TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bahçe Sandalyesi

için 2,023 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Bahçe Sandalyesi

İlkbahar ve yaz aylarında güzel havaların keyfini sürmek için bahçede zaman geçirmek en özel deneyimlerden birisidir. Sıcak ve güzel havanın doğadaki etkisiyle hem ruhunuzu hem de vücudunuzu dinlendirebileceğiniz bir keyif yapmak için yüksek konfor standartlarında bir bahçe dekorasyonu oluşturmalısınız. Bahçe mobilyaları ile güzel havalarda bahçe keyfini en özel ve en rahat şekilde yaşayabileceğiniz zamanlar geçirebilirsiniz. Bahçe sandalyesi ürün grupları da farklı tasarım özellikleri ile hem görsel hem de işlev yönünden ihtiyaç ve isteklerinize yanıt veriyor. Bu sayede bahçenizde geçirdiğiniz zamanlar hem keyifli hem de konforlu hale gelebiliyor. Bahçenizin mimari özelliklerine ve istediğiniz dekorasyona göre uyumluluğu olan tasarımlarda bahçe sandalyelerinde zengin model çeşitliliği bulunmaktadır.

Kaliteli Bahçe Sandalyesi Çeşitleriyle Bahçenizde Konforu Yakalayın

Kaliteli Bahçe Sandalyesi Çeşitleriyle Bahçenizde Konforu Yakalayın

Bahçe keyfini özel bir şekilde yaşamak isteyenler için her bahçe dekorasyonuna ve mimarisine uyumlu bahçe sandalyeleri bulunmaktadır. Son derece şık tasarımları ile göze hitap ederken, tasarımsal özellikleri ile de bahçe keyiflerini konforlu hale dönüştüren bahçe sandalyeleri sayesinde güzel havaların keyfini doyasıya sürebilirsiniz. Bahçede oturma keyfi için tasarlanmış olan sandalye çeşitlerinden birisi olan bahçe sandalyelerinde özellikle dış mekan koşullarına karşı yüksek bir dayanıklılık bulunuyor. Farklı bahçe dekorasyonu temalarına göre tasarlanmış bahçe sandalyeleri bulunmaktadır. Bu tip sandalye türlerinden birisi konumunda bulunan plastik bahçe sandalyesi modelleri, bahçelerde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Hem yüksek dayanıklılığı ile uzun ömürlü bir kullanım sunması hem de ekonomik olması nedeni ile tercih edilmektedir. Bahçe sandalyesi plastik malzemeden üretildiğinden en sıcak hava koşullarına karşı bile dayanıklılık göstermektedir. Ayrıca plastik malzemenin son derece hafif olması ile de rahat bir kullanım ve taşıma imkanı sağlamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde hem sandalye formu yönünden hem de renk çeşitliliği yönünden plastik malzemeden üretilen bahçe sandalyelerinde zengin bir model çeşitliliği sunulmaktadır. Modern, vintage, otantik ya da klasik gibi birbirinden farklı temalardaki bahçe dekorasyonunuz için görsel bütünlüğü sağlayacak form ve renklerde plastikten bahçe sandalyelerini kullanabilirsiniz. Böylelikle bahçenizin genel dekorasyon görünümünde son derece uyumlu ve göze hitap eden bir görüntü oluşturabilirsiniz. Doğa ile bütünleşik bir bahçe keyfi yaşamak istiyorsanız bahçenizin ölçülerine ve mimari özelliklerine göre en rahat ve en uygun kullanım standardını sağlayacak tasarımlar kullanılmaktadır. Çiçek, ağaç ve tüm yeşilliğin içerisinde beyaz tonlarının muhteşem uyumluluğunu bahçe dekorasyonunuzda kullanmak istiyorsanız beyaz bahçe sandalyesi modelleri size oldukça yardımcı olacaktır. Ağırlıklı olarak plastik malzemeden üretilen beyaz sandalyeler için farklı malzemelerde kullanılabilmektedir. Yeşillikler içerisinde beyazın farklı tonlarında renklere sahip olan bahçe sandalyenizde uzun süreler keyifli sohbetler edebileceğiniz, sevdiklerinizle hoş zamanlar geçirebileceğiniz bir bahçe deneyimi yakalayabilirsiniz. Özgün tasarımlara sahip olan beyaz bahçe sandalyelerinde özellikle her tarza hitap eden tasarım seçenekleri de bulunmaktadır.

Bahçe Sandalyesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahçe Sandalyesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahçenizde sevdiklerinizle yapacağınız mangal keyfinizi ya da bireysel çay ve kahve keyfinizi çok daha konforlu hale getirebilmeniz için birbirinden kaliteli özellikleri ile bahçe sandalyeleri en önemli yardımcınız oluyor. Her türlü dış mekan koşuluna karşı dayanıklılığa sahip olan malzemelerden üretilen bahçe sandalyelerinde üretim malzemesine göre çok zengin bir çeşitlilik bulunmaktadır. Yaşam alanlarının doğaya açılan pencereleri olan bahçenizde yaz ve ilkbahar aylarının sıcak ve güzel atmosferini doğayla bütünleşik bir şekilde deneyim etmek istiyorsanız bahçe dekorasyonunuzda ahşap mobilya ve ürünleri tercih edebilirsiniz. Ahşap bahçe sandalyesi modelleri de bu dekorasyon çizgisinde tercih edebileceğiniz özel ürünlerden birisidir. Gerçek ahşabın usta ellerde işlenmesiyle birbirinden farklı çizgi ve formlarda ahşap bahçe sandalyeleri tasarımları bulunuyor. Bahçe sandalyesi ahşap tasarımı ile doğal atmosferi yakalayabilmenizde oldukça yardımcı oluyor. Aynı zamanda da ahşap dayanıklılığı ve rahatlığı ile bahçenizdeki tüm aktivitelerinizde konforun en yüksek seviyede olmasını sağlamaktadır. Bahçe dekorasyonunda tercih ettiğiniz doğal temayı korumak istiyor ancak diğer sandalye modellerine göre fiziksel özellikleri ile diğer malzemelerden üretilmiş bahçe Sandalyelerlerine göre ağır olan ahşap yerine tercih edebileceğiniz yine doğal malzemeden üretilmiş sandalyelerde bulunmaktadır. Bambu bahçe sandalyesi modelleri bu noktada son derece fonksiyonel bir seçenek olarak öne çıkıyor. Uzakdoğu’ da mimaride dahi çok dayanıklı olması ve işlenebilir olması dolayısı ile sıklıkla kullanılan bambudan üretilen bahçe sandalyenizle hem uzun ömürlü hem konforlu hem de güvenilir bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Daha naif ve daha özel bir sandalye arayışındaysanız hasır bahçe sandalyesi modelleri de tam size göre. Usta ellerde işlenen hasırdan yapılan bahçe sandalyeleri sayesinde eşsiz bir kullanım deneyimi yakalayabilirsiniz. Daha dayanıklı ve daha güvenilir bir bahçe sandalyesini tercih ediyorsanız demir ve metal bahçe sandalyeleri de isteklerinize yanıt vermektedir. Özgün tasarıma sahip olan metalin özel biçimde işlenmesi sonucunda ortaya çıkartılan metal bahçe sandalyesi modelleri sayesinde özellikle bahçe dekorasyonunuzda aradığınız modern çizgileri dinamik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Sade ve modern görünüme sahip olan demir bahçe sandalyesi modelleri ile her türlü hava koşulunda bahçe keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Katlanır ve Sallanır Bahçe Sandalyesi Modelleriyle Keyfinizi Katlayın

Katlanır ve Sallanır Bahçe Sandalyesi Modelleriyle Keyfinizi Katlayın

Bahçede kullanılacak Mobilya ve eşyaların portatif niteliklerde olması kullanım rahatlığı sağlar. Kolay şekilde taşınabilir ve hareket ettirilebilir niteliklerde tasarımlara sahip olan bahçe mobilyaları bu nedenle de daha çok tercih edilir. Katlanır bahçe sandalyesi modelleri de bu açıdan çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Katlanabilir özelliği sayesinde kullanacağınız zaman kolayca açarak, kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım dışı olduğu zamanlarda da katlanarak, çok fazla yer kaplamayacak şekilde muhafaza edilebilmektedir. Özellikle küçük veya dar kullanım alanlarına sahip olan bahçelerde, sandalyelerin gereksiz yere kalabalık yapmasının ya da kullanım alanını kısıtlamasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca katlanabilir özelliğe sahip olan bahçe sandalyelerinin hafif yapısı ile orman veya sahil kenarı gezinti, piknik aktiviteleriniz içinde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir sandalye türüdür. Bu gibi özellikleri dolayısı ile bahçe sandalyesi katlanır modelleri daha ağırlıklı olarak tercih edilebilmektedir. Güzel havaların kendisini göstermesiyle birlikte insanın doğaya olan özlemi daha da kabarmaya başlar. Böyle bir durumda da özellikle şehir hayatında doğaya tek kaçış noktalarını yeşillikler içerisinde dizayn edilen bahçeler oluşturur. Bahçelerdeki bu güzel hava keyfini çok daha özel bir hale getirecek şeylerin en başında sallanan bahçe sandalyesi modelleri gelmektedir. Çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, tüm stres ve yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak, çok hafif şekilde sallandırabileceğiniz sandalyenizle keyfinizi en üst seviyelere çıkartabilirsiniz. Bahçe sandalyesi sallanan özelliği ile özellikle bahçedeki şekerlemelerinizi çok daha etkili hale getirerek, bağımlılık yapacak. En rahat bahçe sandalyesi modellerinden birisi olarak kabul edilen sallanabilme özelliğine sahip olan bahçe sandalyeleri demir, metal, ahşap ve hatta alüminyum malzemelerden üretilebilmektedir. Keskin hatları ve son derece keskin görünümüyle alüminyum bahçe sandalyesi modelleri ise bahçenizde doğanın tam ortasında modern çizgilerde bir dekorasyon yaratabilmenize yardımcı oluyor. Üstelik demir ve metal sandalyelere göre çok daha hafif olduğundan her yaş grubundan kişinin rahatlıkla kullanabilmesini ve taşıyabilmesini sağlamaktadır. En özel bahçe keyifleri için rahat oturma imkanı sunan ve her türlü dış mekan koşuluna karşı dirençli bahçe sandalyelerini tercih ederek, yaz ve ilkbaharın tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Plastik (405)
Ahşap (267)
Polipropilen (184)
Metal (92)
Çelik (61)
Aleminyum (39)
Rattan (36)
Polikarbon (31)
Ferforje (12)
Tik (9)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

312Dizayn (3)
3A Mobilya (11)
4M (16)
86Möble (2)
A1 (7)
A2 Decor (1)
Agmahşap (1)
Anadolu (1)
Applebee (9)
Asedia (1)
Asz (1)
AYBAYATAK (1)
BAHÇECİ (67)
BBO (1)
Bivig (1)
Bosphorus (1)
BRN (1)
Calitelli (1)
Chg (1)
Comforma (48)
Creavit (1)
Daylight (1)
Defne (1)
DepoLife (10)
Deryawood (2)
DİA'S (1)
(728)
Doffo (1)
Ecolor (1)
End (1)
Erinöz (1)
Estelia (9)
EviDekor (1)
Evnalia (1)
Gardelia (42)
Haba (10)
HOLIDAY (27)
Homeland (2)
HOMMY (1)
Ikea (2)
J-Me (1)
Kocatarla (1)
Lotti (1)
Mahya (7)
MANDELLA (70)
Meltem (7)
Metali (1)
Metalia (2)
Mobetto (17)
Mobpazar (9)
Modalife (2)
Modermo (10)
Netvizyon (1)
Novussi (72)
Papatya (69)
Prado (1)
Rem (3)
RON (1)
sandino (1)
Sds (1)
Setay (1)
Show (1)
Siesta (149)
Suncool (11)
SYSTEM (1)
Tasarım (12)
TASARIM (1)
Tenex (2)
TUBİX (2)
Vavonni (3)
Viscohome (1)
Wallstil (1)
XFly (1)
yesst (1)
ZRNkids (1)
Zugazo (1)
Özay (1)
ÖZELL. (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(158)
ve üzeri (236)
ve üzeri (265)
ve üzeri (274)
ve üzeri (284)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL