Bahçe Sandalyesi

Güzel havalarda bahçe, teras ve balkon gibi dış mekanlarda oturmanın keyfine diyecek yok. Bu keyfi doruğa taşımak için konforlu bahçe mobilyası çeşitleri, özellikle de zorlu hava koşullarına dayanıklı bahçe sandalyesi modelleri şart.

Bahçe Sandalyesi Nedir?

Bahçe Sandalyesi Nedir?

Bahçe sandalyesi de aslında bir sandalye çeşidi ama evlerde kullandığınız sandalyelerin aksine dış mekanlarda, mesela bahçelerde, balkonlarda ve teraslarda kullanmaya uygun, yağmur ve kar gibi zorlayıcı hava şartlarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilirler. Dolayısıyla, polipropilen, plastik, metal, ahşap, alüminyum, rattan, plastik rattan, polikarbon, çelik, ferforje ve kumaş gibi malzemelerden üretilmiş bahçe sandalyelerine sıklıkla rastlayabilirsiniz. Bahçe sandalyeleri çok çeşitli modellere ve renklere sahip olduğu için dekorasyon konusunda seçenekleriniz neredeyse sınırsız ama dilerseniz daha da rahat etmek için bahçe sandalyesi minderleri de kullanabilirsiniz. Bahçe sandalyeleri genelde tek kişiliktir, iki üç kişinin oturabileceği mobilya arayışındaysanız bahçe banklarına bakabilirsiniz.

Bahçe Masa Sandalye Takımları

Bahçe Masa Sandalye Takımları

Bahçe sandalyesi seçerken size konfor sunmasının yanı sıra bahçenizde şık bir görüntü yaratmasına da dikkat etmelisiniz. Tek tek bahçe sandalyesi ve bahçe masası seçmek sandığınız kadar basit olmayabilir çünkü ne kadar çok çeşitlilik olsa da birbirine uyan ürünleri bulmakta zorlanmanız ihtimal dahilinde. Bunun da kolayı var: Bahçe masa sandalye takımları. Bu takımlar çoğunlukla iki veya dört sandalye ve bir de masadan meydana gelir. Bahçe masa sandalye takımı seçerken onlaru kullanacağınız alanın genişliğini göz önünde bulundurmalısınız. Mesela, katlanır bahçe sandalyesi ve masa takımları bahçe keyfinizden ödün vermeden yerden tasarruf etmenizi sağlar. Yeterince yeri olanlar için ferforje bahçe sandalyeleri hem sağlam hem de şık ve klasik esintiler yaratmanıza yardımcı olur.

Bahçe Sandalyesi Fiyatları

Bahçe Sandalyesi Fiyatları

Bahçe sandalyesi fiyatları üründe kullanılan malzeme ve işçilikle yakından ilişkili. Gerçek rattan veya ferforje bir sandalye daha maliyetli olurken kumaştan katlanabilir bir piknik ve kamp sandalyesi, nam-ı diğer yönetmen koltuğu çok daha bütçe dostu bir seçim olacaktır. Plastik bahçe sandalyeleri metal ve kumaş sandalyeler arasında bir yerde durur. Metalden daha pratik ve kumaştan daha dayanıklı olması onları en yaygın kullanılan bahçe, teras ve balkon sandalyelerinden yapmıştır. Plastik sandalyelerle takım olan masalarda güneş şemsiyesi için bir yuva da bulunur. Böylece, dış mekan keyfinizin kaçmaması garanti altına alınır. 312Dizayn, 3A Mobilya, Atölyeden eve, Haba, Ocak Mobilya, Novussi ve daha birçok markanın bahçe sandalyelerini burada bulabilirsiniz. Bahçe masası ve diğer bahçe mobilyaları için kategorimize göz atmayı unutmayın.

Bahçe Sandalyesi

için 1,744 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Plastik (211)
Ahşap (137)
Metal (114)
Polipropilen (103)
Aleminyum (36)
Çelik (17)
Rattan (15)
Kumaş (6)
(5)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (174)
ve üzeri (188)
ve üzeri (193)
ve üzeri (201)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL