Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Şezlong

için 707 sonuç bulundu.

Şezlong

Bütün sene gerek işte gerek okullarda çalışan, yoğun bir senenin ardından stres atmak isteyen herkesin hakkı güzel bir tatil yapmaktır. Yaz aylarında özellikle tercih edilen plajlar dolup taşıyor. Plajların olmazsa olmazlarından birisi olan şezlong, sizi plajda hem rahat ettirecek hem de tatil keyfinizi katlayacaktır.

 Şezlong ile Tatilin Keyfini Çıkarın

Şezlong ile Tatilin Keyfini Çıkarın

Çağımızda endüstri, sanayi ve teknolojik gelişmeler ile birlikte iş temposu ve yoğunluğu da aynı derecede artmıştır. Bu bir senenin yorgunluğunu en iyi şekilde atmak için güzel bir tatil elzemdir. İyi bir tatil köyü, ferah bir deniz ve sıcak kumsal bu tatilin en önemli bileşenleri konumundadır. Şezlong ise kumsalların vazgeçilmezi olarak size konfor ve rahatça uzanıp dinlenebilme imkanı sağlıyor. Kendinizi kızgın kumlardan ferah sulara atarken, denizden çıktığınızda güzel bir şezlong üzerinde uzanıp dinlenebilirsiniz. Farklı şezlong modelleri ile, yorgunluğunuzu rahatça atıp tekrar suya kendinizi bırakmak oldukça keyifli olacaktır. Tabi ki bu şezlongları sadece denizlerde değil havuzlarda ve bahçelerinizde de kullanabilirsiniz. Keyfinize keyif katacak, deniz ve ya havuzda geçirdiğiniz zamanı uzatacak ve kaliteli hale getirecek olan şezlonglarınıza, katlanabilir ve rahatça taşınabilen şezlong minderi de eklediğinizde konforunuz artacaktır. Farklı malzemelerden üretilebilen ve çeşitli modellere sahip olan şezlonglar ile güzel bir tatil sizleri bekliyor.

Şezlong Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Şezlong Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yazları plajlarda ve ya havuzlarda kullanabileceğiniz şezlongların yanı sıra diğer zamanlarda da bahçenizde kullanabileceğiniz bahçe şezlong, bahçenize değişik bir atmosfer oluşturacak ahşap şezlong modelleri de mevcuttur. Sayfamız üzerinden ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir şezlong bulmak çok kolaydır. Sunduğu geniş yelpaze ve ürün çeşitliliği ile özgürce seçim yapabilirsiniz. Alüminyum, plastik ve ya ahşap olarak üretilen şezlong fiyatları ise bu malzemelere ve kullanım alanına göre değişmektedir. Plaj ve havuzlardan farklı olarak bahçelerinizde de kullanabileceğiniz katlanabilir şezlong ve şezlong sandalye, taşıması kurması kolay ve portatif olduğundan kamp şezlong olarak da rahat bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Böylelikle sadece yazları değil her mevsim istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bu şezlonglar verdiğiniz paraya değeceğini ve ekonomik açıdan oldukça avantajlı olduğunu sizlere kanıtlar niteliktedir. Çeşitliliğin sağlamış olduğu her bütçeye uygun fiyata bulanabilen şezlong modelleriyle cebiniz güvende ve keyfiniz yerinde olacaktır.

Her Yere Uygun Şezlong

Her Yere Uygun Şezlong

Bir şezlongda aranan en önemli özellikler rahat ve de kolay taşınabilir olmasıdır. Her daim bahçenize koyup kullanabileceğiniz şezlonglarınızı plaja ve ya kampa gittiğinizde hemen yanınıza alıp taşıyabilmelisiniz. Sizlere bunu vadeden portatif şezlong ile özgürce dolaşırken istediğiniz zaman durup dinlenebilir ve hatta uzanıp uyuyabilir ve ya keyifle güzel bir manzarayı izleyebilirsiniz. Sırtına çantası alıp uzun yürüyüşlere çıkan gezginler ve üniversite öğrencileri, aynı zamanda fırsat buldukça festivallere katılmayı da severler. İşte dağ bayır gezerken uygun bir kamp alanına ve ya festivale çadır kuracak ve kolayca taşınabilen katlanabilir şezlong ile beraber kendinize huzurlu bir yaşam alanı kurabileceksiniz. Yaz, kış demeden ister plaj olsun ister kamp, ister havuz olsun ister bahçe fark etmeksizin her yerde ve her zaman kullanabileceğiniz şezlong modelleri, sizlere ergonomik ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Siz de zevkinize ve bütçenize uygun bir şezlongu sayfamızda rahatlıkla bulup satın alabilirsiniz. Şezlongların yanı sıra bahçenizde kullanabileceğiniz diğer mobilyaları da incelemek isterseniz Bahçe Mobilyası kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (146)
Ahşap (103)
Kumaş (65)
Sünger (64)
Plastik (56)
Alüminyum (39)
Polyester (24)
Rattan (16)
Aleminyum (15)
Kayın (8)
Çelik (7)
Gürgen (6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(99)
ve üzeri (151)
ve üzeri (176)
ve üzeri (179)
ve üzeri (187)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL