TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Raylı Çekmece Sepetleri

için 341 sonuç bulundu.

Raylı Çekmece Sepetleri

Çekmeceler evimizin bütün dağınıklığını toparlayan, adeta bir evin dekorasyonunun kusursuz olması için kurtarıcı olan mobilya aksesuarlarıdır. Bir evde ne kadar fazla çekmece olursa, o evin dağınıklığı o denli göz önünden kaldırılmış olur. Yani evinizin derli toplu olmasındaki en önemli mobilya aksesuarı çekmecedir diyebiliriz.

Raylı Çekmece Sepetleri Çok Daha Kullanışlı

Raylı Çekmece Sepetleri Çok Daha Kullanışlı

Eski tip çekmecelerin yerini artık raylı çekmeceler aldı. Hem kullanım kolaylığı açısından hem de dayanıklılık açısından artık sıklıkla tercih edilen sistemler olan raylı çekmece sistemleri özellikle mutfak ve banyolardaki depolama alanlarında avantajlı çözümler yaratıyor. Raylı çekmece nasıl takılır, raylı çekmece nasıl çıkarılır gibi sorularınızın yanıtı raylı çekmecelerin aslında neden bu kadar çok tercih edilen depolama ürünleri olmasında saklı. Bütün adımları oldukça kolay olan ve kullanırken kesinlikle pek çok avantajını göreceğiniz raylı çekmece modellerinden banyonuz ve mutfağınız için henüz satın almadıysanız, mutlaka satın almalısınız.

Raylı Çekmece Kolaylığıyla Tanışın

Raylı Çekmece Kolaylığıyla Tanışın

Hem daha çağdaş ve modern bir ürün olan raylı çekmece sepetlerini satın alarak hem yerden tasarruf edersiniz hem de çekmecelerinizi düzenlemeniz oldukça kolay bir hal alır. Raylı çekmece sepetleri kullanım sırasında size hiçbir zorluk çıkarmaz, takılma yapmaz ya da kolay kolay yıpranmaz. Raylı çekmece sepeti tercih ederek mutfak ve banyolarınızda fazlalık olarak ortalıkta dağınıklık yapan ancak bir zaman gelir kullanırım dediğiniz bütün ürünleri kolaylıkla depolayabileceksiniz. Aynı zamanda raylı çekmece sepetleri ve raylı çekmece sistemleri açılıp kapanırken fazla güç gerektirmez ve sizi zorlamaz. Rayın üzerinde hareket eden sistemi sayesinde açma kapama işlemlerinde zahmetsizce az güç uygulayarak çekmecenizdeki ürünlere göz atabilir, çekmecelerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her Bütçeye ve Her Eve Uygun Raylı Çekmece Sepetleri

Her Bütçeye ve Her Eve Uygun Raylı Çekmece Sepetleri

n11.com mağazalarında bulabileceğiniz ve hızlıca satın alabileceğiniz raylı çekmece sistemleri arasında teleskopik kiler ve teleskopik kiler sepeti de bulunmaktadır. Teleskopik kiler sistemi raylı çekmece sistemleri arasında gitgide yaygınlaşan ve her geçen gün daha çok tercih edilen depolama ürünleri arasında yer alır. Teleskopik raylı çekmece sepeti, teleskopik kiler sistemi, 4 sepetli ya da 2 sepetli olmak üzere dilediğinizi tercih edebileceğiniz teleskopik kiler modelleri de n11.com mağazalarının seçkin ürün yelpazesinde bulunabilir. Raylı çekmece sepetleri arasında sayabileceğimiz modelleri de bulunan teleskopik kiler sistemi çeşitleri vardır. Teleskopik frenli kiler sistemleri bu çeşitlerden biridir. Frenli teleskopik kiler sistemini n11.com üzerinden çeşitli boyutlarıyla bulabilir, evinizdeki dolabınızda ya da boş bir alanda kullanmak üzere satın alabilirsiniz. Hemaks, Dardason gibi ünü markaların raylı çekmece fiyatları için kategorimize mutlaka göz atmalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Krom (135)
Metal (93)
Suntalam (40)
Plastik (27)
Çelik (12)
Ahşap (7)
Tik (7)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

86Möble (7)
Bambum (2)
(259)
FLYMOBILYA (15)
Hemaks (5)
Kozalak (1)
Kzy (48)
Neva (1)
Oral Ofis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (20)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL