TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çocuk Sandalyesi

için 824 sonuç bulundu.

Çocuk Sandalyesi

Çocukların oyun ve ders için sıklıkla kullanmakta olduğu çocuk sandalyesi modelleri, farklı desenleri ve renkleri ile dikkat çekmektedir. Bu sandalyeler, çocukların zevkleri ya da istekleri düşünülerek tasarlanmaktadır. Yetişkin sandalyeleri çocuklara göre yüksek olduğundan ve bu durum çocuklar açısından tehlike arz ettiğinden dolayı, çocuk sandalye modelleri tercih edilmektedir. Çocuk sandalyeleri, masadan ayrı olabildiği gibi birleşik olan modelleri de bulunmaktadır. Sandalyeler kategorimizde yer alan bu masa sandalye tasarımları, çocukların güvenliğini ve konforunu düşünecek şekilde üretilmektedir.

Çocuk Sandalyesi Nasıl Seçilir?

Çocuk Sandalyesi Nasıl Seçilir?

Sandalyeler; yemek yerken, ders çalışırken ya da ofis ortamında en sık kullanılmakta olan mobilya türüdür. Yetişkinler için sandalye seçimi kolay bir şekilde gerçekleşirken, çocuk sandalyeleri için aynı kolaylık geçerli değildir. Çocuk masa sandalye seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken 4 önemli faktör bulunmaktadır. Bu faktörler; yapıldığı malzeme, ayarlanabilir olması, sağlıklı olması ve üretildiği rengidir. Kırılgan yapıdaki çocuk sandalye çeşitleri, çocuğa zarar verebilmesi açısından genellikle tercih edilmemektedir. Çocukların hızla büyüdüğü göz önüne alındığında, ayarlanabilir bir sandalye kullanım açısından daha uzun ömürlü olmaktadır. Canlı ve dikkat çekici renklere sahip olan sandalyeler, çocuklar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Bir çocuk sandalyesi seçiminde en çok dikkat edilen unsur ise sağlıklı olmasıdır. Konforlu ve zararsız maddeler olmadan üretilen bir çocuk koltuğu daha çok tercih edilmektedir.

Farklılık Yaratan Sandalye Modelleri

Farklılık Yaratan Sandalye Modelleri

Çocuk mobilya türü arasında yer alan çocuk sandalyesi, çocukların boyutlarına uygun ölçülerde ve onların dikkatini çekecek renklerde tasarlanmaktadır. Çocukların konforu düşünülerek üretilen bu sandalyeler, farklı modellerde olabilmektedir. Çocuk sallanan sandalye modelleri, çocukların genellikle oyun oynarken kullanabileceği türden sandalyelerdir. Çocuk çalışma masası ile birleşik olan sandalyeler katlanabilir olmaları sayesinde, kullanılmadığında kaldırılabilmekte ve yer işgali yapmamaktadır. Çocukların oyunlarda kullanabilecekleri çocuk koltuğu modelleri de bulunmaktadır. Bu çocuk koltukları, tekli ya da ikili koltuk şeklinde olmaktadır. Tekerlekli çocuk çalışma sandalyesi modelleri ise çocuğun hareket alanını arttırmakta ve daha rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Çocuk Masa & Sandalye Kullanım Alanları

Çocuk Masa & Sandalye Kullanım Alanları

Kullanacak olan çocuğun rahat etmesi açısından bir çocuk sandalye modeli; ortalama olarak 55 santimetre yüksekliğe, 30 santimetre oturma derinliğine ve 35 santimetre oturma yüksekliğine sahip olmalıdır. Bu tip portatif sandalye modelleri, hafif olup kolayca taşınabilmekte ve fazla yer kaplamadan muhafaza edilebilmektedir. Genellikle ev ortamında kullanılmakta olan çocuk sandalyeleri, bunun dışında; ana okulları, kreşler ve bunun gibi mekanlarda da kullanılmaktadır. Çocuk taburesi modelleri, ana okulları ve kreşler tarafından sağlıklı olacak şekilde seçilmektedir. Çocukların uzun süre kullanım yapmakta olduğu bu sandalyeler ahşap, plastik gibi materyallerden üretilmektedir. Ağırlığı fazla olmadığından dolayı, çocuklar tarafından da kolaylıkla kaldırılabilmekte ve istenilen yere taşınabilmektedir. Çocuk sandalye fiyatları, üretildikleri materyal ve sahip olduğu özellikler açısından da değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (243)
Plastik (82)
Metal (58)
MDF (21)
Çelik (12)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(91)
ve üzeri (138)
ve üzeri (149)
ve üzeri (155)
ve üzeri (160)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL