Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Pp
Mdf
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kolçak Seçenekleri

Başka bir kelime deneyin

Kaplama

Başka bir kelime deneyin

Sandalye Seçenekleri

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tabure

için 1,585 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tabure

Pratik özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran tabure modelleri, kısıtlı alanları etkin şekilde kullanarak konfor kazanmanız için geliştirilmiştir. Ev ortamında olduğu gibi aynı zamanda iş yeri, kafeterya gibi çok farklı alanlarda da kullanılabilen bu ürünler, yer tasarrufu elde etmenize yardımcı olur. Kullanıcı dostu dizaynları ile ön plana çıkan katlanır tabure çeşitleri de yararlanabileceğiniz modeller arasında boy gösterir. Katlanma özelliği bulunan mobilyaları kullanım sonrasında kolayca ortadan kaldırarak alanı daha boş ve geniş hale getirebilirsiniz. Hafif malzemelerle imal edilen ahşap tabure çeşitlerini de oldukça kullanışlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Düşük ağırlıklı yapıları sayesinde taşıma işlemlerinde kolaylık yaratan bu ürünler, kollarınızı yormadan yanınıza alabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Farklı renk tonlarını içeren tabure modellerini dekoratif amaçlarla da kullanmaya başlayabilirsiniz. Renk opsiyonları arasındaki alternatifleri incelemeye başlayarak odanızın ya da iş yerinizin tasarımı ile en uyumlu modelleri çok kısa bir sürede seçebilirsiniz. Kullanışlı yapıları ile ön plana çıkan ürünler arasında plastik tabure çeşitleri de yer aldığı için geniş bir seçenek alanından yararlanabilirsiniz. Hem hafif hem de dayanıklı şekilde üretilen plastik tabure modelleri, farklı ağırlıkları kolayca kaldırmaya başaran ürünlerden oluşur. Sudan etkilenmeyecek şekilde tasarlanan bu ürünler, banyo, balkon, bahçe gibi alanlara uyum gösteren modelleri de içerir. Farklı ebatlara tasarlanan çok sayıda tabure modelinin bulunması, ölçüleri ihtiyaçlarınıza tam uyum gösterecek kullanışlı aksesuarlara erişmenize yardımcı olur. Denge yaratan ayakları ile kullanıcılarına güven veren bu ürünler, kayma sorununu engellemeyi başararak sizi memnun eder. Zemine uyum gösteren dayanıklı ayakları sayesinde tabure çeşitlerini son derece emniyetli bir biçimde kullanabilirsiniz. Ağırlığı ve baskıyı dengeli şekilde dağıtan bu ürünler, emniyeti ön planda tutan kullanıcılardan tam not almayı başarır. Öte yandan ayak tabanları halı ve parke gibi yüzeylere zarar vermeyecek şekilde tasarlanan modeller, çizilme ve deforme olma gibi sorunları aşmanızı da kolaylaştırır. Ayak yüksekliğine ve oturma alanı genişliğine bağlı olarak alternatif ürünler arasından dilediğinizi değerlendirebilirsiniz. Tekil olarak erişebileceğiniz tabure seçeneklerinin yanı sıra set halinde geliştirilmiş modellerin de bulunması, gereksinimlerinize uygun ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırır. Esneme sorununa ve darbelere karşı son derece dayanıklı şekilde geliştirilen modeller, uzun yıllar boyunca yararlanabileceğiniz pratik ürünlere erişmenizi sağlar. Sandalyeler sayfasına göz atarak tabure modellerinin yanı sıra diğer kullanışlı ürünleri de toplu olarak inceleyebilirsiniz.

Sırt Bölümünü Destekleyen Tabure Modelleri

Sırt Bölümünü Destekleyen Tabure Modelleri

Tasarımlarında sırt dayama noktasına yer verilen tabure modelleri, kullanıcılarını başarılı bir şekilde destekleyerek verimli bir deneyim yaratır. Ortopedik destek sağlayan dolguları bulunan modeller de seçebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda son derece yumuşak bir yüzeye sahip olan sırt dayama kısmı ile güven veren modeller, eczane ve bar gibi alanlarda kullanılmaya elverişli birçok ürünü içerir. Tezgâh başında oturarak dinlenmek ya da masa başında oturarak rahatça zaman geçirmek için yüksek tabure modellerini kullanabilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan basamak detayı ile de dikkat çeken bu ürünler, güvenli ve pratik bir kullanım sağlamanız için geliştirilmiştir. Oturma alanına rahatça ulaşmayı sağlayan basamaklı tabure modelleri, ayaklarınızın kaymasını önlemeye de yardımcı olur. Geniş ve dayanıklı şekilde üretilen basamak bölümü ile dikkat çeken ürünler, pratik bir kullanım sağlamanız için geliştirilmiştir. Tasarımlarını tamamlayan sırt çemberi bölümü ile öne çıkan mobilyaları da oturma konforunuzu arttırmak için değerlendirebilirsiniz. Sırt kısmının yüksekliği ayarlanabilen modeller, boyunuza ve kullanım tercihlerinize en uygun şekilde bu ürünlerden yararlanmanızı mümkün hale getirir. Alternatif modellere göz atarken tabure fiyatları açısından bu ürünleri incelemeye dikkat etmeniz gerekir. Böylece bütçenizle uyumlu olan mobilyaları incelemeye başlayarak ekonomik seçimler yapmanız mümkün hale gelir. Üretim malzemelerinin yanı sıra ebatlarına ve teknik niteliklerine bağlı olarak fiyatları değişen tabure sandalye modelleri, geniş bir seçenek alanı sunar. Sırt dayama noktası bulunan modellerin yanı sıra sadece oturma bölümünü içeren tasarımları ile öne çıkan mobilyalar da bulunur. Yumuşak dolgularla üretilen modelleri tercih ederek oturma konforunu üst düzeyde tutan kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Sünger dolgusu detayını içeren ürünler, ağrı sorunu yaşamadan dinlenmeniz için idealdir. Deforme olma ve göçme gibi sorunlara karşı dayanıklılık gösteren sünger dolgular, kaliteli bir kullanım deneyimine ulaşmanıza yardımcı olur. Oturma yüzeyleri ile de dikkat çeken modeller, farklı desenleri ve farklı baskıları içeren birçok ürüne ulaşmanıza imkân tanır. Renkleri solmaya karşı dayanıklı olan kumaş yüzeyi kaplaması bulunan modeller, oldukça estetik bir mobilyaya sahip olmak isteyen kullanıcıları memnun eder. Öte yandan oturma alanının yüksekliği pratik bir şekilde değiştirilebilen ürünleri de kullanabilirsiniz. Ayar kolu yardımıyla oturma alanının yüksekliğini arttırıp azaltabileceğiniz tabure çeşitleri, boyunuza en uygun şekilde kullanım gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir.

360 Derece Dönebilen Pratik Tabureler

360 Derece Dönebilen Pratik Tabureler

Kullanıcı dostu özelliklere sahip tekerlekli tabure modelleri, 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde kullanıcılarını memnun eder. Düz ve eğimsiz zeminlerde kullanmaya özen gösterebileceğiniz bu ürünler, güvenli ve pratik bir kullanım deneyimine ulaşmak isteyen kullanıcılar için son derece uygundur. Tekerlekleri kullanıcılarının ağırlığını dengeli bir şekilde dağıttığı için bu tabureleri güvenli bir biçimde kullanarak konfor kazanabilirsiniz. Aynı zamanda rahatça hareket ettirilebilen ve taşıma kolaylığı yaratan tekerlekli tabure modelleri, verimli bir kullanım sağlamanız için dizayn edilmiştir. Oturma bölümü dönebilir şekilde tasarlanmış olan ürünlerin de bulunması, pratik ve işlevsel tabure çeşitlerinden yararlanmaya başlamanıza yardımcı olur. Gövdelerinde metal iskelet sisteminden yararlanılan dayanıklı ürünler, elektrostatik boya ile boyanarak daha da şık hale getirilir. Aşınma, leke oluşumu ve solma gibi sorunlara karşı koruma yaratan elektrostatik boya detayı, son derece verimli bir kullanım sağlamak isteyen kullanıcılardan tam not elde eder. Çeşitli kalite belgelerini almaya hak kazanan çocuk tabure çeşitleri de oldukça kullanışlı ürünler arasında bulunur. Dayanıklılık ve kalite kontrol testlerinden geçirilerek kullanıcılara sunulan bu ürünler, güvenli özellikleri ile dikkat çeker. Farklı yaş gruplarına uygun olarak tasarlanan birçok alternatifin bulunmasından yararlanarak çocuğunuzun yaşı ile uyumlu tabure modellerini kolayca seçebilirsiniz. Çocuklar için özel şekilde dizayn edilen ve cilt dostu kumaşlara sahip olan modeller sayesinde kızarıklık ve tahriş oluşumu gibi çeşitli sorunlara karşı koruma elde etmeniz kolaylaşır. Aynı zamanda yetişkinlerin de yararlanabileceği puflu tabure çeşitlerini de işlevsel şekilde değerlendirebilirsiniz. Puf dolgularının kabartılmış yapısı, çocukların ve yetişkinlerin yumuşak ve konforlu bir alanda oturması için idealdir. Aynı zamanda metal tabure modelleri arasında da puf detayını içeren tasarımları ile ön plana çıkan birçok ürün bulunur. Bu ürünler sayesinde hem estetik hem de uzun ömürlü bir mobilyaya sahip olmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Metal gövde yapısı ile yıpranmaya ve dış etkilere karşı çözüm üreten modeller, verimli bir kullanımda bulunmanız için özel olarak geliştirilmiştir. Paslanma problemine karşı koruma yaratan metal ürünler, gönül rahatlığıyla yararlanabileceğiniz mobilya modellerine erişmenizi sağlar. Yuvarlak hatlara sahip olan modellerin yanı sıra kare veya dikdörtgen biçiminde dizayn edilmiş oturma bölümü ile ön plana çıkan tabure modelleri de bulunur. Oluşturmak istediğiniz dekorasyona bağlı şekilde bu ürünlerin yarattığı geniş seçenek alanını değerlendirebilirsiniz.

Farklı Alanlara Uyum Gösteren Tabure Çeşitlerinin Özellikleri

Farklı Alanlara Uyum Gösteren Tabure Çeşitlerinin Özellikleri

Kullanıcılarına avantaj sağlayan birçok özelliğe sahip yüksek tabure modelleri, farklı alanlara uyum göstermeyi başarır. Alandan tasarruf etme desteği sunan bu ürünler sayesinde yüksek masalara erişmeniz kolaylaşır. Yükseklik düzeyi hassas bir şekilde ayarlanabilen pratik modelleri tercih ederek müşterilerinizin kişiselleştirerek kullanabilecekleri mobilyalara kafeteryanızda yer verebilirsiniz. Yüksek alanlara ulaşmayı kolaylaştıran tasarımları ile beğeni toplayan ürünler arasında merdiven tabure çeşitleri de önemli bir yere sahiptir. Basamak sayılarına göre inceleyebileceğiniz bu ürünler sayesinde birçok alternatife bir arada ulaşabilirsiniz. Basamakları geniş olan modeller aynı zamanda ayaklarınızın kaymasını engellemeye yardımcı yüzeyleri ile de beğeninizi kazanır. Otantik tasarım detaylarını içeren zarif modellerinin yanı sıra nostaljik ayrıntılara dizaynlarında yer verilen tabure çeşitleri de size sunulur. Bu ürünleri kullanmak istediğiniz alanların özelliklerini dikkate alarak alternatif seçenekleri rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Tasarımlarında tırtık detayına yer verilen modeller, hem otururken hem de ayaklarınızı yerleştirirken konfor kazanmanız için geliştirilmiştir. Yüksek noktalara ulaşmak için kullanabileceğiniz ürünler sayesinde çeşitli eşyalarınıza erişmek adına tabure alternatifleri arasında bulunan mobilyalardan yardım alabilirsiniz. Oturma bölümüne ayakla basılmaya elverişli olan modeller, boyunuzun yetişmediği noktalara ulaşmanızı çok daha kolay hale getirir. Öte yandan kılıflı modellere ayakkabınızla basmanız gereken durumlarda bu ürünlerin kılıflarını sökerek yüksek alanlara kolayca erişebilirsiniz. Yüzeylerini nemli bezlerden yararlanarak silebileceğiniz tabure çeşitleri, pratik bir kullanım deneyimine ulaşmanız için son derece elverişlidir. Dayanıklı yüzeyleri ile beğeni toplayan modeller arasındaki hasır tabure seçeneklerini evinizi daha pratik hale getirmek adına tercih edebilirsiniz. Balkon ve mutfak gibi alanlara ek olarak bahçe ve teras gibi farklı noktalarda da hasır tabure çeşitlerinin özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Belirtilen taşıma kapasitesi değerleri ile uyumlu şekilde kullanmaya özen göstererek bu ürünlerin özelliklerinden konforlu bir biçimde yararlanabilirsiniz. Üretimlerinde kullanılan dikişlerle dikkat çeken tabure modelleri de faydalanabileceğiniz alternatifler arasında bulunur. Hem ince hem de dayanıklı dikişleri içeren bu ürünler, aşınma ve açılma gibi sorunlara karşı koruma oluşturur. Hava alabilen yüzey dolguları ve süngerlerle desteklenen modeller sayesinde kötü koku oluşumuna karşı çözüm geliştirilebilirsiniz. Gözenekleri ile ön plana çıkan bu ürünler, hava akışının sorunsuz bir biçimde gerçekleşmesini sağlar.

Kolçaklı ve Kolçaksız Tabure Modelleri

Kolçaklı ve Kolçaksız Tabure Modelleri

Tasarımlarında kolçak bölümüne yer verilen tabure modelleri, kollarınızı yerleştirmek için güvenli ve konforlu bir alan elde etmenizi sağlar. Kolçaksız şekilde üretilen tabure çeşitlerinin de kullanıcılara sunulan ürünler arasında bulunması, ihtiyaçlarınıza en uygun modellere erişmenizi mümkün hale getirir. Ergonomik şekilde üretilen kolçak kısmına sahip ürünler, kolunuzu ve dirseğinizi korumak için yararlanabileceğiniz modeller arasında yer alır. Dekoratif özellikleri ile beğeni toplayan ürünler de seçebileceğiniz alternatif modeller arasında önemli bir yere sahiptir. Bu ürünlerden olan seramik tabure çeşitleri, farklı renklere sahip süslemelerle tasarlanmıştır. Son derece estetik bir görünüm oluşturmayı başaran seramik modeller, geleneksel el sanatları ile üretilmiş aksesuarlarla uyumlu bir dekorasyon elde etmeniz için elverişlidir. Üretimlerinde tay tüyü detayı bulunduğu için kullanıcılarına ekstra konfor kazandıran döner tabure çeşitlerini de evinizin ve işyerinizin farklı alanlarında değerlendirebilirsiniz. Cilt dostu tay tüyü ayrıntısı, ekstra yumuşak bir yüzey oluşturarak oturma rahatlığını arttırmayı başarır. Kullanıcılarını memnun eden ürünler arasında bulunan siyah ve beyaz tabure çeşitleri arasındaki modelleri dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dönme özelliği bulunan modeller, oturduğunuz yerde sağa ve sola doğru rahatlıkla hareket etmeniz için geliştirilmiştir. Gürgen, çam, kayın gibi ahşap malzemeler kullanılarak imal edilen tabure çeşitlerini de geniş bir alanda değerlendirebilirsiniz. Zımparalanıp cilalanarak üretilen ahşap modeller, oldukça estetik ve parlak görüntüleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Aşınmaya, çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklılık gösteren ahşap ürünler, ahşap masa ve ahşap sandalye çeşitleri ile uyum içerisinde kullanmanız için son derece uygundur. Üst yüzeye çiviler yardımıyla güçlü bir şekilde tutunan ahşap parçalar, her biri aynı uzunlukta ve kalınlıkta kesilmiş ürünleri içerir. Fırınlanmış ahşap kullanılarak imal edilen modeller, sıcaklık değişimlerine ek olarak darbelere ve basınca karşı da son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bahçenizi daha dekoratif hale getirmek için yararlanabileceğiniz birçok mobilya bulunur. Çay bahçesi, kafeterya ve ev gibi farklı alanlara uyum gösteren takım halindeki mobilyalar, birbirini tamamlayan parçaları içerir. Renk tonları ve desenleri açısından birbirine tam uyum sağlayan parçaları içeren tabure modelleri, son derece dekoratif bir alan oluşturmanızı kolaylaştırır. Ahşap, plastik ya da metal tabureleri bir arada içeren setler sayesinde göze hoş gelen ahenkli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda ahşap masa ve ahşap sandalye gibi dekoratif aksesuarları kullanarak da çeşitli alanları daha şık hale getirebilirsiniz.

Tabure Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tabure Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tabure modellerini kullanırken bu ürünleri yerleştireceğiniz alanların kuru, eğimsiz ve temiz olmasına özen göstermeniz, güvenli ve hijyenik bir deneyim elde etmeniz için gereklidir. Taburenize yer vermek istediğiniz alanın ölçülerinin ürününüzün boyutları ile uyumlu olmasına dikkat ederek seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hasır örgü detayı bulunan ürünleri yine hasır örgü detayını içeren tasarımları ile ön plana çıkan masa modelleri ile tamamlayarak alanı daha verimli ve şık şekilde değerlendirebilirsiniz. Set halindeki ürünleri üst üste dizerek ya da ters çevirerek saklamaya özen göstermeniz, alandan tasarruf etmenize ve pratik bir kullanım gerçekleştirmenize yardımcı olur. Kısıtlı alanlara sahip esnaf lokantalarında, kebapçılarda ve kahvehanelerde kullanılmaya uygun olan küçük tabure çeşitleri, pratik özelliklere sahip ürünleri içerir. Mini ebatlara sahip modeller, alan kullanımında tam verimlilik elde etmeniz için son derece elverişlidir. Öte yandan beyaz ya da siyah tabure seçeneklerini değerlendirerek işletmenizin dekorasyonu ile uyumlu ürünlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tabure modellerini kullanırken özen göstermeniz gereken noktalar arasında yükseklik, genişlik, uzunluk gibi değerler önemli bir yer tutar. Tabure ölçüleri açısından göz atabileceğiniz alternatif modeller sayesinde ev ya da iş yeri gibi farklı alanlara uyum gösteren ürünlere kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Üretimlerinde kullanılan dolgu malzemeleri de tabure seçimi yaparken dikkate almanız gereken noktalar arasında bulunur. Yumuşak dolgulu modellere ek olarak sert ve dayanıklı dolguları ile kullanıcılarını memnun eden ürünler de bulunur. Öte yandan minimal tasarım özelliği ile öne çıkan ve dolgusu bulunmaya modelleri de tercih edebilirsiniz. Yalın bir dekor oluşturmaya imkân tanıyan bu mobilyalar, farklı eşyalarla kombin oluşturmanız için de son derece elverişlidir. Sırt dayama kısmı bulunan modeller de seçebileceğiniz tabure çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir. Masa başında oturup bir şeyler içerken aynı zamanda sırtınızı dinlendirmek istiyorsanız bu ürünleri tercih etmeniz gerekir. Kolçak kısmı bulunan modeller de kişisel tercihlerinize bağlı olarak seçebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Kollarınızı yerleştirmek için yumuşak ve geniş bir alan elde etmek istiyorsanız bu ürünleri kullanabilirsiniz. Hemen tabure modellerinde göz gezdirmeye başlayarak yaşam alanlarınızla uyumlu olan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.