Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Banyo Mobilya Takımı

için 592 sonuç bulundu.
Renk seçiniz
 • 2.564,99 TL 1.964,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.864,99 TL

  % 23
  (7)

  KARENBANYO
  %98
 • 2.138,99 TL 1.638,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.538,99 TL

  % 23

  KARENBANYO
  %98
 • 2.258,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.158,00 TL

  (4)

  haceyapımarket
  %93
 • 20,00 TL
  (18)

  ayrıntıshop
  %100
 • 2.500,00 TL 1.950,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.850,00 TL

  % 22

  ayrıntıshop
  %100
 • 2.450,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.350,00 TL

  (2)

  serhatyapidünyasi
  %100
 • 2.300,00 TL 1.950,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.850,00 TL

  % 15
  (2)

  alfabanyo
  %96
 • 30,00 TL 25,00 TL
  % 17
  (1)

  ayrıntıshop
  %100
 • 1.456,99 TL 956,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  906,99 TL

  % 34
  (1)

  KARENBANYO
  %98
 • 239,00 TL
  (3)

  narevim
  %100
 • 69,00 TL 59,00 TL
  % 14
  (27)

  ayrıntıshop
  %100
 • 10,00 TL 7,50 TL
  % 25

  ayrıntıshop
  %100
 • 1.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.899,00 TL

  (1)

  serhatyapidünyasi
  %100
 • 70,00 TL 50,00 TL
  % 29
  (2)

  ayrıntıshop
  %100
 • 499,99 TL 479,99 TL
  % 4
  (1)

  GudyWood
  %97
 • 665,00 TL 579,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  529,00 TL

  % 13

  viphome
  %100

Banyo Mobilya Takımı

Yaşam alanları farklı mekanlara sahiptir. Bazı mekanlar ortak kullanıma açıkken bazı mekanlar ise hususi kullanımlar için uygun tasarlanmaktadır. Ev, iş yeri ve ofis gibi alanların banyo bölümleri genel olarak ortak kullanıma açık bölümler olarak tanımlanır. Bu bölümlerin sık kullanılan alanlar olması dolayısıyla dekoratif ve işlevsel özelliklere sahip olarak dizayn edilmesi bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Başlıca banyo mobilya takımı gibi ürünler ile estetik ve hijyenik ortak alan kullanımları dekoratif olarak sağlanır. Banyo mobilya takımı çeşitlerinin düzenleyici olma işlevi ile banyo içerisinde hijyen ortamı oluşturulmasına destek olmaktadır. Alan içerisinde pratik çözümler ve hijyen sağlayan bu modeller özel eşyaların ve kozmetik ürünlerin uygun koşullarda saklanabilmesini de olanaklı kılmaktadırlar. İşlevsellik faydasının yanı sıra dekoratif olarak her zevke ve beğeniye hitap edebilecek tarza geliştirilen banyo mobilya takımı çeşitleri sayfamızda satışa sunulmaktadır. Klasik, modern, art ve lüks dizaynlara uygun ürünler ile tüm estetik beğenilere hitap eden modellere sahip olmak oldukça kolaydır. Ürünlerin sahip oldukları renk ve desen çeşitliliğinin fazla olması da estetik zevkleri destekleyen nitelikte geliştirilmektedir. Firmalarca satışa sunulan estetiğe ek olarak takımların işlevsel özellikleri de birbirlerinden farklı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ürün farklılıklarına bağlı olarak malzeme yapısı, işçilik maliyetleri, kullanım alanları, konumlandırma şekilleri, ebatları, aksesuarları, paket içeriği ve daha birçok özellik çeşitliliğe katkı sağlamaktadır. Sayfamızda malzeme yapısı olarak ahşap, metal, plastik, MDF, ceviz, krom, vb. ihtiyaca uygun üretilen yüzlerce kaliteli model satışa sunulmaktadır. Alt dolap, üst dolap, boy dolap, duvardan duvara dolap, kutu dolap, klozet üstü dolap gibi banyo dolabı takımı modelleri ile işlevsel alan kullanımları sağlanmaktadır. Buna ek olarak düzenleyici görevi gören çamaşır makinesi dolapları da satışa sunulmaktadır. Raflı ve çekmeceli ürün seçenekleri de tasarımlar arasında bulunmaktadır. Değişebilen yapıda olan her bir özellikle ve doğru ürünle istenilen dekorasyona ulaşılması mümkündür. Dolapların yanı sıra banyo içerisinde kullanılacak dekoratif özellikte raflar yine satışa sunulan ürün modelleri arasında bulunmaktadır. Genelde banyonun dekoratif aksesuarlarını konumlandırılır. Takım dolaplar, asma dolaplar ve raf aparatları gibi ürünlere ek olarak havlu tutacakları, tuvalet kağıtlıkları, duşa kabin aparatları, fonksiyonel ve estetik aynalar gibi ürünler de firmalar tarafından üretilmektedir. Dekorasyon planına ve ihtiyaçlara bağlı olarak gerçekleştirilecek seçim işlemleri sırasında model özellikleri hakkında detaylı bilgi edinilmesi gerekmektedir. Doğru ürünü belirlemek için belirli şartlara bağlı kalmak gerekmektedir.

 Banyo Mobilya Takım ve Çeşitleri

Banyo Mobilya Takım ve Çeşitleri

Yaşam alanı dekorasyonunda öne çıkan banyo mobilya modelleri farklı özelliklere sahiptir. Özelliklere bağlı olarak malzeme şekilleri, kullanım bölgeleri, ürün içerikleri gibi hususlar üründen ürüne değişir. Kullanım bölgeleri evye altı ve evye üstü olarak belirlenebilir. Aynı zamanda klozet üstü raflı ve kapaklı yapıda üretilen modeller de bulunur. Dolaplar bu noktada tasarım özellikleri olarak ayrılır. Açık ve kapalı yapıda olan modeller alıcıların beğenisine uygun olarak satışa sunulmaktadır. Ürünler arasında bulunan belli başlı materyal farklılıkları görülür. Model yapımında tercih edilen materyalin cinsine göre banyo mobilya modelleri çeşitlilik gösterir. MDF en sık kullanılan materyal türüdür. MDF içeren ürünler farklı alanlarda kullanılabilen sağlıklı ürünlerdir. Boy dolaba sahip 4'lü setler ve 3'lü banyo mobilya set modelleri genelde bu materyalden yapılır. Modellerin üretimleri seramik ve cam lavabolu olarak gerçekleştirilir. Ana maddesi ahşap olan modeller tıpkı MDF’ler gibi en sık kullanılan materyaller arasındadır. Havluluk, banyo tezgah bölümü, tuvalet kağıtlığı, çiçek rafları ve duş oturakları ahşap içeren dekoratif banyo mobilyası olarak üretilmektedirler. Duşa kabin tekerlekleri, krom kaplamalı duşa kabin kapı kulpları, gömme kulplar ve havlu askılıkları gibi ürünler metal üretim modeller arasında satışa sunulmaktadır. Banyo dolapları takımı üretiminde kullanılan bir diğer materyal ise plastiktir. Neme dayanıklı bir madde olan plastik uzun süreli kullanımlar için uygun seçenekler arasında yer alır. Bu maddeden dolaplara ek olarak jakuzi basma butonu, jakuzi motoru, mıknatıslı contalı ürünler, kabin tekerlekleri gibi ürün çeşitleri sayfamızda satışa sunulmaktadır. Suntalam bazlı olarak geliştirilen dolap modelleri çok amaçlı ve işlevsel ürünler arasında yer almaktadırlar. Alüminyum dikey duş setleri ve alüminyumdan duş kulpları sıkça tercih edilen ürünlerdir. İhtiyaç durumuna bağlı olarak evlerde kullanılan ecza dolapları yonga levhalardan üretilmektedirler. Diğer üretim malzemeleri ise ceviz, meşe ve masiftir. Cevizler özel tasarım ahşap olarak geliştirilen çok amaçlı ürünlerdir. Lüks ve gündelik tasarımlara çok boyutlu bir şekilde hitap edecek şekilde üretilirler. Ana maddesi meşe olan ürünler çoğunlukla açık raf tarzında görünüme sahiptirler. Son olarak masif bazlı ürünler ile dekoratif alan farklılaştırılabilir. Kullanımı pratik ve şık olan masif parçalar eskitme tekniği kullanılarak yapılırlar. El işçiliği ile yapılan banyo mobilya takımı modelleri doğal bir forma sahiptir. Lavabo dolapları ve klozet arkası asma dolaplar masif çeşitler arasında yer alırlar. Sağlam ve uzun ömürlü yapıları ile güvenilirdirler.

 En Uygun Banyo Mobilya Takımı Seçim Aşamaları

En Uygun Banyo Mobilya Takımı Seçim Aşamaları

Yaşam alanları için yapılacak alışverişlerde ihtiyaçlara ve zevklere uygun ürün seçmek önemlidir. İç ve dış mekanlarda konumlandırılacak dekorasyon ürünlerini satın almadan önce doğru ürün için dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Çünkü tasarlanan her mekanın alan genişliği farklı ölçülere sahiptir. Ölçü farklılıklarından dolayı satın alımlar sonrasında alıcılar sorun yaşabilmektedir. Olası problemlerin önüne geçmek amacıyla Banyo mobilya takımı seçmeden önce ilk olarak ölçü belirlenmelidir. Ürün siparişi verirken ölçülen ebatlarda ürünler tercih edilmelidir. Ayrıntılı olarak ölçü planlaması yapmak hem alan kullanımında hem de doğru ürüne sahip olmak konusunda avantajlıdır. Alan kullanımı dolapların nereye yerleştirileceği ile ilgilidir. Dolapların alan kullanımı genelde evye üstü ve evye altı şeklinde planlanmaktadır. Bazı kullanıcı tercihlerine göre dolapları klozet arkasında ya da klozet üstünde konumlandırmak da mümkündür. Her şekilde kullanım alanı tasarrufu ve düzenli bir ortam sağlamak mümkündür. Ebatların ve konumun belirlenmesi ile birlikte ihtiyaçlara yönelik takım içeriğini saptamak daha kolay hale gelir. Banyo mobilya modelleri tek olarak veya set halinde paket içeriği olarak satışa sunulur. Set paketleri içerisinde 3 ya da 4 adet parça ürün bulunmaktadır. Satın alım sırasında özel paket ya da standart paket seçimi yapılabilmektedir. Standart paket içeriğinde 1 adet ayna ve kapaklı banyo dolabı bulunur. Standart paket içeriğinin dolap tasarımları da modelden modele değişmektedir. Bu noktada ise alanı dekore ederken seçilecek tasarım tipinin beğenilere ve ölçülere uygun olması gereklilik arz eder. Standart paket içeriği seçerken ekstra bilgili olmak önemlidir. Çünkü standart boy banyo mobilya seti modelleri her alana uygun ölçüde olmayabilir. Ebat, konum ve banyo mobilya takımı içeriği belirlendikten sonra satın alınacak ürünün malzeme tipi seçimlere etki etmektedir. Ahşap, plastik, metal, ceviz, alüminyum ve suntalam gibi materyaller ile geliştirilen eşya takımları özellik bazında değişiklik gösterirler. Her model her kişisel beğeniye hizmet etmeyebilir. Yapılacak dekorasyon tipine uygun nitelikte malzemeden yapılan çeşitler tercih edilmelidir. Materyal yapısı kullanım süresi açısından da dikkat edilen bir kriterdir. Bazı ana maddeler uzun ömürlü olurken bazı ana maddeler ise bu şekilde olmayabilir. Uzun ömürlü kullanımlar için nemli ortamlara uygun banyo mobilya takımı seçimi yapmak gerekmektedir. Dikkate alınması gereken kriterlere özen göstermek doğru banyo mobilya takımı seçmeyi daha kolay hale getirir. Sonrasında ise sepete eklenilen uygun ürünler ile banyoları güzelleştirme aşamasına geçilir. Sayfamızdan Kare Banyo banyo ve mobilya takımı ürün modellerine göz atabilirsiniz.

 Dar Alanlar İçin Banyo Mobilya Takımları

Banyo Mobilya Takımları ile Dekorasyon Önerileri

Evin ortak kullanıma açık fakat aynı zamanda en özel bölümlerinden birisi banyodur. Evlerin önemli bir parçası olan bu alanların boyutları evden eve değişir. Küçük, küçük ve dar, küçük ve uzun, geniş, geniş ve uzun gibi tiplerde banyolara sahip ev tipleri bulunmaktadır. Banyolar için yapılacak alışverişlerde ebatlara dikkat edilmesi bu sebeptendir. Farklılaşan banyolara göre farklılaşan ebatlarda banyo mobilya takım tercihleri yapılır. Böylelikle en işlevsel ve doğru olan ürün satın tercih edilmiş olur. Küçük bir banyoya sahip olan evlerde yaşayanlar genellikle dekorasyon fikirlerini hayata geçirmeden rafa kaldırırlar. Alana uygun olan ürünlerin seçimi ile şık ve dekoratif bir banyoya sahip olmak mümkündür. Küçük bir alanda kullanışlı ortam yaratmak önceliklidir. Banyo dolabı aynalı takım bu sebepten dolayı sıkça tercih edilen bir model olarak öne çıkar. Aynalı dolapların yanı sıra yatay şekilde uzun olan aynaların kullanılması da alan için uygundur. Ayna işlevsel olarak alanı daha geniş göstermeye yarayan bir rol üstlenir. Böylelikle alanın içerisinde doğru dekoratif ürünler ile ferahlık sağlanmış olur. Aynalı bir tercih yapmak dolayısıyla kapaklı bir banyo dolabı edinmektir. Küçük ve dar alanların dekorasyonunda banyo dolapları takımı kapaklı formda tercih edilmelidir. Bu sayede alandan tasarruf sağlama ve kişisel eşyaları muhafaza etme ihtiyaçları karşılanmış olur. Lavabolu olarak satın alınacak dolapların levye altına konumlandırılması ile şık ve konforlu alanlara sahip olmak mümkündür. Levye altına uygun tasarımlar alan içerisinde kalabalık görüntülere neden olmazlar. Dolaplar sadece dolap olarak tercih edilebilecekleri gibi çekmeceli tasarımlar da seçilebilir. Bu tarz modeller kullanım kolaylığı ve alan rahatlığı sağlarlar. Banyo mobilya modelleri arasından açık rafların seçilmesi yine küçük ve dar alanlar için oldukça kullanışlıdır. Kullanışlı ve şık raflarla banyolarda modern bir tarz oluşturulabilir. Kullanılacak dekoratif raflar ile alan içerisinde şık ve modern aksesuarlara yer verilebilmektedir. Küçük alanlar için mobilya renkleri de oldukça önemli bir detaydır. Doğru renk kullanımı ile dar anların ferah bir görünüme kavuşması mümkündür. Özellikle küçük alanlarda açık ve soft renklerde olan ürünlerin sıkça tercih edildikleri görülür. Alan dar ve küçük olduğu için ayaklı modellerden ise monte edilebilen ürünlerin kullanılması önerilir. Çünkü tehlike anları için daha güvenli şekilde konumlandırılabilirler. Sayfamızda dar banyolar için işlevsel özelliklere sahip olan ve şık tasarım fikirlerine uygun olabilecek yüzlerce ürün en kaliteli markalar tarafından satışa sunulmaktadır.

/
 Geniş Alanlar İçin Banyo Mobilya Takımları

Geniş Alanlar İçin Banyo Mobilya Takımları

Evlerinin banyolarının çeşitli ebatlarda planlara dahil edildikleri bilinir. Dar ve küçük boyutlarda olan banyolar genel olarak zor dekore edildiği düşünülen banyolardır. Küçük olanların yanı sıra geniş ve büyük banyolar da dekorasyon konusunda düşündüren yaşam alanları arasında yer almaktadır. Banyo mobilya seti seçim aşamasında geniş banyoların sahip oldukları ebatlar dikkate alınmalıdır. Böylelikle ilk olarak ebatlarla alakalı olabilecek kullanışlılık ve alandan tasarruf sorunları ile karşılaşılması en aza indirgenir. Banyo mobilya seti genellikle standart boyutlarda üretilir. Firmalar oluşabilecek kullanışsız ürün sorunlarını gidermek amacıyla istenilen ebatlarda ürünleri de satışa sunmaktadır. Satışa sunulan setlerin arasında paket içeriği olarak belirli farklılaşmalar görülür. Bu farklılaşmalar sayesinde ise çeşitli temalara sahip banyoların dizayn edilmesi mümkün olmaktadır. Bazı modeller doğal malzeme ağırlıklı yapılarak soft ve şık dekorasyonlara eşlik ederler. Ağır malzemelerden ve işlemeli olarak üretilenler ise daha otantik dekore edilen banyolarda kullanılabilir. Banyo dolabı tam takım tercih ederek geniş banyoların içerik açısından dolu ve işlevsel olmaları sağlanır. Alanın geniş olması sebebi ile dağınık durması pek olası değildir. Bu noktayı baz alarak açık raf sistemleri ve kapaksız raflı dolaplar şık dekoratif alanlar yaratma işlevi görür. Özellikle geniş banyoların dekorasyonunda kullanılacak banyo dolabı tam takım formu seçim aşamasında alıcısına ebat olarak daha özgür seçenekler sunar. Küçük banyolarda yatay aynalar kullanışlı olurken geniş banyoların dikey ve yatay form konusunda özgür oldukları görülür. Bu durum dolapların formları için de geçerlidir. Banyo dolabı aynalı takım boy dolap formunda seçilebileceği gibi yatay dolap şeklinde de satın alınabilir. Banyo dolabı aynalı takım ve aynasız takım bu alan için oldukça uygundur. Boy ve yatay formuna ek olarak duvardan duvara yer kaplayan işlevsel dolapların tercih edildikleri de görülür. Aynı zamanda şık ve klasik banyoların dekore edilmesinde vitrin tipi takımların öne çıktıkları görülmektedir. Klasik ve antik modeller arasından birçok beğeniye uygun şekilde üretilen takımın geniş banyolara oldukça uygun oldukları görülür. Vitrin tipine ek olarak antik temalı banyo tasarımlarında çok çekmeceli dolapların sıkça kullanıldıkları bilinir. Özellikle kalabalık bir ev halkı tarafından kullanılan bir alan ise çok çekmeceli tasarımlar kullanıcılara daha işlevsel bir ürün avantajı sağlamaktadır. Klasik modellerden son olarak şık tasarıma sahip varaklı modeller sıkça tercih edilir. Art ve klasik tarzda dekorasyon fikirleri için oldukça uygun ürünler arasında yer alırlar.

 Banyo Mobilya Takımları Fiyat

Banyo Mobilya Takımları Fiyat

Birçok üretici marka ev ve yaşam alanlarına yönelik ürün geliştirmektedir. İç ve dış mekanlar için üretim yapan firmalar kullanım alanları farklılaşan ürünlerini satışa sunmaktadırlar. Banyo mobilya takımı üretimleri de spesifik bir kullanım alanına yönelik yapılır. Evin en fazla su içeren bu bölümünde kullanılacak olan mobilyaların özellikleri birbirlerinden farklılaşmaktadır. Firmaların üretim sürecinde kullandıkları malzeme tipi, belirlenen ebatlar, set içerikleri, tasarım şekilleri ve farklı dekorasyon ihtiyaçları farklılaşan başlıca özelliklerdendir. Özellikler değişim gösterdikçe satışa sunulan ürünlerin de fiyat aralıkları bu duruma bağlı olarak değişmektedir. Yapımda tercih edilen malzeme tipinin yapısal özellikleri satış fiyatları arasında değişikliğe sebep olan temel direklerdendir. Bazı malzemelerin maliyetleri sık bulundukları için düşük seviyede olmaktadır. Bu durumda banyo mobilya takımı fiyatları bu seviyede ilerlemektedir. Bazı malzemelerin kullanımları ise daha seyrek olmaktadır. Çünkü ağır materyaller maliyetli ana maddeler arasında yer almaktadır. Seyrek bulunan malzeme yapısına sahip ürünlerin fiyat etiketleri diğer malzemelere oran ile yüksek olabilmektedir. Seyrek bulunmalarının yanı sıra malzemelerin işlenme durumları da maliyetleri etki etmektedir. Banyo dolap takımı üretiminde kullanılan malzemelerin tipi ve kaliteleri fiyat konusunda belirleyici olabilmektedir. Banyo mobilya takımı üretilirken firmaların esas aldıkları ebat ölçüleri de fiyatlandırma konusunda etkilidir. Ebat ölçüleri ile birlikte yapımda kullanılacak malzeme miktarı ve aksesuar özellikleri değişmektedir. Bazı modellerin boyutları diğerlerine göre daha büyük ya da küçük olabilir. Bu sebep ile üreticilerin belirledikleri fiyat aralıkları boyuta bağlı değişmektedir. Dekorasyon ihtiyaçları için tek bir ürün ya da set olarak takımlar da üretilmektedir. 'Banyo mobilya seti' çoklu bir içeriğe sahiptir. Aynalar, dolaplar ve boy dolaplar gibi ekstralar ile modellerin arasında fiyat değişimleri meydana gelmektedir. Çeşitli fiyatların belirlenmesinde markaların konumları da etkili olabilmektedir. Ev ve yaşam alanı tasarımlarını baz alarak uzun yıllardır ürün geliştiren güvenilir markalar vardır. Bu markalar tüketici nezdinde tanınan ve olumlu tüketici algısına sahip markalardır. Bu şekilde konuma sahip olan ve kaliteyi esas alan markalar fiyatlandırma politikalarında farklılaşmaya gitmektedirler. Üretim aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar olan pazarlama süreçleri ise 'banyo mobilya takımı fiyatları' üzerinde etkili olabilmektedir. Sayfamızda ürünlerini satışa sunan yüzlerce kaliteli ve güvenilir markalar bulunmaktadır. Her zevke ve bütçeye hitap eden ürün modellerini satışa sunmaktadırlar. Belirli dönemlerde yaptıkları indirim ve fırsat kampanyaları ile satın alma, kargo ve satış sonrası süreçlerde fiyat avantajları sağlamaktadırlar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

MDF (70)
Plastik (32)
Metal (15)
Suntalam (13)
Ahşap (10)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Dolap Modelleri

(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (64)
ve üzeri (76)
ve üzeri (80)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL