Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bahçe Minderi

için 888 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Bahçe Minderi

Bahçe, şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin nefes aldığı yegane alanlardandır. Son zamanlarda ters dubleks, bahçe katı daireler oldukça rağbet görür. Sitelerde ortak kullanılan yeşil alanların artmasının yanında çok katlı binalarda bile teraslarda oluşturulan küçük bahçeler küçük alanların oksijen deposudur. Bahçe minderi modelleri zengin ürün skalası ve geniş kullanım alanı ile kullanıcısının farklı alanlarda konforlu mekanlar yaratmasına yardımcı olur. Plajlarda, havuz kenarlarında, piknik alanlarını rahat görünümü ve renkli kaplamaları ile süslerken evlerde de farklı alanlarda yerini alır. Farklı boyutları sayesinde çocuklar için konforlu bir yatağa da dönüşebilen minderler, bahçe mobilyası üzerinde konforlu bir aksesuara dönüşür. Armut konseptinde üretilen ürünler ise yatak odalarından balkonlara kadar farklı renk ve tasarımları ile her ortamda kullanılabilir. Bahçe minderi, özellikle yazlıklarda, teraslarda ve balkonlarda çokça kullanılan ürünler arasındadır. Renkli tasarımları, değişik boyutları ile ortama sıcaklık veren ürünler yaşam alanlarına konforu getirir. Ayrıca kreşlerde oyun minderi olarak da kullanılan minderler, insan sağlığına uygun dolgu ve kumaş yapısı ile çocukların kullanımına uygundur. Çocuk odalarında ve oyun alanlarında kullanılan modelin iç dolgusu elyaf olup su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Ayrıca silinebilen kumaştan üretilmiş olması uzun süreli kullanım sağlar. 80x80x10 cm ölçüsü ile kullanımı rahattır. Bahçe minderi kategorisinde yer alan ürünler, sandalye, bambu, salıncak ve palet minderi gibi farklı malzemeler ile kombinasyonları sayesinde yaşam alanlarını renklendirir. Son zamanlarda dekorasyonun popüler ürünleri olan palet üzerine rengarenk minder koyma konsepti iki paletin üst üste konulması ile yaratılan bir tarzdır. Bazı palet üstü minder modellerinde yastık kılıfının çıkarılarak yıkanması hijyeni garantiler. Ayrıca su geçirmez kumaştan üretilmiş olması dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Basit lekeleri çıkarmak için ise silmek yeterlidir. Hem sırt hem de oturma alanı kırpıntı sünger dolgu olup orta sertliktedir. Dış kılıfı fermuarlıdır. Dış kılıfın yıkanabilmesinin yanında ürün iç astarı ile birlikte yıkanabilme özelliğine sahiptir. İç dolguya kadar nüfuz etmiş leke ve kirlerin temizlenmesi için bu özellik avantajdır. Ayrıca güneş ışığından etkilenmemesi, dış mekanda rengi solmadan kullanılmasına olanak sağlar. Palet koltuk minderi dış alanın dışında kış bahçelerinde ve ev içi mekanlarda da dekorasyona uyumuna göre tercih edilen ürünlerdendir.

 Bahçe Minderi Yaşam Alanlarını Renklendirir

Bahçe Minderi Yaşam Alanlarını Renklendirir

Çiçekli, desenli, renkli halleri ile bahçe minderleri yaşam alanlarını renklendirmede başarılı ürünlerdendir. Bahçelerde bambu sandalye üzerinde kullanılan minderler renkli deseni ile dikkat çeker. Kare, dikdörtgen, yuvarlak bahçe minderi dar ya da geniş her türlü sandalyeye uyan çeşitlere sahiptir. Bazı yuvarlak modellerde 18 dansite sünger kullanılmıştır. Fermuarlı olan ürün bağcıkları sayesinde sandalyeden kaymaz. Ayrıca yıkanabilir olması ve pamuklu kumaş yapısı ile konforlu bir üründür. Plastik sandalye minderleri de oturma alanı ve arkalık detayına sahiptir. Bağcıklı olması kullanım kolaylığı sağlar. Sandalye için üretilen model 6 adet olarak üretilmiştir. 45x90 cm ölçü ile uyumlu sandalyelerde kullanılır. %65 pamuk, %35 polyester içerikli olan minderin iç malzemesi boncuk elyaftır. Farklı renk ve desenlerde kullanıma sunulan ürün su ve leke tutmaz. Bahçe mobilyası minderi olarak tasarlanan minder çeşitleri dış ortam koşullarına uygun içeriklerle üretilir. Bazı modeller oturma alanı ve sırta gelen bölüm tek parça üretilirken bazı modeller sadece oturma alanı için üretilir. Hem kılıfın hem de astarlı iç dolgunun çamaşır makinesinde yıkanabilir olması kullanım kolaylığı sağlar. Yumuşak sünger dokusu ile konforlu bir dinlenme alanı yaratan bahçe minderleri, renkli kumaşları ile bulundukları alanların dekorasyonuna uyum sağlar. Dış mekanda kullanılan ürünlerin yanında iç mekanda kullanılanların da su geçirmez ve yıkanabilir olarak tasarlanması ürünü avantajlı kılar. Tabure, sandalye, palet, koltuk gibi ürünler ile birlikte kullanılan minder çeşitlerinin yanında yer minderi bahçe için olan modeli basit tasarımları ile mobilyalarının önemli bir parçasıdır. Alçak bir sehpanın yanında düşünüldüğünde rahatlık hissi yaratır. Tek başına kullanılması sayesinde kullanıcı istediği alanda kullanma özgürlüğüne sahiptir. Bazı modellerin iç dolgusu kırpıntı süngerdir. Dış kumaşının su geçirmez olması ve güneşte kolay solmaması plajlarda da kullanılmasına olanak sağlar. Ölçüleri 100x100x25 olan ürün 3250 gr olarak üretilmiştir. Alana tam oturan, kayma ya da ses yapmayan, oturulduğunda konfor sağlayan ürünler, uzun ömürlü olması sayesinde aynı zamanda ekonomiktir. Genel olarak bahçe minderi kumaşı dokusu ve iç yapısı itibari ile dış alanlarda kaldığından kolay deforme olmayan materyalden seçilir. Sıvıyı içine almaması ve yıkanabilir olmasının yanında silinebilir olması sürekli kullanılan ve özellikle bahçede düzenlenen çay partileri, kreşlerdeki faaliyetler sonrası minderlerin kolay temizlenebilmesi için avantajdır. Sayfamızdan bahçe salıncakları ve hamak çeşitlerine de bakabilirsiniz.

 Bahçe Minderi Farklı Ölçülerde Kullanıma Sunulur

Bahçe Minderi Farklı Ölçülerde Kullanıma Sunulur

Yuvarlak, kare, dikdörtgen, uzun, kısa, tekli ve çoklu alternatifleri ile bahçe minderleri her alanda tek başına ya da palet, sandalye gibi eşyalar ile birlikte kullanım olanağı sunar. Bahçeler de kullanılan hasır, ahşap ya da poliüretan koltukları tamamlayan ürünler, renkli tasarımları, güneş ışığına dayanıklı kumaşları ile dikkat çeker. Bunun yanında puf bahçe minderi görsel olarak küçük bir koltuğu andırır. Minder bu hali ile pratik kullanıma uygun olup farklı bir eşyaya ihtiyaç duyulmadan tek başına kullanılabilir. Oturulduğunda tüm vücudu saran üründe ve bel kısmındaki küçük kırlent beli destekler. 40cm genişlik ve yerden 10 cm ve sırt kısmında 82 cm yüksekliğe sahip olan ürün, konforlu ve rahattır. Ürün katlı olarak koltuk şeklinde kullanıldığı gibi açılarak da yer minderi olarak kullanılabilir. Bu durumda açıldığında 173 cm boyu ve 73 cm genişliği olan bir yer minderine dönüşür. Tercihe göre dileyen kullanıcı tekli dileyen kullanıcı yer minderi olarak kullanabilir. Yer minderi ve katlanabilir olarak tasarlanan modellerin dışında bazı modeller yerden yüksek olarak tasarlanmıştır. Bu tip modellerin kullanım alanı oldukça geniştir. Sadece bahçede değil çalışma odasında öğrenci evlerinde oturma ve yatak odalarında kullanılan ürünlerdendir. Koltuk şekli ile konforu garantileyen ürünler, uzun süreli kullanıma uygundur. İç dolgusunda kırpıntı sünger ya da granül strafor köpük kullanıldığından çöküntü yapmaz. Bahçe minderi armut modeline çocuk aktivitelerinde, şirketlerin büyük alanlarda düzenlediği etkinliklerde sıklıkla rastlanır. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı gibi canlı renk kombinasyonları ortama canlılık verir. Ayrıca çocuklar için hayvan figürleri ve takım renklerinden de üretilen koltuklar her zevke uygun tasarımları ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Tek bir ölçü olmaması her yaş kullanıcıya ve farklı alanlara uygun olması açısından avantajlıdır. Genellikle tek kişinin kullanımına uygun üretilen armut koltuklar, çift kişilik modelleri ile de dikkat çeker. Farklı ölçü ve tasarımları ile kullanıcı dostu olarak üretilen ürünlerin temizlik ve bakımın kolay olması sayesinde hemen hemen her alanda kullanılması mümkündür. Pofuduk bahçe minderi modelleri armut koltuk benzeri bir tarzda da olabildiği gibi genel olarak diğer bahçe minderlerine göre görsel olarak yerden daha yüksektir. Bazı modellerde ürün ölçüler 100x100 cm olup için strafor granüldür. Ürün dış mekana olduğu kadar iç mekana da uygun olarak tasarlanmıştır. Tek başına kullanıldığı gibi bahçe sandalyeleri ile birlikte de kullanılabilen bir üründür.

Her Kullanıcının Beğenisini Kazanan Bahçe Minderi Modelleri

Her Kullanıcının Beğenisini Kazanan Bahçe Minderi Modelleri

Günümüzde iş yapış şekillerinin değişmesi ile evlerde geçirilen süre geçmiş senelere göre artmıştır. Evden çalışma, çocuklar için derse evden katılma gibi durumların oluşması geri kalan zamanları keyifli geçirmek için alternatifler oluşturmayı gerektirir. Bu gibi durumlarda balkon, teras ve bahçe gibi alanlar her mevsim kurtarıcıdır. Bahçe minder modelleri her ihtiyaca uygun farkı tasarımları ile bu ihtiyaca cevap verir. Yoğun bir iş temposu sonrası nefes almak isteyen çalışan, balkon ya da bahçesinde minderler ile oluşturduğu sıcak köşesinde çayını ya da kahvesini yudumlarken günün yorgunluğunu atar. Ders çalışmak ve bilgisayarda oyun oynamaktan sıkılan çocuklar bahçe minderleri ile yaratıcı oyun alanları oluşturabilirler. Bunun yanında yaz aylarında sahillerde yerini alan armut ya da puf modeller terletmeyen yapıları ile rahat bir dinlenme alanı yaratır. Kış bahçelerinde şık koltukların üzerinden başarılı tasarımın bir parçası olarak kullanıcıların beğenisini kazanır. Katlandığında tekli koltuk şeklini alan açıldığında ise geniş bir yer minderi olan modeller kullanıcısına alternatif kullanım olanağı sunar. Bahçe minder seti şeklinde tasarlanan modeller 6’lı sandalye gurubu ya da koltuk grubu için takım olarak üretilir. Takım minderleri aynı ölçü ve renkte olabileceği gibi kullanın alanına göre farklı renk ve ölçüde de olabilir. Bahçelerde renkli görsellerin oluşmasına katkı sağlayan minderler aynı zamanda kullanıldıkları alanlara konforu getirir. Sadece evlerin bahçelerine değil kreşlerde de çocuklar için keyifli oyun alanları yaratmada başarılı ürünlerdir. Minder kaplama yapısı ve iç dolgusu ile dış ortamlarda uzun süreli kullanıma uygundur. Salıncaklara uygun minder ve aynı renkteki gölgelik oldukça şık durur. Kitap okurken, karşılıklı ya da tek başına kahve içerken kullanıcısına keyif veren minderler günümüz dünyasında yaşam alanlarının önemli parçası haline gelmiştir. Kullanımının pratik olması ve ihtiyaca uygun olması kullanıcıların minder tercihlerinin başlıca sebeplerindendir. Çalışma odalarında bir köşede bulunması yoğun bir çalışmadan sonra rahatlamayı sağlar. Palet üstü minder üst üste konmuş 2 palet üzerinde farklı renkleri ile şık dururken ortama farklı bir hava katar. Bu tip kullanımlar dekorasyona farklılık katmasının yanında oldukça uygun fiyata mal edilebilecek tarzlar yaratmaya yardımcı olur. Özellikle minimalist yaşam tarzının bir yansıması olarak ortaya çıkan modeller kullanılmış paletlerin verimli kullanılmasının da bir örneğidir.

 Bahçeden Plaja Bahçe Minderi Çeşitleri

Bahçeden Plaja Bahçe Minderi Çeşitleri

Bahçe minderi denince adı itibar ile akla bahçelerde kullanılan minder gelse de günümüzde zengin kullanım alanı ile yaşam alanlarında oldukça fazla kullanımı olan eşyalardandır. Değişen ihtiyaca göre şekillenen zengin ürün çeşidi, teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı kumaş ve üretim tekniklerinin meydana getirdiği kumaş türleri ürünleri hızlı yaşam sistematiğine de uyumlu hale getirmiştir. Kolay temizlenebilen yüzeyi sayesinde kullanıcı kirlendiğinde hızlıca silerek temizlikte vakit harcamaz. Uzun süre kullandıktan sonra ise çamaşır makinesinde yıkayarak ürünün hijyenini garantiler. Küçük çocuğu olanlar çocuklarını yer minderleri üzerinde eğlendirirken çocuklar temiz havada sağlıklı büyür. Bahçe minderi büyük modeli küçük bir yer yatağı boyutundadır. Puf ve pofuduk halleri ile konforu garantiler. Kalın iç dolgusu, terletmeyen dış kaplaması sayesinde rahat kullanım sağlar. Bahçelerin yanında ev içi dekorasyonlarda da kullanıldığında ortama sıcaklık katar. Diğer yandan salıncak minderleri tentesi ile birlikte kullanıma sunulur. Salıncak ölçüsüne uygun dizayn edilen ürünler bazı modellerde süngerli 2’li minder kumaşı, 2 adet yastık, 2 adet kol minderi ve 1 adet tenteden oluşur. Pamuk ve polyester karışımından oluşana panama duck kumaş kullanılan bu türde minder kılıfı 162x48x10 cm, tente ise 120x200 cm ölçülerindedir. Palet minderi takımı, oturma alanı ve yastıktan oluşur. Ayrıca yanlarında koltuk benzeri kollarının da olması kullanım kolaylığı sağlar. Başka bir palet minderi çeşidi ise oturma minderi, uzun sırt minderi ve kısa sırt minderinden oluşur. Su geçirmez kumaştan üretilen ürün çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir. Aynı zamanda silinebilir kumaşa sahip minder fermuarlı ve iç astarlıdır. Paslanmaz düğmeler kumaşı astara tutturur ve kumaşın astar üzerinden kaymasını engellediği gibi aynı zamanda şık bir görsel oluşturur. Güneş ışınlarına dayanıklı olduğu için rengi solmaz. Terletmeyen kumaşı sayesinde ürün oldukça konforludur. Ürün iç dolgusu kırpıntı süngerdir. Su geçirmeyen ürün polyester özelliğe sahip kumaştan üretilmiştir. Oturma minderi 120x80x15 cm, kısa sırt minderi 60x40x20 cm, uzun olan bölgenin sırt minderi ise 120x40x20 cm’dir. 5 kg oturma minderi, 1 kg kısa sırt minderi ve 2 kg uzun sırt minderi ağırlığı kullanım kolaylığı sağlar. Evlerden plajlara kadar her alanda kullanılabilen minderlerden plajlarda kullanılan şezlong minderinin de konforlu olması terletmemesi, suya ve güneşe dayanıklı olması oldukça önemlidir. Masa kenarlarında yerleştirilen sandalye minderleri genellikle takım olarak üretilir. Sandalye tipine göre yer ve sırt minderi birleşik olan modeller olduğu gibi sadece oturma yeri için minder kullanımı da mümkündür.

Her Bütçeye Uygun Bahçe Minderleri

Her Bütçeye Uygun Bahçe Minderleri

Bahçe minderi kararı kullanım alanına göre verilecek bir karardır. Minder kapalı alanlar içinse dış mekana uygun minder tercihinden ziyade iç mekanda kullanılacak pamuk polyester karışımı silinebilir modeller tercih edilebilir. Dış mekan için olan modellerin öncelikle suya ve güneş ışığına dayanıklı olması önemlidir. Silinebilir olmasının yanında çamaşır makinesinde de yıkanabilir olması avantajdır. Büyük bahçe minderi modelleri büyük bahçeler ve oturma alanları için uygun olurken daha küçük alanlarda katlanabilir puflar ya da küçük armut minderler tercih edilebilir. Geniş çim alana sahip bir bahçede büyük yer minderleri konforu garantiler. Kış bahçelerinde şık koltukların üzerinde kullanılan minderler renkli kırlentlerle bir arada kullanıldığında oldukça şık durur. Genellikle fermuarlı olarak tasarlanan ve kaliteli kumaştan üretilen ürünler uzun süreli kullanım ve hijyen açısından avantajlıdır. Özellikle modern dünyanın konfor ve rahatlık beklentilerini karşılayan minder çeşitleri alternatif mekanlar yaratmada başarılıdır. Çalışma odalarında cam kenarlarında ya da kütüphane yanında konumlandırıldığında rahat bir kitap okuma köşesi yaratırken balkonlarda çiçek arasına yerleştirilen farklı minder seçenekleri alanı konforlu hale getirir. Plastik sandalyeler ve ferforje koltuklar minder olmadan kullanıldığında kullanıcı rahat etmez. Uygun ölçüde ve kalitede minderle kullanılması bu tür eşyaları kullanışlı hale getirir. Bahçe oturma minderi, havuz kenarlarında bulunan çimlerin üzerine yerleştirildiğinde çocuklar için keyifli oyun alanı oluşturduğu gibi büyükler için de doğa ve modern yaşamın bir arada olduğu bir dinlenme alanı yaratır. Zengin ürün skalası olan kategoride kullanım alanı ve ihtiyaca göre her bütçeye uygun minder bulmak mümkündür. Minderler aynı zamanda dekoratif bahçe ve balkon sedirleri oluşturmakta da başarılıdır. Tabure üzerine yerleştirilen küçük minderler olduğu gibi şık bir ferforje koltuk üzerine yerleştirilen puf minderler şık bir oturma grubu yaratır. Diğer bir minder alternatifi asma minder olarak kullanılan modeldir. Bu modelde ürün metal bir profile asılıdır. İç dolgusu elyaf olan ürün metal aksamı sayesinde küçük bir koltuk görünümündedir. Yere temas eden alanlarda plastik ayak kullanıldığı için yeri çizmez. Birbirinden farklı renk ve modelleri ile zengin ürün portföyüne sahip bahçe minderi fiyatları için sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Sünger (481)
Kumaş (268)
Polyester (57)
Pamuk (33)
Rattan (7)
Nubuk (6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(138)
ve üzeri (192)
ve üzeri (211)
ve üzeri (212)
ve üzeri (218)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL