Öne Çıkanlar

Kanepe

için 1,144 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kanepe

Kanepe, en az iki ya da daha fazla kişinin oturabileceği büyüklüklerde üretilen, üzerinde kumaş kaplama bulunan mobilyadır. Günümüzde oturma odalarında, misafir odalarında, bekleme odalarında ve daha birçok yerde kanepe kullanılmaktadır. Bazı kanepe modellerinin üzerinde yastıklar da bulunabilir, yastıklı kanepe modellerinin rahat yapıları, en çok tercih edilmelerinin en büyük etkenlerindedir. Kanepelerin sırtı dayamak için arkalığı ve kolları koymak için kol dayama kısımları bulunmaktadır. Böylece oturduğunuz zaman rahat rahat sırtınızı dayayabilir, kollarınızı kenarlara koyarak rahat edebilirsiniz. Geniş bir odanız varsa, oturmak ve uzanmak için odanıza bir de kanepe satın alabilirsiniz. Özellikle pembe, mavi, yeşil ve kırmızı renkli kanepe modelleri gençler tarafından fazlasıyla tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Evinizde koltuk takımı kullanmak istemiyorsanız, tek tek kanepe ve berjer satın alarak evinizin mobilyalarını kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Her birini tek renk seçebileceğiniz gibi renkli kanepe modellerini de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz iki adet kanepe ve iki adet berjer ile kendi salon takımınızı oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri bulunan berjer modelleri için de berjer kategorisine bakabilirsiniz. Kanepe aynı zamanda yatağa dönüşebilen mobilyalar arasındadır. Televizyon keyfi yaparken kanepenizi açabilir ve uzanarak konforlu bir şekilde keyif yapabilirsiniz.

Kanepe modelleri arasında kılıflı olanlar bulunmaktadır. Kılıflı kanepe modellerinin temizlenmesi daha kolay ve pratiktir. Özellikle açık renkli kanepe modelleri daha çok kir belli ettiği için kılıflı kanepeleri tercih etmeniz önerilmektedir. Kanepeniz kirlendiği anda kılıfını yıkayabilir ve kanepenizin her zaman temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Kanepe modellerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Arka kısmı ve kolları dayama kısmı çeşitli biçimlerde üretilen kanepe modellerini inceleyerek hoşunuza gideni satın alabilirsiniz. Kanepeler 17. yüzyıldan beri kullanılmakla birlikte 20. yüzyıldan itibaren de koltuk takımının bir parçası olmuştur. Koltuk takımı satın almak yerine sadece kanepe satın almayı tercih edenlerdenseniz, sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ucuz kanepe modelleri arıyorsanız, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi anında satın alabilirsiniz. Kanepe fiyatları, ürünlerin özelliklerine, markalarına ve modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(240)
Minderim (135)
3A Mobilya (122)
TUBİX (103)
Seray (48)
86Möble (47)
Konfor (35)
Futon (28)
Modalife (27)
Bambi (16)
Evdemo (16)
EVNESYA (13)
Rosella (9)
Archi (6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Kumaş (491)
Metal (195)
Kayın (133)
100x78cm (76)
Ahşap (66)
Sünger (47)
Polyester (38)
Çelik (18)
Gürgen (17)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (82)
ve üzeri (98)
ve üzeri (100)
ve üzeri (114)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL