TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Berjer

için 1,134 sonuç bulundu.

Berjer

Salon ve oturma odası gibi alanlarda dekorasyon gerçekleştirirken temel ürünleri koltuklar oluşturur. Genellikle bu tip alanlarda oturma grubu ve koltuk gibi ürünler tercih edilse de kanepe ve berjer olarak ayrı ayrı ürünlerin tercih edilmesi de sıklıkla görülmektedir. Bu ürün tekli koltuk olarak da adlandırılan bir yapı ile birlikte farklı tasarımlar ve modeller ortaya çıkardığı için kanepeler ya da diğer koltuklar ile uyum sağlayacak bir şekilde seçilebilir. Bu nedenle farklı markalar tarafından üretimler gerçekleştirilirken berjer koltuk modelleri çok geniş bir yapı içerisinde sunulmaktadır. Bu modeller arasından kimi zaman klasik kimi zaman ahşap kimi zaman renkli veya sandalye tipinde ürünleri tercih etmeniz mümkündür. Seçilen ürünler çoğunlukla 2 adet ürünün yan yana getirilmesiyle birlikte bir sehpa eklentisi sayesinde veya kanepeler ile birleştirilerek bir takım haline getirilebilir. Bu nedenle berjer koltuk ürünleri açısından koltuk kumaşı, koltuk iskeleti, renk ve tasarım özelliklerine göre seçimler yapılır.

Berjer Ürünlerinin Kullanım Alanları

Berjer Ürünlerinin Kullanım Alanları

Tekli koltuk olarak adlandırılan berjer, genellikle salon ve oturma odası gibi alanlarda koltuk takımları, kanepeler veya oturma grupları ile birlikte kullanılabilir. Bu tip alanlarda dekorasyonu tamamlayıcı özellik sağlamaları ile birlikte televizyon karşısında veya pencere önünde kullanılabilen koltuk türleri de yer almaktadır. Bazı ürünler ise tıpkı bir sandalye yapısı ile üretildikleri için berjer sandalye şeklinde de tercih edilmesi mümkündür. Sandalye ürünleri çok daha ince ve zarif bir yapı oluşturmak ile birlikte salon ve oturma odası dışında mutfak ya da yatak odası gibi noktalarda da tercih edilerek kullanılabilir. Bu gibi noktalarda kullanılan ürünler genellikle geniş alanlara sahip bölgelerde daha uygun bir kullanım sağlayabilir. Yine yatak odasında da yatak takımı dışında oturmak, dinlenmek, televizyon izlemek veya kitap okumak gibi etkinlikler gerçekleştirmek amacı ile yatak odası berjer ürünleri tercih edilebilir. Bu tip ürünler genellikle yatak odasında bir adet veya iki adet olmak üzere seçilir ve bu şekilde kullanılır. Renk tercihlerinde ise bu tip ürünler kullanılan diğer mobilyalar ve bölgenin temel dekorasyon özelliklerine uyumlu şekilde tercih edilir. Bazı markalar tarafından üretilen ürünler ise ikili takım şeklinde sunulmaktadır. Yani tekli koltuk yerine ikili berjer temin etmeniz ile birlikte bu ürünleri de genellikle pencere kenarlarında ve evinizin manzara sahibi olduğu bölgelerde rahatlıkla dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Kullanım alanları bahsedildiği şekilde değişen özellikler göstermekle birlikte çoğu zaman geniş antre yapısına sahip evlerde de antre bölgesinde bu koltuklar kullanılabilir. Özellikle tekli berjer ürünleri çoğu zaman evinizin bir köşesinde dinlenmek, kitap okumak ve kahve içmek gibi keyifli zamanlarda kullanmak için tercih edilebilir. Bu ürünler sahip olduğu yapı ile birlikte diğer koltuk ürünlerine göre daha hafif ve küçük yapılı ürünler olarak tercih edilebilir. Bazen baba koltuğu şeklinde adlandırılan sallanan yapısı ile birlikte televizyon karşısında da kullanılabilecek bu ürünler, fonksiyonel yapıları ile açılarak arkaya doğru eğilen duruşlarıyla faydalı bir kullanım oluşturabilmektedir.

Berjer Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Berjer Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Ürünlerde model seçimleri göz önünde bulundurulduğunda, birçok farklı seçenek ile karşılaşmak mümkündür. Çünkü markalar tarafından ortaya çıkarılan berjer modelleri kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre birçok önemli değişim oluşturmaktadır. Örneğin, tekli berjer koltuk sayesinde genellikle televizyon izleme veya kitap okuma koltuğu elde edilebilir veya yatak odasında kullanım sağlanabilir. Üretim modelleri açısından kullanılan malzeme de çok önemli bir yapı oluşturmaktadır. Genellikle bu tip koltuklarda iskelet oluşturulurken, ahşap malzeme kullanılması tercih edilmektedir. Çünkü ahşap malzeme hem daha dayanıklı hem de daha estetik bir görüntü oluşturmakla birlikte ahşap berjer ürünleri her noktada kullanımı sağlanabilecek ürünlerdir. Ürünlerde döşeme malzemesi olarak kullanılacak kumaş yapısında ise genellikle kadife, keten veya deri gibi kumaş örnekleri görülmektedir. Bu kapsamda deri berjer çok daha şık bir görüntü ortaya çıkarmak ile birlikte temizlemesi daha kolay ve kullanımı daha özel bir ürün ortaya çıkarmaktadır. Bu özellikleri ile birlikte sallanan berjer tipi koltuklar genellikle televizyon karşısında ve baba koltuğu olarak adlandırılan ürünler oluşturmaktadır. Kullanım alanına göre değişen özelliklerle birlikte yuvarlak berjer, koltuk takımları ile ve yatak odası takımları ile birlikte uyum oluşturabilir. Kullanım alanının sahip olduğu boyutlar göz önünde bulundurulduğunda, mini berjer ürünleri veya küçük berjer ürünleri dekoratif uyumlu tercihler sağlayabilir. Markalar tarafından model özellikleri ile birlikte sunulan bu tercihlerin tümü göz önüne alındığında, doğru bir ürün seçimi yapmak daha kolay olacaktır. Ürünlerde bu özellikler ile birlikte seçimler gerçekleştirilirken, berjer fiyatları marka, model, üretim malzemesi, boyut ve tür özelliklerine göre değişim gösterebilir. Özellikle renk seçenekleri açısından da ürünlerde farklı fiyatlar ortaya çıkabilmektedir. Yine kullanılacak alanın salon, oturma odası, mutfak, ofis, yatak odası veya antre olması gibi durumlara göre ürünler değişen fiyatlar gösterebilir.

Berjer Ürünlerinde Klasik ve Modern Çizgiler

Berjer Ürünlerinde Klasik ve Modern Çizgiler

Genellikle evlerde veya ofis gibi alanlarda mobilya kullanımları için tercih edilen iki önemli çizgi bulunmaktadır. Model anlamında da ele alınabilecek bu çizgiler açısından modern mobilya ürünleri veya klasik mobilya ürünleri gibi noktalar yer almaktadır. Ayrıca daha alternatif bir tercih oluşturabilmek için renkli mobilya ürünleri de son yıllarda ön plana çıkmaktadır. Bu noktada öncelikle modern koltuk takımları ve mobilya ürünleri göz önüne alındığında modern berjer ürünleri de bu ürünler ile birlikte tam uyum sağlayabilecektir. Modern ürünlerde tasarım, genellikle yeni sistem mobilya ürünlerine uygun şekilde çizgiler ve kullanılan malzemeler ile kendini ön plana çıkarmaktadır. Modern ürünler dünya genelinde örnek alınan modeller üzerinden üretimi gerçekleştirilen ve kimi zaman josefin tarzı gibi kullanımlar sağlayan ürünler olarak da görülebilir. Bu ürünler de renkli berjer kullanımı için birer örnek oluşturmakla birlikte desen ve kumaş rengi açısından değişimler gösterebilir. Modern tasarımlarda dijital baskı kullanılması, avangart tasarımlar sağlanması, oval, köşeli, dikdörtgen veya ekoseli kumaşlar ile üretim yapılması gibi birçok farklı ayrıntı görülmesi mümkündür. Öte yandan klasik berjer tasarımları ise uzun yıllardır kullanımı bir klasik olarak görülen ve yine klasik mobilya ürünleri ile uyum sağlayacak şekilde ortaya çıkarılmaktadır. Klasik tasarımlar açısından çoğu zaman eski zamanlardan gelen otantik tasarımlar, country tarzı adı verilen tasarımlar veya her zaman kabul gören çiçekli görsellikler gibi noktalar akla gelebilir. Zevkinize hitap edecek ve dekoratif anlamda istediğiniz sonucu ortaya çıkaracak bir ürün seçmek açısından ışık ve mekan dengesi göz önünde bulundurularak, ürün seçimleri gerçekleştirilebilir. Klasik şekilde üretilmiş olan ürünler sadece evlerde değil kafeterya, restoran veya ofislerde de dekorasyon için istenilen çizgilerin elde edilmesi açısından tercih edilebilir. Ürün seçimleri gerçekleştirirken modern, klasik, renkli veya otantik tasarımları göz önünde bulundurduğunuzda, berjer koltuk fiyatları konusunda da değişimler yaşanacaktır. Genellikle tekli berjer fiyatları belirlenirken; üretim malzemesi, marka, model çeşitliliği ve ürün kalitesi gibi noktalar göz önünde bulundurulur. Bu kapsamda ev veya çalışma alanı dekorasyonunuza uyum sağlayacak şekilde bu koltuk ürünlerini seçmek ve modellere erişebilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Berjerlerin yanı sıra diğer oturma grubu modellerini de incelemek isterseniz Oturma Grupları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (278)
Gürgen (252)
Kumaş (204)
Sünger (89)
Kayın (79)
Metal (49)
Masif (32)
MDF (27)
Nubuk (14)
Çelik (8)
Deri (6)
(5)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (53)
ve üzeri (54)
ve üzeri (54)
ve üzeri (57)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL