TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Komodin

için 1,448 sonuç bulundu.

Komodin

Mobilya sektöründeki gelişmeler ev modası oluşmasına yol açmıştır. Birçok kişi evlerini kendi beğeni ve zevklerine göre düzenlemektedir. Bu doğrultuda birçok mobilya birbiriyle uyumlu nitelik göstermektedir. Evlerin birçok bölümünde olduğu gibi yatak odalarında da kullanışlı mobilyalar bulunmaktadır. Komodin de bu mobilyalardan birisidir. Yatakların hemen kenarında bulunan bu eşyalar hem odanızda tamamlayıcı bir nitelik gösterip hem de birçok kullanım olanağı sağlamaktadır. Komodin nedir diye soracak olursanız, yanıtınız yatakların yanı başında bulunan hem küçük bir dolap hem de masa işlevi gören eşyalar olacaktır. Çekmeceli modelleri sayesinde komodin şifonyer özelliği de göstererek içine lazım olan eşyalarınızı koyabilir ve yatağınızdan kolaylıkla uzanma olanağı bulursunuz.

Komodin Birçok Kullanıma Uygundur

Komodin Birçok Kullanıma Uygundur

Yatak odalarının önemli parçaları arasında bulunan bu Mobilya gerek odanın tarzını tamamlamak gerekse işlevsellik olarak önemli bir yere sahiptir. Uykuya dalmadan önce yatağında kitap okuyan bireyler bulunmaktadır. Uyku bastırdığında kitabı bırakacak bir yer bulamamak ya da kalkıp kitabı bir yere bırakmak uykuyu kaçıracak bir neden olabilir. Bu gibi durumlarda komodin sehpa işlevi görüp yatağınızın hemen baş ucunda bulunduğu için kitabınızı yatağınızdan kalkmadan kolaylıkla üzerine koyabilirsiniz. Sadece kitap değil daha birçok gerekli eşyayı yanı başınızda bulundurmanıza olanak tanır. Gözlük kullanan bireyler uyurken gözlüklerini çıkarma ihtiyacı duyarlar böyle durumlarda da gözlüğünüzü hemen yanınıza bırakma imkanınız olur. Gece susadığınızda su almaya kalkmaya üşeniyor olabilirsiniz, bu mobilya sayesinde suyunuzu yatmadan yanınıza alabilir ve her istediğinizde kolayca erişebilirsiniz. Gece ihtiyacınız olabilecek peçete, ilaç gibi eşyalarınızı da yanınıza alıp yatağınızdan çıkmanıza gerek kalmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Birçok işlevi olan bu mobilyalar bazı türleriyle farklı ihtiyaçları da gidermektedir. Yüksek komodin küçük çocuğu olan aileler tarafından tercih edilmektedir. Çocukların ulaşmasını engelleme amacıyla normalden daha yüksek boyda üretilen bu mobilyalar güvenlik açısından üretilmiştir. Üstünde ilaç veya kırılacak eşya bulunduğu takdirde çocuğunuzun erişmesi tehlikeli bir hal alabilir, bu tarz durumlardan korunma amacıyla bu modeli tercih edebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre genellikle çekmeceli olarak üretilen bu mobilyalar sizlere boş alan sağlar. Tek çekmeceli komodin çekmecesi sayesinde dergi, gazete veya istediğiniz birçok eşyayı koyabileceğiniz bir modeldir. Hem sehpa hem de çekmecesi sayesinde yakınınızda bulundurmak istediğiniz eşyalara kolaylıkla erişebilmenize olanak sağlar. Odanıza ve tarzınıza en uygun modeli seçerek odanızı tamamlayabilirsiniz. İki çekmeceli komodin ise barındırdığı iki çekmecesiyle sizlere ek kullanım alanı oluşturur. Masanızın üzerine veya odanızda başka yerlere dağılan eşyalarınızı kolaylıkla bu çekmecelere yerleştirebilirsiniz. Odanızın daha düzenli görünmesini istediğiniz takdirde eşyalarınızı toparlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan ancak göz önünde bulunmasını istemediğiniz eşyaları bu çekmecelere yerleştirebilirsiniz. Kulaklık, şarj aleti, gözlük, kitap, dergi gibi eşyalar masada düzensiz bir görüntüye neden olabilir, bu görüntünün önüne geçebilmek için bu çekmeceleri kullanabilir ve odanızı düzenleyebilirsiniz.

Komodin Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Komodin Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Masa, sehpa ve çekmece özellikleriyle bu mobilyalar yatak odalarının en önemli parçalarından biri olma niteliğindedir. Yatağınızdan kalkmadan ihtiyacınız olan eşyalara kolaylıkla erişebilmenizi sağlar. Odanızı düzenlemenize sağladığı boş alanlarıyla yardımcı olacaktır. Birçok renk ve model seçeneği sunarak odanızda tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Beyaz komodin odanızda açık tonları tercih eden bir bireyseniz sizler için uygun olacaktır. Beyaz birçok renkle uyum sağlayabildiği için tercih edilmekte olan bir renktir. Açık renkleri seven, odanıza girdiğinizde içinizin açılmasını ve ferahlık hissetmek istiyorsanız bu renk sizi memnun edebilir. Beyaz rengin zarifliğiyle odanıza gelen misafirlerin de bu mobilyadan etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Beyaz çabuk kirlenir diye bir düşünceniz var ise siyah komodin de bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Siyah rengin asilliğinden faydalanarak da odanızı dizayn edebilmeniz mümkündür. Odanızda koyu renk tonlarında mobilyalar tercih eden bir kişi iseniz siyah size güzel bir seçenek olacaktır. Beğeni ve tarzınıza en uygun rengi belirledikten sonra bu ürünler sizlere işlevsellikleriyle yardımcı olacaktır. Odanızın küçük veya asimetrik olması canınızı sıkan durumlara yol açabilir. Odanıza mobilya ve eşyalarınızı yerleştirmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Güzel bir planlama yaparak bu işi kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz. Komodin ölçüleri evinize uyacak bir biçimde değişen özellikler göstermektedir. Küçük bir odanız ve dar bir yeriniz var ise daha küçük boyutlarda bir mobilya tercihiyle odanızı düzenleyebilirsiniz. Bu mobilyalar küçük boyutlarda dahi işlevsellik özelliklerini kaybetmemektedir. İsteğinize göre çekmece sayısını ayarlayarak kendinize kullanım alanı oluşturmanız mümkündür. Aynı zamanda dar ve uzun modelleri de bulunan bu mobilyalar her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik tasarlanmıştır. Daha büyük bir oda ve daha boş bir alana sahip iseniz daha büyük ölçülerde bir model tercih edebilirsiniz. Bu modeller daha geniş kullanım alanlarıyla boş yer ihtiyacınızı giderecek niteliktedir. Büyük çekmeceleri sayesinde kullanmadığınız eşyaları kolaylıkla bu ürüne yerleştirip odanızı düzenleme imkanınız bulunmaktadır. Komodin fiyatları göz önüne alınacak olursa kullanılan malzeme ve boyutlarına göre değişiklik gösterdiği görülmektedir. İhtiyacınızı karşılayacak nitelikteki ürünü tespit ettikten sonra bütçenize en uygun olanı Ev & Yaşam kategorimiz üzerinden inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

Komodin Her Tarza Uyum Sağlar

Komodin Her Tarza Uyum Sağlar

Yatağınızın yanında her daim sizinle olan bu mobilyalar birçok ihtiyacınızı karşılar. Üstüne koyacağınız sık kullandığınız eşyalara yatağınızdan kolaylıkla ulaşmanızı sağlamasının yanı sıra çekmeceleri sayesinde ortalıkta bulunmasını istemediğiniz eşyaları da düzenlemenize yardımcı olur. İhtiyaçları karşılamasının yanı sıra odanızdaki diğer mobilyalarla da uyumlu bir görüntü sergilemesini istemek hakkınızdır. Komodin modelleri gösterdiği çeşitlilik sayesinde beğeni ve zevklerinize uygun seçenekler barındırır. Farklı boyut ve çekmece sayısına sahip modeller bulunmaktadır. Birçok renk seçeneği de bulunan bu ürünler sayesinde tarzınızı odanıza yansıtmanız mümkün olmaktadır. Yatak odasında vakit geçirmeyi sevenler için odanın dizaynı önem taşımaktadır, bu nedenler mobilya seçimlerine özen gösterirler. En yaygın kullanılan modelin ahşap komodin olduğu bilinmektedir. Ahşap kaliteli bir malzeme olup daha dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanıma olanak tanıyan bu malzeme sağlık açısından da sorun teşkil etmediği için tercih edilmektedir. Aynı zamanda ahşap doğal görünüm seven bireyler için de önemli bir malzemedir. Ahşaptan yapılan bir mobilya biraz vernik ve cilayla birlikte doğal görünümünden ödün vermez. Boya yapılabilme olanağı da bulunan bu modellerde istediğiniz renk seçeneklerini kullanmanız mümkündür. Boya yapılmaya gerek kalmadan da istediğiniz renge ulaşabilmeniz ahşabın üretildiği ağaç türüyle de ilgilidir. Ahşap ürünler şekil verilme açısından da kolaylık sağladığı için sizlere mobilyanızı istediğiniz şekilde dizayn edebilme olanağı da tanır. Eski modalara ilgi duyan, eski eşyalardan kendinize yeni ürünler çıkaran biriyseniz retro komodin modelleri sizler için uygun olabilir. Bazı eski modaların yeniden moda olması durumu söz konusu olabilmektedir. Evinize retro bir hava katmak istediğiniz takdirde bu ürünler size yardımcı olacaktır. Odanızda eski tarz bir hava oluşturmak için retro mobilya seçimleri yaparak eskiye dönüş yapmanız sizin elinizdedir. Kendi tarzınıza göre düzenlemeler yapmanıza imkan tanıyan bu mobilyalar başka modeller de barındırır. Eskitme komodin odanızdaki diğer mobilyalara uyum sağlayabilecek özellikler taşır. Odanızda eskiyen ama sağlamlığından ödün vermeyen mobilyalarınız varsa ve bu tarz ürünlere sempatiniz var ise eskitme yöntemiyle boyanan bir ürün işinizi görecektir. Bu ürünler boyandıktan sonra başka işlemler de verilerek eskitilmiş bir görüntüye kavuşur. Tarzınızı yansıtabilmeniz için bu ürünlerden dilediğiniz seçebilir ve geniş ürün yelpazesine Komodin & Şifonyer ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Çekmece Sayısı

(256)
(200)
(69)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (268)
Suntalam (221)
MDF (48)
Masif (39)
Metal (28)
Plastik (7)
Kumaş (6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(68)
ve üzeri (105)
ve üzeri (135)
ve üzeri (146)
ve üzeri (162)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL