Kategoriler

Marka

Materyal

MDF
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Berjer

için 773 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Berjer

Ev dekore edilirken sık kullanılan mobilyalardan birisi de berjerdir. Genelde oturma odası ya da salonlarda kullanılmakla beraber isteğe ve göz zevkine bağlı olarak berjer koltuk yatak odalarında ve mutfaklarda da kullanılabilmekte ve kullanıldığı yere doğru ve güzel şekilde, uyum sağlanarak dekore edildiği odalara her zaman farklı bir hava ve şıklık katmaktadır. İç mimarların da gözdelerinden olan berjer, mobilyalar arasında oldukça popüler olan bu oturma grubu elemanını farklı modelleri ve renk, desen çeşitleriyle her tarza, dekorasyona ve mekana uyabilir. Neredeyse herkesin göz zevkine de hitap edebilen bir mobilyadır. Sandalye ve koltuk arası bir mobilya sayılabilir. Genelde alınan koltuk takımı ile takım olarak alınır ya da ayrı olarak alınan koltuk takımına uyumlu olacak şekilde berjer seçilir. Takım olarak alındığında satın alması daha kolaydır, ayrı olarak araştırma yapılıp satın alma işlemiyle uğraşılması gerekmez fakat ayrı olarak ev sahibi tarafından seçilip alındığında, sahibinin zevkini belli eden, kişiye has bir dekor ve görünüm oluşturulur. Berjeri üzerinde oturup dinlenmek ve zaman geçirmek için alanlar genelde daha konforlu, rahat ve yumuşak berjerleri tercih ederken, dekorasyonu ve şıklığı önde tutanlar daha sert sünger ve kumaştan yapılan, şık modeller tercih ederler. Okuma köşesi gibi bir alan yapmak için tek berjer kullanılırken, iki berjer aralarına uygun bir sehpa ile dekor edilerek güzel bir kahve köşesi yapılabilir. Yatak odası ve oturma odalarında günün yorgunluğunu atmak için kullanılırken, salon ya da mutfaklarda oturup kahve içilmek, muhabbet edilmek için kullanılabilir. Farklı amaçlara göre dekore edilip uyum sağlayabilen bu mobilya evlerin dekorasyonunda önemli bir rol oynamaktadır. Güzel ve kullanışlı dekore edilmiş bir ev, evin içinde yaşayanları mutlu edecektir. Yine iyi mobilyalar ev halkının evi ve evde vakit geçirmeyi sevmesini sağlayacak, kişilerin aileleri ya da arkadaşlarıyla evde kaliteli zamanlar geçirmesine, anılar edinmesine yardım edecektir. En yeni köşe koltuk modellerine bakmayı unutmayın.

Berjer Modelleri, Çeşitleri ve Özellikleri

Berjer Modelleri, Çeşitleri ve Özellikleri

Berjerler kullanım amaçlarına göre, dekore edildikleri yere göre, şekillerine, boyutlarına, markalarına, kumaşlarına ve daha da ince ayrıntılarına göre farklı çeşitlere ve gruplara ayrılırlar. Hatta bu özellikleriyle ayrıldıklarında çok fazla çeşitte berjer modelleri olduğu görülür. Bu kadar çeşidin arasından kendi zevkinize göre olanı bulmak iyi bir araştırma ile mümkündür. Özellikle şimdiki teknoloji ve internet bunu çok kolaylaştırmıştır. Berjer koltuk modelleri aramasıyla farklı modelleri görüp kendinize uygun olanları bulabilirsiniz. Berjerler genel olarak diğer mobilyalar gibi tahta iskeletten oluşur. Bazıları bu şekilde kalıp üzerine sünger konurken bazılarının dış kısmı kaplanır ya da boyanır. Bazı berjerler 2 3 kişinin oturacağı şekilde üretilirken berjerlerin çoğu tekli berjer olacak şekilde üretilir. Tahta berjer iskeletinin üstüne modelden modele yumuşaklığı, sertliği değişen sünger konur. Bu süngerler bazı berjerlerin oturulan kısmını tamamen kaplarken bazılarının kol kısmında sünger yerine tahta olur. İki model de kullanışlı ve şıktır. Bazı berjerler yanlarında ayak uzatmak için üretilen kısa parçalar ile satılır. Berjerin yanında satılan bu parça da yine kişinin konforunu artırmak, berjerini kullandığı zamanları daha kaliteli hale getirmek için vardır. Bazı berjerler ise ayak kısmı normal 4 ayaklı ahşap olarak değil de yuvarlak olacak ve sallanacak şekilde üretilir. Böylece berjer hafif hafif sallanabilir. Bu modeller berjerde daha fazla konfor arayan kişiler için uygun olabilir. Aradığınız tarzda, şekilde, türde ve renkte berjerleri içinde çok fazla çeşitte berjer bulunduran sayfamızı ziyaret ederek size en uygun berjeri kolayca satın alabilirsiniz. Karar vermenizi kolaylaştırmanızı sağlayacakSaloni berjer modellerine bakabilirsiniz.

Berjer Kullanım Yerleri ve Dekorasyon

Berjer Kullanım Yerleri ve Dekorasyon

Berjer mobilya çeşitleri arasında oldukça yaygın kullanılan popüler bir üründür. Kişinin zevkine göre salonda, oturma odasında, yatak odalarında ya da mutfaklarda kullanılabilir. Berjer koltuk takımı olarak satın alınabildiği gibi tek tek alınıp kişinin beğenisine göre dekore edilebilir. Dekorasyon nasıl planlanırsa ona göre berjer seçilir. Daha renkli iç tasarımlarda renkli berjer hatta berjerler alınabilirken daha minimal ve beyaz, krem tonlarda tasarlanan dekorlarda açık ve ferah renklerdeki berjerler kullanılabilir. Genel olarak koyu tonlar kullanılan odalara berjer alınırken yine odanın kalanına uyumlu olacak tarzda daha koyu tonlu, beyaz ya da ahşap renkler kullanılabilir. Odadaki diğer mobilyalarda deri bulunuyorsa odada deri berjer de kullanılabilir. Berjer ile nasıl bir dekorasyon yapılacağı ev sahibinin göz zevkine ve tarzına bağlıdır. Berjerlerin yanına berjere uyan sehpalar kullanılabilir. Bu sehpaların da yine hem tarz olarak hem de renk olarak berjere uyum göstermesi ile görünüş olarak bir bütünlük sağlanır ve dekor edilen oda göze hoş gelir. Berjeri dekorasyona eklerken görünüşe önem verildiği gibi, satın alırken berjerin rahatlığı ve evde yaşayan insanların istekleri da göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin evde yaşayan kişi ya da kişiler rahatına fazla düşkünse geniş berjer onlara göre olacaktır. Sonuçta alınan bir mobilyadır ve rahat olmayan bir mobilyayı kullanmak istemezler. Bu yüzden berjer seçimi yapılırken hem kullanışlı olması hem de görünüş olarak göze hoş gelmesi özellikleri aranmalıdır.

Her Bütçeye Göre Berjer Modelleri

Her Bütçeye Göre Berjer Modelleri

Berjer fiyatları berjerin yapıldığı malzemeye, yapılış şekline, kullanılan kumaşa, rengine, şekline, tasarımına ve markasına göre değişebilir. Daha büyük berjerler daha yüksek fiyatlı olur ya da daha kaliteli kumaştan üretilen berjerler de daha sıradan kaliteli bir berjere göre daha yüksek fiyata satılır. Burada yapılması gereken doğru araştırma ile hem kişinin zevkine hem tasarlanan iç dekorasyona hem de bütçeye uyan bir seçim yapmaktır. Bu seçimi yapmak, internette bulunan bol çeşit ve çok fazla sayıda berjer olmasından dolayı oldukça kolay hale gelmiştir. İstediğiniz renkte, materyalde, kumaşta ve görünüşte berjer modellerini doğru bir araştırma ile kolayca bulup satın alabilirsiniz. Üstelik farklı bütçeler için de farklı berjerler bulunmaktadır. Bu da her bütçeye göre berjer alınmasını kolaylaştırmaktadır. Alınacak berjer modeli hakkında yeterli bilginiz olmadığını düşündüğünüzde ve daha fazla bilgi edinmek istediğinizde bu berjer modellerin bilgi kısımları size yardımcı olacaktır. Bu kısımlarda genellikle gerekli detaylar yer almaktadır. Buradaki bilgiler yeterli gelmez ve kullanıcı gözünden bilgi almak isterseniz kullanıcı yorumları burada işinize yarayabilir. Berjerler özellik ve fiyat açısından çok çeşitlidir. Bazı berjerler fiyat olarak biraz yüksek olabilir ama sonuçta mobilyadır, alındığında ve iyi kullanıldığında uzun yıllar kullanılabilir. Yine seçilen güzel bir mobilya kişilerin evini daha da sevip evinde kaliteli zamanlar geçirmesini, mutlu olmasını sağlayacaktır. Bunu düşünerek berjer alışverişi ve diğer ev eşyaları alışverişlerin yapılmasında fayda vardır.

Berjer Mobilya Renkleri

Berjer Mobilya Renkleri

Berjer evlerin farklı yerlerinde farkı dekorlarla kullanıldığı için çok fazla çeşidi vardır. Çok farklı renklerde, desenli desensiz, tek renk ya da birden fazla renge sahip berjerler vardır. Bu kadar fazla çeşit arasından kişinin göz zevkine göre olanı bulması daha kolaydır. Berjer alınırken berjerin rengi genelde oturma takımı, koltuk gibi diğer mobilyalarla aynı renk ya da onların rengine ve tarzına yakışacak şekilde seçilir. Bazı berjerler ise direkt olarak koltuk takımlarının yanında gelir ve bu durumda sizin uyumlu bir berjer aramanıza gerek kalmaz. Daha koyu tonlar seven kişiler siyah, kahverengi gibi renklerindeki berjerleri tercih ederler. Siz de eğer koyu ve soğuk tonları seviyorsanız gri berjer sizin için uygun olabilir. Daha açık tonları ve sadeliği sevenler beyaz, krem rengi ya da pastel tonları tercih ederler. Evlerinde ve mobilyalarında biraz daha rengi sevenler ise kırmızı, pembe, yeşil, sarı, mavi gibi daha canlı ve odaya renk katan berjerleri tercih ederler. Yine de açık renk berjerlerin daha kolay kirlendiği ve leke belli ettiği göz önünde bulundurularak berjer alışverişi tamamlanmalıdır. Özellikle evde çocuk ya da evcil hayvan varsa, mobilyalar daha kolayca kirleneceğinden daha koyu renk berjerler ya da daha kolay temizlenen deri berjerler tercih edilebilir. Burada da deri berjerin küçük çocuk ya da kedi, köpek gibi evcil hayvanlar tarafından yırtılma riski göz önünde bulundurulmalıdır. Berjerinizin renginin bu durumlarla kısıtlanması berjerinizin ya da dekorunuzun şık durmasını engellemez. Koyu renklerle de çok güzel dekorasyonlar oluşturulabilir. Aynı zamanda berjerlerinizin kumaşına bir şey olması, yıpranması, eskimesi ya da sizin renkten sıkılmanız durumunda bu mobilyalar farklı renkte ve çeşitte kumaşlarla kaplanıp değişikliğe gidilebilir. Yine değişiklik istediğinizde farklı çeşitlerde yastıklar kullanarak dekorasyonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Genel olarak ev dekorasyonu yapmak tek başına zevkli bir işken berjerlerle dekorasyon tasarlayıp, satın alarak bu dekorasyonları evinizde sağlamak da çok zevklidir. Güzel dekore edilmiş bir ev sahibini ve içinde yaşayanları mutlu eder.

Berjer ile Dekorasyon Önerileri

Berjer ile Dekorasyon Önerileri

Berjerler dekorasyonunda kullanıldığı odaya çok şey katar. Renkleri ile olsun görünüşleri ile olsun odanın havasın değiştirme gücüne sahiptir. Doğru berjeri doğru mobilyalarla kullandığınızda ortaya çıkan sonucu hem siz hem de evinize gelen misafirleriniz beğenir. Örneğin salonunuzu dekore ediyorsunuz, masanızı ahşap, koltuk takımınızı krem renginde tercih ettiniz. Bu durumda renk seviyorsanız pastel tonlarda ahşap berjer daha minimal olsun istiyorsanız yine krem renginde bir berjer tercih edebilirsiniz. Başka bir odanızı dekore ederken daha klasik zamansız türde mobilyalar kullandığınızda klasik berjer , modern bir görünüm elde etmek istediğinizde ise modern berjer kullanmanız, berjerinizin odanızla bir bütünlük oluşturup göze hoş gelen uyumlu bir görüntü oluşturacaktır. Berjerlerinizin yanında kullanacağınız sehpalar da berjerinizle uyumlu renklerde ve tarzda olduğunda dekorunuzun daha da güzel görünmesini sağlayacaktır. Berjerinizi ve diğer mobilyalarınızı seçerken görünüşüne, uyumuna ve şıklığına baktığınız kadar kullanışlı olup olmamasına da bakmalısınız. Sonuçta bu bir mobilya ve görünüşü ne kadar güzel olursa olsun bir berjer rahatsızsa üstüne oturup zaman geçirmek istemezsiniz. Aynı şekilde berjer ya da başka bir mobilya alınırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli özellik temizlemesinin kolay olup olmadığıdır. Özellikle çocuk ya da evcil hayvan olan evlerde mobilyaların ve eşyaların kirlenmesi daha hızlı ve kolay olur. Bu durumda lekeleri fazla belli eden ve kolay temizlenmeyen açık renk berjerler sahibini zora sokabilir. Bu durumlarda daha kolay temizlenen daha koyu renk berjerler ya da deri berjerler kullanılabilir. Yine de deri berjerin evcil hayvanlar tarafından yırtılma riski de göze alınmalıdır. Bunlara dikkat edildiğinde de eviniz güzelce dekore edilebilir. Kullanışlı olanlardan seçmek güzel görüntüye engel olmak zorunda değildir. Güzel ve kullanışlı bir ev dekoru evin içinde yaşayanları mutlu eder ve evde geçirilen zamanların kalitesini artırır. Kişiye evini sevdirir. Bu yüzden ev dekorunu oluştururken doğru mobilya seçimi çok önemlidir. Bunun yanı sıra Modalife koltuk takımı modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Berjer Nedir?

Berjer, evlerde genellikle salonlarda kullanılmakla beraber oturma odaları, mutfaklar ve yatak odalarında da kullanılabilen, oturmak için kullanılan koltuk ile sandalye arası denebilecek bir mobilya çeşididir. Bu mobilya türü birçok renkte, şekilde, modelde, desende ve boyutta olabilir ve farklı kullanım amaçları da vardır. Kullanıldığı odanın dekoruna ve görünüşüne şıklık ve modernlik ekler. Dekorasyon için kullanılabildiği gibi üzerinde dinlenmek, zaman geçirmek için de kullanılabilir. Bunun için daha yumuşak, konforlu olan modelleri bulunur. Çok fazla çeşidi bulunduğu için herkesin göz zevkine ve yapmak istediği dekorasyona uyacak berjerler kolay şekilde bulunabilir.

Berjer Nereye Koyulur?

Berjer genellikle salonlarda kullanıldığı gibi oturma odaları, mutfaklar ve yatak odalarında da kullanılabilir. Dahil edildiği dekorasyona farklı bir hava ve şıklık katar. Salonlarda şık ve estetik durması için ya da misafir ağırlamak için kullanılırken oturma odalarında ve yatak odalarında üzerinde dinlenmek, TV izlemek, zaman geçirmek için kullanılabilir. Mutfaklarda da genellikle mutfak büyükse ve fazladan yer varsa oturma alanı yapılmak için kullanılır. Genellikle yanına ayak uzatmak için kullanılan bir mobilya ya da sehpa yerleştirilerek dekore edilir. Kısaca berjerlerin koyulacağı yerler ile ilgili kesin sınırlandırmalar yoktur. Alıcının zevkine ve isteğine göre istenilen berjer, istenilen şekilde, evin istenilen yerine yerleştirilebilir. Evin neresinde kullanılırsa kullanılsın uygun kullanıldığı sürece zaten güzel duracaktır.

Berjerler Ne Renk Olmalı?

Berjer alınırken, alındığı odadaki diğer mobilya ve dekorlara uyumlu tarzda ve renkte olmasına dikkat edilmelidir. Kalan mobilya ve dekorlardan, genel olarak odanın kalan tarzından çok farklı olan bir berjer odadan ayrı ve uyumsuz duracaktır. Bu yüzden berjer seçerken berjerin tek başına güzel olmasından çok uyumu yakalamasına önem verilmelidir. Bu genellikle geçerli olsa da tabii ki yine alıcının isteklerine göre değişebilir. Eğer alan kişi zıt ve kontrast renkleri kullanmayı seviyorsa bu renklerde de dekorasyonlar yapabilir. Kısaca ne renk olacağı kişinin zevkine kalmıştır denebilir. Yine de açık renk berjerlerin daha çabuk kirleneceği göz önünde bulundurulmalıdır. Açık renk berjerler daha fazla temizlik istemektedir. Eğer evde çocuk ya da evcil hayvan varsa açık renk berjerler çok akıllıca bir seçim olmayacaktır. Onun yerine daha kolay temizlenen ve lekeleri fazla belli olmayan daha koyu renkteki berjerler ve mobilyalardan satın almak daha mantıklı olabilir.

Berjer Nasıl Kullanılır?

Berjer salon, oturma odası ve yatak odalarında kullanılır. Salona konulan bir berjerde oturup misafirinizi ağırlayıp kahvenizi içebilirsiniz. Oturma odasına yerleştirdiğiniz rahat berjerinizde kitap okuyup, televizyon izleyip dinlenebilirsiniz. Yatak odasında da aynı şekilde berjerinizi rahat olanlardan seçip günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Sallanan berjerinizde oturup çocuğunuzu uyutabilir ya da kendiniz hafif hafif sallanarak dinlenebilirsiniz.