TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şifonyer

için 974 sonuç bulundu.

Şifonyer

Mobilyalar Ev & Yaşam'da dekorasyonun teması belirler nitelikte oluyor. Mobilyalar büyük eşyalar oldukları için gerekli olmayan mobilyaları dekorasyona dahil etmek ilerleyen zamanlarda problemlere, alan darlığına sebep olabiliyor. Son derece gerekli olan mobilya çeşitlerinden biri olan şifonyer, başta yatak odaları olmak üzere hol gibi evin çeşitli yerlerinde kullanılabiliyor. Şifonyer modelleri gerek görünüşleri gerekse barındırdıkları özellikler açısından farklılık gösteriyor. Söz konusu kategorinin tek bir kategori olması çeşitlilik barındırmadığı anlamına gelmiyor. Bütün dekorasyonlara ve taleplere uygun modeller her geçen gün kategoriyi çeşitlendirmeye devam ediyor. Aynalı şifonyer çeşitleri yatak odalarının olmazsa olmazı olduğu gibi aynasız modeller genelde evin farklı bir bölgesinde tercih edilebiliyor.

Yatak Odalarının Olmazsa Olmaz Parçası Şifonyer

Yatak Odalarının Olmazsa Olmaz Parçası Şifonyer

Şifonyerler özellikle yatak odalarında kullanılıyor. Çekmecelerinde kıyafetler muhafaza edilirken ayna önlerinde kozmetik ürünleri yer alıyor. Aynalı şifonyer çeşitleri dışarı çıkmadan önce hazırlanırken büyük kolaylık sağlıyor. Kullanılan bakım veya makyaj ürünleri el altında olduğundan pratik bir kullanım imkanı oluyor. Yatak odaları için tercih edilen modellerin büyüklükleri son derece önemli oluyor. Herkesin kendi ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklükte model tercih etmesi kısa veya uzun vadede fark etmeksizin konforu beraberinde getiriyor. Genelde yatak odalarında 4 çekmeceli şifonyer modelleri tercih ediliyor. Bu modellerin küçük boyutlu tercih edilmesinin sebebi mekandan tasarruf etmek amacı oluyor. 5 çekmeceli şifonyer modellerinde de kibar tasarımlar yatak odalarındaki yerini alıyor. Yatak odası mobilya takımlarında şifonyer eklemesi muhakkak oluyor. Ancak isteğe göre takımdan çıkartılabiliyor. Uygun bulunduğu takdirde takımdakine nazaran daha kullanışlı bir model takıma dahil edilebiliyor. Mobilyalarda sağlam özellikte olduğu kabul edilen ceviz, meşe gibi ağaçlar tercih ediliyor. Sunta yerine mdf modellerinin sağlamlığı herkes tarafından onaylanıyor. Alım sırasında modelin malzeme sağlamlığını test etmek son derece önemli oluyor. Ahşap tasarımları daha sonra boyamak çok kolay olduğundan bu yönleriyle de tercih ediliyor. Yatak odası şifonyer modelleri daha sonraları farklı bölgelerde de kullanılabiliyor. Özellikle çok mobilya bulunmayan hollerde 6 çekmeceli şifonyer modelleri kullanılıyor. Evdeki kalabalığın ortadan kalkması adına çok kullanışlı olan modellerin, genişliği bu anlamda da önemli oluyor. Ekolojik boyalardan üretilen modeller solunum yoluyla kimyasal etkiye maruz kalmamak için öneriliyor. Yatak odasında kullanılan modellerin en üst çekmecesine genelde organizer eklemesi yapılıyor. Bu bölüm ister takı, ister kravat veya kemer gibi farklı aksesuarlar için kullanılabiliyor. Düzeni beraberinde getiren bu ekleme her modelde olmasa da organizer ürünler hemen her yerde kolaylıkla bulunduğundan kolayca bu noksanlık giderilebiliyor. Beyaz şifonyer modelleri daha çok kırık beyazlardan tercih ediliyor. Beyaz rengin temiz ve ferah görüntüsü pozitif duyguları güçlendiriyor. Komodin & Şifonyer modellerinde aynasız bir seçeneği alınarak daha sonradan ayna eklemesi dekorasyona uygun olarak yapılabiliyor. Bu aynalar modelle birleşik veya modelden tamamen bağımsız bir şekilde duvara monte edilerek birleştirilebiliyor.

Şifonyer  Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Şifonyer Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Modeller küçük şifonyer şeklinde olabildiği gibi oldukça büyük de olabiliyor. Tamamen ihtiyaca göre seçilen bu modellerin çekmece sayıları farklılık gösterdiği gibi çekmecesiz bölümleri de bulunabiliyor. Çekmeceli şifonyer modellerinin bir gözü raflı veya rafsız büyük depo şeklinde ayarlanabiliyor. Evin farklı bir bölgesinde bu model kullanıldığı takdirde, kullanılmayan yemek takımları hatta tencerelerin bile buralarda muhafaza edilmesi mümkün oluyor. Şifonyer aynalı modelleriyle oturma odalarında da tercih edilebiliyor. Genelde dikdörtgen stilinde sade ama bir o kadar şık olan aynalar oturma odalarını daha geniş gösteriyor. Derinliği fazla olan çekmecelerde yine evin kullanılmayan setleri, teknolojik aletleri ve daha pek çok eşyayı muhafaza etmek kolaylaşıyor. Renkli şifonyer modellerinin tek renk ancak canlı tonlarda olan çeşitleri olduğu gibi çekmece çekmece renk değiştiren modelleri de bulunuyor. Bunlar daha çok bohem dekorasyonlarda veya genç odalarında, çocuk odalarında fazlasıyla tercih ediliyor. Şifonyer alırken çekmecelerin kullanışlı olmasına dikkat etmek gerekiyor. Çekmecelerin kapatırken kendiliğinden yavaşlayan güvenlik sistemine sahip olması ürünlerin uzun süre kullanılmasına yardımcı olan özelliklerden oluyor. Aynı zamanda bu özellik olmadığında yüksek sesli bir kapanış olabileceğinden rahatsız eden bir hal oluyor. Minimalist tasarımları olan şifonyerlerde genelde çok az çekmece bulunuyor ve oldukça sade bir görünüşleri oluyor. Genelde ahşap malzemeden tercih edilen minimalist modellerin farklı renk ve malzeme seçenekleri de bulunuyor. Bazı modellerde yan bitişiğe uzun boy aynası yerleştirilebiliyor. Özellikle aynasız dolabı olan yatak odası takımlarında son derece kullanışlı bir model oluyor ve eksikli bu şekilde sonlandırılmaya çalışılıyor. Manzara veya farklı doğayı hatırlatan baskıların veya çizimlerin bulunduğu modeller, ufuk açıcı bir hava katıyor. Kulplarla çok sade modellere oldukça şık eklemeler yapılabildiği gibi gizli kulp modeller de kullanıcıyla buluşuyor. İnce işlemeler elegan yatak odası dekorasyolarına son derece uyum sağlıyor. Taşlı avizelerin, saten nevresimlerin, yaldızlı duvarların bulunduğu gösterişli ama bir o kadar zarif yatak odalarının şifonyerleri işlemeli modellerden tercih ediliyor. Şifonyer fiyatları kullanılan malzemeye ve mevcut modele göre değişkenlik gösteriyor.

Evlerin Düzenleyicisi Şifonyerler Oluyor

Evlerin Düzenleyicisi Şifonyerler Oluyor

Şifonyerler çok amaçlı dolap niyetiyle de kullanılabiliyor. Yatak odası şifonyer modelleri daha gösterişli veya daha ağır mobilyalardan oluşurken, çok amaçlı dolap niteliğinde kullanılan şifonyerler daha sade ve ihtiyaç odaklı tasarımlardan oluşuyor. Merdivenli evlerin merdiven kenarlarında, kış bahçelerinde, depo odalarında, çalışma odalarında ve daha pek çok yerde çekmeceli çok amaçlı şifonyerler bulunduruluyor. Yatak odası takımı değiştirirken, kullanışlı bir şifonyer parçası olması halinde evin farklı bir bölümünde kolaylıkla değerlendirilebiliyor. Şifonyer modelleri ve fiyatları doğru bir orantıda kalarak değişkenlik gösteriyor. Kaliteli bir şifonyer ilerleyen zamanlarda muhafaza amaçlı kullanılabiliyor. Kolay boyanabilen şifonyerler, eskitme boyama sitiliyle boyandığında retro dekorasyon veya rustik dekorasyon temalarında şık parçalar olarak sergileniyor. Şifonyerlerin aynasız olmaları bu şekilde kullanım için daha rahat yerleştirme sonucu doğurduğu gibi aynalı modellerde yalnızca aynası dahi değerlendirilebiliyor. Hole yerleştirilen şifonyerin üzerine dekoratif bir tablo eklenerek şık bir görüntü sağlanabiliyor. Derin çekmeceli modeller konsol niyetine salonlarda kullanılabiliyor. Bu modellerin üzerine büyük uzun aynalar yerleştirilmesi odanın genişliğini arttırıcı sonuç sağlıyor. Şifonyerler yenilenmek istendiklerinde yatak odalarında veya farklı bir bölgede, yeni kulplar eklenmesi veya güzelce boyanması halinde kullanılıyor. Böylece yeni bir mobilya masrafından kurtulma fırsatı doğuyor. Bütün bunların yapılabilmesi dayanıklı modellerin tercih edilmesiyle sağlanıyor. Aynı zamanda kullanışlı modeller olmaları kullanımdan dolayı eskime olasılığını da hafifletiyor. Evin önemli mobilyalarından biri olan şifonyerler çeşitli malzemelerden ve modellerden üretiliyor. Dayanıklı, kaliteli modeller edinmek hem konfor hem de uzun ömür açısından kullanıcıyı rahatlatıyor. Çok yönlü kullanım olanağı olan modeller uzun vadede farklı şekilde değerlendirilebilmeleri açısından daha çok tercih ediliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Yonga levha (161)
Suntalam (146)
Ahşap (129)
MDF (28)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çekmece Sayısı

(202)
(30)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (89)
ve üzeri (112)
ve üzeri (128)
ve üzeri (139)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL