Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Banyo Mobilya Takımı

için 403 sonuç bulundu.

Banyo Mobilya Takımı

Bir banyoyu şık, kullanışlı ve sıcak hale getiren yegane bir mobilya parçası varsa o da banyo dolabıdır desek, abartmış olmayız. Fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımları ile birbirinden güzel banyo mobilyası takımları burada beğeninize sunuluyor.

Banyo Mobilya Takımı, Nedir, Nelerden Oluşur?

Banyo Mobilya Takımı, Nedir, Nelerden Oluşur?

Banyo mobilya takımı dediğimiz zaman aslında en az 3-4 parça eşyadan oluşan bir banyo dolabı setinden bahsediyoruz. Standart bir banyo mobilyası takımında temel olarak en az bir adet banyo aynası ve kapaklı banyo dolapları bulunur. Bahsi geçen bu dolaplar, tasarımsal olarak değişkenlik göstermekle birlikte çoğunlukla evye üstü ve evye altı olarak konumlanır. Evye altına yerleştirilen dolap, evyenin alt kısmını tamamen kapatacak şekilde üretilir, böylece lavabonun altında kalan atıl alan maksimum düzeyde değerlendirilmiş olur. Temizlik ve kağıt malzemelerin muhafaza edildiği bu banyo dolabı sayesinde banyo içinde işlevsel bir kullanım deneyimi oluşturmak mümkün olur. Bununla birlikte yine üretici firmanın tasarım anlayışına göre değişebilen üst dolaplar kimi zaman raflı sistemlerden, kimi zaman da çekmeceli veya kapaklı dolaplardan oluşabiliyor. Dolap sisteminin bu kısmında çoğunlukla kozmetik ve kişisel bakım malzemelerinin muhafaza edilmesi tercih edilir.

Banyo Mobilya Takımı Seçmeden Önce...

Banyo Mobilya Takımı Seçmeden Önce...

Eğer evinize bir banyo mobilya takımı almayı planlıyorsanız modeline, rengine ya da tasarımına karar vermeden çok önce belirlemeniz gereken bir husus var: Tabii ki ölçü. Her evin vitrifiye ürünlerinin ebatları birbirinden farklı olduğu gibi standart olarak üretilen banyo dolaplarının sizin evinizdeki lavabo veya evyeye uymama olasılığı da çok yüksek. Kategorimizde bulunan banyo mobilyası üreticilerinin çok büyük bir kısmı, standart ölçülerde banyo dolapları temin edebildiği gibi sizin onlara ileteceğiniz ölçülerde banyo dolabı imalatı da gerçekleştirebilecek kalitededir. Başka bir deyişle bir banyo mobilyası takımı satın almadan önce banyonuzun ölçülerini profesyonel bir şekilde aldırmalı ve bu ölçülere uygun şekilde bir banyo takımı sipariş etmelisiniz. En önemli husus olan ölçüyü hallettikten sonra geriye işin en zevkli kısmı kalıyor: Birbirinden yenilikçi tasarımlar, kaliteli markalar ve uygun fiyatlar arasından size hitap eden o banyo dolabı takımını bulabilmek...

Banyo Mobilyası Modelleri & Fiyatları Neler?

Banyo Mobilyası Modelleri & Fiyatları Neler?

Kategorimizde karşınıza çıkacak banyo mobilyası fiyatları, öncelikli olarak mobilyanın üretildiği malzemeye, ardından da dolap takımının ebadına göre farklılık gösterir. Suntalam ve MDF gibi hafif materyaller, çoğunlukla en düşük banyo dolabı fiyatlarını oluşturan materyallerdir. Bununla birlikte bu malzemenin hakiki ahşap, mermer ya da metal kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olmadığını da belirtmek lazım. Fiyatlar söz konusu olduğunda bir diğer etkili faktör de tabii ki banyo dolabının markasıdır. Kale, Orka, Ardino, END ve Creativ başta olmak üzere en çok tercih edilen banyo mobilyası imalatçılarının birbirinden kaliteli ürünleri tek bir çatı altında, bu kategorimizde buluşuyor. Banyo çamaşır dolapları, banyo ecza dolapları ve banyo dolap içi düzenleyiciler de yine bu kategorimize bulabileceğiniz işlevsel yan ürünler arasında. Dilediğiniz ölçülerde dilediğiniz banyo mobilyası takımını seçerek n11.com güvencesi ile uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

MDF (72)
Plastik (28)
Suntalam (20)
Metal (11)
Ahşap (9)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dolap Modelleri

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (56)
ve üzeri (66)
ve üzeri (69)
ve üzeri (75)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL