Köşe Koltuk

için 910 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Köşe Koltuk

Ev dekorasyonunda belki de en fazla özen gösterilmesi gereken odalardan biri olan oturma odaları ailenin vaktinin büyük çoğunluğunu geçirdiği bir sosyal alandır. Evdeki toplanma alanı olan oturma odasında hem alandan tasarruf etmek hem de iç dizaynı modernleştirmek için hem ev kuran çiftlerin hem de Mobilya yenileyen ailelerin tercihi köşe koltuk seçenekleri hem tekli kullanımda hem de takım halinde alımda eve kattığı şıklıkla dikkatleri üzerine topluyor. Pek çok farklı dizaynı ve modeliyle hem geniş salonlarda hem de ortalama büyüklükte oturma odalarında alanın etkili kullanımını mümkün kılan köşe koltuklar keyifli akşamlarınızda konforlarıyla huzurunuzu artırıyor. Yenilikçi tasarımlarıyla modern insanın iç mimariden beklentilerini karşılayan köşe koltuk modelleri rahatlıkla şıklığı bir arada yaşamak isteyen kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Köşe Koltuk Seçenekleriyle Evlerinizde Değişim Başlıyor

Köşe Koltuk Seçenekleriyle Evlerinizde Değişim Başlıyor

Günün yorgunluğunu unuttuğunuz evinizin en uğrak noktalarından biri olan salonlar özellikle kalabalık şehirlerin kişisel alanı sınırlandıran düzeninde her geçen gün daha küçülürken pek çok insan salonda yer tasarrufuna gitmenin yollarını kimi zaman gereksiz eşyalardan kurtularak kimi zamansa minimal bir yaşamı tercih ederek arıyor. Tüm yaşam tarzlarına uyum gösteren tasarımlarıyla köşe koltuk takımı çeşitleri evlerinize ferahlık katmaya hazırlanıyor. Pek çok farklı modeliyle dilediğiniz ebatlarda ve renklerde bulabileceğiniz köşe koltuk takımları hem ortalama büyüklükteki oturma odalarında köşeleri bile etkili şekilde kullanmanızı sağlayarak odanın konforunu ve yaşanabilirliğini artırıyor hem de geniş salonlarda orta alana alınarak odanın oturma alanıyla diğer alanlar arasına birset çekerek modern bir yaşam merkezi ortaya çıkarıyor. Evinin tasarımında çağdaş bir görünüm ve odanın tamamında uyum arayanların ilk tercihlerinden olan köşe koltuk takımı modelleri koltuk, berjer ve orta sehpayı içine alarak kimi zaman tüm odanın tasarımında bütünlüğe zahmetsizce ulaşmanızı sağlarken evinize rahatlık katan bu takımların uzatılıp kısaltılabilen çeşitleriyle evinizin alanında üstün kontrol sağlayabiliyorsunuz. Modern apartmanlarda sıklıkla karşılaşılan Amerikan mutfak tipi mimaride de mutfak ile oturma alanı arasındaki sınırların daha esnek belirlenmesini sağlayan köşe takımları sayesinde evinizde dilediğiniz değişiklikleri kolayca yapmanız mümkün oluyor. Tüm ailenin tek bir koltukta oturabilmesi olanağını veren genişliği ve uzanma alanı yaratılabilen seçenekleriyle aile olmanın samimiyetini maksimum seviyede hissetmenizi sağlayan köşe koltuklarla mutlu aile tablonuz daimi oluyor. Genişliği sayesinde büyük misafir gruplarını kolayca ağırlayabileceğiniz bu koltuklar gerektiğinde daraltılarak orta alanın genişlemesi sağlanıyor. Özellikle çocuklara oyun alanı sağlamasıyla kullanışlı olan genişleme daralma özelliğine sahip modern köşe koltuk çeşitleri ile oturma odanız evinizin değişken koşullarına uyum sağlıyor. Hem geniş ailelerin kalabalığına hem de yeni ailelerin mutluluğuna alan yaratarak evde modern ve yüksek kullanışlı bir alan yaratan köşe koltuklarını tekli aldığınızda da takım olarak aldığınızda da evinizin iç dizaynında büyük kolaylıkların yolunu açabilirsiniz. Yüzlerce farklı modeliyle farklı zevklere hitap eden köşe koltuklarla evinizin alanını genişletirken modern ve şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Ürünün kullanışlılığını artıran sıra dışı özellikler her geçen yıl köşe koltukları daha popüler kılarken bir köşe koltuk almadan önce farklı ürünlerin özelliklerini gözden geçirerek sizin ihtiyacınıza en uygun modelleri bulmanızda fayda var. Oturma Grupları kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Köşe Koltuk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köşe Koltuk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evinizin modern tasarımına uyum sağlayabilen aynı zamanda klasik tasarımlara da uyum sağlayabilen yüksek fonksiyonlu köşe takımlarının pek çok özellikli farklı modelleriyle evinizde huzura yer açmaya hazırlanın. Farklı renkleriyle evinizde görmek istediğiniz uyumu yakalayan büyük ya da küçük köşe koltuk seçenekleri ile evinizde yeni bir dönem başlıyor. Büyük köşe koltuklar geniş salonlarda orta alana alınarak evde aradığınız modern görümüne katkıda bulunurken; daha küçük ebatlarda alınan köşe koltuk takımları sayesinde ortalama büyüklükteki salonunuzda sınırlı alanda maksimum kullanışlılığı yakalayabilirsiniz. Ebatlarına evinizin büyüklüğüne veya istediğiniz tarza göre karar vereceğiniz köşe koltukların takım halinde satılabildiği gibi tekli olarak satılması mümkündür. Yatağa dönüşebilen değiştirilebilir ebatlı köşe koltuklar basit bir düzenekle kolayca genişleyip daralmaktadır. Yataklı köşe koltuk olarak adlandırılan bu modeller özellikle misafir ağırlamak için son derece rahat ve kullanışlı olurken sıradan çekyatlara oranla daha geniş bir açılma alanına sahip olan yatağa dönüşebilen köşe koltukların minderleri daha yumuşak ve konforlu tasarlanarak hem günlük kullanımda hem de misafir için yatak haline getirildiğinde yüksek konfor sağlanıyor. Özellikle misafir odası bulunmayan evlerde son derece kullanışlı olan bu seri yine son derece kullanışlı olan sandıklı ya da bazalı köşe koltuklarla kıyaslanabilir. Bazalı köşe koltuklar tıpkı çekyatlarda olduğu gibi oturma alanlarının altında bulunan bölme sayesinde bir depolama alanı sağlayarak kullanışlılıkları artırılmış oturma grubu ürünleridir. Gerek oda içinde yapılan mevsimlik değişikliklerde ihtiyaç duyulacak eşyaların gerekse sürekli kullanılmayan eşyaların depolanması için geniş alan oluşturan bazalı modellerin yatak olarak kullanılan türleri nadiren de olsa mevcuttur. Köşe koltuklar tek parça olarak satılabildikleri gibi “L” şeklini üç parçanın birleşmesiyle oluşturan üçlü veya iki parçalı modelleri de mevcuttur. Bu ürünler odada yapabileceğiniz değişikliklerde son derece kullanışlı olurken evinizin düzeninde değişikliğe gitmek istediğinizde farklı kombinasyonlarla kullanım olanağı sağlayarak pratik çözümler üretmektedir. Ayrıca kolay taşınan ve yer değişimlerinde zorlanmadan çalışmanıza imkan veren parçalı modellerde tekli yatak olarak kullanılabilen ürünler bulmak mümkündür. Birçok seçeneğiyle evinizde görmek istediğiniz tasarımı oluşturmanızı kolaylaştıran bir ürün olan köşe koltuk takımları fiyatları modellerin özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Köşe Koltuk ile Her Eve Uyum Sağlar

Köşe Koltuk ile Her Eve Uyum Sağlar

Evinizin iç dizaynında güvenle tercih edebileceğiniz bir oturma grubu mobilyası olan köşe koltukların hem modern hem de klasik görünümlü seçenekleri son yıllarda pek çok evde konforun ve alan tasarrufunun yolunu açıyor. Apartman dairelerinin sınırlı alanında hem evi genişleten hem de şık görünümleriyle salonları güzelleştiren mini köşe koltuk seçenekleri kalabalık olmayan evlerde minimal yaşamın kapılarını aralarken rahatlığıyla da vazgeçilmez oluyor. Geniş evlerde büyük boyları hem yatak olabilen hem de uzanma alanı olarak kullanılabilen çeşitleriyle konforunuzu artırırken daha küçük salonlarda kullanılan bazalı köşe koltuk seçenekleri sayesinde hem depolama hem de rahatlama alanınız bir araya geliyor. Bazalı modellerin açılarak yatağa dönüşen seçenekleri sayesinde çok özellikli bir koltuk deneyimiyle sizi tanıştıran köşe koltukların tasarımlarında eklenen ayrıntılarla evinizin görünümü değişmeye başlıyor. Yumuşak dış yüzeyli fakat sık dokunmuş kalın kumaşlarla yüksek ömürlü minderler kazandırılan köşe koltuklara eklenen ayrıntılar ürünlerin kullanışlılığını artırırken takım halinde alındığında eklenen orta sehpa sayesinde kullanıcı koltuğu terk etmek için herhangi bir sebep bulmakta zorlanabilir. Ahşap ve yükseltili ayaklar eklenen modeller doğal görünümleriyle kullanıcıyı etkilerken ayakların yüksek olduğu ürünler altlarının kolay temizlenmesi gibi avantajları barındırıyor. Metal ayaklı modeller daha modern bir görünüm sağlarken koltuğu bulunduğu alanla bir bütün gibi gözükmesini isteyen kullanıcılar için alt kısmı boşluksuz köşe koltuklar önerilebilir. Köşeli modern tasarımlara sahip olabildikleri gibi keskin hatlardansa geleneksel kıvrımlı yüzeyleri tercih edenler için ayrıntılandırılmış köşe koltuklara sıkça rastlanmaktadır. Parçalı modeller hem birleşik halde hem de ayrı ayrı kullanılabilmeleriyle evinde mevsimlik değişiklikler yapmak isteyenlerin ilk tercihleri olurken spor köşe koltuk takımları evinde rahatlığa öncelik veren kullanıcılara sunulmaktadır. Her modeliyle evinize uyum sağlamayı ve rahat akşam oturmalarını vaat eden köşe koltuklar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyaç duyduğunuz köşe koltukları inceleyerek satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Kumaş (184)
Gürgen (150)
Kayın (150)
Ahşap (134)
Metal (88)
Sünger (53)
Nubuk (19)
Suntalam (16)
Masif (14)
(5)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (48)
ve üzeri (60)
ve üzeri (62)
ve üzeri (62)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL