Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Şemsiye & Tente

için 867 sonuç bulundu.

Şemsiye ve Tente

Güneş ışığı, her ne kadar insan vücudunun gereksinim duyduğu ışın, vitamin ve mineralleri içeriyor olsa da fazla maruz kalındığında tehlikeli sonuçlar doğmasına neden olmaktadır. Özellikle yaz aylarında kişiler Güneş ışığına direk maruz kalmak istememeleri sebebiyle çözüm yolları arayışına girmektedirler. Tam da bu noktada şemsiye kullanımı kişilerin hayatlarını kolaylaştırarak konforlu bir kullanım sunmaktadır. Birbirinden farklı seçenekleri ve binlerce kullanıma uygun geliştirilmiş modelleri ile şemsiyeler; her ne kadar tek bir başlık altında toplanıyor olsalar da kullanıcılara oldukça geniş ve çeşitli bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Şemsiye ve tente kullanımı; pratik, hızlı ve konforlu bir seçim olmalarının yanı sıra her yerde ve konumda kullanılma imkanı da sunmakta olup özellikle yaz aylarında seyahatlerin vazgeçilmez ekipmanları arasında kendine yer bulmaktadır.

 Yaz Sezonunun Olmazsa Olmaz Parçası Şemsiyeler

Yaz Sezonunun Olmazsa Olmaz Parçası Şemsiyeler

Şemsiye kullanımı her durumda kurtarıcı bir çözüm yöntemi olarak bilinse de yaz aylarında kişi ve kullanıcılara büyük bir konfor alanı sunmaktadır. Yaz mevsiminin doyasıya yaşandığı ve keyifle tadının çıkarıldığı konumların başında ise plajlar gelmektedir. Plajlarda uzun süre kalmak, ekstra Güneş ışığına korumasız bir şekilde maruz kalmak ve herhangi bir önlem almamak; kişilerde cilt sağlığı başta olmak üzere birçok olumsuz etki bırakmaktadır. Bir çözüm yöntemi olarak ise devreye plaj şemsiye modelleri girmektedir. Plaj şemsiye modelleri geniş üst tenteleri ve yüksek kalitede dirence sahip sabitleme direkleriyle deniz keyiflerinin konforlu bir alana dönüştürülmesine olanak sağlamaktadır. Plaj şemsiyeleri birbirinden farklı binlerce ürün seçeneğinden oluşmakta olup her estetik zevke ve ihtiyaca yönelik çeşitlilik sunmaktadır. Şemsiye modelleri belirlenirken temel esasların başına kullanım alanı ve yeri gelmektedir. Plajlar kum zemine sahip alanlar olması sebebiyle plaj şemsiyelerinde üst gövde ve tente kadar sabitleme direkleri de önem taşımaktadır. Kum zemine şemsiyenin sabitlenmesinde ve monte edilmesine kullanılan sabitleme direklerinin dayanıklılığı; rüzgar, fırtına gibi olası ve şiddetli hava durumlarında dahi kullanıcıları mağdur etmeyerek sorunsuz bir kullanım sunmaktadır. Kaliteli şemsiye seçimi ile tüm hava şartlarında bile kişilerin kurulu düzeni ve konforu bozulmadan Güneş ışınlarından korunmaları ve keyifli vakit geçirmeleri mümkündür. Şemsiye kullanımı yalnızca deniz kenarlarında veya plaj alanlarında değil Güneş ışığının olduğu her alanda pratik bir kullanım sunmaktadır. Kolay taşınması ve pratik kurulumları ile her konumda rahatlıkla tercih edilen katlanabilir şemsiye modelleri aynı zamanda kişilere alan tasarrufu ve yer imkanı da sunmakta ve portatif bir kullanım gerçekleştirmektedir. Şemsiye modelleri çeşitlendirilirken kullanım alanları ve yerleri kadar kişilerin beklentileri, estetik zevkleri de büyük bir önem arz etmektedir. Birbirinden farklı renk, model ve desen seçeneklerinden oluşturulmuş dayanıklı ve kaliteli kumaş yapıları ile hizmet veren şemsiye seçenekleri özellikle yaz sezonunda plajlarda göz dolduran bir görünüme neden olmaktadır. Renkli şemsiye modelleri; geniş bir renk skalası ile her kullanıcının beğenisine uygun sade ve şık ürün seçenekleri sunarak her sezonun trend renklerini deniz kenarlarına ve plaj modasına taşımayı hedeflemektedir.

 Her Mevsimin Koruyucu Ürünleri Tente Modelleri

Her Mevsimin Koruyucu Ürünleri Tente Modelleri

Yaz mevsiminde Güneş ışınları, kış mevsiminde ise kar, yağmur ve fırtına gibi hava şartları beklenmedik anlarda gelerek kişilerin gün içerisindeki hayat temposu ve yoğunluklarını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle hava şartlarına çözüm olarak geliştirilmiş olan birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Tente modelleri; yaz - kış fark etmeksizin her mevsimde ve zaman diliminde kullanıldığı alanlarda büyük bir konfor ve kolaylık sunmaktadır. Tenteler; bulunulan bölgenin ve ortamın üstüne gerdirilerek sabitlenen ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Hava şartlarından korunmanın en etkili yolu olmasının yanı sıra tente ürün seçenekleri dekorasyon amacıyla da birçok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Özellikle balkon ve teras gibi açık alanlar yaz aylarında sık bir şekilde kullanılsa da hava şartları sebebiyle kış aylarında birçok evde ölü alan olarak duraksamakta ve kullanım dışı kalmaktadır. Balkon şemsiye modelleri ve açılır kapanır tente seçenekleri ile teras ve balkonlarda her mevsim kullanım sağlamak mümkündür. Teras tente ürün seçenekleri birbirinden farklı binlerce boyut seçeneği ile hizmet vermekte olup kullanıcının estetik zevkleri doğrultusunda şekillenmektedir. Gölgelik tente ürün seçenekleri sabitleme direk ve kolonları ile de hizmet vermektedir. Bu nedenle gerek istenilen açık tavan seçeneklerinde gerekse farklı alanlarda gölgelik tente modelleri büyük bir ilgi ile tercih edilmekte olup mevsim ve hava şartları fark etmeksizin her an huzurlu ve kullanılabilir alanlar oluşturulmasına neden olmaktadır. Branda tente modelleri ev ve ortak yaşam alanlarının yanı sıra cafe, restaurant gibi dış alanlarda da yaygın olarak tercih edilmektedir. Branda tenteler içerdiği branda kumaşı sayesinde su geçirmeyen, dayanıklı ve kaliteli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Branda tente modelleri özellikle dış ortamlarda ve açık alanlarda yaygın olarak kullanılmakta, sunduğu avantajların yanı sıra bir dekor harikası olarak da tasarımlarda kendine yer bulmaktadır. Sizler de sayfamızdan bahçe mobilyası modellerinin tamamına ulaşabilirsiniz.

 Farklı ve Pratik Kullanım Şekilleri İle Tente Modelleri

Farklı ve Pratik Kullanım Şekilleri İle Tente Modelleri

Tente kullanımı kişilere görsel ve işlevsel olarak birçok avantaj sunmakta olup sıklıkla tercih edilmektedir. Açık ve kapalı fark etmeksizin tüm alanlarda rağbet gören tenteler kullanım şekillerine göre kullanıcılara birçok farklı seçenek ile hizmet vermektedir. Katlanabilir tente modelleri; kişilere portatif bir kullanım şekli sağlamaktadır. İhtiyaç duyulduğu anlarda açılarak hazır hale getirilen; kar, yağmur, fırtına, güneş ışığı gibi tüm hava muhalefetlerinden korunmasını sağlayan katlanabilir tente modelleri kullanım dışı olduğu süre zarfında katlanma mekanizması ile katlanarak hem görüntü değişimi hem de alan tasarrufu oluşumuna neden olmaktadır. Açılır kapanır tente modelleri ihtiyaç duyulduğu anda kullanım gösteren ürün seçeneklerinden olmalarının yanı sıra aynı alan içerisinde iki farklı dekor ve görünüm elde edilmesinde de etkili olmaktadır. Tente modelleri arasında kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle tercih edilen seçeneklerden biri olan körüklü tente modelleri; sert yapı malzemeleri, dayanıklı kumaş seçenekleri ile titizlikle tasarlanmış ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Körüklü tente modelleri içerisinde bulunan körük sistemi sayesinde açılır kapanır bir kullanım sunmaktadır. Körüklü tente ürün seçenekleri manuel yolla kullanıcının istek ve talepleri ile dizayn edilerek kullanılan dekor ürünleri olarak bilinmektedir. Körüklü tente modellerinde tek bir hamle ile tente sistemi açılabilir, aynı şekilde tek bir hamle ile yeniden kapanarak kolay ve hızlı bir kullanım imkanı elde edilebilir. Manuel olarak ayarlanabilen körüklü tente modellerinin yanı sıra otomatik tente ürün seçenekleri de her geçen gün büyük bir ilgi ve memnuniyetle kullanılmaktadır. Otomatik tente modelleri; uzaktan bir kumanda veya dijital düğme sistemleriyle hava muhalefetlerine göre kullanıcılar tarafından ayarlanarak hızlı ve sorunsuz bir kullanım sunmaktadır. Manuel ve körüklü modellerin yanı sıra tercih edilen otomatik tente ve teleskopik tente modelleri de yaz ve kış her dönemde şık, estetik bir dekorasyon ürünü olarak büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. Yalnızca ev ve yaşam alanlarında değil taşıtlarda da tente kullanımı oldukça önemlidir. Uzun yolculuklarda ve konaklama gerektiren durumlarında kullanımına çok sık rastlanan karavan tente seçenekleri her durumda kişilere konforlu bir alan oluşturma görevini başarıyla üstlenmektedir. bahçe salıncakları ve hamak seçenekleri de yaşam alanları için oldukça uyumlu olacaktır.

 Şemsiye Model Seçenekleri Nelerdir?

Şemsiye Model Seçenekleri Nelerdir?

Şemsiyeler her ne kadar aynı amaca hizmet eden ve tek bir başlık altında toplanan ürün seçenekleri olarak bilinse de gerek boyut ve ölçüleri gerekse renk, desen, marka ve model seçenekleri ile birçok farklı alt başlığa ayrılmaktadır. Şemsiye markaları kişilerin kullanım alanına, kullanım şekline, teknik ve estetik beklentilerine göre binlerce farklı ürün seçeneğinden oluşarak çeşitli bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Temel olarak boyut ve ölçülerine göre sınıflandırılan şemsiyle modelleri; plaj kullanımına göre geliştirilmiş standart boyutları, mini şemsiye modelleri, teras şemsiyesi, karavan şemsiyesi gibi hedef kullanıma ve alana göre farklı boyut seçenekleri ile her kullanıma uygunluk göstermektedir. Kullanım kolaylıklarının ve zorunlu gereksinimlerinin yanı sıra bir dekor ürünü olarak da tercih edilen, kullanıldığı ortamı büyük ölçüde etkileyen ve geliştiren şemsiyeler her sezon en moda ve trend renk seçeneklerinden belirlenmiş olan kumaş seçenekleriyle göz dolduran görünümler sunmaktadır. Özellikle dikkat çekici ve etkileyici renk seçeneklerini sıklıkla tercih eden kullanıcılar; sarı şemsiye modelleri, şeffaf şemsiye modelleri, renkli şemsiye modelleri gibi tüm farkı ürün seçeneklerini beğeniyle kullanmaktadır. Düz kumaş seçeneklerinin yanı sıra yine trend desen seçenekleri ile geliştirilmiş görünümler de sunan şemsiye modellerinde sarı puantiyeli şemsiye, dama desenli şemsiye, çizgili, çiçekli ve daha fazlası gibi binlerce desen seçeneği de bulunmaktadır. Bu desenleri oturma grubu modelleriniz ile uyumlu seçebilirsiniz.

 Şemsiye ve Tente Fiyatları Nelerdir?

Şemsiye ve Tente Fiyatları Nelerdir?

Şemsiye ve tente ürün seçenekleri içerisinde binlerce ürün seçeneği barındırmakta olup bu ürün seçenekleri kullanılacağı hedef alan, kumaş türü, kullanım şekli ve mekanizması gibi kişinin belirleyeceği seçenekler arasında bulunan birçok etken unsur doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Hayatın her alanında ihtiyaç duyulması ve geniş kullanım alanları sunması sebebiyle şemsiye ve tente modellerine duyulan gereksinim her geçen gün artmakla beraber kişilerin aklına ise fiyat bilgisine dair soru işaretleri gelmektedir. Şemsiye fiyatları; marka, model seçenekleri, renk ve desen türü, kumaş yapısı, sabitleme direk mekanizması, boyut ve ölçüleri gibi teknik ve estetik birçok etken unsur dahilinde kullanıcılara geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir. Şemsiye fiyatları birçok bütçe, ekonomik durum ve sınıfta bulunan kullanıcılara hitap etmekle beraber her bütçeye göre geliştirilmiş ürün seçenekleri sunmaktadır. Şemsiye fiyatları gibi yine geniş bir aralığa sahip olan tente fiyatları da kullanıcının teknik ve mekanik beklentileri doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Tente fiyatları belirlenirken kullanım şeklinin; otomatik, manuel veya körüklü olması gibi mekanik özellikleri fiyat bilgisinin çeşitlenmesinde ve değişiklik göstermesinde etkili olmaktadır. Birçok bütçe ve sınıfa uygunluk gösteren tente modelleri her kullanıcı tipinin beklentilerine uygun geliştirilmiş ürün seçenekleri ile çok geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her kullanıma da kolaylıkla uygunluk göstermektedir. Şık, estetik, kolay, hızlı ve pratik bir kullanım sunan, taşınabilir ve korunaklı şemsiye ve tente modellerini incelemek; haklarında detaylı bilgi edinmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tente Nasıl Temizlenir?

Tente modelleri yaz ve kış fark etmeksizin her mevsim kullanılan, kullanımı dahilinde ise kişilerin hayatlarını kolaylaştıran ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Her alana sorunsuz bir uyumluluk gösteren ve kişilere pratik bir kullanım sunan tentelerin model seçenekleri ve kullanım kolaylığı kadar bakım ve temizliği de büyük bir önem arz etmektedir. Tam da bu noktada kullanıcıların aklına tente temizliğinin nasıl yapılması gerektiğine dair sorular gelmektedir. Tente modelleri açık havada ve dış alanda yoğun kullanım göstermesi sebebiyle yıpranması oldukça kolay ürünlerdir. Sürekli açık hava ile teması sayesinde tozlanma ve kirlenme olasılıkları da oldukça fazladır. Tente modellerinin temizliği oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Saf su, istenilen bir sabun veya deterjan ve bir bez yardımıyla tenteler silinebileceği gibi aynı zamanda dış ortamda bulunan tente modelleri su ile yıkayıp arındırılarak da kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı temizlik yöntemleri ile kolay ve pratik bir kullanım sunan tenteler bu nedenle dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirmektedir.

Şemsiye Kaç Telli Olmalı?

Temel olarak şemsiye modelleri; baston, katlanabilir, manuel, açılıp kapanabilen, tam otomatik ve yarı otomatik seçenekler olarak bilinmektedir. Her biri farklı bir çalışma prensibi ile çalışarak kullanıcının talepleri yönünde çeşitlenmektedir. Şemsiyelerde bulunan tel sayısı rüzgar, yağmur ve fırtına gibi sert hava şartlarına gösterilen güç ve dayanıklılığı etkilemektedir. Şemsiye tel sayısı hedeflenen kullanım şekline, kullanım sıklığına göre değişiklik gösterebilmekte olup genellikle 8 telli, 16 telli ürün seçenekleri ile kullanım sunmaktadır. Güçlü tel sistemleri; kalın ve dayanıklı kumaş türleri ile titizlikle geliştirilmiş şemsiye modelleri kişilere uzun ömürlü, sorunsuz, şık ve güvenli kullanım olanakları sağlamakta bu nedenle de her geçen gün tercih edilerek popülerliğini arttırmaktadır.

Şemsiye Ne Tür Kumaştan Yapılır?

Şemsiye modelleri tüm kullanım alanlarına ve ürün seçeneklerine göre alt başlıklara ayrılmalarının yanı sıra üretiminde kullanılan malzemelerine ve türlerine göre de sınıflandırılmaktadır. Şemsiye üretiminde kullanılan kumaş türü kullanım sürecini büyük oranda etkileyen ve kişilere konfor sağlayan özelliklerin başında yer almaktadır. Genellikle su ve sıvı geçirmeyen; kaliteli, kalın kumaş seçeneklerinden tercih edilerek tasarlanan şemsiye modellerinde rüzgara ve fırtınaya karşı da dayanıklılık gösterecek tok ve dayanıklı kumaşlar tercih edilmektedir. Branda kumaşından geliştirilmiş ve tasarlanmış olan şemsiye ve tente modellerin özellikle açık alanlarda, teras ve balkonlarda, cafe ve restaurant gibi açık kullanım alanlarında yaygın olarak tercih edilmekte ve konforla kullanılmaktadır. Kullanıcının estetik görünüm beklentilerine göre de çeşitlenen kumaş türleri; renkli, şeffaf, düz ve desenli gibi birçok niteliğin yanı sıra işlemeli ve dokumalı seçenekler de sunmaktadır. Aynı amaca hizmet etse de görünüm olarak binlerce farklı seçeneğin oluşturulmasında etkili olan şemsiye kumaşları; dayanıklılığı, tel yapıları ve güçlü dikiş sistemleriyle kişilere her alanda, her yerde ve konumda, her zaman; pratik, kolay, taşınabilir ve konforlu bir kullanım sunarak memnuniyetle kullanılmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Kumaş (281)
Polyester (149)
Plastik (104)
Pamuk (91)
Alüminyum (82)
Metal (78)
Çelik (17)
Ahşap (7)
Aleminyum (7)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Şehir (18)
312Dizayn (2)
4M (17)
A1 (1)
Achill (1)
Adaset (1)
Anadolu (1)
Auraline (1)
Ayrıntı (1)
Bidesenal (5)
BRN (2)
BuMobilya (1)
Decoor (1)
DepoLife (2)
DİA'S (1)
(726)
Dogant (1)
HOLIDAY (1)
Ikea (2)
LİDER (1)
ODS (24)
Rainbow (4)
Royal (6)
Rubens (1)
Suncool (2)
Sunfabric (1)
TASARIM (1)
Tevalli (21)
TUBİX (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (186)
ve üzeri (228)
ve üzeri (239)
ve üzeri (246)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL