Koltuk

Kategorimizde yer alan koltuk modelleri arasında ofis koltukları, çocuk koltukları gibi çeşitler yer almaktadır. Kategorimizde aynı zamanda sallanan sandalye çeşitleri de bulunmaktadır. Evinizde kendinize vakit ayırmak ve dinlenirken stres atmak için sallanan sandalyede oturmayı tercih edebilirsiniz. Sallanan sandalyelerin kullanımı son derece kolaydır, çok az hareketle kendinizi ileri ve geri sallayabilirsiniz. Sallanan sandalyelerle çocuğunuzu çok kolay bir şekilde uyutabilir ve kollarınızın ağrımasından kurtulabilirsiniz. Kucağınıza yatırdığınız bebeğinizle birlikte sallanan sandalyede sallanabilir, çocuğunuzun kolayca uyumasına yardımcı olabilirsiniz.

Evinizde çocuğunuza özel alan oluşturmak ve gün içinde çocuğunuzun istediği gibi vakit geçirmesine olanak sağlamak için çocuk koltuklarından satın alabilirsiniz. Çocuk koltuğu modelleri arasında çeşitli çizgi film karakterlerinin baskıları bulunmaktadır. Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film kahramanının baskılarının bulunduğu çocuk koltuğu modelini satın alarak onu mutlu edebilirsiniz. Çocuk koltuğu modelleri arasında aynı zaman takım renklerinin bulunduğu modeller de yer almaktadır. Ofis koltukları genelde dönen yapıya sahiptir ve ofisinizdeki konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Çalışırken rahat ve esnek bir şekilde hareket edebilmeniz için özel olarak tasarlanan ofis koltuklarının birçok rengi bulunmaktadır. Füme ve siyah renkli çalışma koltukları en çok tercih edilenler arasında yer alsa da, renkli ofis mobilyalarını sevenler de; kırmızı, yeşil, mavi, mor gibi değişik renklerde üretilenleri tercih etmektedir. Ofis koltuklarının aynı zamanda yükseklik ayarlama mekanizmaları bulunmaktadır. Böylece sandalyeyi kendinize göre ayarlayabilir ve konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz.

Kategorimizde aynı zaman bilgisayar koltuğu da yer almaktadır. Bilgisayar masasında vakit geçirirken rahat ve esnek hareket edebilmek için tasarlanan bilgisayar masası koltukları bulunmaktadır. Çocuğunuz ders çalışırken ya da bilgisayarda araştırma yaparken rahat edebilsin diye bilgisayar masası koltuğu satın alabilirsiniz. Aynı şekilde siz de çalışma odanızda çalışırken rahat edebilmek için çalışma masası koltuğu satın alabilirsiniz. Bilgisayar masası sandalyesi fiyatları ürünlerin özelliklerine ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Çilek mobilya çalışma masası sandalyesi, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ucuz bilgisayar koltuğu arıyorsanız kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi anında satın alabilirsiniz. Evinizin salon takımı için koltuk arıyorsanız, oturma grupları kategorisinde yer alan ürünlerimize bakabilirsiniz.

Koltuk

için 621 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(218)
3A Mobilya (169)
Mobutik (30)
K 105 (23)
Archi (17)
ReConcept (16)
Seray (15)
Dekofest (13)
EVNESYA (13)
RON (11)
MasifArt (9)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (334)
Kumaş (104)
Gürgen (50)
Metal (20)
Suntalam (15)
Kayın (13)
Çelik (13)
100x78cm (9)
MDF (8)
Deri (7)
Plastik (6)
Suni Deri (6)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (15)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL