor. Metal, ahşap, MDF, suntalam ve mebran olmak üzere farklı materyaller ile üretilen sehpa modelleri, dekorasyona uyum sağlayacak şekilde seçiliyor. Renk olarak da geniş bir skalaya sahip olan ürünler; meşe, ceviz ve cordoba gibi popülerliği yüksek ahşap rengi seçeneklerine ek olarak pembe, sarı, yeşil ve mavi gibi canlı renklerde veya siyah, beyaz, krem gibi doğal tonlara da sahip oluyorlar. Zigon sehpa fiyatları ilk olarak üretildikleri materyale, boyutuna ve markasına göre farklılık gösteriyor. Bütçe olarak hemen herkese hitap eden ve uygun aralıklarda kullanıcılara sunulan ürünler ahşap, MDF veya suntadan olan modelleriyle bu anlamda ön plana çıkıyor. Kalite açısından her dönem performansını ortaya çıkaran ahşaptan üretilen Pikma zigon sehpa modelleri, uzun ömürlü kullanımlarıyla da dekorasyonların ayrılmaz parçası oluyorlar.

Dekorasyonların Tamamlayıcı Parçası Olan Zigon Sehpalar

Dekorasyonların Tamamlayıcı Parçası Olan Zigon Sehpalar

Oturma odası, salon ve ofis gibi yaşam alanlarını dekoratif açıdan ve işlevsel olarak bütünlük katan zigon sehpa çeşitleri, konforlu ve pratik bir kullanım fırsatı tanıyor. Eve gelen misafirlere sunulan ikramlar için kullanılan sehpalar, 3’lü ve 4’lü model seçenekleriyle ihtiyaçları karşılıyor. Çoğunlukla evlerde kullanılmak üzere tercih edilen sehpalar, oturma odası ya da salonların dekoratif bir parçası oluyor. Birden fazla model alternatifi bulunan ürünler, yonga levha, masif ahşap ve metal malzeme ve materyaller ile üretiliyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olmanın yanı sıra farklı desen ve renkler sunan ürünler, kişisel konforu sağlamakla birlikte misafirleri de rahat bir şekilde ağırlama olanağı sunuyor. Farklı malzeme, tarz ve şekillerde üretilen sehpa takımları, yaşam alanlarına dekoratif bir uyum sağlamak üzere çok sayıda seçenek sunacak şekilde üretiliyor. Kare, oval, yuvarlak ve dikdörtgen gibi şekillerde tasarlanmalarıyla ve sade ve desenli yüzeyler sunarak farklı beğenilere ve zevke hitap ediyor. İsteğe göre zigon sehpa mermer görünümlü suntalam malzemeli modelleri de dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tercih edilebiliyor. Tek renk ürün seçeneklerinden çok renkli seçeneklere kadar çeşitlilik sunulan sehpalardan, kişisel zevke uygun olan model kolaylıkla bulunabiliyor. Retro tarzını yakalama olanağı sunan zigon sehpa ahşap ayak detaylı modeller, üst tablası kaliteli MDF malzeme ile üretiliyor ve son dönemin tercih edilirliği yüksek seçeneklerinden biri oluyor. Beyaz, kahverengi, yeşil, sarı ve kırmızı renkleri olan ve bu renklerde tasarlanan ürünler, oturma alanlarını modern dekorasyona adapte ediyor. Ahşap, mebran, MDF, metal ve suntalam malzemelere sahip olarak üretilen sehpalar sayesinde eve gelen misafirlere ikram ürünler rahatça servis edilebiliyor. Gün içerisinde pek çok sefer kullanılan sehpa modelleri, kitap okumaya veya televizyon izlemeye çay ve kahve ile devam etme imkânı tanıyor. İç içe geçen modeller gibi üst üste konan modellerin de seçenekler arasında bulunmasıyla, evlerin farklı noktalarında kullanmak üzere tercih edilebiliyor. Alandan tasarruf edilmesini sağlayan ve düzenli bir görüntü sunan Bellona zigon sehpa çeşitleri, pratik kullanımların önünü açıyor.

Pratik ve Kullanışlı Zigon Sehpa Modelleri

Pratik ve Kullanışlı Zigon Sehpa Modelleri

Halk arasına iç içe geçen sehpalar olarak bilinen zigonların önemli özelliklerinden biri olan iç içe geçebilmeleri, bulundukları alanda yer açılmasını sağlıyor. Buna ek olarak dekoratif bir detay da olan ürünler tercih edilme sebebi oluyorlar. Misafir ağırlanırken sıkça kullanılan zigon sehpa beyaz veya farklı renkli modelleri sunum yapabilmeyi sağlıyor. Çeşitli sayılarda, ihtiyaca göre seçilen ürünler, zevke göre de seçilebiliyor ve evlerde şık bir detay olarak kullanışlılığın elde edilmesine katkıda bulunuyor. Seçim aşamasında renk ve tarz açısından da kullanım alanına uyum sağlayacak bir modele yönelmek önemli oluyor. Tarz, renk ve tasarım olarak birçok alternatifi olan sehpalar, her alan için ideal bir seçenek bulunduruyor. Tek yapılması gereken ortamın dekorasyonu göz önünde bulundurularak kullanışlı ve pratik bir seçimde bulunmak oluyor. Zigon sehpa ceviz veya mermer modelleri içerisinde evler için uygun olan bir seçim kolaylıkla yapılabiliyor. Kullanılacak odanın büyüklüğüne göre ideal olarak tercih edilen zigon sehpa ölçüleri ile alana direkt olarak uyum sağlıyor. Oda veya salonların tasarımına modern bir dokunuşta bulunan ürünler, takım olarak piyasadaki yerini alıyor. Aynı zamanda yemek masaları ile de uyum içerisinde kullanılan sehpalar, evlerde tam olarak bir bütünlük sağlamayı mümkün hale getiriyor. Servis sehpası olarak da adlandırılan ürünler ev dekorasyonunda önemli bir yardımcı parça oluyor. Pratik kullanım kolaylıkları ve estetik duruşlarıyla öne çıkan zigonlar, ihtiyaçlara, mevcut eşyaların renklerine, dokularına, ölçülerine ve kullanılan malzemelerine göre dekoratif bütünlüğün bir parçası oluyor. Tabla ve ayak kısımlarında MDF, metal ve ahşap gibi materyallerin kullanıldığı ve ölçüleri farklılık gösteren ürünler, eşyalarla uyumlu olacak modeli belirlemek açısından kolaylık sağlıyor. Zigon sehpa 3’lü, 4’lü veya 5’li olarak üretilerek, pratik kullanım sağlayan ürünler olarak kullanılıyor. Estetik tasarımlara sahip sehpa modelleri, ağırlıklı olarak oturma odası ve salonlarda kullanılmak üzere tercih ediliyor.

Ev Dekorasyonunda Zigon Sehpanın Önemi

Ev Dekorasyonunda Zigon Sehpanın Önemi

Ev tasarımında zigon sehpalar yardımcı unsur olmalarıyla beraber misafir ağırlama esnasında salonlarda uyumlu renk tonlarıyla etkili bir kullanım gerçekleştirilmesine katkıda bulunuyorlar. Sehpaların kullanım için yerlerinde çıkarılması durumunda ortaya çıkacak renkler de birbirleriyle uyum içerisinde oluyor. Sadece sehpa türleriyle değil bulundukları odada diğer mobilyalarla uygun konseptte olmalarına da özen gösteriliyor. Zigon sehpa yuvarlak modelleri hemen her dekorasyona uyum sağlamasıyla ön plana çıkan seçenekler arasında yer alıyor. Odalar için seçilen sehpalar, diğer eşyaların sahip olduğu hatlarla uyumlu olacak şekilde belirlendiği zaman alınan etki de doğru orantılı bir şekilde artıyor. Yuvarlak hattı olan mobilyalar yuvarlak sehpalarla ideal bir şekilde tamamlanırken, estetik açıdan da renklerinin uyumlu olması önem taşıyor. Bu noktada seçimler tamamen kişisel zevk anlayışına göre yapılıyor. Zigon sehpa renkli modelleri içerisinde uyum oluşturan tamamlayıcı detaylar zıt renklerden oluşabiliyor. İç mekânların büyük, farklı ve geniş görünüm kazanmasına yardımcı olan zıt renkler, yerden tasarruf etmek için de tercih ediliyor. Özellikle zigon sehpa camlı modeller, farklı bir estetik bütünlüğü yakalamak mümkün oluyor. Farklı desen ve renge sahip cam tablalı zigonlar kullanıldıkları ortama oldukça modern ve şık bir görüntü katıyor. Tamamlayıcılığı ve işlevsel olmaları ile önem kazanan sehpalar, birçok farklı ve şık seçeneği ile her tarza ve zevke hitap ediyor. Her evin dekoruna uyum gösterecek şekilde tasarlanan zigonlar, mobilyalara uygun seçilerek bütünleşik bir görüntü oluşturulması sağlanabiliyor. Gün içerisinde sıkça kullanıma uygun oluşu, ailelerle veya arkadaşlarla vakit geçirirken servis kolaylığı sağlamak üzere tercih ediliyorlar. Birbirinden farklı ve şık modellerle yerlerini alan zigon sehpa mermer desen olanlarda modern görünümleri ile kendilerine evlerde ve ofislerde yer açıyor. Gerek modern gerek klasik tarza sahip ürünler, uygun fiyatlarıyla kullanıcılara alım kolaylığı sunuyor. Zigon sehpa modelleri ve fiyatları kolaylık sağlamasının yanı sıra evlere şıklık katmayı da mümkün kılıyor. Kaliteli malzemeleriyle uzun süreli kullanımların da önü açılmış oluyor.

Zigon Sehpa Modellerinin Kullanıldıkları Alana Katkısı

Zigon Sehpa Modellerinin Kullanıldıkları Alana Katkısı

Alanında öncü olan markalar tarafından üretilen zigon sehpa orta sehpa iki fonksiyonlu modeller ve alternatif çeşitler dikkat çekiyor. Evlerin salonları ve oturma odaları başta olmak üzere iş yerleri ve ofislerde de dekorasyonun tamamlayıcı ürünü olarak tercih edilen orta sehpa çeşitleri, birçok çeşidi ile ilgi görüyor. Zigon sehpalar, ev dekoruna göre farklı modellerde üretilmekle beraber, bu çeşitlilik arasından aranan ürünün kolayca bulunmasına da yardımcı oluyor. Dayanıklılıkları ve kaliteli olmalarıyla bilinen ürünlerin uygun fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulması ile ulaşılabilirlik düzeyi artıyor. 4’lü zigon sehpa fiyatları , bu ürünlerinin hemen her evde yer edinmesine olanak yaratıyor. Desenli modellerden yuvarlak tasarımlı olanlara, kare modelden dikdörtgene kadar pek çok şekilde tasarlanan ürünler, her evin dizaynına kolayca adapte olacak şekilde üretiliyor. Son dönemde tercih edilirliği yüksek ve görünür olan zigon sehpa tekerlekli modelleri, oldukça kullanışlı nitelikteler. Nadir olsa da tekli modelleri de bulunan zigon sehpa siyah rengiyle bulunduğu her ortama uyum sağlıyor. Birçok renk ve model ile kullanıcıların beğenisine sunulan ürünler dekorasyonlara uygun şekilde tercih edilebilecek ürün kapasitesine sahip oluyor. Modernden klasik çizgilere kadar değişik formlarda üretilen sehpaların geniş bir ürün yelpazesi içerisinde bulunması sayesinde ihtiyaca ve ev dekorasyonuna ideal seçimlerde bulunmak kolaylaşıyor. Pratik kullanımları ile evlerin temel eşyalarından biri olan ve gün içinde kullanıma ihtiyaç duyulan sehpalar, genelde berjerlerin arasında kullanılıyor. Bu sayede renk geçişleri doğru bir şekilde yapıldığı zaman şık ve zengin bir uyum yakalanıyor.

Zigon Sehpaların Dikkat Çeken Tasarımları

Zigon Sehpaların Dikkat Çeken Tasarımları

Zigon sehpalar arasında hem modern hem de klasik tasarımlara sahip modeller bulunuyor. Klasik kesime sahip olanlar, antik temada dizayn edilen evlerde şık bir kullanım sunuyor. Genelde zigon sehpa krem rengi olanlar da bu dekorlara uyum sağlayan modellerden biri oluyor. 3 ve 4 parçadan oluşan set halindeki sehpaların, sade dekore edilmiş evlerde tercih edilirliği yüksek oluyor. Ayrıca kare veya yuvarlak modelli ürünler, birçok rengi ve deseni ile zevke ve tarza göre seçim yapma şansı tanıyor. Modern zigonlar canlı renkli modelleriyle ve tabla, papatya, elips gibi farklı şekilleriyle ön plana çıkıyor. Farklı ayak tasarımları ve doğal materyallerin kullanıldığı ürünler iç içe veya üst üste konulacak şekilde üretiliyor. Zigon sehpa metal malzemeli olanlar da aynı şekilde üretilmesi ile hem kullanılan alana şık ve zarif bir görüntü katıyor hem de mevcut alandan tasarruf edilmesini sağlıyor. İç içe geçmeyen modeller de kanepelerin aralarına koyularak farklı ve dekoratif bir şekilde kullanılabiliyor. Bu tarz kullanımlar için ideal olan zigon sehpa aynalı modeller aynı zamanda ortamları daha ferah ve geniş gösterme gibi etkilerde de bulunuyor. Gün içerisinde çay, kahve ve su içmek için kullanılan bardakların veya atıştırmalıkların tabaklarını koymak için kolaylık sağlayan zigonlar, farklı ebatlarıyla ihtiyaca göre yanıt veriyor. Ev dekoruna uygun olan modellerin parça sayısına göre seçim yapılmakla beraber, yüksekliği ile antre ve balkon gibi alanlarda kullanılan sehpalar, farklı renk seçenekleriyle zevke göre değerlendirilebiliyor. Bunların yanı sıra parçaları ayrı ayrı alınan zigon sehpa kurulumu da oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Böylece evlerde dekoratif amaçlı ve kullanım açısından kolaylık sağlayacak olan sehpaları kişiler kendileri pratik bir şekilde kurarak kullanıma sunabiliyorlar.

Zigon Sehpa Nasıl Boyanır?

Evlerdeki zigon sehpaları boyamak için öncelikle gerekli olan malzemeler temin edilmelidir. Bunlar; mobilya fırçası, rulo fırça, vernik, ipek uçlu fırça ve kullanılacak akrilik boyalar. Bir bez yardımı ile sehpaları temizledikten sonra kapatıcı etkisi yüksek boyalar karıştırılmalıdır. Plastik taba dökülen boya, rulo fırça tabakta gezdirilmeli ve boya alması sağlanmalı. Pürüzsüz bir görünüm elde etmek için kadife rulo kullanımı etkili sonuçlara ulaştırıyor. Sehpayı boyadıktan 24 saat sonra ikinci katını sürmek daha iyi sonuç almak için önemli oluyor. Rulo fırçaların ulaşmadığı ince kısımlar ve köşeler için ince uçlu fırça ile açıkta kalan bölgeler de kapatılabiliyor.

Zigon Sehpalar Ne Kadar?

Zigon sehpa modelleri üretimlerinde kullanılan materyaller, kullanıma alanı, marka, tasarım, boyut ve ebadına göre birbirinden ayrılıyor. Bu faktörlere bağlı olarak fiyatlarında da bir hareketlilik görülüyor. Her evin dekorasyonuna ve kişilerin zevkine, tarzına uygun modelin bulunması ve uygun fiyat aralıklarına sahip olmalarıyla ulaşılabilir bir noktada konumlanıyorlar. Zigon sehpa satın almak isteyen herkes kendi bütçesine uygun modelde bir ürün kolaylıkla bulabiliyor.

Zigon Sehpa Nasıl Yapılır?

Evlerin genellikle salonlarında veya oturma odalarında kullanılmak üzere tercih edilen zigon sehpalar, kişinin yeterli malzeme ile kendisinin de yapabileceği bir eşya oluyor. Belirlenen ölçülere uygun bir malzeme ile işe başlanabilir. Ardından tercihe göre tekerlek kullanılabiliyor. Matkap, vida, kalın zımpara, vernik ve boya fırçası ile sehpa yapımı gerçekleştirilebilir. Örneğin ahşaptan bir zigon sehpa yapımında, öncelik zımparalama işleminin oluyor. Çıkıntılı olan bölgeler zımparalandıktan ve pürüzsüz bir yüzey elde edildikten sonra vernik sürülüyor. Kuruduktan sonra isteğe bağlı olarak tekerlek eklenebilir ya da doğal haliyle kalabiliyor. Sonrasında yine tercihen herhangi bir renk boyanarak, kendi zigon sehpanızı yapmış oluyorsunuz.

Zigon Sehpa Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev dekorasyonunun önemli parçalarından biri olan ve gün içerisinde birçok sefer kullanılan zigon sehpa seçiminde dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunuyor. Bunların başında sehpanın ölçüleri ve yüksekliği oluyor. Salonda veya oturma odasında yer alan oturma gruplarından alçak veya çok yüksek olmaması ürünlerden alınan verimi ve konforu artırıyor. Bir diğer nokta, fonksiyonları oluyor. İşlevsellik açısından kolay bir kullanım desteği sunması fonksiyonel açıdan fayda sağlıyor. Kullanılan malzemeler ve ürün kalitesi dikkat edilecek bir diğer faktör olan dayanıklılığa vurguda bulunuyor. Bu noktalar sayesinde uzun süreli kullanım gerçekleştirmek için zigon sehpanın dayanıklılığına, kalitesinde ve kullanılan malzemesine dikkat etmek gerekiyor. Son olarak da güvenlik ve uyum, ürün seçiminde önem taşıyan noktalar oluyor. Sehpaların kullanılan alandaki diğer eşyalar ile uyum içerisinde olması, etkili ve şık bir görüntü elde edilmesinin önünü açıyor.