Çalışma Masası

için 3,461 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Çalışma Masası

Çalışma masası küçük yaştan itibaren her bireyin sıklıkla kullandığı ihtiyaçlardan biri olmuştur. Özellikle ilkokul çağından itibaren ortaokul, lise, üniversite ve iş hayatında vazgeçilmez hale gelen çalışma masası modelleri günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte ayakları olan tek bir ahşap parça olmaktan çıkmış, multi fonksiyonel özelliği ile birden fazla çekmecesi, dolabı ve bunun gibi çeşitli özellikleri bulunan bir ürün haline gelmiştir. Özellikle sınav stresi ile başa çıkmaya çalışan çocuklar için konforlu ve rahat tasarıma sahip masalar, konsantrasyonunu sağlamaya ve kendini derse vermesine yardımcı olur. Bu tip masaların üretimi, insan vücudunun yapısı ve orantısına uygun olarak üretilir. Bu sebeple vücut ölçülerinize en uygun masayı bulmak, ilerde oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmeyi amaçlar.

Çocuk Sağlığı İçin Doğru Çalışma Masası

Çocuk Sağlığı İçin Doğru Çalışma Masası

Okul çağında olan ya da yeni başlayan çocuklarınız için doğru ürünleri almak hem size hem de çocuğunuza ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Öncelikle uzun vadede kullanım sağlayan ürünlere yönelerek ortak zevklere uygun masa modellerine bakmak gerekir. Çoğu ebeveyn, çocuğununu yaratıcılığının kaybolmaması için odasını rengarenk olacak şekilde düzenler. Bu tür odalara en uygun olanlar yine renkli masalar olacaktır. Talepleri karşılayacak binlerce renkte ve şekilde üretilen öğrenci çalışma masası modelleri, çocuklarınızın yeni gözdesi olmaya adaydır. Çocuğunuzun yaşı ve boyu gibi özellikleri masa seçiminde önemli bir etken oluşturmaktadır. Çocuklar çok çabuk büyümektedir bu sebeple sürekli çocuğunuza uygun masayı alma fikri cazip gelmeyebilir. Yaşına uygun olan orta büyüklükte masalar tercih etmek hem çocuğunuzun gözünü korkutmayacak, hem de ders, oyun gibi aktivitelerle zamanının büyük bir kısmını o masada geçireceği için kolaylıkla alışacaktır. Teknolojinin gelişmesi ve trendlerin sürekli değişmesi ile birlikte aldığınız bir modelin yenisi çıkabilir ya da masanıza uygun yeni aparatlar üretilmiş olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı aldığınız masanın eklenebilir olması önemli olacaktır. İsterseniz rengine ve biçimine uygun bir çalışma masası raflı modellerden birini ekleyebilir, isterseniz dolap takabilir ve saklamak istediğiniz eşyalarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz. Çalışma masası çekmeceli modellerine de göz gezdirerek defter, kalem gibi kırtasiye ürünlerinizi elinizin altında bulundurarak ihtiyaç halinde kolayca ulaşabilirsiniz. Bu şekilde eşyalar, masanın üzerinde bir yığın haline gelmekten çıkmış olacak ve çocuğunuzun dikkatini kolay kolay dağıtmayacaktır. Ebeveynler genel olarak kitaplığın boyunu çocuklarının boyuna eşit olacak şekilde almayı tercih etmektedirler. Bu şekilde çocuğunuz masada otururken kitaplarına eriştiğinde konsantrasyonu bozulmaz ve sürekli kalkıp oturma ile zaman kaybetmemiş olur. Sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de önerilen durumlardan birisi de çalışma masasında çok fazla uyaran olmamasıdır. Masada ne kadar dağınıklık var ise, verimli bir şekilde çalışma o kadar zor olacaktır. Bu sebeple ihtiyacınızın olmadığı şeyleri masadan uzaklaştırarak tam kontrolü sağlamak doğru bir hareket olacaktır. Masanın üzerinde bulunması gereken gerecin sadece masa lambası olması önerilir.

Çalışma Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çalışma Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Masa alırken bir diğer dikkat edilmesi gereken noktalardan biri ise üretildiği materyaldir. Kolay kolay eskimeyen, bozulmayan ekipmanlara sahip olması size uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bu tür özellikleri göz önünde bulunduran kullanıcılar genel olarak çalışma masası ahşap modellerini sıklıkla tercih etmektedir. Ahşabın insan sağlığına olan olumlu etkisi yıllardır bilinmektedir. Taş Devri'nden günümüze kadar her alanda kullanılması bu görüşü kanıtlar niteliktedir. Son zamanlarda yapılan araştırmalar, evinde ahşap malzemeler kullanan bireylerin, diğerlerine oranla duygu durumları üzerinde pozitif bir etkiye sahip olduğu görülmüştür. Ahşap bir masada zaman geçirmek, kan basıncınızı belirli bir oranda düşürerek daha rahat bir zaman geçirmenizi amaçlar. Bu ve bunun gibi birden fazla etkisi ile ahşap masalar, sadece çalışma alanında değil, mutfaklarda da oldukça kullanılmaktadır. Verimli çalışmak için bir diğer kriter ise çalışma masası ölçüleri bakımından uygun olmasıdır. Bir çalışma masasına oturduğunuzda kendinizi rahat hissetmeniz çok önemlidir. Masa ile bacaklarınız arasında yeterince boşluk olması, sürekli aynı pozisyonda çalışmanızı engelleyerek rahat hareket imkanı sağlar. İdeal çalışma masası ölçüsü yaklaşık 75 santimetre yüksekliğinde üretilmektedir. Kendiniz için en uygun masa yüksekliğini hesaplamak için duruş pozisyonlarınızı gözden geçirebilir, masa ile bacaklarınız arasındaki boşluğu ölçerek kolayca bulabilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler için sıklıkla tercih edilen boyu ayarlanabilir masa modelleri de mevcuttur. Masayı birden fazla kişi kullanıyorsa, birbirinden farklı boy ve kiloya sahip her birey masayı kendi isteğine göre ayarlayarak maksimum performans ve konfora ulaşabilir. Masa boyunun yanı sıra tezgahın genişliği de oldukça önemlidir. Tezgahlar kullanım amacınıza göre değişiklik gösterir, bu sebeple amacınızı belirledikten sonra kendinize uygun masayı bulmak size avantaj sağlayacaktır. Masada monitör bulunduracaksanız ekrana olan uzaklığınızın yaklaşık 50 ile 75 santimetre civarında olması gerekir. Aksi takdirde monitör ile uzun süreli yakın temasınız size çeşitli göz yorgunlukları ile geri dönebilir. İdeal mesafede bulunmanıza olanak sağlayacak çalışma masası modelleri ve fiyatları için sayfamızı detaylı bir şekilde inceleyebilir, kriterlerinize göre geniş ürün yelpazesinden en uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Organizerler ile Çalışma Masanızın Düzenini Koruyun

Organizerler ile Çalışma Masanızın Düzenini Koruyun

Masanızı ölçülerine uygun aldıktan sonra, üzerini çeşitli organizerler ile süsleyerek şık bir görüntü elde edebilirsiniz.çalışma masası düzenleyici çeşitleri ile masanın üzerindeki yoğun ve karmaşık görüntüyü kısa bir süre içerisinde yok edebilir, aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Her ihtiyaca ve zevke uygun düzenleyici çeşitleri mevcuttur. Bunlardan biri olan kablo tutucular sayesinde karışmaya ve kırılmaya müsait kablolarınızı bir arada tutabilir, masanın genellikle duvara bitişik olan kısmında açılmış delikten aşağı bir bütün halinde sarkıtarak kötü görüntüyü engellemiş olursunuz. Bir diğer düzenleyici çeşidi ise şüphesiz kalemliklerdir. Kolayca kaybolabilen kalem, silgi, kalemtraş gibi malzemeleri saklayabilir, ihtiyacınız halinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Birden fazla farklı rengi ve cam, ahşap, metal gibi seçenekleri bulunan kalemlikler, her isteğe ve zevke uygun olarak tasarlanmıştır. Çekmecelerinizin içine yerleştirebileceğiniz kek kalıbına benzer şekilde üretilen düzenleyiciler ile kalem ucu, bant, şeker gibi küçük malzemeleri muhafaza edebilirsiniz. Masanın üzerinde bulunan kağıt yığınından kurtulmak için üretilen evrak rafı, önemli dosyalarınızı bir bütün halinde saklar ve gereksiz yer kaplamaz. Konforlu ve verimli çalışmak için çalışma masası ışıkları da oldukça önem taşımaktadır. Doğru aydınlatma, uzun süreli kullanımda göz rahatsızlıklarını minimuma indirerek işinizi konsantre bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Doğrudan göz teması kuracağınız aydınlatmalardan uzak durmalı, abajur gibi ışığı odaya bir bütün halinde yayan aksesuarlar kullanmak göz sağlığı için oldukça faydalı olacaktır. Işıklandırmanın yanı sıra stand kullanımı da duruş sağlığını destekler niteliktedir. Monitörünüzün ya da bilgisayarınızın altına koyduğunuz stand ile sürekli aynı pozisyonda ekrana bakma problemi ortadan kalkacaktır. Göz hizanıza uygun olan standı bulmak, genellikle uzun süreli masa başı çalışanlarda oluşan sırt ve bel problemlerini en aza indirmeyi amaçlar. Sadece masanızın değil, dolap, çekmece gibi tamamlayıcı ürünlerinin de sağlam ve kaliteli olması büyük önem taşır. Dolap kapaklarının yumuşak bir şekilde kapanma özelliğinin olması ve çekmecelerin sizi yormayacak şekilde açılıp kapanması pratik kullanım sağlayacaktır. Ayrıca dolap ve kitaplığın boyunuza yakın bir yükseklikte olması ile ihtiyacınız olan malzemeleri kolayca bulmanıza yardımcı olacaktır. Masalar kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Suntalam (994)
Ahşap (227)
Suntalem (225)
Metal (221)
Yonga levha (137)
Plastik (128)
MDF (125)
Masif (44)
Çelik (21)
Ceviz (7)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Şekil

(1093)
(60)
(20)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Marka

312Dizayn (5)
4M (33)
86Möble (7)
A1 (5)
A2 Decor (2)
Abonna (1)
Abre (5)
Achill (1)
Adalin (1)
Adetto (9)
Adore (19)
Agmahşap (3)
Aldora (1)
AlkurHome (5)
ALONA (1)
Alsancak (2)
Anadolu (2)
Applebee (1)
Archi (38)
ARNETTİ (22)
Ayrıntı (2)
BBO (1)
Bellona (2)
Beros (1)
Bestline (1)
BEY (8)
Beyma Home (22)
Bimossa (14)
Bonart (3)
Boo (4)
BYEREN (2)
Cas (2)
ceramical (1)
Chic Life (5)
Dappy's (1)
Daylight (4)
Decoor (1)
dekorca (1)
Dekorister (55)
Dekorizi (1)
Dekortif (1)
DepoLife (17)
Deryawood (3)
DİA'S (1)
(1694)
dkyapı (2)
Dmodül (10)
Dockers (1)
Doffo (1)
Eco Deco (1)
Elfin (1)
Elizza (5)
END (2)
End (1)
Erva (1)
Evdemo (5)
EYMEN (18)
FLYMOBILYA (15)
Funko (2)
Furkan (1)
FURNIDEA (1)
Gencecix (3)
Gucca (3)
Gümüş (1)
Gürçay (1)
Güçofis (2)
Haba (1)
HOMMY (6)
Ikea (2)
inkjet (2)
Kapım (2)
Kenyap (8)
Kzy (3)
Lajivert (13)
Lambacini (3)
Lina (2)
Mahya (1)
MasifArt (41)
Mimilos (7)
MİNAR (43)
Mingitav (15)
Misiny (2)
Mobetto (38)
Mobika (3)
MOBUSTA (3)
Modilayn (10)
Monodesk (4)
Moonlife (30)
Ndesk (2)
NTCONCEPT (15)
Odacix (12)
Oduncuk (1)
Palmera (1)
Play Doh (1)
Playgro (1)
PROJEMET (1)
PÜFF (2)
RABELLA (1)
Rafevi (2)
Rafline (101)
Rainbow (1)
Ratolye (2)
Remaks (2)
RON (6)
Sanalmobilya (179)
Seray (1)
Setay (43)
Show (1)
Suntalam (6)
SYNAPSE (41)
TASARIM (2)
Tasarım (2)
Tdesigno (17)
Te-Home (1)
traceofis (4)
Tuvall (1)
variant (21)
Vena (75)
Wennaline (18)
WoddyWood (1)
Woodenbend (16)
Woodpunch (1)
Xline (5)
YILDIZSİT (35)
yurudesign (42)
ZRNkids (4)
Zugazo (1)
ÖZELL. (2)
ÖZKAP (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(265)
ve üzeri (567)
ve üzeri (689)
ve üzeri (727)
ve üzeri (754)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL