Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Puf

için 3,373 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz
 • 199,90 TL 157,00 TL
  % 21
  (99)

  Earmut-Magaza
  %100
 • 189,99 TL 139,99 TL
  % 26
  (27)

  EserTrade
  %86
 • 229,90 TL 169,90 TL
  % 26
  (7)

  EserTrade
  %86
 • 159,90 TL 119,90 TL
  % 25
  (9)

  Earmut-Magaza
  %100
 • 290,00 TL

  Newasan
  %85
 • 1.899,00 TL 1.399,00 TL
  % 26

  aldagelsin
  %100
 • 199,90 TL 149,90 TL
  % 25
  (8)

  PUFYHOME
  %100
 • 249,90 TL 174,90 TL
  % 30
  (1)

  armutpark
  %100
 • 419,00 TL 369,00 TL
  % 12
  (10)

  ERTOKMOBİLYA
  %100
 • 299,90 TL 229,90 TL
  % 23
  (42)

  Earmut-Magaza
  %100
 • 168,40 TL 159,98 TL
  % 5
  (1)

  albatroscollection
  %99
 • 399,00 TL 309,00 TL
  % 23
  (29)

  bluefurniture
  %94
 • 299,90 TL
  (1)

  STARMUT
  %100
 • 164,90 TL 153,89 TL
  % 7
  (1)

  Miabellahome
  %100

Puf

Teknolojinin gelişmesi ve trendlerin güncellenmesi ile evlerde kullanılan mobilyalarda farklılık kazanmaya başlamıştır. Artık eskiye kıyasla daha kullanışlı rahat ve iyi tasarıma sahip mobilyalar üretilmektedir. Puf şeklinde üretilen mobilyaların sayısı da günden güne artış göstermektedir. Rahat yapıları sayesinde bu mobilyalar her evde kendilerine yer bulmaktadır. Üstelik sadece evlerde değil kafe, kreş, okul ve işyerlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Temizliğinin oldukça kolay olması ve anti bakteriyel kumaşlar kullanılarak üretilmeleri sayesinde hijyen konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırır. Bu da kafe ve bekleme salonu gibi oldukça yoğun misafir ağırlayan yerler için büyük bir fayda sağlar. Çok sevilen bir kullanım deneyimine sahip olduğudan puf koltuk çeşitli modellerde üretilerek farklı kullanım amaçları ile kullanıcılarına sunulur. Kapı girişi, oturma odası, balkon ve yatak odası gibi alanlarda kendisine yer bulur.

Puf Çeşitleri

Puf Çeşitleri

Yaygın olarak ve sevilerek kullanılan bir ürün olduğu için puflar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bu sayede her türlü kullanım alanına uygun bir model bulmak oldukça kolay olur. Tekli koltuk şeklinde üretilen ve yine konseptine sahip olan modeller oturma grupları için çok iyi bir mobilya olmaktadır. Üzerine oturulduğu zaman günün bütün yorgunluğunu atmaya olanak verdiklerinden dolayı mükemmel bir kullanım deneyimi yaşatırlar. Rahat yapıları sayesinde oturan kişi kendisini içerisinde süzülmüş olarak bulacaktır. Bu da vücudu tamamen desteklediği için ekstra bir konfor vermektedir. Diğer bir çeşit olan ve halk arasında armut koltuk olarak isimlendirilen model ise şık görünüşe sahip rahat modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerindeki boncuk straforlar sayesinde oturan kişinin vücut şekline bürünmektedir. Böylelikle vücudun her bölümü desteklenmekte ve rahatlamaya olanak vermektedir. Sırt desteği sayesinde rahat bir şekilde oturma ve günün yorgunluğunu atma noktasında çok iyi bir seçim olur. Pek çok renk seçeneğinin de bulunması bu ürünün her türlü ortama uygun olmasına yol açar. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda yaygın olarak tercih edilir. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen yapıları sayesinde armut koltuklar günümüzde evlerde, kafelerde, eğlence mekanlarında ve kreşler gibi yoğun olarak misafir ağırlayan ortamlarda harika bir ürün olmaktadır. Puf tabure ise evin girişinde, yatak odasında, balkonda ve oturma odasında sıkça kullanılan bir ürün olmaktadır. Evin girişine konumlandırıldığında ayakkabı giyme amacı ile kullanılmaktadır. Yatak odasında ise genellikle makyaj taburesi ve ayak ucu taburesi olarak tercih edilir. Oturma odası ve balkonda ise hem günün yorgunluğunu atma ayaklarınızı dinlendirme hem de gazete okurken ayağınızı destekleme amacı ile kullanılır. Bunun yanında düz bir zemine sahip olmaları sebebiyle üzerine çerez, kitap ve ihtiyaç anında laptop gibi eşyalarınızı da koyabilme olanağı verir. Puf modelleri arasında yaygın olarak tercih edilen bir diğer ürün ise sandıklı puflar olmaktadır. İçerisine eşyalarınızı koyabilmenize olanak veren bu model evinize düzen getirme konusunda size yardımcı olur. Oturma yüzeyi sayesinde de tıpkı taburelerde olduğu gibi evinizin birçok bölümünde kendilerine yer bulur. Puf bench ürünü ise yine tabure ve sandık gibi evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz tamamı ahşap olarak üretilen koltuk modelleri olmaktadır. Sayfamızdan Moda Mobilya puf ürünlerine detaylıca bakabilirsiniz.

Her Türlü Amaca Uygun Puflar

Her Türlü Amaca Uygun Puflar

Halk arasında çok sevilen ve estetik tasarıma sahip olan puflar kendilerine oldukça geniş bir kullanım alanı bulmaktadır. Başlıca kullanım alanları evler olan pufların geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Hafta sonu kitabınızın tadını çıkarmak için kanepeye uzanıp ayaklarınızı tabureye koyarak harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunun yanında balkonda kahveniz eşliğinde güzel havanın tadını çıkarırken taburenizi eşyalarınızı koymak amacı ile de değerlendirebilirsiniz. Veya armut koltuklar ile günün yorgunluğunu atıp rahatlayabilirsiniz. Vücudunuzu tamamen destekleyen yapıları sayesinde armut koltuklar dinlenmek için harika bir alan olmaktadır. Size de izlediğiniz filmin veya okuduğunuz kitabın tadını armut koltuğu konforunda çıkarmak kalacaktır. Koltuklar sayesinde evinizde rahatlama amacı ile mükemmel bir alan yaratabilirsiniz. Özellikle oyun konsolları başında geçirdiğiniz uzun vakitleri daha keyifli hale getiren bu koltuklar sayesinde oynağınız oyundan aldığınız keyfi artırabilirsiniz. Vücudunuzu tam olarak destekleyip esnemenize olanak verdiği için uzun saatler eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Puf sandalye ile balkon ve mutfağınız için farklı bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede kahvaltı ve akşam yemeği vakitlerinde yemekten aldığınız tadı artırabilirsiniz. Sandık modelli olan puflar ile evinizde kullanışlılığın tadını çıkarabilirsiniz. Şık tasarıma sahip olan bu modelleri hem dinlenmek hem de üzerine eşya koymak gibi çok farklı amaçlarda kullanabilirsiniz. Evinizin girişine yerleştireceğiniz tabureler ile çizme ve bot gibi giyimi zor olan ayakkabılarınızı daha kolay bir şekilde giyebilirsiniz. Sandıklı pufları ise ortalıkta görünmesini istemediğiniz ve kalabalık yapan eşyalarınızı içerisinde muhafaza etme amacı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanında yine evinizin pek çok alanına yerleştirip diğer eşyalarınız ile uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Puf genç odası ürünleri ile çocuğunuzun odasını harika bir şekilde dekore edebilirsiniz. Okuldan geldiği zaman rahat edecekleri bir alan oluşturarak onların dinlenmelerini kolaylaştırabilirsiniz. Kafe gibi gündelik yaşamda pek çok ziyaretçiyi ağırlayan bir işletmeniz varsa puf koltukları seçip müşterilerinizin konforunu artırabilirsiniz. Bu sayede işletmenizde geçirdikleri vakti artırabilirsiniz. Puf minder ile işletmenizin önündeki çimlik alanları da değerlendirerek daha fazla müşteri ağırlayabilirsiniz. Kreş gibi alanlarda ise puf yer minderi ürünlerini tercih ederek çocukların daha rahat ortamda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Açık alanlarda da kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde havanın güzel olduğu günlerde çocukları doğa ile buluşturabilirsiniz. Dilerseniz Evdemo puf çeşitleri ile odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Geniş Seçeneklere Sahip Puf Modelleri

Geniş Seçeneklere Sahip Puf Modelleri

Pek çok farklı modele sahip olmakla birlikte geniş seçenekleri de beraberinde getirmektedir. Neredeyse her türlü kullanım alanı için uygun bir modelinin bulunması sayesinde kendisine bir tane edinmek isteyen kişilerin işini seçim yaparken oldukça kolaylaştırır. Tabi bu kadar talep gören bir ürün grubu olduğu için geniş seçenekleri de beraberinde getirir. Puflar farklı tasarım ve türlerde üretilebildiği gibi pek çok renk seçeneği de bulunmaktadır. Neredeyse her modelin farklı renk opsiyonlarına sahip olması da evlerinde dekorasyona önem veren kişilerin işini oldukça kolaylaştırır. Sizde kendi evinize uygun olan bir model ve renk seçimi yaparak evinizde sürdürdüğünüz dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Renklerin yanında kaplamaları da değişebilen puflar ile seçeneklerinizi artırabilirsiniz. Puf kaplama malzemeleri deri, süet ve parlak kumaş gibi farklı türden ürünler ile kaplanabildiği için diğer mobilyalarınız ile uyumlu olacak ürünü bulmak konusunda işiniz oldukça kolaylaşır. Dış mekanlarda parlak kumaş ve deriden yapılan modelleri tercih ederek temizlik açısından işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Halihazırda kir tutmayan yapıları sayesinde armut ve minder seçenekler kolay temizlenebilen yapıları ile de kullanıcılarının yüzünü güldürür. Islak bir bez yardımı ile üzerindeki tozu alarak kolaylıkla temizleyip tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bunun yanında puf çeşitleri nem ve suya karşı da dayanıklıdır. Böylelikle oluşması muhtemel ufak kazalardan hiçbir şekilde etkilenmezsiniz. Ayrıca armut puflar cepli olarak da üretilebildiği için sizlere fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Cep telefonunuz, tabletiniz, kumandanız, kitaplarınız ve oyun konsollarınıza güzel bir barındırma alanı oluşturmaktadır. Bu sayede dilediğiniz an yanınızda bulundurmak istediğiniz eşyalara kolaylıkla ulaşabilir ve yerinizden kalkmadan konforunuza devam edebilirsiniz. Sandık tipi puflar birçok farklı ölçüde üretilebildiği için size geniş bir seçim aralığı sunar. Üzerinde oturulduğunda konfor verdiği gibi dolabınızda oldukça yer kaplayan kalabalık eşyalarınızı burada kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Tekrar ihtiyaç olduğu durumlarda ise ulaşımı oldukça kolay olduğu için size işlevselliğin tadını çıkarmak kalacaktır. Evinizin içinde kullanacağınız çeşitler ise anti-bakteriyel ve leke tutmayan kumaş kaplama seçenekleri sayesinde hijyen konusuna önem veren kişiler için birebir olur.

Doğru Puf Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru Puf Seçimi Nasıl Yapılır?

Evinde ve sahip olduğu diğer yerleşkelerde konforu arzulayan kişilerin tercihi olan puflar birçok farklı model ile karşımıza çıkmaktadır. Hal böyle olunca seçim konusunda almak isteyen kişilerin için oldukça geniş bir aralık bulunur. Bu yüzden alacağınız modeli uzun yıllar severek kullanmak için dikkat etmeniz gereken birkaç ince nokta bulunmaktadır. Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemek ve pufu kullanmak istediğiniz alana karar vermek doğru bir seçim yapmanıza olanak verir. Eğer alacağınız çeşidi evin içerisinde kullanmak istiyorsanız süet ve deri kaplamalara sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Hem evin içerisindeki diğer mobilyalar ile olacak uyumu hem de kullanım açısında sağladığı kolaylık düşünülünce bu modeller sizin için daha uygun olacaktır. Temizlik ve hijyen açısından da size kolaylık sağlayan bu modeller evinizi daha düzenli tutmanıza da yardımcı olur. Sandık modeller ile ekstradan bir saklama alanı kazanabilir ve ortada görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı içerisinde barındırarak evinize düzen getirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise alacağınız ürünün sahip olduğunuz mobilyalar ve evinizin genelinde yürüttüğünüz dekorasyon ile uyumlu olmasıdır. Hem renklerinin hem de tasarımının sağlayacağı uyumu düşünerek diğer mobilyalarınız ile bütünleşik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bir diğer konu ise kullanım amacınız olmaktadır. Günün yorgunluğunu atmak ve kendinize rahat edebileceğiniz bir alan oluşturmak amacı ile satın almak istiyorsanız koltuk pufları tercih edebilirsiniz. Yine hafta sonları dinlemek amacı ile film izleme ve oyun konsollarında vakit geçirmek gibi eğlenceleriniz için puf koltukları tercih ederek konforunuzu artırabilirsiniz. Kullanımı kadar işlevselliği de sizin için önemliyse cepli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Dış mekanlarda kullanma amacı ile almak istiyorsanız armut koltuklar ve puf minder modelleri sizin için doğru ürünler olacaktır. Nemden ve sudan etkilenmeyen bu modeller puflarınızın olumsuz hava koşullarından yıpranmasının önüne geçmektedir. Buna ek olarak puf deri kaplamaya sahip modeller çift dikişli yapıları sayesinde sağlamlığı beraberinde getirmektedir. Bu da yoğun kullanımlar için tercih etmeniz için bir başka neden olmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirleyip size uygun olan ürüne az çok karar verdikten sonra sayfamızdan puf fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Beğendiğiniz modeller arasında fiyat karşılaştırması yapıp daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını inceleyerek sizin için en ideal modeli kısa sürede bulabilirsiniz.

Puf Koltukların Sizlere Sağlayacağı Faydalar

Puf Koltukların Sizlere Sağlayacağı Faydalar

Konforlu yapıları ile günün yorgunluğunu atmanıza olanak veren puflar sağladığı avantaj ile de pek çok kullanıcının favori ürünü olmaktadır. Tabi faydaları bununla da sınırlı kalmaz. Puflar günlük yaşamda kullanıcılarına konforu sunduğu gibi işlevselliği de beraberinde getirir. Sandık puflar ile evinizde ekstra bir alan oluşturabilirsiniz. Bu sayede alandan kazanarak sıkışık haldeki dolabınızı ferahlatabilirsiniz. Kullanmadığınız mevsimlik ayakkabılarınızı bu puflarda saklayıp kendinize yer açabilirsiniz. Tabure pufları ise yatak odanızda ayak ucu mobilyası olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede üstünüzü rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bunun yanında aynı ürünü makyaj taburesi olarak da kullanıp işlevselliğinizi artırabilirsiniz. Evinizin giriş kısmına yerleştireceğiniz puf tabureler ile giyilmesi zor olan ayakkabılarınızı rahatlıkla, eğilmek zorunda kalmadan giyebilirsiniz. Puf sandalyeler ile yemek masalarınızın rahatını artırabilirsiniz. Böylelikle kahvaltı ve akşam yemeklerini daha rahat ortamlarda yiyip alacağınız keyfi artırabilirsiniz. Oturma odanızda kullanacağınız puf oturak ile misafirleriniz geldiği zamanlarda ekstradan oturma alanı oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte ayaklarınızı uzatma amacı ile de kullanıp okuduğunuz kitap ve gazetelerden alacağınız keyfi artırabilirsiniz. Ayrıca düz bir zemine sahip oldukları için oturakları üzerine çerez tabağı, kumanda, telefon, tablet ve laptop gibi eşyalarınızı koymak için de kullanabilirsiniz. Koltuk puflar ile hafta sonları dinlenmek amacı ile izleyeceğiniz filmler ve oynayacağınız oyunlardan alacağınız keyfi artırabilirsiniz. Esneyebilen yapıları sayesinde sizlere hareket özgürlüğü kazandıran bu model uzun süreli oturmalardan kaynaklanan bel ağrılarının önüne geçmektedir. Size de uzun süre eğlencenize devam etmek kalır. Puf ölçüleri her ürün için çeşitlilik gösterdiği için evinizdeki boş alana uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Buna ek olarak balkon ve bahçeniz için uygun deri seçerek güzel havanın tadını çıkarabilirsiniz. Anti bakteriyel ve kir tutmayan yapıları sayesinde evinizde çok önem verdiğiniz hijyeni puflarınızda da sürdürebilirsiniz. Yine açık mekanlarda tercih edilen armut puflar ile havanın güzel olduğu günlerde dışarıda dinlenebilirsiniz. Ayrıca çift dikiş ile üretilen bu ürünler oldukça sağlam bir yapıya sahip olduğu için yoğun olarak insanların konakladıkları kafe, restoran ve otel gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Suya ve neme karşı dayanıklı olduklarından dolayı kötü hava koşullarında etkilenmeden güvenle kullanabilirsiniz. Kir tutmayan kaplamaları sayesinde temizlik işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Böylelikle yoğun kullanımlar için hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Armut Koltuk Nasıl Yıkanır?

Armut koltuklar, deri kaplamaya sahip oldukları için yıkama işlemleri oldukça kolay olmaktadır. Ilık bir su ve temiz bir bez vasıtası ile yüzeyi yavaşça silinerek üzerinde oluşan toz ve toprak gibi lekeler kolaylıkla çıkarılabilir. Deterjan ve çeşitli ağır kimyasalların bulunduğu temizlik maddeleri kaplamasına zarar verebileceği için üreticiler tarafından temizlik amacı ile kullanılmaları önerilmez.

Puf Koltuk Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Puf koltuk seçerken dikkat edilmesi gereken ilk şey kullanım amacı olmaktadır. İç ve dış mekanlar için farklı modellerde üretilen pufların kaplama malzemeleri birbirinden farklı olmaktadır. Eğer ev içerisinde kullanmak için koltuk almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta süet, deri ve parlak kumaş gibi kaplamalarının sahip olduğunuz mobilyalar ile uyumlu olması, dış mekanlar içinse sağlam yapıya sahip olup su geçirmez özellikte olmalarıdır.

Puf Koltuk Malzemeleri Nelerdir?

Puf koltuk malzemeleri modeller arasında değişiklik göstermekle birlikte dış yüzeyleri süet, deri ve parlak kumaş gibi farklı kaplamalar olmaktadır. İç kısımlarında ise armut, minder ve yastık tipi olan modellerde boncuk strafor tabure, oturak, sandalye ve koltuk modelleri ise iç kısmı ahşap, sünger, plastik ve sunta gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ayaklı olan oturaklı olanlar ise tamamen ahşaptan üretilip, sunta ve sünger ile oturak kısmı yapılıp kaplamaları yerleştirilerek kullanıcılarına sunulur.

Puf Koltuk Ne İşe Yarar?

Puf koltuklar yumuşak oturum ve vücudunuzu destekleyerek sizlere iyi bir dinlenme deneyimi sunmaya yaramaktadır. Yumuşak ve esneyebilen yapıları sayesinde vücudunuzu tam olarak destekleyip aldığınız konforu en üst düzeye çıkarmaktadır. Bunun yanında evinizde tercih edeceğiniz modellerde farklı renk seçenekleri ve işlevsel kullanımları ile hem tasarımınıza olumlu yönde katkıda bulunur hem de fonksiyonel kullanımı sizlere sunar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (1003)
Kumaş (943)
Metal (321)
Suntalam (190)
MDF (137)
Sünger (110)
Polyester (107)
Kayın (78)
Deri (75)
Suni Deri (72)
Suntalem (69)
Gürgen (56)
Süet (28)
50x40cm (18)
Masif (14)
Pamuk (10)
Plastik (8)
Çelik (8)
Nubuk (6)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

İSTİKBAL (21)
LorenceHome (102)
ZEM (86)
Bambi (59)
MasifArt (47)
Dekmanya (37)
Modilayn (30)
ARMİPUF (22)
DericiBey (22)
Berrado (19)
missworble (19)
Evka (18)
Futon (18)
PAYİDARTS (18)
Tunaevofis (18)
ReHome (17)
Adore (13)
Wennaline (13)
Setay (12)
Odacix (11)
PÜFF (10)
Archi (9)
Mahya (9)
RON (9)
A1 (8)
Defne (8)
Homedora (8)
Lazenza (8)
The Mia (8)
İşbir (8)
DepoLife (7)
Vavonni (7)
Tappeto (6)
Asz (5)
Beyza (5)
Bimossa (5)
Yapa (5)
ÖZELL. (5)
EviDekor (4)
Kurgu (4)
Seray (4)
Sertex (4)
Asedia (3)
Nobel (3)
Rapido (3)
Show (3)
VİTALE (3)
AlkurHome (2)
Bellona (2)
Bonart (2)
Disney (2)
Evdemo (2)
Goldsit (2)
Homedius (2)
Koza (2)
Prado (2)
Suntalam (2)
312Dizayn (1)
Anadolu (1)
Belletto (1)
Bienal (1)
Dakron (1)
EYMEN (1)
Enzelo (1)
Mondi (1)
Puffy (1)
dekorca (1)
samus (1)
(2051)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(352)
ve üzeri (564)
ve üzeri (640)
ve üzeri (656)
ve üzeri (681)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL