TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nakliye & Montaj

için 124 sonuç bulundu.

Nakliye & Montaj

İster oturma grubu, ister kitaplık, ister TV ünitesi... Mobilyanızı satın aldıktan sonra sırada nakliye ve montaj var. Nakliye ve montajı kendinizi halletmek istiyorsanız birtakım mobilya nakliye ürünlerine ve mobilya montaj malzemelerine ihtiyacınız olacak. MasifArt, 3A Mobilya, 4M, Eyibilmobilya ve diğer markaların kaliteli nakliye ürünlerini ve montaj malzemelerini istediğiniz fiyat aralığını seçerek inceleyebilirsiniz.

Mobilya Nakliye Ürünleri

Mobilya Nakliye Ürünleri

Mobilya nakliye ürünleri satın aldığınız mobilyaları rahat ve pratik bir biçimde taşımanıza yardımcı olan ürünlerdir. Paket taşıma arabaları yüksek yük kapasitesi sayesinde fazla efor sarf etmeden büyük boyuttaki mobilyaları taşımanıza yardımcı olur. Katlanır modeller fazla yer de kaplamaz. Sık sık mobilya taşımanız gerekiyorsa veya mobilya nakliye işindeyseniz taşıma arabaları ve transpaletler gibi nakliye ürünlerine zaten ihtiyacınız olacaktır. Yıllarca kullanabileceğiniz bu ürünlerden satın alarak mobilya nakliye fiyatlarını epey düşürebilirsiniz. Mobilyaların nakliye sırasında zarar görmesini engellemek isterseniz balonlu ambalaj naylonu ile mobilyaları iyice sarmanız önerilir. Balonlu ambalaj naylonunu 50 metrelik toplar halinde satın alabilirsiniz. Mobilya taşıma petleri ile de mobilyalarınızı evin içinde hareket ettirebilirsiniz.

Mobilya Montaj Malzemeleri

Mobilya Montaj Malzemeleri

Mobilya montaj malzemeleri mobilyaların türüne de bağlı olarak çok çeşitli olabilir. Mobilya montaj malzemelerinin başında koltuk amortisörü gelir. Ofis ve çalışma koltuklarında yüksekliği ayarlamanıza yarayan amortisörlerin fiyatları yüksek değildir, dolayısıyla koltuğunuzun amorsitörünü istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz. Amortisörler dışında mobilya montajı için gereken ve bağlantı için kullanılan vida türleri de bulunur. Bazı mobilyalarda ayakların yeri çizmemesi için zemin koruyucu ilavesi de yapabilirsiniz. Demonte olabilen bir mobilya aldıysanız ürünün ayaklarını da ayrıca satın alarak yenilemeniz mümkün olabilir. Böylece, montaj için bu malzemeler dışında ek ödeme yapmanıza da gerek kalmaz.

Montaj Malzemeleri Fiyatları

Montaj Malzemeleri Fiyatları

Mobilya nakliye ürünleri ve mobilya montaj malzemeleri hayatınızı kolaylaştırmak ve mümkün olduğunca az fiyatlarla bütçenize yük olmamak için var. Diğer mobilya aksesuarlarından karyola, yatak, koltuk, sehpa, kitaplık, komodin, şifonyer, gardırop, yemek masası ve aklınıza gelebilecek bütün mobilya ürünlerini web sitemizde inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mobilya kategorimizi ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı belirlemek ve kolaylıkla satın almanızı gerçekleştirmek!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (1)
A1 (2)
A35 (2)
Adalı (1)
Atalic (1)
BEY (1)
Desen (1)
(90)
Doffo (9)
Gürçay (6)
Kzy (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (60)
Metal (9)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL