Kanepe

için 1,494 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kanepe

Salon ve oturma odalarınızın olmazsa olmazları kanepe seçimlerinizde sağlıklı, estetik ve ergonomik seçimler yapmanız gerekir. Rahatlama ve oturma alanınızda bulundurduğunuz kanepelerinizin misafirlerinizi ağırlarken sorun yaratmaması, normal kullanımlarda ferahlığı hissettirmesi gerekir. İstediğiniz ölçülere göre özel olarak üretilebilen kanepe modelleri ile evinizi istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Ev ortamında oluşturacağınız havayı belirleyerek konfor alanları oluşturur ve evde vakit geçirdiğiniz günlerde rahatlığı hissedebilirsiniz. Kanepeler insan sağlığına uygun olarak üretilir. Uzun süre boyunca oturduğunuzda dahi omuriliğinizin ‘’S’’ konumunu korumaya yardımcı olan kanepeler uzun vadede oluşabilecek fiziksel rahatsızlıklarına engel olur. Eviniz için en uygun şekilde tasarlanan ve modayı oluşturan trend modeller arasından yapacağınız kanepe modeli seçimleriniz için sayfamızda yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

Kanepe Seçiminizle Konfor Alanları Yaratmak Sizin Elinizde

Kanepe Seçiminizle Konfor Alanları Yaratmak Sizin Elinizde

Tercih edeceğiniz kanepe modelleriyle evinizi şık ve estetik bir biçimde tasarlayabilirsiniz. Oturma odanızı ve misafir odanızda tarzınızı ve evinizin konforunu en iyi şekilde yansıtabileceğiniz yataklı kanepe ile daha mutlu hissedin. Kanepe seçimlerinizde sıfır makas özellikli modelleri tercih edebilirsiniz. Sıfır makaslı kanepeler açılma veya kapanma esnasında duvara veya herhangi bir yere çarpmasını engellemek için tasarlanır. Misafirlerinizi ağırlayacağınız zaman duvarlarınızın çizilmesine karşı herhangi bir endişe duymadan açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlarla evinizde bulundurabileceğiniz kanepelerde gelişen teknolojiyle birlikte Zero – Wall teknolojileri kullanılır. Bu teknoloji sayesinde kanepeniz yerinden oynamadan yalnızca saniyeler içerisinde yatak haline gelebiliyor. Kanepenizi yatak haline getirirken yaşayabileceğiniz bütün problemler düşünülerek tasarlanan modellerle misafirlerinizi en konforlu şekilde ağırlayabilirsiniz. Ergonomik bir şekilde tasarlanan ve birinci sınıf kaliteye sahip kanepeler sosyalleştiğiniz anlarda konfor ve şıklıktan ödün vermemenizi sağlar. Uzun süreli kullanımlara uygun şekilde üretilen kanepe modelleri normal kullanımlarda deforme olmaz. Geniş bir ürün yelpazesiyle şıklığı evinizde bulundurabileceğiniz kanepe modelleri içerisinde gürgen ağacı yer alır. Gürgen ağaçlı modeller sağlam yapıları ve dayanıklılığıyla öne çıkarlar. Dayanıklı olduğuna dair bir imaja sahip bu kanepe türleri uzun süreli kullanımlarınız için uygun bir şekilde üretilir. Vizyonunuzu ortaya koyabileceğiniz yataklı kanepe fiyatları içerisinde bütçenize uygun seçimlerle rahatlığı en iyi şekilde sosyal ortamınıza da yansıtabilirsiniz. Ortopedik üretimleri hayatınızın merkezine koyarak uzun süre oturduğunuzda veya yattığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edersiniz. Çökme veya dokusunu kaybetme gibi problemleri minimum seviyeye indirecek teknolojiyle üretilir ve uzun süre boyunca ergonomik bir kullanımı deneyimleyebilirsiniz. Antibakteriyel ve antialerjik olarak üretilen modeller insan sağlığına uygun nitelikler taşır. Yüksek ayaklı model tercihinizle rahatlıkla temizlik yapabilir, halıları daha rahat yerleştirebilirsiniz. Demonte şeklinde gelen kanepelerde dilerseniz kurum esnasında ayakları yerleştirebilir, dilerseniz ayakları kullanmayabilirsiniz. Yapacağınız tercihlerde odanızın estetikliğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Kurulum esnasında kendinize en uygun olan seçimleri yaparak evinizde kullanacağınız koltuklarda tasarım sorunuyla karşı karşıya kalmazsınız. Yatak şeklinde hem rahat bir şekilde uyuyabileceğiniz hem de misafirlerinizle oturduğunuzda şıklığınızı ortaya koyabileceğiniz kanepe modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kanepe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kanepe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İçerisinde birçok alternatifi bünyesinde bulundurmakta olan ikili kanepe modelleri genellikle L koltuk modelleriyle konforlu bir deneyimi buluşturur. Modern oturma odalarında sıklıkla tercih edebileceğiniz bu model, köşe tasarımları için uygun bir şekilde üretilir. Alan tasarrufu sağlayabileceğiniz ve konforunuzdan ödün vermeyeceğiniz bu modeller evinizin cazibesini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Orta yüzyıl tasarımı şıklığı ve zarifliği bir arada buluşturan modelleri içerir. Minimal tasarımlara ilgi duyanların tercihi olan mid century kanepeler Oturma Grupları odası ve misafir odalarınızda zarafeti yansıtıyor. Köşeli formlarıyla oda tasarımlarınızı süsleyebileceğiniz bu modeller yumuşak yüzeyi ve ergonomik yapıya sahiptir. İşlevsel kullanım alanı ve yumuşak zeminiyle sağlığınıza uygun tasarımları bir arada buluşturan modellerle hak ettiğiniz kaliteyi evinizde bulundurabilirsiniz. Kanepelerde tercih edilen soft süngerler gömülme hissiyatı oluşturur ve yumuşaklığı hissetmenizi sağlar. Dansitesi düşük, esnek ve daha yumuşak olan süngerleri içeren modeller evinizde en rahat şekilde vakit geçirmenizi sağlar. Soft Grup, Flex 30, kuş tüyü ve hyper soft kanepe modelleri farklı rahatlık olanakları sunar. Yataklı kanepe modelleri esneklikten ve rahatlık özellikleriyle öne çıkarak geniş bir kullanım alanı oluşturur. Yumuşak zeminde keyifli bir şekilde oturmanın tadını çıkarabilirsiniz. Dansitesi artırılan süngerlerden oluşan kanepeler ise daha yoğun bir his yaşamanızı sağlar. Sert süngerler uzun ömürleriyle öne çıkarak kanepelerinizin daha uzun süreli kullanımlarına uygunluk taşırlar. Sırt ve font bölümlerinde daha sık kullanılarak da dayanıklılığı artırıcı işleve sahiptir. HR grubuna giren sünger modelleri ile üretilen kanepeler ise süngerlere yumuşaklık yapısını kazandıran içeriklerin katılmasıyla konforlu bir zemin oluşumunu sağlar. Çökmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmakla birlikte uzun süreli kullanımlarınız için tercihleriniz arasında yer alabilir. Doğal yapısını ilk günkü gibi korumayı başaran süngerler kanepenizin daima şık görünmesini ve oturma esnasında doğabilecek sağlık problemlerini de engeller. Yanmaya dayanıklı yapıya sahip olmasıyla öne çıkar ve sünger alevi söndürme eğilimi gösterir. Yaşam odalarınızda tercih edebileceğiniz ve konforu daima sağlamak istediğiniz kanepelerinizde yapacağınız sünger seçimi isteklerinize bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kanepe Modelinizle Şıklığınızı Yansıtın

Kanepe Modelinizle Şıklığınızı Yansıtın

Ev dekorasyonunuzu öne çıkaracak faktörler arasında önemli bir yer tutan kanepelerde dekorasyona uygun renkler tercih etmeniz gerekir. Renk uyumunu sağlayabileceğiniz birçok kanepe modeli yer alırken tek renk, zıt renk veya farklı renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Renklerin psikolojik etkilerinden yararlanarak canlı, ferah ve şık bir ortam yaratabilirsiniz. Yaşam alanınızda keyif alacağınız kanepe çeşitleri oda tasarımınızın en önemli parçalarını oluştururlar. Klasik veya avangarde ürünlere yakınlık duyuyorsanız kanepenizde renk faktörü büyük önem taşır. Sade renk tercihinde bulunabileceğiniz gibi, desenler veya tasarım faktörüne odaklanarak tekli kanepe kullanımlarınızda avangart kanepe tasarımın gücünden yararlanabilirsiniz. Nostaljik bir uyum yaratarak farkınızı ortaya koyabileceğiniz vintage kanepeler de görsellik olarak büyük bir lezzet sunar. Dekorasyon seçimlerinizde aynı anda farklı kanepelere yer vererek cesurluk ve davetkârlığı öne çıkarabilirsiniz. İhtişamlı görsellikleri oluşturabilmenizde vintage parçalar hazine izlenimi yaratır. Dramatik hava oluşturarak farklı kanepelerin dillerini bir araya getirebilir ve eşleşme seçimlerinizle misafirlerinizi cazibeniz altına alabilirsiniz. Tekli kanepe tasarım konusunda odanızda büyük bir rol oynar. Fonksiyonel bir kullanıma sahip tekli kanepeleri farklı kademelerde ayarlayarak kullanabilirsiniz. Odanızda yer verdiğiniz diğer koltuklarla uygun bir tasarım oluşturabileceğiniz kanepelerle estetik yönünüzü konuşturabilirsiniz. Kanepelerdeki ayak faktörü de tasarım bakımından sizi rahatlatır. Ayakları sabit veya demonte olabilen modeller odada yaratmak istediğiniz havayı rahatlıkla oluşturmanıza ön ayak olur. Esnek ve rahat hava oluşturabilmenizde spor kanepeler en büyük yardımcınız olabilir. Spor kanepeler rahatlatıcı bir görünüme sahip olmakla birlikte renk seçimleri konusunda da size oldukça geniş bir alan bırakır. Sportif görünümdeki modellerde sarı, kırmızı, mor veya yeşil gibi canlı ve harekete geçirici renkleri tercih edebilirsiniz. Sadeliğin etkileyici ve ihtişamlı etkilerinden yararlanmak için klasik model kanepe seçimlerinde bulunabilirsiniz. Klasik tasarımlarda kahverengi, gri, beyaz veya siyah renkleri tercih edebilirsiniz. Loş ve zarif bir hava yaratarak odanın etkileyiciliğini artırıcı psikolojik etkiler oluşturabilirsiniz. Klasik tasarımlarda renk seçimlerinizin yanı sıra kanepede yer alan tasarım ayrıntılarını da öne çıkarabileceğiniz farklı renklerin uyumundan yararlanabilirsiniz. Köklü stillere uygun tasarımları tercih ederek yalnızca evinizi değil, kendinizi keşfedin. Mobilya kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Kayın (277)
Gürgen (268)
Metal (264)
Kumaş (224)
Ahşap (165)
Masif (42)
Sünger (30)
Suntalem (15)
Suntalam (9)
Nubuk (6)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(73)
ve üzeri (107)
ve üzeri (123)
ve üzeri (130)
ve üzeri (135)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL