Bahçe Sandalyesi

Bahçe sandalyeleri, bahçede rahat ve keyifli vakit geçirmeniz için tasarlanan sandalye modelleridir. Bahçe sandalyesi çeşitleri arasında plastik sandalyeler, ahşap sandalyeler ve katlanan sandalyeler yer almaktadır. Katlanabilen bahçe sandalyeleri, kolay ve pratik kullanım imkanı sunduğu için en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Katlanabilen bahçe sandalyelerini kolayca muhafaza edebilirsiniz. Katlanabilen bahçe sandalyelerini evinizde ya da balkonunuzda kullanabilirsiniz. Özellikle güzel havaların tadını çıkarmak ve sevdiklerinizle unutamayacağınız keyifli anlar geçirmek için bahçenizde kahvaltı edebilirsiniz. Bunun için bahçe masalarından ve bahçe sandalyelerinden yararlanabilirsiniz.

Bahçe sandalyelerinizin üzerine bahçe sandalyesi minderi koyarak daha konforlu bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Bahçenizi oldukça konforlu ve şık bir şekilde dekore etmek için bahçe mobilyası kategorisine göz atabilir ve dilediğiniz bahçe ürününü kolayca satın alabilirsiniz. Bahçe mobilyası kategorisinde: bahçe koltukları, bahçe oturma grupları, balkon koltukları, bahçe şemsiyeleri gibi birçok ürün bulunmaktadır. Bahçesi veya balkonu olan kişiler, bu kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek bahçeleri için gerekli olanları satın alabilirler. Çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği bahçe mobilyaları arasında salıncaklar yer almaktadır. Bahçe salıncakları arasında tek kişilik olanları ve 2 kişilik olanları bulunmaktadır. Dilediğinizi satın alarak çocuğunuzun bahçede keyifli zaman geçirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bahçe sandalyesi modelleri arasında rattan sandalyeler yer almaktadır. Rattan sandalyeleri de bahçe sandalyesi minderleri ile kullanarak kendinize konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. En çok kullanılan bahçe sandalyesi modellerinden biri de plastik bahçe sandalyeleridir. Plastik bahçe sandalyelerinin sağlam ve dayanıklı yapısı, kolay ve pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Üstelik plastik bahçe sandalyelerin yapısı daha hafif olduğu için daha kolay taşınabilme imkanı sunmaktadır. Plastik bahçe sandalyeleri arasında renkli olanlar bulunmaktadır. Renkli plastik sandalyelerle bahçenize biraz hareket ve enerji katabilirsiniz. Bazı plastik sandalye çeşitleri arasında kol dayama yerleri bulunmakta. Kol dayama yerleri bulunan plastik bahçe sandalyeleri size bahçenizde keyifli vakit geçirebilme olanağı sunacak. Bahçe sandalyelerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ucuz bahçe sandalyesi arıyorsanız, kategorimizde yer alan indirimli fiyatları inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Bahçe Sandalyesi

için 1,386 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(472)
Siesta (391)
Novussi (138)
Papatya (48)
Haba (21)
Vitale (21)
Gardelia (18)
ALUTAB (15)
Prado (15)
Applebee (10)
Adore (9)
Comforma (9)
Modermo (7)
YURDAKUL (7)
DepoLife (6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Polipropilen (177)
Plastik (121)
Metal (83)
Ahşap (50)
Kayın (44)
Rattan (40)
Aleminyum (26)
Polikarbon (12)
Tik (10)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(88)
ve üzeri (145)
ve üzeri (156)
ve üzeri (159)
ve üzeri (166)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL