Ofis Sandalyesi

için 1.448 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ofis Sandalyesi

Ofis çalışanlarının mesai saatleri içerisinde aktif olarak kullanmakta olduğu ofis mobilyaları arasında yer almakta olan ofis sandalyesi, personellerin daha rahat çalışmasını sağlamaktadır. Yüksekliği, genişliği vb. gibi sahip olduğu birçok faktörü ayarlanabilmekte olan bu sandalyeler, sırt dayama ve kol dayama yerlerine sahiptir. Ofis sandalyeleri, hem kolsuz olarak hem de kollu olarak tercih edilebilmektedir. Farklı birçok renk seçeneğine sahip olmakla birlikte, ofis içerisinde yer almakta olan mobilyalara göre seçilebilmektedir.

Kullanışlı Sandalye Modelleri

Kullanışlı Sandalye Modelleri

Uzun süreli olarak çalışma yapmakta olan ofis çalışanları, ofis mobilyalarından en çok ofis koltuğu kullanımı yapmaktadır. Bundan dolayı, çalışanlar açısından ofis sandalyelerinin rahat ve kullanışlı olması önem taşımaktadır. Ofis çalışanları ile yapılmakta olan oturma rahatlığı anketi ve incelemeleri sonucu, ofis sandalyelerinde yer alan en önemli unsurun rahatlık olduğu tespit edilmiştir. Güvenlik ve ayarlanabilirlik kriterlerinin daha sonrasında yer aldığı saptanmıştır. Bu sebeple, ofis içerisinde sıklıkla kullanılmakta olan sandalye çeşitleri ergonomik yapıda seçilmeli ve gerekli diğer ayarlamalar yapılarak kullanım sağlanmaktadır. Seçilmekte olan ofis sandalye modelleri, çalışanların doğru oturma teknikleri ile tamamlanmakta ve daha rahat bir kullanım elde edilmiş olmaktadır.

Duruş Bozuklarını Önleyen Sandalye

Duruş Bozuklarını Önleyen Sandalye

Bir çalışanın ofiste en çok kullanmakta olduğu ofis sandalyesi, ergonomik özellikler ve uygun sandalye ölçüleri barındırmalıdır. Ortalama boyutlara sahip olan bir insanın rahat bir şekilde oturabilmesi için sandalyenin oturma yeri, yerden 40 ya da 50 santimetre yüksekte olmalıdır. Ayarlanabilir özelliğe sahip sandalye modelleri bu işlemin, çalışana özel olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 30 ya da 40 santimetre genişliğinde olan arka kısım sayesinde, omurganın normal “S” şeklinin korunması sağlanmaktadır. Yine arka kısımda yer alan bel desteği sayesinde de kişinin dik durmasına yardımcı olunmaktadır. Çalışanın ağırlığına göre ofis sandalye minderi, ne çok yumuşak ne de çok sert olmalıdır. Ayarlanabilir olmakla birlikte, sandalye kol desteği de yer almalıdır. Ofis sandalyelerinde 5 ya da 6 adet ayak bulunmalıdır. Yer alan bu ayaklar rahat kullanım için tekerlekli olmalı ve zeminde kolayca hareket edilmesini sağlamalıdır.

Ofisinizi Farklılaştırın

Ofisinizi Farklılaştırın

Ofis mobilyaları arasında en çok kullanılmakta olan ofis masa ve sandalyeleri, farklı renk seçenekleri ve tasarımları sayesinde görsel olarak zevklerinize hitap etmektedir. Ahşap, kumaş, deri vb. materyallerden üretilebilen Ofis sandalyeleri fiyatları açısından, üretildikleri materyallere göre değişiklik göstermektedir. Kullanım açısından tercih edilebilen ortopedik ofis koltuk sırt desteği, çalışma esnasında duruş pozisyonunun bozulmamasını sağlamaktadır. Ofis sandalyeleri, fileli ya da filesiz de olabilmektedir. Fileli olarak üretilmiş olan sandalyeler sayesinde terleme yaşanmamaktadır. Ofis içerisinde yer alan mobilya modelleri dikkate alınarak seçilen sandalyeler, ayrıca alınabilecek aksesuarlar seçeneklerine de sahiptir. Sandalyenin tekerleğinin kırılması sonucu sandalye atılmak yerine, ofis sandalyesi ayağı aksesuarı ile düzeltilebilmektedir. Diğer ofis ürünlerimize Ofis Mobilyası kategorimiz üzerinden ulaşmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Suni Deri (85)
Ahşap (57)
Metal (49)
Plastik (45)
Kumaş (36)
Çelik (33)
Krom (13)
Aleminyum (9)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(86)
ve üzeri (185)
ve üzeri (234)
ve üzeri (241)
ve üzeri (252)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL