TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ofis Sandalyesi

için 1.555 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Ofis Sandalyesi

Ofisler iş yaşamında en çok vakit geçirdiğimiz alanların başında gelmektedir. Özellikle beyaz yakalılar neredeyse bütün mesai saatlerini ofislerde geçirmektedirler. Hal böyle olunca kullanılan ekipmanlar oldukça büyük önem arz etmektedir. Ofis sandalyesi de bunlarda birisidir. Hem çalışma ortamına kattığı dekoratif görünüm ile hem de kullanım açısından ofisler için oldukça işlevsel bir parça olmaktadır. Bu yüzden de vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. Neredeyse her amaca ve her türlü kullanıma uygun olarak üretilen yapıları sayesinde iş yerinde konfor arayan kişilerin bir numaralı tercihi olur. Bütün gün masa başında çalışanların bundan kaynaklanan sağlık sorunlarını ise minimalize etme konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Siz de sayfamızda bulunan modellere bakıp, ofis sandalyesi fiyatları arasında karşılaştırma yaparak sizin için en uygun olan ürünü kısa sürede bulabilirsiniz.

Ofis Sandalyesi Çeşitleri

Ofis Sandalyesi Çeşitleri

Neredeyse her türlü kullanım amacı ve kişi için özel olarak tasarlanan ofis sandalyelerinin oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu sayede amacınıza uygun olan ürünü en kısa sürede bulabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlamak ve bekleme salonu gibi mekanlarınızda onların konforunu yükseltmek için tekerleksiz ofis sandalyesi modelini tercih edebilirsiniz. Hareket etmeyen ve istenilen yere kolayca taşınabilen bu model sayesinde müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Ofis çalışma sandalyesi ise personellerinizin bütün gün rahat ve konforlu bir şekilde çalışmalarına yardımcı olan üründür. Gerek ergonomik yapıları gerek esneyebilmeleri gerekse terlemeyi önlemeleri sayesinde bütün gün masa başında çalışan kişilerin konforunu yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Bu sayede kötü koşullarda oluşabilecek sağlık sorunları ile uğraşılmadığı gibi bütün dikkatlerini yapılan işe yoğunlaştırmaları sağlanmaktadır. Bildiğiniz gibi normal sandalyeler terleme, hava almama ve ergonomik olmamalarından dolayı uzun mesai yapılan ortamlarda çalışanlar için bir dezavantaj oluşturmaktadır. Ofis çalışma sandalyeleri ise üretiminde kullanılan kumaşlar, özel teknikler ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarma gibi avantajları sayesinde bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca bu ürünler toplantı salonları için de sıkça tercih edilmektedir. Fileli ofis sandalyesi modeli ise genellikle yöneticiler için tercih edilen ve konforu amaçlayan bir üründür. İnsan anatomisine uygun olacak şekilde üretilen bu sandalye sağladığı omurilik ve boyun desteği sayesinde konforu en üst düzeye çıkarmaktadır. Böylelikle uzun süreli mesailer ve toplantılar bel ve boyun ağrıları yüzünden sorun olmaktan çıkmaktadır. Esneyebilen yapıları sayesinde de gün içerisinde hareketsiz kalan vücudu gevşetmeye olanak vermektedir. Ofis çalışma koltuğu ise teknolojinin en son trendleri kullanılarak üretilen, uzun kullanım ömrünü amaçlayan ve de çalışma esnasında en üst düzey koltuğu kullanıcısına yaşatan yönetici koltuklarıdır. Çelikten üretilen iskeleti, ortopedik kalıba oturtulmuş süngerleri ve birinci sınıf suni deri kaplamaları bu koltukların oldukça kullanışlı olmasını sağlamaktadırlar. Bütün bu modellerin şık ve konforlu tasarımları, kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmaları ve uzun kullanım ömürleri her ofiste bulunan işlevsel ürünler olmalarını sağlamaktadır. Siz de ofisiniz için en uygun olan ofis sandalyesini bulmak için sayfamızı inceleyerek modellere göz atabilirsiniz. Eğer isterseniz evinizde kullanabileceğiniz mutfak sandalyesi modellerine de göz atabilirsiniz.

Ofis Sandalyesi ile Verimli İşletmeler

Ofis Sandalyesi ile Verimli İşletmeler

İş yerlerinde çalışanların verimini etkileyecek pek çok etken bulunmaktadır. Ufak ve önemsenmeyen noktalar ise aslında oldukça büyük fark yaratabilmektedir. Çalışanların konforunu artırmak, sağlıklarını olumsuz yönde etkileyecek etkenleri az aza indirgemek ve performanslarını doğrudan etkileyecek ufak dokunuşlar yapmak verimliliği oldukça artıracaktır. Ofis sandalyeleri de size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Doğru seçimler yaparak çalışanlarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarmanız ve bütün gün masa başında çalışan kişilerin rahat bir ortamda, bütün konsantrasyonu ile çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Fileli çalışma sandalyesi gibi modeller ile uzun mesaileri olan ve neredeyse bütün gün masa başı çalışılan ortamlarda konforu en üst düzeye çıkarmak mümkündür. Terleme sonucu oluşan rahatsızlık hissi fileli çalışma sandalyesi ile tamamen ortadan kalkmaktadır. Özel olarak tasarlanan yapısı ile bu çalışma sandalyesi nemi tutmadığı ve file yapısı sayesinde nefes alabildiği için bu sorunun önüne tamamen geçmektedir. Bu sayede vücut ısısının artmasını ve ter birikmesini önlemektedir. Uzun süreli çalışmaların bir diğer dezavantajı da sırt ve bel ağrılarıdır. Ofis sandalyeleri de bu sorunu omuriliği tam olarak destekleyen tasarımları sayesinde gidermektedir. Ek olarak neredeyse hepsi de esneyebilen yapıda oldukları için vücudun hareketsizlikten kasıldığı durumlarda gevşemesine olanak vermektedir. Bu da çalışanlar için çok daha sağlıklı bir ortam oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun yanında ofis sandalyeleri genellikle tekerlekli yapıya sahip oldukları için bir yere bağımlı kalmadan hareket edebilmektedirler. Bu da oturduğunuz yerden kalkmadan masanın bir ucundan diğerine veya diğer masanıza kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Tabi istenildiği takdirde tekerlekleri sökülerek de kullanılması mümkün olmaktadır. Ofis sandalyelerinin bir diğer avantajı ise baş desteklerinin bulunmasıdır. Özellikle yoğun çalışma ortamlarında dinlenmek için kısa bir ara vermek canlanmanıza yardımcı olacaktır. Vücudunuzu tamamen kavrayan ve destekleyen yapıları sayesinde gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız enerjiyi kısa bir dinlenme ile bulmanıza yardımcı olmaktadır.

Kullanışlı Ofis Sandalyesi Seçenekleri

Kullanışlı Ofis Sandalyesi Seçenekleri

Ofis sandalyelerinin bu kadar çok tercih edilmeleri geniş bir ürün yelpazesi olmasını da sağlamaktadır. Neredeyse her türlü kullanım amacı için uygun olan bir model bulunmaktadır. Bu da ihtiyaç duyacağınız modeli kolaylıkla bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Üstelik sadece bireysel olarak değil 3'lü ofis koltuğu gibi modeller sayesinde birden çok kişiyi ağırlayabileceğiniz modeller de bulunmaktadır. İster dinlenme alanları ister bekleme salonları isterse kendi odanızda önemli misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için uygun olan ofis koltukları bulunmaktadır. Rahat ve konforlu yapıları sayesinde oturan kişiler uzun süre yerlerinden kalkmak istemeyeceklerdir. Ofis koltukları 2'li modelleri de ufak alanlar için daha küçük boyutları ile mekandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Üstelik neredeyse her modelin çeşitli renk seçeneklerinin bulunması dekorasyon açısından size oldukça büyük avantaj kazandırmaktadır. Klasik ofislerinizi tamamlayacak koyu bir renk seçimi veya modern ofisiniz ile birebir uyum sağlayacak açık bir renk ya da yenilikçi mekanlarınıza uygun olacak ara renkler… Geniş renk seçenekleri ve birbirinden eşsiz tasarımları ile dekorasyonunuzu tamamlamak tamamen sizin seçiminiz olacaktır. Ofis sandalyesinin de sunduğu pek çok ekstra özellik bulunmaktadır. Sağlam yapılarının olması, vücudu tamamen destekleyen tasarımları ve kaliteli işçilikleri onları uzun yıllar severek kullanmanızı sağlamaktadır. Çelik iskelet üzerine kurulun ve sağlam materyaller kullanılarak üretilen ofis sandalyeleri oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmaktadır. Yani çok geniş bir kullanıcı kitlesine uzun yıllar kullanım ömrü sunmaktadır. Bir diğer avantajı ise ofis sandalyelerinde bulunan tekerleklerdir. Pek çok kişi zemini çizmesinden endişe duyduğu veya her türlü ortam için uygun olmadığından dolayı endişe duymaktadır. Ama ofis sandalyeleri teknolojinin son trendleri kullanılarak üretildiği için bu gibi endişeleri tamamen ortadan kaldırmaktadır. Seçilecek modele göre ister zeminde ister halıda isterse beton zeminlerde güvenle kullanmak mümkün olur. Böylelikle her türlü ortamda ofis sandalyeleri ile konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Üstelik ofis sandalyelerinde bulunan salıncak mekanizmaları istenilen sertlikte ayarlanabildiği veya tamamen sabitlenebildiği için her türlü kullanıcının rahat etmesine olanak vermektedir. Sabit bir açıda konumlandırmak veya biraz esnek bırakıp vücudunuzu ara ara gevşetmek sizin elinizdedir.

Ofis Sandalyesi Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Ofis Sandalyesi Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Ofisinize uygun olacak sandalyeyi almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. Öncelikle kullanım amacını almadan önce belirlemek size her zaman avantaj verecektir. Bütün gün masa başında oturduğunuz bir işiniz mi var yoksa sadece günde 30 dakika masa başında mı kalıyorsunuz? Siz de işinizi dışarıdan halleden ve ofiste pek fazla vakit geçirmeyen birisi iseniz bütçenizi korumak adına fiyat bakımından daha uygun olan fileli ofis sandalyesi gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer bütün gün ofiste çalışıyorsanız rahat edebileceğiniz, terlemeye karşı özel tasarımı olan ve ergonomik yapısı ile vücudunuzu destekleyen bir model seçmeniz doğru olacaktır. Doğru bir ofis sandalyesi seçimi ile uzun mesailer sonucu oluşan bel ağrılarını geçmişte bırakıp, bütün dikkatinizi işinizde yoğunlaştırabilirsiniz. Bir diğer husus ise alacağınız ofis sandalyesinin ofisinizde bulunan mobilyalar ile olacak uyumudur. Nitekim dekorasyona pek önem verilmeyen ortamlar sıkıcı ve daraltıcı olabildiği gibi iyi yapılmış bir ortam mükemmel bir çalışma ortamı sunabilir. Yeni nesil moda anlayışına hakimseniz modern ofis sandalyesi gibi şık tasarımlara sahip olan modelleri seçebilirsiniz. Eğer daha sade tasarımlar arıyorsanız da ofis sandalyesi beyaz olan modelleri ile size hitap edebilir. Kafanızda belirli bir model belirdiyse ve az çok ne almak istediğiniz hakkında bir fikriniz varsa şimdi fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Size uygun olan tasarımları seçmek ve bunların fiyatlarını karşılaştırmak aradığınız modeli uygun fiyata almanıza yardımcı olacaktır. Dikkat etmeniz gereken son püf nokta ise belirlediğiniz modeli daha önce satın almış kullanıcıların yaptıkları yorumlar olmaktadır. Onların almayı düşündüğünüz model ile yaşadıkları deneyimleri okumak, birbirleri ile kıyaslamak ve ürünün sağladığı faydalar hakkında onu deneyimleyen kişilerin görüşlerini incelemek size oldukça iyi bir alışveriş deneyimi yaşatacaktır. Çünkü bu şekilde herhangi bir sürpriz ile karşılaşma olasılığınız bulunmamaktadır. Satın alacağınız ürünün sizlere tam olarak ne sunacağını yorumları inceleyerek kolaylıkla anlayabilirsiniz. Siz de sayfamızı inceleyerek aklınızda olan modelleri hızlıca bulabilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını inceleyerek ofisinize uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz.

Ofis Sandalyelerinin Sunduğu Avantajlar

Ofis Sandalyelerinin Sunduğu Avantajlar

Sürekli oturmanın verdiği bel ve sırt ağrılarını ofis sandalyesi ergonomik yapıları ile çözebilirsiniz. İnsan anatomisi göz önünde bulundurularak üretim yapıldığı ve bel, sırt, boyun ve kafa desteği sunduğu için gün boyunca vücudunuzu destekleyerek bütün dikkatinizi işinize vermenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca üretiminde teknoloji etkin olarak kullanıldığı için uzun süreli oturmalarda bile terleme yapmaz. Özellikle fileli ofis sandalyesi modeli hava akışı sağlayan yapısı ile vücut ısısının artmasını engeller, nem tutmaz ve dolayısıyla terlemeyi engeller. Bu sayede sıcak yaz aylarında bile konsantrasyonunuzu bozmandan işinize odaklanabilirsiniz. 360 derece dönebilen ve yüksekliği ayarlanabilen ofis sandalyeleri oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Ayrıca birçok modelinde ileri ve geri hareketleri de ayarlanabildiği için kişiselleştirme olanağı artmaktadır. Ofis sandalyelerinin sunduğu bir diğer avantaj ise neredeyse her türlü zemine uygun olarak üretilen bir modelinin bulunmasıdır. Bu sayede her türlü mekâna uygun olan bir ofis sandalyesi bulabilirsiniz. Ayrıca üretim aşamasında işçilik ve kullanılan malzeme en üst düzeyde tutulduğu için çok dayanıklı olurlar. Bu şekilde uzun kullanım ömrünü sizlere sunarak bütçenizden tasarruf etmenizi sağlarlar. İstenilen yere tekerlekleri sayesinde yerinizden kalkmadan hareket edebileceğiniz gibi sabitlemek de mümkündür. Bu şekilde hem birden çok masada çalışan kişiler için kolayca hareket edebilme imkânı hem de sabit bir konumda çalışan kişilere uygun olan oturma düzenini sunmaktadır. Üstelik bu hareket esnasında sanılanın aksine zeminler çizilmemektedir. Her türlü kullanım alanı düşünülerek hazırlandığı için bu gibi sorunlara yumuşak ve çizmeyen malzemelerle ile üretilen tekerleklerle çözüm üretilmiştir. Son olarak ofis sandalyelerinin kullanıcılarına sunduğu en büyük avantaj oldukça geniş bir ürün yelpazesinin olmasıdır. Her türlü kullanım, kişi ve ortam için uygun olan modeli bulmak oldukça kolaydır. Misafirlerinizi odanızda en iyi şekilde ağırlamak için 3 lü ofis koltuklarını tercih edebileceğiniz gibi personellerinizin çalışma koşullarını yükseltmek için de onlara uygun ofis sandalyelerini seçebilirsiniz. Ya da gün boyu yoğun iş temposu ile mücadele eden sizler de yönetici ofis koltukları ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanım amacınızı belirlemek ve size en uygun olacak modelleri listelemektir. Yüksek masalar için bar sandalyesi de tercih edebilirsiniz.

Ofis Sandalyesi Nasıl Olmalı?

Ofis sandalyesi kullanım amacı ve kullanılacak ortama göre değişiklik göstermektedir. Eğer bütün gün masa başında mesai yapılan bir firmaysanız ergonomik destek sunan, terlemeyi önleyen ve kullanışlı ofis sandalyelerini tercih edebilirsiniz. Yönetici koltuklarından fileli ofis sandalyelerine kadar ihtiyacınıza yönelik ürünü kısa sürede bulabilirsiniz.

Ofis Sandalyesi Nasıl Kurulur?

Ofis sandalyeleri nakliye aşamasında kolaylık sağlaması için demonte olarak gönderilmektedir. Bu yüzden kargo elinize ulaştığı zaman kutudan çıkan parçaları basit adımlarla birleştirmelisiniz. Öncelikle bütün parçaların yerinde olduğu kontrol edilmeli ve varsa bir masa üzerine dizilmelidir. Daha sonra oturak kısmı ile sırt kısmı birbirine geçirilip sırt kısmında bulunan vida ile sıkılmalıdır. Ondan sonra yıldız ayağa tekerlekler yerleştirilmeli ve yerlerine oturduğu kontrol edilmelidir. Sonrasında ise amortisör olarak anılan ve sandalyenin yukarı aşağı hareket etmesini sağlayan mekanizma yıldız ayağa dikkatlice geçirilmeli ve yerine oturduğundan emin olunmalıdır. Daha sonra ise teleskop yani amortisörü kapatan silindir şeklindeki boru amortisörün üzerine geçirilmelidir. Son olarak ise tamamlanan alt kısım, sabit bir şekilde masanın üzerinde duran kısım ile birleştirilmelidir. Buraya kadar olan aşamaların hepsi de birbirine geçen parçalardan oluşmaktadır. Bazı sandalyelerde oturak kısmında bulunan vidayı sıkmak için tornavida gerekebilir. Kurulum işlemi yapılırken kutudan çıkan talimatlara da uymayı unutmamalısınız.

Ofis Sandalyesi Nasıl Sökülür?

Kurulumda yapılan aşamaların tam tersini yaparak ofis sandalyenizi kolayca sökebilirsiniz. Öncelikle sandalyenin alt kısmı ile oturak kısmını birbirinden ayırmanız daha sonra teleskop ve amortisörü yıldız ayaktan ayırmanız ve sonrasında ise yıldız ayaktan tekerlekleri sökmeniz gerekmektedir. Son olarak oturak kısmı ile sırt bölgesini birleştirdiğiniz vidayı söküp sandalyenizi kolaylıkla sökebilirsiniz. Neredeyse bütün parçalar birbirine geçmeli olduğu için sökerken fazla zorlamamak ve doğru açı ile çekip çıkarmak sandalyenizi sorunsuz bir şekilde sökmenize yardımcı olacaktır.

Ofis Sandalyesi Nasıl Temizlenir?

Sanılanın aksine ofis sandalyesinin temizliği oldukça kolay olmaktadır. Temizlik aşamasında yüzey temizleyici veya parlatıcı gibi kimyasallara ihtiyaç yoktur. Çünkü bu tür temizlik malzemeleri kaplamasındaki kumaşa zarar vermektedir. Ek olarak ayak ve amortisör kısımları da aynı şekilde temiz bir bez yardımı ile temizlenebilmektedir. Sandalyenin sıvı ile temas ettirilmemesi, çok nemli ortamlarda barındırılmaması ve kesici malzemelerden uzak tutulması uzun yıllar güvenle kullanmanızı sağlayacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Plastik (101)
Metal (74)
Suni Deri (63)
Ahşap (62)
Krom (57)
Çelik (48)
Kumaş (39)
Aleminyum (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(121)
ve üzeri (272)
ve üzeri (318)
ve üzeri (333)
ve üzeri (348)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL