Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Materyal

MDF
Başka bir kelime deneyin

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yan Sehpa

için 1,377 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yan Sehpa

Her ev ve iş ortamının en estetik dekorasyonlarından birini oluşturan yan sehpa modelleri birçok pratik ve kullanışlı tasarımda üretilebilmektedir. Tekerlekli veya tekerleksiz çeşitleri arasında farklı görevler gören fonksiyonlara sahip ürünler de yer almaktadır. Bu fonksiyonlar raflı olmaları, kitaplığa sahip olmaları ve gazetelik özelliği bulundurulmaları gibi çeşitler olmaktadır. Farklı tasarım ve fonksiyona sahip bütün sehpa ürünlerinin birçok materyalden üretilmiş modelleri bulunabilmektedir. İmal edildikleri başlıca materyaller ahşap, metal ve mermer olabilmektedir. Ayrıca cam içerikli tasarımları ve aynalı tasarımları da mevcuttur. Retro modellerden en modern çeşitlere kadar her müşterinin zevkine hitap edecek modelleri rahatlıkla sayfamızdan inceleyebilmeniz mümkündür. Genel itibariyle misafir ağırlamada büyük yardım sunan yan sehpa modelleri salonlarda ve oturma odalarında kullanılmaktadır. Salon koltuklarınıza ve oturma odası dekorasyonuna uygun olan sehpa türünü geniş ürün yelpazesinden kolaylıkla bulabileceksiniz. Özellikle yer kaplamayan yapıya sahip olan koltuk başına geçirilebilir tasarımlı sehpa çeşitleri ile konforlu kullanım deneyimleri yaşayacaksınız. Bu sayede hem kahvenizi rahatlıkla koyabilecek hem de gazete ve kitaplarınızı keyifle okuyabileceksiniz.

Doğal Tasarımlarıyla Ahşap Yan Sehpa Çeşitleri

Doğal Tasarımlarıyla Ahşap Yan Sehpa Çeşitleri

Ahşap tasarımlı birbirinden şık sehpa modeli bulunmaktadır. Başlıca ahşap modeller arasında doğal kütük yapılı yuvarlak ürünler ve masif köşeli dört ayaklı klasik sehpalar bulunmaktadır. Bu tarz ürünler haricinde farklı bir tasarıma sahip olan c tipi ürünler de bulunabilmektedir. Bu ürünler c tipi gazetelikli modeller ve c tipi servis için yuvarlak yan sehpa modelleri olmaktadır. Doğal ahşap olan sehpa üstü kütük olan ürünler üç bacaklı bir tasarıma sahiptir. Oldukça ilgi çeken sade ve hoş bir yapıda olan ürün çeşitlerindendir. Hem dayanıklı hem de şık bir üretim olan bu sehpalar verniksiz ve boyasız olarak imal edilmiştir. Sehpa üstü ise 3 ile 5 cm kalınlıklarında olmaktadır. Genişlikleri ise 30 ile 40 cm kadar olup, ideal boyutlara sahiplerdir. Yükseklikleri de 40 ile 60 cm arasında değişen modellerdir. Bu tasarımlar ile uzun yıllar boyunca kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Sehpa olarak kullanılabilmelerinin yanı sıra ayrıca dekor olarak da rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıdadır. Doğal yapıları sebebiyle temizlik esnasında hafif deterjanlı bez kullanmanız doğru bir uygulama olur. Temiz bir bez ile de kurulama işlemi sağlanmalıdır. Köşeli ve masif malzemeden oluşturulan klasik dört bacaklı tasarımlar ise sade görüntüleri ile minimal bir şıklık sunmaktadır. 54 – 56 cm. arasında yükseklikleri, 40 cm. kadar genişlikleri ve 30 cm. kadar da derinlikleri bulunmaktadır. Bu klasik tasarımlar yüzde 100 doğal ağaçtan üretilmiş olup, el işçiliği ile üretilmişlerdir. C tipi ürünlerden olan gazetelikli koltuk başına uygun sehpa modelleri 310mm. genişlikte, 680mm. yükseklikte ve 420mm. derinlikte olan yan sehpalardır. Bu tasarımlar aynı zamanda tekerlekli ahşap yan sehpa modellerinden olmaktadır. Ceviz cinsinden üretilen bu tasarımların ayrıca 1 cep gözü ve 2 de rafı bulunmaktadır. Pratik yapıları sebebiyle rahatlıkla taşınabilirler. Diğer c tipi olan sehpa ile de rahatlıkla servislerinizi sağlayabileceksiniz. 38 cm tabla çapı bulunmaktadır. Özellikle ikili koltuklarda rahatça alta girebilmeleri ile üzerinde öğünlerinizi dahi kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Dayanıklı Metal Yan Sehpa Ürünleri

Dayanıklı Metal Yan Sehpa Ürünleri

Metal içerikli sehpa tasarımları farklı boylarda ve modellerde üretilebilmektedir. Başlıca metal sehpa modelleri yüksek model, alçak model ve saksılar için uygun tasarımdaki modeller olarak bilinmektedir. Dekoratif ve ince siyah metal ayaklardan oluşan tasarımlar evinize başka bir hava kazandıracaktır. Alçak metal sehpa modelleri arasında üç raflı tasarımlar bulunabilmektedir. Bu ürün çeşidinin 45cm x 45cm. ebatlarda suntalam malzemeden sehpa yüzeyi bulunmaktadır. Model üzerinde fırınlanmış toz boyası uygulanmıştır. Ayaklarını oluşturan metaller, 20mm. x 20mm profillerdir. İki yan kısmında da çapraz olarak ince dekoratif demirler yer almaktadır. Benzer bir model de 30 x 30cm – 27 x 27cm – 30 x 30cm ebatlardaki daha uzun boydaki 3 raflı ürünlerdir. Evlerinizde kullanabileceğiniz bu her iki sehpa da aynı zamanda ofislerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kısa boylu modelin üst yüzeyi haricindeki diğer iki rafına gazete veya dergi gibi çeşitli ürünler koyarak kullanım sağlanabilir. Her iki modelin de üzeri küçük süs bitkileri ile değerlendirebilmektedir. Metal yan sehpa modelleri arasında katlanabilir özellikli tasarımlar da mevcuttur. Bu modellerin çok dayanıklı bir yüzeyi bulunmakta olup, üzerine metal statik toz boya uygulanmıştır. Toz boya uygulaması sayesinde kolaylıkla temizlenebilirler. Günlük kullanım için oldukça uygun ürün çeşitlerinden olmaktadır. Üzerine koyulan bardak ve kâse gibi çeşitli ürünlerin kayma olasılıklarını en aza indirgeyen tepsi kenarları bulunmaktadır. Tepsi kenarları sayesinde bu sehpaları taşımak da oldukça pratiktir. Katlanabilir özelliklerinin yanı sıra üst yüzeyi ayaklarından da ayrılabilmektedir. Bu şekilde bir servis tepsisi olarak da kullanım sağlanabilir. Katlanabilir ayakları ise bu özelliği sayesinde yer kaplamadan muhafaza edilebilmektedir. Kaliteli bir siyah yan sehpa model bir tasarım olan bu ürünlerin boyutları 53cm. yükseklik ve 47cm. genişlikte olmaktadır. Dekoratif yan sehpalardan olan bir başka ürün çeşidi ise kısa, uzun ve yüksek boylarda üretilen ve üzerine saksı tarzı süs ürünleri koyulabilecek modellerdir. Son olarak metal üretimli c tipi yan sehpalar da oldukça popüler ürünlerdendir.

Sağlam ve Şık Görünümlü Deseni Mermer Yan Sehpa Tasarımları

Sağlam ve Şık Görünümlü Deseni Mermer Yan Sehpa Tasarımları

Oldukça şık bir görüntü sunan ayrı bir havaya sahip bir ürün çeşidi de mermer desenli sehpa modelleri olmaktadır. Farklı kalınlıklarda, yuvarlak veya kare biçimde tasarlanmış birbirinden hoş sehpa çeşitlerinin müşteriler tarafından çok beğenilen ürün grubumuzdan biridir. Siyah veya beyazın çekici tonlarındaki ürünler evinize çok yakışacak tasarımlardır. Mozaik mermer desenli ürünlerden beyaz renkli ve üçlü takım sehpa çeşitleri bulunabilmektedir. İç içe geçebilen yapıları ile yer kaplamayan ve oldukça pratik bir kullanım sunan ürünlerdir. Bu ürünlerin ayakları ise ferforje tarz tasarımdadır. Ebatları 58 x 36 cm. olan üçlü zigon sehpa modellerdir. C tipi bir başka üretim de siyah mermer desenli 1’inci sınıf yonga levhadan imal edilmiş olan yan sehpalardır. Bu sehpaların metal ayakları köşeli profil malzemeden imal edilmiştir. Aynı zamanda da elektrostatik fırın boyası ile boyanmıştır. Elektrostatik fırın boyası ile ürün darbelere ve soyulmalara karşı dayanıklı hale gelmektedir. 40 x 30 cm. ebatlardaki bu ürünlerin yükseklikleri ise 67 cm. kadardır. Deseni mermer yan sehpa modellerinden birisi de modern ve sadece tasarımdaki alçak sehpa çeşitleridir. Yükseklikleri sadece 53 cm. olan bu ürün çeşidinin uzunlukları 41 cm. ve genişlikleri ise 34 cm. kadardır. Bu sehpa tasarımları da 1’inci sınıf yonga levhadan üretilmiş bir üründür. Levha kalınlığı ise 18 mm. olmaktadır. Sadece yan model olarak değil, evinizin çeşitli yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir bir yapısı bulunmaktadır. Ürün üzerinde ayrıca 0,80 mm. PVC kaplama yapılmıştır. PVC led olmamaktadır. Birinci kalite Alman tutkallar aracılığıyla yapıştırılmıştır. Bu özelliği ile oldukça uzun ömürlü bir model de olmaktadır. Üründe kullanılan her bir materyal, sağlamlık ve dayanıklılık testinden başarıyla geçmiş parçalardır. Ayakları ile üst sehpa yüzeyi ayrılabilir bölümler olmakta olup, kolaylıkla ayrılıp birleştirilebilir bir yapıya sahiptir. Toz tutmayan yapısı dolayısıyla da kolaylıkla temizlenebilmektedir. Nemli bir bez yardımıyla pratikçe temizliğini sağlayabilirsiniz. Ancak kimyasal içeren ürünleri temizliğinde kullanmamanız önerilmektedir.

Estetik Cam Yan Sehpa Modelleri

Estetik Cam Yan Sehpa Modelleri

Diğerlerine nazaran daha hassas ve farklı bir estetik yapıya sahip olan bir sehpa çeşidi de cam materyalli ürünler olmaktadır. Cam yan sehpa modelleri arasında başlıca dikkati üzerine çeken ürün, saf ve sade bir yapıdaki klasik cam sehpalar olmaktadır. Üst sehpa yüzeyi düz bir cam olan bu tasarımların ayakları, 15 mm x 15 mm ebatlarda çelik malzemeden imal edilmiştir. Ayrıca statik boya uygulanmış malzemelerdir. Ayaklar arası demirler ise 6 mm. kalınlıkta olup, içi dolu ürünlerdir. Bu sehpaların camları 35 cm. x 35 cm tam kare biçimindedir. Yükseklikleri ise 62 cm olmaktadır. Ürü içeriğinde ahşap malzeme de yer almaktadır. Bu ahşaplar birinci sınıf 18 mm yonga malzemeden üretilmiştir. Ahşap kısmın kenarları için de PVC kaplama uygulanmıştır. Dış görünüşü itibariyle siyah çelik atakları ve sade tasarımlı camı ile oldukça şık bir görüntüye sahip ürünlerdendir. Metal ve cam içeriklerinden oluşan krom sehpa modelleri ise yuvarlak biçimde zigon sehpa çeşitlerinden olmaktadır. 2’li olarak beğeninize sunulmakta olan bu tasarımlar da oldukça sade bir görüntüye sahip olan başka bir ürün modelidir. Cam grubunda yer alan daha başka birçok farklı formda tasarlanmış şık yan sehpalar bulunmaktadır. Farklı bir üretim modeli olan başka cam materyalli sehpa ise kum saati biçimine sahip yapıdaki modellerdir. Bu ürünlerin üst yüzey sehpa kısmını oluşturan cam bölümleri 4 mm. kalınlığa sahip temperli ürünlerdir. Ayrıca cam kısmı siyah renkte imal edilmiştir. Yuvarlak biçimli camın çapı ise 42 cm. olmaktadır. Yükseklikleri 60 cm. olan bu ürünlerin ayakları ise metaldir. Metal kısımları nikel üzerine sarı kaplama sağlanmış bir yapıdadır. 1’inci sınıf kaliteye sahip bu ürünler çok yönlü kullanım sağlayabileceğiniz bir tekli yan sehpa modeli olmaktadır. Evinize yakışacak özgün modeli, geniş ürün yelpazesinden kolaylıkla beğenebileceksiniz. Her biri birbirinden farklı tasarlanmış olan cam yan sehpaları görselleri ile beraber görmek isterseniz de sayfamızdan rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Aynalı Yan Sehpa Çeşitleri ve Farklı Tasarımlara Sahip Kolçak Sehpalar

Aynalı Yan Sehpa Çeşitleri ve Farklı Tasarımlara Sahip Kolçak Sehpalar

Birbirinden şık tasarımlarda imal edilmiş ürün çeşitlerinden biri de aynalı tasarımlar olmaktadır. Aynalı model olarak krom ayak ve çerçevesi olan, üst yüzeyi ayna sehpa olan tasarımlar oldukça estetik ve farklı tarzda bir ürün çeşidi olmaktadır. İnce çubuk 4 ayağı iki ince demir ile çapraz olarak destekleme yapılmıştır. Yuvarlak biçimli bu sehpaların aynaları genellikle 42 cm çaptadır. Yerden yükseklikleri ise genellikle 52 cm olmaktadır. Sade tasarımı ile evinize oldukça farklı bir hava katmayı başarır. Aynalı bir başka model ise metal ayaklı ve yine yuvarlak model olan gümüş renkte bir çeşit olmaktadır. 38 cm. çapında ve 56 cm. yüksekliğindeki gümüş yan sehpalar, c tipi bir model üründür. Aynadan oluşan üst kısmı 4 mm. kalınlığa sahiptir. Bu modellerin üç çeşit aynalı üretimleri bulunmaktadır. Bu çeşitler natürel ayna, füme ayna ve bronz ayna olmaktadır. Ayakları ve alt kısmını oluşturan metal bölümler statik boya uygulanmış ve krom kaplanmıştır. Yer ile temas eden ayak bölümü de çember biçiminde tasarlanmıştır. Aynalı üst kısmından yere basan çembere bağlanan toplamda 8 ince metal çubuk bulunmaktadır. Bu çubukların 4’ü arka bölümünde, ikişer adedi de yanlarda yer almaktadır. Aynalı yan sehpa modellerinin yanı sıra bir o kadar kolaylıklar sağlayan kolçak sehpalar da ürün seçeneklerinde yer alan tasarımlar olmaktadır. Başlıca kolçak sehpa çeşitleri ahşap kütükten, MDF malzemeden ve plastik materyalden imal edilmiş tasarımlardır. Ahşap kütükten elde edilen modeller doğal görüntüleri ile koltuğunuz başında oldukça şık bir görünüm sağlayabilmektedir. Genel itibariyle üç parçadan meydana gelen bu ürün tipleri koltuk başına geçirmeniz suretiyle pratik bir kullanım deneyimi sunabilmektedir. Birinci sınıf MDF malzemeden üretilen portatif modeller ise siyah rengi ile hemen her koltuğunuz üzerinde şık bir görüntü elde etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca katlanabilir özellikleri de bulunmaktadır. Alt kısımlarında kaydırmaz ped bulunmaktadır ve kolayca temizlenebilirler. Plastik kolçak sehpalar ise 22 x 33 cm ebatlarda koltuk kenarı tepsisi olmaktadır.

Yan Sehpa Ölçüleri Ne Kadardır?

Birden çok farklı çeşitlerde ölçüler bulunabilmektedir. Yan sehpa modelleri, yuvarlak, kare veya dikdörtgen biçimlerinde ve farklı fonksiyonel özelliklerde imal edilebilmektedir. Bu kapsamda standart bir ölçü bildirmek pek doğru olmayacaktır. Kitaplığa sahip yan sehpa modelleri genel itibariyle daha uzun bir yapıya sahip olabilmektedir. Koltuk başlarında kullanılabilen modelleri ayrıca c tipi şeklinde olmaktadır. Bu modellerin genişlikleri 60 cm olup, yükseklikleri de aynı şekilde 60 cm olabilmektedir. Derinlikleri ise 20 cm kadar olup ideal bir kullanım imkânı sunabilecek tarzda üretilmişlerdir. Gazetelik tipi yan sehpalarda ise ideal bir kullanım sunan ölçüler 310 x 680 ve 420 mm olabilir. Yuvarlak model olan yan sehpa ürünlerinde ise olabilen çaplar 30 cm ve 40 cm çaplarda olabilmektedir. Yerden yükseklikleri ise 40 ile 60 cm arasında değişebilmektedir. Kare yan sehpalar ise 40 x 40 ve 60 x 60 cm ebatlarda bulunabilmektedir.

Yan Sehpa Nerelerde Kullanılır?

Yan sehpalar adından dolayı koltuk yanı gibi alanlarda kullanılabilir gibi düşünülebilmektedir. Ancak birçok farklı tasarımda modelleri bulunabilmektedir. Koltuk yanında kullanılabilecek modellerin yanı sıra, c tipi olarak her çeşit koltuğun ön bölümünde değerlendirilebilecek modeller de bulunabilmektedir. Tekli koltuklarda veya uzun koltuklarda servis amaçlı kullanım sağlanabilmektedir. Ayrıca üzerinde rahatlıkla laptop kullanabileceğiniz modeller de bulunabilmektedir. Üzerine saksı veya benzeri süs koyulabilecek modeller de bulunmaktadır. Bu modeller salon veya oturma odasının bir köşesinde dekoratif amaçlı olarak değerlendirilebilmektedir. Bu modeller normal yan sehpalara göre daha uzun yapıda olabilmektedir. Ayrıca raflı modeller de evinizin herhangi bir mahallinde veya çalışma ortamınızda kolaylıkla kullanılabilecek şık tasarımlardır. Raflarına çeşitli dergiler koyulabilmekte ve ortama ayrı bir hava katabilmektedir. Ayrıca katlanılabilir tip yan sehpalar da bulunmaktadır. Bu tarzlar ayaklarından ayrılabilmekte olup kolaylıkla bir servis tepsisi gibi kullanılabilmektedir. Yan sehpalar, modeline göre odanın ortasında, koltuğun yanında veya salonun köşesinde kullanılabilmektedir.

Modern Yan Sehpa Tasarımı Nasıldır?

Modern yan sehpa denilebilecek birçok model bulunmaktadır. Genel itibariyle doğal ahşaptan imal edilmiş olan sade ve şık bir yapıya sahip olan tasarımlara modern yan sehpa denilmesi yanlış olmaz. Doğal ahşaptan üretilmiş ve siyah renkte metal ayakları bulunan çeşitlerin c tipi tasarımları da oldukça talep gören yeni modellerdir. Siyah metalleri özel boya ile boyanmakta olup, dayanıklı ürün çeşitleridirler. Şekil itibariyle yuvarlak, kare veya farklı yamuk biçimlerde tasarlanan ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Her biri de oldukça şık ve yenilikçi tasarımlar olmalarıyla modern bir yapıya sahip olduklarını göstermektelerdir. Bir başka modern yan sehpa modeli olarak ise mermer ve metal ürünlerden oluşturulan modelleri örnek gösterebiliriz. Yine yuvarlak düz biçimde veya köşeli c tipi modellerde ürün çeşitlerini görebilmeniz mümkündür. Mermer üst sehpa yüzeyi koyu tonlarda tasarlanmış ve sağlam bir metal iskelete oturtulmuş bu modellerdir. Bu ürünler oldukça havalı bir görüntüye sahip modern çeşitlerdendir.