Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Şezlong

için 591 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 1.350,00 TL 1.169,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.069,99 TL

  % 13

  Omnipazar
  %100
 • 2.500,00 TL 2.199,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.099,99 TL

  % 12

  Omnipazar
  %100
 • 2.999,00 TL 2.179,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.079,00 TL

  % 27
  (3)

  Berlin-Brands-Group
  %96
 • 399,99 TL 299,99 TL
  % 25
  (10)

  binbirreyon35
  %100
 • 2.750,00 TL 2.227,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.127,50 TL

  % 19
  (1)

  KILIÇHAN-HAVUZ
  %97
 • 1.980,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.880,75 TL

  MotorYagMarket
  %100
 • 2.000,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.900,75 TL

  MotorYagMarket
  %100
 • 2.454,95 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.354,95 TL

  MotorYagMarket
  %100
 • 2.000,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.900,75 TL

  MotorYagMarket
  %100
 • 2.000,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.900,75 TL

  MotorYagMarket
  %100
 • 2.526,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.426,75 TL

  MotorYagMarket
  %100
 • 4.493,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.393,75 TL

  MotorYagMarket
  %100
 • 1.299,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.199,90 TL

  mağazasay
  %98
 • 129,00 TL 99,00 TL
  % 23

  AutoEN_Plus
  %96
 • 489,00 TL

  toprakticaret59
  %100
 • 349,90 TL 299,90 TL
  % 14

  Altinkayaticaret
  %98
 • 2.750,00 TL 2.227,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.127,50 TL

  % 19

  KILIÇHAN-HAVUZ
  %97
 • 850,00 TL
  (3)

  tznticaret
  %88
 • 802,88 TL 724,90 TL
  % 10
  (2)

  IrakPlastik
  %100

Şezlong

Yaz ayları bütün sene tatil yapabilmek için beklenen özel zamanlardır. Bu özel zamanların en keyifli ve huzurlu anları ise deniz ile bir arada olunduğu zamanlarda gerçekleşmektedir. Deniz güzel havaların vazgeçilmezi ve güneşlenmek ise cilt için vazgeçilmez bir konu haline gelmektedir. Gerek fiziksel gerekse ruhsal anlamda elde edeceğiniz huzur ve rahatlama sayesinde sene içerisinde çok daha verimli bir insan haline kolaylıkla dönüşebileceksiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına birçok farklı materyal ve eşya sunulmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise şezlongdur. Denizlerin ve havuzların vazgeçilmez ürünü olan şezlonglar gün içerisinde dinlenmek ve güneşlenmek adına mükemmel fırsatlar yaratmaktadır. Türkiye bulunduğu coğrafi yapısı nedeniyle gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında her zaman turistik yerlere ve tatil beldelerine sahiptir. Özellikle yaz aylarında ise sahip olduğu deniz kenarlarının fazla olması insanları bu yerlere göndererek tatil yapmalarını sağlamaktadır. Sıcak havaların tadını çıkartabilmenin en etkili yolu ise güneşlenebilmek sağlanmaktadır. Saatlerce güneşlenerek ve denizde uzun süreli yüzmelerden sora uzanıp dinlenerek iyi vakit geçirmenizi sağlayan şezlonglar sizlere çok sayıda farklı seçenek ve çeşit sunuyor. Bunlar arasında seçim yapmak bazen oldukça zor bir durum halini alabilir. Konforunuzu sağlayabilmek adına üretilen özel yapılara sahip olan şezlong seçenekleri sayesinde yaz aylarınız çok daha rahat ve huzurlu olacak. Bütün bunlara ek olarak ürün seçenekleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, fiyat incelemesinde bulunmak isterseniz veya daha önce kullanarak tecrübe kazanmış kişilerin düşüncelerine ulaşmak isterseniz en kısa zamanda bahçe mobilyası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tatillerin Tadı Şezlonglar ile Çıkar

Tatillerin Tadı Şezlonglar ile Çıkar

Güneş vücut için oldukça önemli olan bir vitamin kaynağıdır. Bu nedenle belli zamanlarda belli ölçülerde cildin bu güneş enerjisini kullanması gerekir. Yaz ayları bunun için vazgeçilmez bir fırsattır. Uzun süreli güneş görmeyen ve iş tempolu süreçlerden sonra yapılacak olan dinlenme sürecinde sizler için en avantajlı olan ortamlar hazırlanmalı ve konforunuz gözetilmelidir. Bunun sağlanabilmesindeki en doğru yöntem ise şezlonglar sayesinde olacaktır. Şezlonglar, gerek havuz gerekse deniz kenarlarında bulunan bazen yatak bazen sandalye şeklinde olan dinlenme ve güneşlenme aletleridir. Bu aletler sizlerin konforunu sağlayarak uzun süreli hoşnutluğunuzu elde etmenizi sağlar. Çok sayıdaki markanın bir arada bulunduğu bu sayfa sayesinde bütün istekleriniz yerine getirilmiş olacak. Tatil sektörü için çalışan çok sayıdaki markanın altında mutlaka bulunan şezlong üreticileri sizlere son derece geniş fırsatlar sunuyor. Herkesin isteklerine ve ihtiyaçlarına karşılık olarak fazla saylardaki model ve materyal çeşidi sayesinde kendinize en uygun olan ürün seçeneğine kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Sizlere sınırsınız ürün sunmaya çalışan markalar ve bu markaları sizlerle buluşturan bu sayfa sayesinde satın alacağınız ürünlerden oldukça memnun kalacaksınız. Yaz aylarının, denizin, havuzun, kumun ve güneşin vazgeçilmez ürünü olan seçenekler sayesinde tatilinizden çok daha fazla eri alabileceksiniz. Çok sayıdaki fırsatların sunulmasındaki en etkili yöntem faydadır. Sahip olunan ürünlerden alınan maksimum fayda kullanıcıların çok mutlu olmasına denk düşmektedir. Sizlere sunulan fırsat ürünleri ve seçenekleri sayesinde bunu elde etmeniz oldukça kolay olacak. Sınır tanımayan şezlong modelleri ve şezlong çeşitleri sayesinde elde ettiğiniz her üründen maksimum verimi kolaylıkla alacaksınız. Sizlere kolaylık sağlamak ve hayattan daha çok zevk alabilmeniz adına çalışan çok sayıdaki bu marka seçenekleri sayesinde yazlarınızdan ve tatillerinizden son derece memnun kalacaksınız. Yaz aylarının ve tatilin tadı konforlu DepoLife şezlong ile çıkar.

Her İsteğe Uygun Şezlong Seçenekleri

Her İsteğe Uygun Şezlong Seçenekleri

Yaz tatillerinin vazgeçilmez bir fırsatı haline dönüşmüş olan güneşlenme olayı cilt sağlığınız ve vücut sağlığınız için son derece önemlidir. Yenilenmesi ve belli vitaminleri alması gereken bir vücut güneş sayesinde bütün yenilenmelerini sağlayabilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bunu çok daha rahat ve konforlu bir şekilde yapabilmenizi sağlayan eşya ise şezlonglar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu notada belirlenmesi gereken bazı maddeler yer almaktadır. Bu maddelerin başında ise sizin beklentileriniz gelmektedir. İhtiyaç ve beklenti kullanılacak bir üründen alınacak verim konusuna eş değerdir. Bu nedenle yapılacak olan bir alışveriş sırasında belirlenmesi gereken ilk konu sizin bu üründen ne beklediğiniz ve ne kadar fayda almak istediğinizdir. Sizlere bu konuda geniş seçenekler ve fırsatlar sunan markalar sayesinde kendinize uygun olan şezlong çeşidini ve modelini kolaylıkla seçebileceksiniz. Bunlar arasından seçtiğiniz ürün ile yaz aylarınızdan ve tatillerinizden alacağınız verim aynı oranda artacaktır. Beklentiler arasında sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi yer sorunudur. Günümüzde evlerin giderek küçülmesi ve ardiyelerin ortadan kalkmasıyla beraber yazlık ve kışlık olarak ayrı ayrı kullanılan malzemeleri bir yük ve problem haline gelmeye başlamıştır. Bu problemi çözebilmenin en etkili yolu ise kendinize uygun olan ürünü doğru seçmekle sağlanabilir. Sizlere sunulan çok amaçlı olan katlanır şezlong modelleri sayesinde evlerinizde bu büyük bir problem olmaktan çıkacak. Yaz aylarında kullanırken kış aylarında elden çıkartmanız gereken ürünler arasından çıkan şezlonglar katlanma özellikleri sayesinde sizlere artık bir yük değil. Evlerinizde kapıların arkası gibi küçük alanlarda dahi kolaylıkla saklayabileceğiniz bu ürünler sizlere ekstra olarak kolay taşınabilirlik de sağlamaktadır. Tabii sahip olduğu materyalle de alakalı olan bu durum sizlere kolaylık sağlayarak katlanıyor ve işinizi kolaylaştırıyor. Gerek bahçe şezlong seçeneği gerekse plaj katlanır şezlong seçeneği küçük evlere veya küçük arabalara sahip olsanız dahi işiniz kolaylaştıracak.

Farklı Şezlong Yapıları Bu Sayfada

Farklı Şezlong Yapıları Bu Sayfada

bu noktada şezlong alışverişinde dikkat dilmesi gereken bir başka konu ise ürünün sahip oldukları materyallerdir. Herkes kullanacakları ürünü sahip oldukları yer ile uyumlu olmasını ister. Bu nedenle farklı yapılara sahip olan ürünleri satın alarak gerekli olan uyum sağlanmaya çalışılır. Sizlere bu konuda sınırsız imkanlar sunan markalar sayesinde ve hepsini bir arada görmenizi sağlayan bu sayfa sayesinde istediğiniz her türlü ürüne kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Sizlere sunulan bu materyaller ahşap şezlong , outdoor şezlong , modern şezlong ve plastik şezlongdur. İlk olarak ahşap şezlong sık karşılaşılan şezlong materyallerinden bir tanesidir. Bu materyal sağlam olması ve uzun yıllar kullanılabilmesiyle oldukça ön plana çıkmaktadır. Sizlere sayısız avantajlar sunmasının yanında özellikle havuzlu olan müstakil evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Gerek duruşu gerekse güvenilirliği açısında sizlere asla problem yaşatmayacak olan ahşap şezlonglar ile yaz aylarınızda güneşlenmeleriniz çok daha zevkli olacak. Ahşabın neredeyse her türlü alanda kullanılması onun güvenilir bir madde olduğunu göstermektedir. Şezlong dünyasında da oldukça kaliteli bir şekilde bulunarak uzun yıllardır bu yerini koruyan ahşap sayesinde aynı zamanda bahçelerinizde ve havuz kenarınızda da uyumu yakalama şansını elde edeceksiniz. Yapılan çok sayılı çalışma sonucunda sadece konforunuzu değil aynı zamanda dış görünüşünüzü de önemli oranda etkileyecek olan bu ürünler ile bambaşka sonuçlar ile karşılaşacaksınız. Sizlere bu güven verilerek bütün isteklerinizi karşılamaya çalışan ahşap şezlong seçenekleri sadece bir tıklama kadar uzağınızda. Bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkan ürün ise outdoordur. Outdoor kelimesi her ne kadar son yıllarda karşımıza sık bir şekilde çıksa da alışık olunan bir konu değildir. Spor, giyim veya günlük kullanım alanları gibi birçok alanda sık bir şekilde karşımıza çıkan outdoor bu ürünün dünyasında da karşımıza çıkmaktadır. Rahatlığın, sağlamlığın ve kolay kullanımın baskın bir şekilde içinde barındırılması sayesinde ortaya çıkan outdoor birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Sizlere sınırsız imkanlar sunarak konforunuzu olabildiğince ön planda tutan outdoor ürünler ile sağladığınız başarılar sizleri oldukça memnun edecek. Konforunuzun ön planda tutulduğu ve sizlere rahatlığı maksimum seviyede yaşatacak olan bu ürünlerden son derece memnun kalacaksınız.

Şezlonglarda Kolay Kullanımın Adresi

Şezlonglarda Kolay Kullanımın Adresi

Şezlong dünyasında olan yapılar ve malzemeler bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Bunlar arasında en sık kullanılan ürün plastiktir. Plastik hangi alanda kullanılıyor olursa olsun hafifliğin ve kolay kullanımın sembolüdür. Dünya üzerinde neredeyse her türlü sektörde sık bir şekilde kullanılan bu materyal şezlong dünyasındaki yerini de kola bir şekilde alıyor. Herkesin beklentilerinin farklı olması bilinen bir gerçek iken aşağı yukarı istenen bazı fiks özellikler de bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kolay taşınabilirlik ve hafif olmasıdır. Plastik olarak sizlere sunulan ürün modellerinde sizlere sunulan ilk yarar birçoğunun katlanabilir ve her yere sığabiliyor olmasıdır. Mevsimler arası geçişler değişen eşyalar arasında yer alan ve yaz aylarında mutlaka bulunması gereke bu ürün sayesinde sizlere kolaylık sağlanmış olacak. Sınır tanımayan aparat ve yapıları sayesinde sizlere katlama özelliği verilmesi ile taşıma kolaylığı da sunulmuş oluyor. Gerek yazıklarda saklamak için gerekse arabalarda taşımak için yer kaplamaması ile ön plana çıkan bu ürünler sizlere oldukça avantaj sağlayacak. Ayrıca bu plastik ve katlanabilir olmasının diğerlerine nazaran sağladığı en büyük avantaj ise hafifliktir. Hafif olma özellikleri sayesinde sizlere her yere kolaylıkla taşıma imkanı da sunuyor. Birçok yararın bir arada bulunduğu bu ürünlerden son derece memnun kalacaksınız. Sizlere sunulan bir başka ürün ise şezlong sandalye seçeneğidir. Bu seçenek sizlere kullanım açısında oldukça fazla yer sunmaktadır. Model ve tasarımlarına göre değişiklik gösteren bu çeşit ürünler arasından bir tanesine sahipseniz ve havuzun dahi yoksa bahçenizde veya balkonunuzda kolaylıkla sandalye yerine kullanabilirsiniz. Sizlere bu imkanı sunması sayesinde sadece yazlık alanlarda ve havuz başlarında değil aynı zamanda balkonlarınızda da güneşlenme fırsatını yakalayacaksınız. Koltuk yerine de kullanılabilen bu ürünler çok amaçlı olmasıyla ön plana çıkıyor ve sizlere saklama zorluğu yaşatmamakla da ekstra kolaylık sağlıyor. Çok sayıdaki avantajın bir arada bulunduğu bu çeşitler son derece hoşunuza gidecek. Bütün bunlara ek olarak ürünler hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, şezlong fyatları incelemesi yapmak isterseniz veya daha önce kullanarak tecrübe kazananların düşüncelerine ulaşmak için yorumları okumak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere sunulan çok sayıdaki marka, bahçe salıncakları ve hamak ürün ve model seçenekleri sadece bir tıklama kadar uzağınızda.

Yaz Aylarının En Doğru Adresi Şezlonglar

Yaz Aylarının En Doğru Adresi Şezlonglar

Şezlong alışverişinde dikkat edilmesi gereken çok sayıda madde olduğu gibi en başta dikkat edilmesi gereken konu ise isteklerinizi karşılayıp karşılamadığıdır. Bu noktada pek çok kişinin aklına rahatlık gelmektedir. Günümüzde uzun saatler ve uzun süreli çalışmalar sonucunda yapılan kısa süreli tatiller olabildiğince konforlu olması gereken süreçlerdir. Bu yüzden sizlere olabildiğince yumuşak ve rahatlatıcı bir kullanım sağlanmalıdır. Bu noktada sizler için devreye giren bez şezlong , file şezlong ve şezlong şişme seçenekleridir. İlk olarak bez olan ürünler sizlere yumuşaklık rahatlık avantajını sonuna kadar sağlamaktadır. Ergonomik olma özellikleri sayesinde sizlere vücut desteği sağlamaktadır. Ergonomik, üretilen ürünleri insanın vücudu ve vücut sağlığı için olabilecek maksimum avantajlı noktalar belirlenmektedir ve ona göre en doğru çalışmalar yapılmaktadır. Sizler için üretilen bez ürünler sizlere bu garantiyi veriyor. Vücut sağlığınıza olabildiğince yarar sağlayarak sizlere uzun süreli konfor ve rahatlık sağlar. Bir başka seçenek olarak sunulan ürün ise filedir. File özellikle hamaklarda sık bir şekilde karşımıza çıkan ve bizlere rahatlık sağlama açısından oldukça büyük yüzdelere sahip olan bir materyaldir. Bu materyal sayesinde tatillerinizde uzun süreli kullanımları kolaylıkla elde edebilir aynı zamanda kolay taşımaları sağlayabilirsiniz. Sizlere her anlamda yardımcı olmayı hedefleyen çok konforlu olan bu ürün sayesinde ister uzun yollar isterse uzun tatiller sizlere bir problem olarak yaklaşmayacak. Son olarak sizlere mükemmel bir fırsat olarak sunulan bir başka avantaj ise şişme olan ürün seçeneğidir. Şişme şezlonglar özellikle kamp yapanlar için vazgeçilmez bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle iki kişilik olan bu şezlonglar içerisinde hava yok iken sadece küçük bir kutu kadar yer kaplama alanına sahip. Ancak daha sonrasında şişme gerçekleştiğinde sizlere olduğundan çok daha büyük bir yatma alanı sunmaktadır. Şişme olan yatakların konforunu da aynı zamanda içerisinde barındıran bu ürün sayesinde elde edeceğiniz avantajlar maksimum seviyeye ulaşacak.

Şezlong Nasıl Temizlenir?

Şezlonglar her ne kadar sert ve güzel havalarda kullanılan bir eşya olsa da sürekli açık havada ve suya akın yerlerde bulunmaktadır. Bu da yavaş yavaş ve derin bir şekilde kirlenmesine neden olmaktadır. Ancak temizlenmesi zannedildiği kadar zor değildir. Derin bir kovaya koyulan su içerisine kullandığınız temizlik malzemelerinden biraz koyarak karıştırın. Daha sonra bir bez veya fırça ardımı ile bu temizlik malzemeli suyun da yardımı ile şezlongunuzu temizlemeye başlayın. Üzerindeki kirler akınca ve kendi rengini aldıktan sonra durulama aşamasına geçebilirsiniz. Bir hortum yardımıyla veya yine temiz bir kova su yardımıyla sabunlu olan şezlongunuzu durulayın ve kurumaya bırakın. Temizlik malzemesi kullanmayı sevmeyenler için ise oldukça işinize yaracak olan malzeme sirke olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece temizlik malzemesi yerine koyacağınız sirke ve gerçekleştireceğiniz aynı aşamalar ile temizliğinizden son derece menün kalabilirsiniz. Temizlik konusunda oldukça büyük bir güce sahip olan sirke sayesinde aynı etkili temizlemeyi yapabilir ve temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şezlonga Ne Serilir?

Şezlonglar kendi içerisinde birçok farklı çeşide ayrılmaktadır. Bunlardan bazıları file veya bez gibi yapılara sahiptir. Bu yapılara sahip olan şezlonglar genellikle üzerine herhangi bir örtü gerektirmez. Rahat kullanabilmek adına üretilen bu ürün seçenekleri sizlere bu alanda da kolaylık sağlamaktadır. Ancak kişisel isteklere bağlı olarak denizden veya havuzdan sonra ıslak vücut için bir havlu sermeniz sizin yararınıza olacaktır. Bir başka çeşit olarak sizlere sunulan materyal ise sert yapılı plastik veya ahşap gibi şezlonglardır. Bu şezlonglarda ise yapılması gereken en doğru seçim yatmadan önce havlu sermek olacaktır. Her e kadar ürünlere sahip olsanız da olmasanız da vücut sağlığı açısından en doğru karar sahip olduğunuz herhangi bir havluyu üzerine sermeniz olacaktır.

Şezlong Kaç Kilo?

Şezlongların ağırlıkları oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir onudur. Taşınması ve saklanması adına alışveriş esnasında bu durum göz önünde bulundurulmalıdır. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken ilk konu almak istediğiniz şezlongun sahip olduğu materyal ve sahip olduğu ölçülerdir. Her materyal kendi içerisinde farklı bir içeriğe ve ağırlığa sahiptir. Plastik olan yapılar hangi boyutlarda olursa olsun her zaman diğerlerine nazaran çok daha hafif ve kolay taşınabilir durumdadır. Ancak ahşap veya titanyum gibi ağır malzemelerden üretilmiş olan yapılar ise her zaman hangi ölçülere sahip olursa yüksek kilolar ile karşılaşacaksınız. Sizlere her türlü ürün seçeneğini sunarak bunları kullanmanızı sağlayan marka seçeneklerinden oldukça memnun kalacaksınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DepoLife (15)
Papatya (3)
Mirzade (97)
BAHÇECİ (35)
Dogant (25)
Brg Minder (14)
ReHome (9)
Sunfabric (9)
ÖZELL. (7)
HOLIDAY (6)
İşbir (6)
Rainbow (5)
Siesta (5)
4M (4)
Mimilos (4)
Modermo (3)
A1 (2)
Achill (1)
Adk (1)
Antdecor (1)
Dekoin (1)
Dns (1)
Gravel (1)
Kentes (1)
Royal (1)
Samet (1)
Sesizi (1)
dekorca (1)
(308)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Sünger (146)
Ahşap (119)
Kumaş (56)
Plastik (39)
Alüminyum (37)
Metal (37)
Nubuk (24)
Kayın (19)
Polyester (16)
Aleminyum (13)
Gürgen (7)
Tik (7)
Rattan (6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(106)
ve üzeri (160)
ve üzeri (181)
ve üzeri (185)
ve üzeri (191)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL