Bar Sandalyesi

için 413 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bar Sandalyesi

Bar sandalyesi, barın kenarına konulan ve normal sandalyeden biraz daha yüksek olan sandalye modelidir. Kafelerde, barlarda kullanıldığı gibi, modern evlerde de kullanılmaktadır. Bar sandalyesi çeşitleri arasında birbirinden farklı renklerde üretilmiş modeller bulunmaktadır. Barınızın dekorasyonuna uygun bir rengi tercih ederek uyum yakalayabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından bar sandalyesi modelleri üretilmektedir. Büyük şehirlerde yaşayan ve küçük alana sahip olan birçok evin mutfağında bar sandalyesi kullanılmaktadır. Özellikle Amerikan mutfak ile salonu birbirinden ayıran küçük barı değerlendirmek için siz de bar sandalyesi satın alabilirsiniz.

Bar taburesi modelleri arasında arkalıklı olanları, plastik olanları ve deri detaylarla süslenmiş olanları bulunmaktadır. Her bir bar taburesinin fiyatı, ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bar sandalyesi çeşitleri arasında dönebilen yapıda olanları ve sabit duranları bulunmaktadır. Hangisine ihtiyacınız olduğuna karar verebilir ve anında satın alabilirsiniz. Eviniz için bar sandalyesi satın almak istiyorsanız, arkalıklı ve deri olanları tercih edebilir ve evinizde konforu yakalayabilirsiniz. Arkalıklı deri bar taburesi çeşitleri arasında birden fazla renk seçenekleri bulunmaktadır. Evinizin mobilyasına hangisinin uyum sağlayacağını düşünüyorsanız onu tercih edebilirsiniz. 360 derece dönebilen yapısı sayesinde evinizde istediğiniz yöne doğru dönebilirsiniz. Krom ayaklığı ve gövdesi sayesinde son derece şık bir görüntüye sahiptir. Kapitone deri oturma ve dayanak alanı da rahatlığı ve konforu birlikte getirmektedir. Gaz amortisörlü yükseklik ayarı sayesinde en rahat ettiğiniz yükseklik ayarına getirebilirsiniz.

Kırmızı, siyah ve beyaz renkli bar tabureleri, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bar sandalyesi çeşitleri ve modelleri kafelerde rahat ve pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Az yer kapladığı için de fazlasıyla tercih edilmektedir. Evlerde en çok tercih edilen modeller ise ahşap bar sandalyeleridir. Ahşap bar sandalyelerinin estetik yapıları, ev dekorasyonuna farklı bir hava katmaktadır. Siz de eviniz için ya da kafeniz için bar sandalyesi almaya karar verdiyseniz, hemen kategorimizde yer alan bar sandalyesi modellerini inceleyebilir ve dilediğinizi anında satın alabilirsiniz. Bar sandalyesi fiyatları ürünlerin özelliklerine, modellerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Eviniz için başka sandalye modeli arıyorsanız, sandalyeler kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(76)
Siesta (50)
KLCmobilya (19)
3A Mobilya (15)
Papatya (10)
ReConcept (10)
Setay (10)
DGM (8)
Adore (6)
Vitale (6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (95)
Suni Deri (65)
Metal (46)
Plastik (28)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (34)
ve üzeri (39)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL