TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Minder

için 2,086 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Minder

İçi pamuk, yün ve benzeri yumuşak bir malzemeyle doldurularak dikilen, görünüm olarak yastığı andıran minder, hem üstünde oturmaya hem de yaslanmaya yarayan bir üründür. Kategorimizde yer alan farklı minder modellerini inceleyerek siz de ihtiyacınıza uygun bir mindere kolayca sahip olabilirsiniz.

Minder Modelleri Nelerdir?

Minder Modelleri Nelerdir?

Minder modelleri; minderin boyutuna, yapımında kullanılan malzemeye ve işlevine göre farklılıklar göstermektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz minder modellerinden bazıları; yer minderi, içi tek parça süngerler ile doldurulan sünger minder, yer yatağı olarak da kullanılabilen yer yatağı minderleri, şark köşesi minderleri, sandalye minderi, koltuk minderi gibi modellerdir. Tüm bu minder modellerini ve çok daha fazlasını kategorimizden inceleyebilirsiniz. Bu minder modellerini evinizin çeşitli köşelerinde hem fonksiyonel olarak hem de dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda dekoratif alanlar yaratmak için hayli önemli bir paya sahip olan minderlerin dekorasyondaki yerinden birazdan bahsedeceğiz.

Dekorasyonda Minderin Yeri

Dekorasyonda Minderin Yeri

Giyim modasında olduğu gibi dekorasyon modasında da sürekli geriye dönüşler, vintage ve retro esintiler hissediyoruz. Ev dekorasyonunda retro bir hava estirmenin yolu ise minderlerden geçiyor. Dekorasyonda minderi kullanabileceğiniz alanlara birkaç örnek vermek gerekirse; ilki şark köşesi minderi kullanarak oluşturabileceğiniz bir şark köşesi olacak. Salonunuzun bir köşesinde, bahçenizde ya da balkonunuzda şark köşesi oluşturarak otantik bir hava yakalamak isterseniz şark köşesi minderlerini kullanabilirsiniz. Tamamlayıcı dekoratif aksesuarlar yardımıyla da hayal ettiğiniz dekoru yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra renkli sandalye minderlerini ister mutfağınızda isterseniz de balkonunuzda kullanarak eğlenceli bir oturma alanı yaratabilirsiniz. Yine son zamanlarda hayli popüler olan koltuk minderlerinin de dekorasyonda etkisi büyüktür. Yumuşak dolgulu farklı renk ve desenlerdeki minderleri koltuğunuzun üstünde konumlandırarak salonunuza ya da oturma odanıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

Puf Minderleri

Puf Minderleri

Hem evlerde, hem çalışma alanlarında hem de kafelerde sıkça görmeye alışık olduğumuz puf minderleri de tercih edebileceğiniz bir başka minder modeli. Puf minder çeşitlerinden ilk akla geleni armut koltuk olarak bilinen minderlerdir. Bu minderleri balkonunuzda, bahçenizde, terasınızda ya da çocuğunuzun odasında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Oturumu son derece rahat olan bu minderler özellikle yaz aylarında balkon ve bahçelerde sıklıkla kullanılmakadır. Farklı renk seçenekleriyle sunulan armut koltukların mor, gri, kahverengi, kırmızı gibi pek çok renk seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca kedi, köpek gibi hayvan figürlü olan çeşitlerini dilerseniz çocuk odasında değerlendirebilirsiniz. Puf minderler olarak bilinen bir başka minder çeşidi de kırlent boyutlarındaki yumuşak minderlerdir. Bunları da ister sandalye üstünde oturmak için isterseniz de arkanızı yaslamak için kullanabilirsiniz. Tüm puf ve minder modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Sünger (749)
Kumaş (706)
Pamuk (392)
Polyester (140)
Akrilik (39)
Hasır (9)
50x40cm (8)
Deri (6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(204)
ve üzeri (293)
ve üzeri (328)
ve üzeri (333)
ve üzeri (339)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL