TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koltuk Sehpası

için 333 sonuç bulundu.

Koltuk Sehpası

Sehpalar arasında son zamanların modern ve kullanışlı modellerinden biri olan koltuk sehpası özellikle zigon sehpalar için alanı olmayan kullanıcılar için idealdir. Koltuk sehpaları; koltukların kolçaklarının üzerinde kullanılabileceği gibi koltuk yanında konumlandırılarak da kullanılabilir.

Koltuk Sehpası Modelleri Nelerdir?

Koltuk Sehpası Modelleri Nelerdir?

Koltuk sehpası modelleri hayli çeşitlidir. Hem tasarım olarak hem de kullanım yeri olarak farklı koltuk sehpaları bulunmaktadır. Koltukların kol kısmına konumlandırılarak kullanılan koltuk sehpalarının yanı sıra C sehpa olarak da bilinen koltuk sehpası modelleri de bulunmaktadır. Kolçaklara konumlandırılarak kullanılan koltuk sehpaları genellikle üzerinde çay, kahve gibi içecekleri konumlandırmak için kullanılan işlevsel modellerdir. C sehpalar ise içeceklerinizin yanı sıra yiyeceklerinizi tüketirken de kullanabileceğiniz ya da kitabınızı okuduktan sonra üzerine koyabileceğiniz sehpalardır. Bu anlamda kol sehpalarından çok daha fazla fonksiyonellerdir. Ayrıca c sehpa modellerinin bazıları bölmeli olduğundan içine gazete, dergi, kitap gibi ürünleri koymak için de idealdir. Böylece sehpanızı gazetelik olarak da kullanabilirsiniz. Genellikle tekerlekli sehpalar olan c sehpaların tekerleksiz modelleri de bulunmaktadır.

Dekorasyonda Koltuk Sehpasının Yeri

Dekorasyonda Koltuk Sehpasının Yeri

Koltuk kolu sehpası ve c sehpalar, fonksiyonel olmanın yanı sıra aynı zamanda dekoratif sehpa modelleridir. Özellikle zigon ya da orta sehpalar için oturma odanızda veya salonunuzda alan yoksa koltuk sehpaları tam size göre! Diğer sehpaların üstlendiği tüm işlevleri üstlenen bu sehpalar dekoratif anlamda da şık mobilyalardır. Yan sehpa olarak da kullanılan c sehpalar, gazetelik dergilik gibi dekoratif amaçlarla kullanılabilir. Bunun yanı sıra üzerine vazo, dekoratif aksesuar, mum ya da mumluk koyarak hem masanın hem de odanızın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Koltuk başı sehpası olarak da bilinen kol sehpalarını ise mobilya renginize uygun seçerek şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Böylece koltuğunuzda rahatça oturarak çayınızı, kahvenizi tüketebilir hatta atıştırmalıklar atıştırabilirsiniz.

Koltuk Kenarı Sehpası ve C Sehpa Fiyatları

Koltuk Kenarı Sehpası ve C Sehpa Fiyatları

Koltuk kenarı sehpası ve c koltuk sehpası fiyatları; diğer sehpa fiyatları ile kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyat skalasında yer almaktadır. Her bütçeden kullanıcı için alım kolaylığı sunan koltuk sehpaları; fonksiyonel ve dekoratif olmasının yanı sıra fiyat anlamında da tercih edilebilir bir skaladadır. Özellikle c sehpalar ile zigon sehpa işlevlerinin neredeyse bire bir aynı olduğunu düşünürsek; özellikle çok misafir ağırlamayanlar ve tek yaşayanlar için c sehpalar idealdir. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi yan sehpalar olarak da kullanabileceğiniz c sehpalar ve koltuk koluna geçirilerek kullanılan koltuk sehpaları geniş model seçenekleriyle kategorimizde sizleri bekliyor. Tüm koltuk sehpası modellerini inceleyerek; tarzınıza, diğer mobilyalarınıza ve bütçenize uygun bir ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm sehpa modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (76)
MDF (25)
Suntalam (22)
Metal (14)
Plastik (10)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (112)
ve üzeri (121)
ve üzeri (126)
ve üzeri (129)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL