Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Banyo Dolabı

için 4,600 sonuç bulundu.
Dolap Modelleri seçiniz

Banyo Dolabı

Bir evin olmazsa olmaz mekanlarından biri olan banyolarda günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz. Sıcak duş alabileceğiniz, rahatça kişisel bakım yapabileceğiniz bu alanlarda dekorasyon ve eşya yerleştirme oldukça önemlidir. Bu alanlarda kullanacağınız eşyalar, alanınızı daha şık ve toplu hale getirebilir. Aydınlatmadan dekorasyona kadar dikkat edeceğiniz bu eşyaların arasında banyo dolabı da bulunuyor. Banyolarınızda kullanabileceğiniz bu ürünler, sıklıkla kullandığınız malzemelerin yerleştirilmesinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Birbirinden farklı model ve tasarımlar ile her ev için özel olarak geliştirilen dolaplara kolayca ulaşabilirsiniz. Çeşitli yapı malzemeleri üretilerek geliştirilmiş olan modeller, dayanıklılıkları ve şık yapıları ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Banyolarınızda kullanabileceğiniz dolaplar, dekorasyonunuzu etkiler. Aynı zamanda bu dolaplar sayesinde evlerinizde daha fazla eşyayı bir arada kullanabilirsiniz. Plastikten, ahşaptan ve daha birçok çeşitli malzemelerden üretilen bu ürünler çekmeceli veya kapaklı tasarımlar bulunuyor. Banyolarınızın bir köşesine yerleştireceğiniz banyo dolabı modelleri hem set halinde hem de ayrı ayrı satılarak kullanıcı karşısına çıkarılıyor.

Birbirinden Farklı Banyo Dolabı Seçenekleri

Birbirinden Farklı Banyo Dolabı Seçenekleri

Banyolarda dikkat edilen öncelikli şeyler dekorasyon ve kullanışlılıktır. Banyolarınızda kullanabileceğiniz şık tasarımdan oluşan dolaplar, alanı daha efektif şekilde kullanabilmenizde sizlere yardımcı olur. Böylece hem evimizde istediğiniz tarzı yakalayabilir hem de dışarıda duran fazlalık eşyalarınızı dolap içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Birbirinden farklı model, renk ve tasarımdan oluşan dolapların seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Dekorasyonunuz için uygun olduğunu düşündüğünüz banyo dolabınız ile birlikte aradığınız alanı ve şıklığı yakalayabilirsiniz. İşlevsellik ve şıklığı bir arada sunan banyo dolabı takımı içerisinde lavabolar da yer alabiliyor. Dilerseniz ofislerinizdeki tuvaletlerinizde dilerseniz evlerinizde bu takımları rahatça kullanabilirsiniz. Geniş depolama alanları ile ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanan bu dolaplar, kullanışlılıkları ile kullanıcılarına rahatlık sağlamaya devam ediyor. Eşyalarınızı saklama ünitesi olarak kullanabileceğiniz bu ürünler arasından zemine ve duvarlarınızda yer alan seramiklere uygun olarak dolap tercihinde bulunabilirsiniz. Çoklu ürünlerin arasından boy dolaplar, lavabo altında kullanabileceğiniz dolap modelleri veya ayna arkalıklı dolaplara göz atabilirsiniz. Bu alanlarda kullanabileceğiniz modeller geniş alternatifler ile karşınıza çıkmaya devam ediyor. Kapaklıdan çekmeceliye birçok model seçeneği ile kullanıcılarını etkilemeye devam eden ürünler alanınızı daha verimli şekilde kullanabilmeniz amacı ile geliştirilmiştir. İhtiyacınıza uygun olan modellerle birlikte dışarıda duran fazlalık eşyalarınızı göz önünden kaldırabilirsiniz. Sizlere rahatlık ve şıklık kazandıracak olan bu dolaplar; havlularınızı, kişisel eşyalarınızı, bakım ürünlerinizi yerleştirebileceğiniz ürünlerdir. Banyo dolabı seti içerisinde aynalı dolaplar, boy dolapları ve lavabo altı dolaplar bulunabiliyor. Banyonuzdaki alana ve tasarıma uygun olarak dolaplarınızı tercih edebilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri arasında farklı modüller ve kombinasyonlar bulunuyor. Setlerin içerisinde genel olarak bir alt modül, bir üst modül ve boy modülü bulunuyor. Alt modüldeki seçenekler dilerseniz daha sonradan lavabo ekletebilir veya direkt olarak lavabolu şekilde ürünü satın alabilirsiniz. Şık ve kullanışlı yapıları ile sizlere konfor sağlayacak olan bu ürünler, üretildiği kaliteli malzemeler sayesinde uzun süre boyunca kullanım için elverişlidir. Seçeceğiniz modeller ile birlikte evinizi istediğiniz ortama çevirebilir ve eşyalarınız için saklama alanı oluşturabilirsiniz. Hemen şimdi Orka banyo dolabı modellerini inceleyerek, estetik açıdan beğendiğiniz seçeneği, kullanım alanınıza uygun özellikleriyle satın alabilirsiniz.

Şık Tasarımlara Sahip Banyo Dolabı

Şık Tasarımlara Sahip Banyo Dolabı

Banyolarınızda modern ve şık bir görünüm elde etmek amacı ile kullanacağınız parçalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu parçalardan biri de bu alanlarda büyük bir yere sahip olan dolaplardır. Bu ürünlerin içerisinde sıklıkla kullandığınız malzemeleri ve temizlik eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir yapıdan oluşan ürünlerin birbirleri ile bir bütün halinde gözükmesi gerekir. Göze güzel gelebilecek bir dekorasyon oluşturabilmek amacı ile banyo dolaplarınızı diğer aksesuarlar, lavabo modeli, seramikler ve zemin rengi ile uyumlu olarak tercih etmeniz önerilmektedir. Şık bir görünüm oluşturabilecek bu dolaplar, tamamlayıcı ürünler olarak karşınıza çıkar. Ana unsurlardan biri olan banyo dolabı renkleri, odaya hakim olan renklere uygun olarak tercih edilmelidir. Evinizde yeni bir dekorasyon oluştururken en son alacağınız eşyanın bu mobilyalar olmamasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Banyonuza hakim olmasını istediğiniz renkleri ve stili belirleyerek tasarımlar hakkında genel bir fikir oluşturabilir ve ardından aradığınız modeli kolayca belirleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan dolapların temizliği de oldukça kolaydır. Hem dekor amaçlı hem de eşya yerleştirme amaçlı kullanabileceğiniz dolaplarınızı istediğiniz zaman değiştirebilir ve sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz. Sepetli banyo dolabı modelleriyle kullanıcılarına rahatlık sağlamaya devam ediyor. Alandan tasarruf edebilmeniz amacıyla özel olarak geliştirilmiş olan bu dolapların içerisinde gizli bir sepet sistemi bulunuyor. Kapağı açtığınızda öne doğru gelen sepetin içerisine kirli çamaşırları biriktirebilirsiniz. Özellikle küçük yapıdaki banyolar için avantajlı olan bu özellik, kullanıcılarına rahatlık sağlıyor. Böylece ekstra olarak çamaşır sepetlerinin yer kaplamasına gerek kalmıyor. Banyo dolaplarınızın seçiminde, ürünlerin hem kullanışlı hem de şık olmalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece banyolarınızda istediğiniz ortamı rahatça oluşturabilir ve alanınızı konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Pek çok tasarım ile karşınıza çıkan banyo mobilyası çeşitleri arasından sizleri rahat ve huzurlu hissettirecek olan modeli kolayca belirleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Banyonuza Uygun Ölçülerde Banyo Dolabı

Banyonuza Uygun Ölçülerde Banyo Dolabı

Banyonuzu daha verimli kullanabilmek amacı ile geliştirilmiş olan dolaplar, çeşitli model ve tasarımları ile kullanıcıları ile buluşmaya devam ediyor. Küçükten büyüğe pek çok ev için farklı boyutlarda üretilen dolaplar, eşyalarınızı yerleştirmek için oldukça ideal. Kullanışlılıkları ile dikkatleri üzerine çeken bu ürünleri seçmeden önce bu mobilyayı nereye konumlandıracağınızı belirlemiş olmanız gerekiyor. Aksi takdirde aldığınız model istediğiniz gibi sığmayabilir ve bulunduğu noktada fazlalık bir görüntü yaratabilir. Banyo dolabı ölçüleri belirlenirken alanda yer alan duşa kabinler, çamaşır makineler, lavabolar, klozet ve kullanılan diğer temel eşyalar devreye giriyor. Bu yüzden dolabınızı banyoya sığdırabilmeniz zor bir hal alabiliyor. Bu yüzden seçiminizi yapmadan hemen önce kullanacağınız alanın ölçülerini almış olmanız gerekmektedir. Dilerseniz dar ve uzun alanlarınızda boy dolapları kullanabilir ve lavabo etrafındaki duvarınızı doldurabilmek için alt modül ve üst modüller tercih edebilirsiniz. Böylece rahatça alandan tasarruf edebilir ve daha ferah bir alana sahip olabilirsiniz. Banyolarınızı daha geniş şekilde kullanabilmek amacı ile dolaplarınızı konumlandıracağınız alana ve bu alanın ölçülerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ardından dolap modellerini inceleyerek banyonuzun dekorasyonu için ideal olan modelleri kolayca satın alabilirsiniz. Evlerinizi daha işlevsel hale getirmek için kullanabileceğiniz seçenekler çeşitli tasarımları ile şıklık kazandırmaya devam ediyor. Dolapların renklerine ve üretildiği malzemelere bakarak banyonuz için ideal bir model olup olmadığını kolayca belirleyebilirsiniz. Genel olarak kullanıcılar beyaz ve krem rengini tercih etse de artık bu ürünlerde geniş bir renk skalası bulunuyor. Geliştirildikleri malzemeler sayesinde su ile temas ettiğinde sorun çıkarmayan dolaplar, rahatça temizlenebiliyor ve kiri üzerinde tutmayan bir yapıdan oluşuyor. Banyo dolabı çeşitleri arasında klasik renklerin yanı sıra alışılmışın dışında yer alan renkler de bulunuyor. Banyonuzu hem canlı hem de renkli gösterebilecek olan modeller ürün kategorisi içerisinde yer alıyor. Her mobilya gibi bu ürünleri de satın almadan önce alanınıza ve ölçülere dikkat etmeniz gerekiyor. Aquanil banyo dolabı modellerinin çok sayıda farklı ölçüde tasarlandıklarını ürün sayfamızı inceleyerek görebilir, Aquanil ve diğer markalara ait banyo dolaplarını karşılaştırarak beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Yapıları ile Banyo Dolabı Modelleri

Kullanışlı Yapıları ile Banyo Dolabı Modelleri

Banyolarınızda şık bir dekorasyon oluşturmak ve kullandığınız alanı daha işlevsel hale getirmek amacıyla tercih edeceğiniz dolap modelleri, sağladığı konfor ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Öncelikli olarak banyo dolabınızı yerleştireceğiniz alana ve boyutlara dikkat ettikten sonra nasıl bir model istediğinize karar verebilirsiniz. Dilerseniz çekmeceli, dilerseniz kulplu modeller tercih edebilir veya kapaklı alternatifler arasından sizlere uygun olan dolabı tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz dolabı satın almadan önce, dikkat etmeniz gereken çeşitli unsurlar bulunuyor. Yapısı bozulmayan malzemelerden üretilerek karşınıza çıkan dolapların sudan ve buhardan etkilenmeyecek özellikte olması çok önemlidir. Aksi takdirde dolap üzerinde bozulmalar ve kabarmalar meydana gelebilir. Dolabınız ile birlikte banyonuzda temiz bir görünüm kazandırmak istiyorsanız üzerinde buhar izleri kalmayacak ve su damlacıklarından iz oluşmayacak bir yapıda olmasını tercih edebilirsiniz. Plastik banyo dolabı, oldukça kullanımı ve temizliği rahat bir ürün olarak karşınıza çıkar. Plastikten oluşan modellerin yanı sıra ahşap yapıdaki dolaplar da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oldukça işlevsel olan bu ürünler, uzun süreli kullanımlarda kullanıcılarına avantaj sağlayan yapıdan oluşmaktadır. Zevkinize ve dekora uygun olarak seçeceğiniz dolapların kaç kapaklı ve çekmeceli olduğu eşya oranınıza ve yerleştirme stilinize bağlı olarak değişim gösterebilir. Dilerseniz küçük bölmeli dolaplar tercih edebilir veya büyük bölümlerden oluşan modelleri banyonuzda kullanabilirsiniz. Böylece eşyalarınızı düzenli bir şekilde rahatça dolabınızın içine yerleştirebilirsiniz. Aradığınız ürünü dolabınızda kolayca bulabilir ve pratik şekilde kullanabilirsiniz. Eğer büyük bir alana sahipseniz çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi eşyalarınızı da dolaplarınızın içine gizleyebilirsiniz. Böylece göz kalabalığından kurtulabilir ve düzenli bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz alandan tasarruf edebilmek için banyo lavabo dolabı kullanabilir ve duvara monte edebilirsiniz. Böylece daha fazla alan oluşturabilir ve geniş bir görünüm oluşturabilirsiniz. Banyonuza uygun olan tasarım ile birlikte banyolarınızda dolaplar kullanabilir ve alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Avantajları ile bir adım öne çıkan dolaplar, hem dekorasyon hem de kullanışlılık açısından oldukça idealdir.

Banyo Dolabı Modelleri ve Kullanımı

Banyo Dolabı Modelleri ve Kullanımı

Evlerde önemli bir yere sahip olan banyolarda, kullanışlı ve ferah bir ortam yaratmak günlük hayatı oldukça etkiler. Evinizin temiz ve şık bir dekorasyona sahip olması ile birlikte modunuz da buna bağlı olarak yükselir. Kişisel temizliğinizi yaptığınız bu alanlarda kendinizi rahat ve konforlu hissedebilmek amacı ile kullanacağınız parçaların özellikleri önem taşımaktadır. Kullandığınız eşyaları ve temizlik malzemelerini yerleştireceğiniz bu ürünler de dikkat edilmesi gereken parçalar arasında yer alıyor. Aynalı banyo dolabı seçenekleriyle dolap bölmesini kolayca saklayabilmenizi ve alandan tasarruf edebilmenizi sağlıyor. Aynalı dolaplarda çeşitli aydınlatma bölümleri de yer alıyor. Böylece hem dekoratif hem de kullanışlı bir dolap modeline banyolarınızda sahip olabilirsiniz. Ek depolama alanı olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, banyo tasarımını oldukça etkiliyor. Geniş alana sahip olan dolaplar ile birlikte banyolarınızda kullandığınız eşyaları dolaplarınızın içine düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz modellerden biri uzun ve ince yapıdan oluşan ürünlerdir. Hem geniş bir depolama alanı sağlar hem de içerisinde çamaşır sepeti gibi ek özellikler bulundurabilir. Büyük yapıdan oluşan eşyalarınızı da saklayabilme imkanı sunan bu dolaplar, pratik kullanımları ile banyolarda rahatlık sağlar. Özellikle uzun ve dar olan banyolarda kolaylık sağlayan bu ürünler, tek bir dolapta tüm eşyalarınızı toplayabilmenize imkan tanır. Bunun yanı sıra minimal dolaplar ile işlevselliği arttırabilirsiniz. Hem ferah hem de şık bir görünüm sağlayacak olan bu ürünler, her türlü gereksiz eşyadan ve fazlalıktan kurtulabilmenizi sağlar. Dresuar görünüm olan modeller ise klasik ve otantik bir görünüm oluşturabilir. Bunun yanı sıra banyolarınızda açık raflar da tercih edebilirsiniz. Banyo dolabı fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve yapısına bağlı olarak değişim göstermektedir. Fiyat ve performans açısından kullanıcılarının yüzünü güldüren bu ürünler ile birlikte aradığınız banyo ortamını kolayca oluşturabilir ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Banyonuz için gerekli olan depolama alanının ölçümünü yaptıktan sonra sizlere uygun olan dolabı aramaya başlayabilirsiniz. Farklı markaların banyo dolaplarını inceleyerek banyonuz için uygun olan dolabı rahatça sayfamız üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Banyo Dolabı Nasıl Monte Edilir?

Bu mobilyaların montajları ürünlerin yapılarına göre değişim göstermektedir. Bazı modelleri ayak montajı yaptıktan sonra zemin üzerine yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ankastre yapıdan oluşan banyo dolaplarını ise duvara monte etmeniz gerekmektedir. Ünitelerin bir kısmında çekmeceli sistemler bulunabilir. Bunun için raylı sistemlere çekmeceleri yerleştirebilirsiniz. Üst modüllerle aynalar sonradan dolap üzerine yerleştirebilir. Alt modüllerde ise lavaboyu dolap içerisine sonradan monte edebilirsiniz. Kolay ve pratik montajlama işlemleri ile birlikte dolabınızı kolayca kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Banyo Dolabı Hangi Malzemeden Olmalı?

Banyolarınızda kullanabileceğiniz dolaplar, çeşitli yapılardan oluşuyor. Temizlik açısından sizlere rahatlık sağlaması amacı ile aldığınız dolabın su lekesi tutmamasına dikkat etmeniz önerilmektedir. Ahşap ve plastik gibi malzemelerden üretilen modeller, banyo için uygun olarak geliştirilmiştir. Böylece özellikle duş sonrasında oluşabilecek buhardan ve sudan etkilenmez. Dolabınızın su etkisi ile birlikte kabaracak ve lekelenecek bir yapıdan oluşmaması kullanıcıya rahatlık kazandırmaktadır. Böylece dolabınızı uzun yıllar boyunca deforme olmadan rahatça kullanabilirsiniz.

Banyo Dolabı Nasıl Düzenlenir?

Banyolarınızdaki eşyalarınızı düzenli bir hale getirmek için kullanacağınız banyo dolaplarınızın içerisinde çeşitli büyüklükteki raflar ve çekmece sistemleri bulunmaktadır. Dilerseniz dolaplarınızdaki rafları kişilere özel şekilde ayırabilir veya bir rafa kişisel bakım eşyalarını koyarken diğer rafa temizlik malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Banyonuzu daha pratik ve ferah şekilde kullanabilmeniz amacı ile geliştirilmiş olan dolaplar, işlevsellikleri ile kullanıcıya rahatlık sağlar. Dolabınızın çekmecesine misafirleriniz geldiğinizde sunabileceğiniz havlular ve lifler yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, banyo içerisine yerleştirebileceğiniz sabunlar, eşyalarınızın arasında hoş bir koku yayar ve her açtığınızda sizlere hoş bir koku verir. Düzenli bir kullanım için ideal olan alternatifler ile birlikte aradığınız ortamı kolayca oluşturabilirsiniz.

Banyo Dolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyolarınızda depolama amaçlı kullanacağınız dolapları satın almadan önce banyonuzdaki alanı ölçmeniz gerekmektedir. Aldığınız ölçülere uygun olarak banyo dolabını satın alabilir ve alanınızı daraltmamış olursunuz. Bunun yanı sıra ürünlerin malzeme kalitesi de oldukça önemlidir. Sudan etkilenerek kabarma veya lekelenme yapacak dolaplar banyolarda tercih edilmemelidir. Bu özelliklere dikkat ettikten sonra dolabınızı banyonuzun dekorasyonu ve seramikleri ile uyumlu olarak tercih edebilirsiniz. Ürünlerin hem işlevsel hem de şık olması kullanıcılar için önem taşımaktadır. Eşyalarınıza göre ürünü raflı veya çekmeceli olarak satın alabilirsiniz. Böylece kişisel ürünlerinizin dolap içerisinde düzenli bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Dolap Modelleri

Başka bir kelime deneyin

Marka

312Dizayn (11)
4M (13)
A1 (1)
Abre (5)
Adore (3)
Agmahşap (3)
Akfil (1)
AlkurHome (24)
Anadolu (2)
Aquanil (6)
ARNETTİ (4)
BAGNOTTİ (3)
BİANCOA (11)
BİANİ (114)
Biev (1)
Chic Life (2)
Creavit (21)
Dağofis (1)
dekorca (4)
Dekorister (18)
(2636)
Duravit (1)
Ece Banyo (30)
EN6 (3)
END (1)
Ensa Banyo (158)
Enzi (1)
EraHome (44)
Evdemo (1)
EYMEN (1)
Gold Banyo (99)
HSG ŞENEL (14)
Ikea (1)
İsvea (2)
Kale (93)
Kare Banyo (131)
Karemo (1)
Meditroia (1)
Mimilos (20)
Mobetto (6)
Mobline (3)
Modilayn (54)
Mondi (1)
Moonlife (3)
Mymob (4)
NTCONCEPT (6)
Orka (114)
Qua (8)
Rani (15)
Remaks (18)
RENİTSA (17)
Robinhome (7)
Samet (1)
Smartad (14)
smartrest (1)
Suntalam (2)
Tekoplus (8)
TUBİX (4)
variant (4)
VERANO (1)
viazin (7)
Vitra (130)
YZC (1)
Zio (1)
ÖZELL. (5)
Üstün (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

MDF (1485)
Suntalam (566)
Ahşap (125)
Alüminyum (17)
Metal (16)
Akrilik (11)
Plastik (7)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(312)
ve üzeri (527)
ve üzeri (618)
ve üzeri (649)
ve üzeri (677)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL