Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ayakkabılık

için 2.062 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Ayakkabılık

Ayakkabılar insanların temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Her türlü ortam ve mevsim için farklı türden ayakkabılara ihtiyaç duyulduğu için onları saklamak bazen sorun olabilmektedir. Bu nedenle ayakkabılık gibi kullanışlı mobilya ürünleri oldukça talep görmektedir. Ergonomik yapıları ile bu mobilyalar ayakkabılarınızı güvenle saklayabilmek için en uygun alan olurlar. Kullanışlı yapıları ve yerden tasarruf özellikleri sayesinde neredeyse her evde kendilerine bir yer bulmaktadırlar. Üstelik çeşitli modelleri ve farklı seçenekleri ile her türlü zevke uygun bir seçenek bulmak mümkün olur. Siz de sayfamızda bulunan modelleri inceleyerek size uygun olan ürünü bulabilir, dayanıklı yapıları ile yıllar boyunca antre içerisinde ayakkabılarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz.

Ayakkabılık Çeşitleri

Ayakkabılık Çeşitleri

Günden güne yaygınlaşan kullanımları ve talebin artması ile ayakkabılıkların çeşitliliğini artırmıştır. Ayakkabılık modelleri her ihtiyaca ve zevke uygun olarak üretildiği için size uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Plastik ayakkabılık giriş seviyesi bir ürün olarak karşımıza çıkar. Genellikle 5 katlı ve 10 ayakkabı kapasiteli bu ürün uygun fiyatı ile sizlere hitap etmektedir.Çeşitler arasında bulunan Puflu ayakkabılık genellikle evin girişinde konumlandırılan bir üründür. Kapaklı olarak üretilen bu model ayakkabılardan yayılan istenmeyen kokuların evin içerisinde dolaşmasını engellemektedir. En güzel yanı ise sizlere oturarak ayakkabılarınızı giyme olanağı sunmasıdır. Bu sayede bot ve uzun çizme gibi giymesi zahmetli olan ayakkabılarınızı oturarak rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Portmanto ayakkabılık modeli ise ayakkabılarınızı saklamanın yanında farklı işlevleri de olan bir üründür. Aynı anda hem montlarınızı hem anahtarlarınızı hem de ayakkabılarınızı güvenle konumlandırabileceğiniz bir alan olmaktadır. Üstelik birçok modelinde ayna bulunduğu için dışarı çıkmadan önce son bir kez üstünüze çeki düzen verebilme olanağını sizlere vermektedir. Diğer bir model ise masif ahşap çubuklar ile yapılan ve palet model olarak anılan bir türdür. Özellikle evin dışında tercih edilen bu model şık görünüşü ile göze çarpmaktadır. Ayrıca tek rafta 3 adet ayakkabıya kadar barındırabildiği için 4 katlı modelleri iki kişilik bir ailenin bütün ayakkabılarını düzenli bir şekilde saklayabilmektedir. Böylelikle evin girişinde oluşan ayakkabı kalabalığında kurtulmuş olup düzenliliğin getirdiği rahatlığı yaşayabilirsiniz. Çekmeceli olan ve yine evin girişinde konumlandırılan modeli ise şıklığından ödün vermek istemeyen kişiler için biçilmiş kaftandır. Son olarak sıkça tercih edilen ayakkabılık metal modeli karşımıza çıkar. Bu ürünün en büyük avantajı çok az yer kaplamasıdır. Kapı önüne yerleştirilen ve aynı anda 10 adete kadar ayakkabı saklayabilen bu ayakkabılık alandan tasarruf etmek isteyen kişilere hitap etmektedir. Merkezi sistem ile çalışan yapıları ile bütün ayakkabılarınıza aynı anda ulaşabilirsiniz. Bu sayede ayakkabılarınızı koyduğunuz yeri hatırlamak zorunda kalmaz güne başlarken vakit kaybetmezsiniz. Üstelik ürün montajlı olarak size gönderileceği için kurulum işlemi oldukça kolay olmaktadır. İstenildiği zaman farklı bir yere konumlandırmak ise oldukça basittir. Bu şekilde ayakkabılık metal olan modelleri alandan tasarruf etmek isteyen kişiler için birebir olmaktadır. Sayfamızdan Adore ayakkabılık modellerine göz atabilirsiniz.

Ayakkabılık ile Düzenin Tadını Çıkartın

Ayakkabılık ile Düzenin Tadını Çıkartın

Her türlü ortam ve mekan için farklı ayakkabı kullanma gereksinimi ayakkabılıkların bir ihtiyaç haline gelmesine yol açmıştır. Evinde düzen isteyen kişilere birebir olan bu ürün, kapının önünde bulunan ayakkabı karmaşasına son vermek için sizlere yardımcı olur. Bunun yanında her türlü ihtiyaca ve talebe yönelik uygun ürün bulunması da kullanımlarının yaygınlaşmasına yol açmaktadır. Alan konusunda sıkıntı yaşayan ve sahip olduğu ayakkabıları yerleştirecek yeterli mekâna sahip olmayan kişilere ayakkabılık metal olan modelleri yardımcı olmaktadır. Çok az yer kaplamaları ve istenilen alana kolaylıkla monte edilebilmeleri sayesinde metal ayakkabılık kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır. Evlerinde görsel uyuma önem veren kişilere de sundukları çeşitli model ve renkler ile hitap etmektedirler. Böylelikle kullanışlılığın yanında tasarımı tek bir üründe yakalama fırsatını bulabilirsiniz. Ayrıca kolayca sökülüp başka mekanlara hızlıca monte edilebilen bir model olduğu için taşınma gibi durumlarda yanınızda götürebilme imkanına sahip olmaktasınız. Böylelikle her taşındığınız evde yeni bir ayakkabılık alma sorunu ile karşılaşmazsınız. Portmanto ayakkabılık ise çok yönlü kullanım sunan ayakkabılık çeşitleri arasında yerini alır. Aynı anda hem montlarınızı hem çantanızı hem anahtarlarınızı hem de ayakkabılarınızı saklama olanağı verdiği için sıkça tercih edilir. Üstelik evinizin tasarımı ve diğer mobilyalarınız ile olacak uyumunu sağlamak da ürün çeşitliliği sayesinde mümkün olmaktadır. Oturaklı ayakkabılık modeli, sağlık sorunları nedeniyle eğilemeyen kişiler için birebir olur. Ayrıca çizme, bot ve bağcıklı gibi giyilmesi zor olan ayakkabıları kolaylıkla giyme olanağı sunar. Bir diğeri ise ayakkabılık aynalı modeli olmaktadır. Bu da dışarı çıkmadan önce son bir kez nasıl göründüğünü kontrol etmek isteyen kişiler için birebirdir. Böylelikle şıklığınızda her zaman emin olabilirsiniz. Kapaklı olan ayakkabılık modelleri, özelikle yaz aylarında ayakkabılardan çıkan istenmeyen kokuların evin ve binanın içerisine yayılmasını önlemektedir. Nitekim sıcak hava koşullarında uzun süre giyilen ayakkabılar koku yapabilmektedir. Bunun önüne geçmek için de kapaklı olan ayakkabılıkları tercih etmek size yardımcı olacaktır. Dekorasyon konusuna önem veren kişiler için ise birçok farklı model bulunmaktadır. Özellikle evinde bulunan her eşyanın birbiri ile uyumlu olmasını isteyen kişiler, yüzlerce farklı modeli olan ayakkabılıklar içerisinde kendisine uygun olan modeli bulabilmektedir. Kullanıcılar Pappuchbox ayakkabılık seçeneklerini de mutlaka değerlendirmektedir.

Ayakkabılıkların Sizlere Sunduğu Geniş Seçenekler

Ayakkabılıkların Sizlere Sunduğu Geniş Seçenekler

Taleplerin artması ve kullanımlarının günden güne yaygınlaşması ile ayakkabılıkların seçenekleri oldukça fazla olmaktadır. Seçeneklerinin başında ise çeşitli tasarımları gelmektedir. Günümüzde birçok kişi, evlerinde dekorasyona oldukça önem vermektedir. Kullandıkları bütün mobilyaların birbiri ile uyumlu olmasına özen gösterirler. Bu yüzden alacakları her eşya da sahip oldukları mobilyalar ile olacak uyumunu düşünürler. Ayakkabılık çeşitleri evlerinde tasarım arayan kişiler için geniş ürün yelpazesi ile her türlü zevke uygun bir ürün sunmaktadır. İstenilen renk ve tasarım modeller arasında kısa sürede bulunabilmektedir. Sayfamızda bulunan geniş seçeneklere göz atarak zevkinize ve dekorasyonunuza uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Dekorasyonun yanında kullanışlılık da oldukça önem arz etmektedir. Nitekim insanlar aynı anda birkaç işlevi yerine getirebilen eşyaları daha çok sevmektedir. Tek bir üründen birden çok fonksiyon bulabilmek de oldukça haklı bir sebeptir. İşte portmanto, aynalı ve oturaklı ayakkabılıklar sizlere bu olanağı sunmaktadır. Birden çok işlevi yerine getirerek hem bütçeden hem de alandan tasarruf etmenize olanak sağlarlar. Günümüzde insanların oldukça sıkıntı çektikleri bir diğer konu ise küçük ev ve ona bağlı olarak kısıtlı alandır. 3’lü metal ayakkabılık gibi modeller sayesinde alandan tasarruf etmek mümkün olmaktadır. 10 adete kadar bünyesinde ayakkabı barındırabilen bu modeller sayesinde yerden tasarruf etmek mümkün olur. Bu sayede kapınızın önüne bulunan karmaşaya bir son verebilirsiniz. Üstelik katlanabilir modeller herhangi bir kurulum gerektirmediği için ürünlerin montajı ile uğraşacak zamanı olmayan kişilere birebirdir. Ahşap, plastik ve metal gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretilebildikleri için her eve uygun olan bir model bulmak oldukça kolay olmaktadır. Renk seçenekleri ile desteklenen bu modeller her türlü kişinin zevkine uygun olacak modeli bünyesinde barındırır. Ayrıca ayakkabılık ölçüleri de her eve uygun olarak şekilde çeşitli üretilmektedir. Böylelikle pek işlevsel olmayan ve bir türlü kullanamadığınız küçük alanları işe yarar hale getirebilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan ayakkabı modellerini inceleyerek eviniz için uygun olan seçeneklere bakabilir, zevklerinize hitap eden ürünleri listeleyebilir ve ürünlerin özelliklerine göz atarak dekorasyonunuzu tamamlayacak ayakkabılığa kısa sürede ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ayakkabılık seçiminizi dresuar seçeneklerine göz atarak da tamamlayabilirsiniz.

Ayakkabılık Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ayakkabılık Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Alacağınız ayakkabılığı yıllar boyunca severek kullanmak ve uygun fiyata satın alabilmek için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak bir model seçmektir. Eğer çok fazla ayakkabınız varsa ve evde yaşayan birey sayısı yüksekse 8 bölmeli modern ayakkabılık sizin için ideal olacaktır. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamış hem de tasarımınızdan ödün vermemiş olacaksınız. Diğer bir konu ise alacağınız ayakkabılığın evinizde bulunan diğer eşyalar ile olacak uyumudur. Nitekim dekorasyon konusu pek çok kişinin önem verdiği ve üstünde durduğu bir şey olmaktadır. Bu yüzden satın almadan önce sayfamızda bulunan modelleri incelerken beğendiğiniz ayakkabılıkların evinizde bulunan diğer eşyalar ile olacak uyumunu düşünmek, tasarım hanenize artı puan olarak geri dönecektir. Fiyat konusunda daha uygun bir ürün almak istiyorsanız birden çok işlevi olan ürünler bu konuda size yardımcı olacaktır. Portmanto ve oturaklı ayakkabılıklar bu için ideal olmaktadır. Tek bir ürünle birden çok ihtiyacınıza cevap verdikleri için diğer ihtiyaçlarınız için yeni eşyalar satın almanıza gerek kalmaz. Böylelikle bütçenize olumlu anlamda katkıda bulunmuş olursunuz. Dikkat edilmesi gereken diğer konu ise ayakkabılığı yerleştirmek istediğiniz alandır. Alacağınız ayakkabılığı evinizin girişinde mi yoksa kapınızın önünde mi konumlandırmak istediğinize karar vermelisiniz. Çünkü ayakkabılık modelleri standart bir ölçüye sahip değillerdir. Buna karar vermek doğru bir ayakkabılık almanıza yardımcı olur. Ayrıca yeteri kadar işlevsel olmadığını düşündüğünüz ve bir türlü yerleştirecek uygun eşya bulamadığınız alanlara da ona uygun ölçüleri olan bir ayakkabılık modeli yerleştirerek işlevsel hale getirebilirsiniz. Bir diğer husus ise sahip olduğunuz ayakkabıların ölçüleri olmaktadır. Eğer çizme ve bot gibi çok fazla büyük boy ayakkabınız varsa alacağınız modele bunları sorunsuz şekilde yerleştireceğinize emin olmanız gerekmektedir. Özellikle yaz günleri terleme sonucu ayakkabılarda oluşan kötü kokuların evinize yayılmasını önlemek için kapaklı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise ayakkabılık fiyat olmaktadır. Üretilen modellerde farklı malzemeler, çeşitli üretim teknikleri ve ekstra özellikler olabildiği için fiyat konusu değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden satın almadan önce beğendiğiniz modeller arasında fiyat karşılaştırması yapmak uygun fiyata en iyi ürünü almanıza yardımcı olur. Son olarak beğendiğiniz modelin kullanıcı yorumlarını okuyarak ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve ürünü deneyimleyen kullanıcıların objektif görüşlerine ulaşabilirsiniz. Ek parçalar için dilsiz uşak modellerini de değerlendirebilirsiniz.

Ayakkabılıkların Sizlere Sunacağı Avantajlar

Ayakkabılıkların Sizlere Sunacağı Avantajlar

Evlerde kullanılan her mobilyada olduğu gibi ayakkabılıklar da sizlere oldukça yarar sağlamaktadır. Bunlardan ilki kapınızın önünde oluşan ayakkabı yığınını ortadan kaldırmasıdır. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurup ona göre bir ayakkabılık almak evinizin önündeki görüntü kirliliğini önlemektedir. Bu sayede sizlere düzenin yarattığı rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca ayakkabılarınızı yerleştirmek için bir türlü yeterli alan bulamama sorununu da ortadan kaldırır. Bu sayede ayakkabılarınızı dolabınızın üzerinde veya bazanızın altında saklamak zorunda kalmazsınız. Günlük modunuza ve gideceğiniz yere göre uygun olan ayakkabıyı kısa sürede bulur, hızlıca ulaşırsınız. Site gibi toplu alanlarda evlere giren çıkan kişiler belli olmadığı için endişe duyulabilmektedir. İşte bu gibi sorunlar için de kilitlenebilen ayakkabılıklar birebir olmaktadır. Yani kapının önünde duran ayakkabılıklarda herhangi bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Metal olan ayakkabılıklarda elektrostatik boyama işlemi uygulandığı için paslanma, rutubetlenme ve toz tutma gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Bu sayede temizlik işlemi normalden daha kolay olur. Sizlere de uzun kullanım ömrünün tadını çıkarmak kalır. Yine metal ayakkabılıklarda katlanabilen yapıda oldukları ve fazla yer kaplamadıkları için sizlere alanda tasarruf etme imkânı sunar. Portatif ayakkabılık sınıfına giren metal modeller istenildiği takdirde kolayca dökülüp başka yere monte edilebilmektedir. Oturaklı ve portmanto ayakkabılık modelleri sizlere birden fazla işlevi yerine getirebilmeyi sağladığı için tek bir ürün ile farklı fonksiyonlara erişebilirsiniz. Bu sayede her bir amaç için farklı ürün almak zorunda kalmamış olursunuz. Dekorasyon konusunda faydaları ise oldukça büyüktür. Modeller arasında ahşap malzemeden üretilmiş ve çeşitli işlemelere sahip olan ayakkabılar sayesinde evinize renk katabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile eviniz için en ideal olacak kombinasyonu yapabilir, bütünleşik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ev içerisinde kullanılacak olan ayakkabılıklarda kapaklı modeller bulunduğu için ayakkabılardan yayılan istenmeyen kokuların evine dolmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca aynalı olan modelleri tercih ederek dışarı çıkmadan önce şıklığınızdan emin olabilirsiniz. Ayakkabılık ahşap modelleri çekmeceli olarak da üretilebildiği için kullanım açısından size ekstra bir alan oluşturur. Bu da dışarı çıkmadan önce yanınıza almak isteyeceğiniz araba, iş ve ev anahtarı gibi unutmamanız gereken şeylere kolayca ulaşma imkânı sunar.

Ayakkabılık Nasıl Düzenlenir?

Ayakkabılığınızı düzenlemenin en iyi yolu içerisinde bulunan ayakkabıları kategorize etmekten geçmektedir. Kışlık çizmeleri ve botları bir bölüme, yazlık ayakkabıları ve terlikleri ise diğer bölüme yerleştirmek aradığınız düzeni sizlere sunacaktır. İhtiyaç duyduğunuz ayakkabıyı almak ve aldıktan sonra yerine yerleştirmek ise ayakkabılığın dağılmasını engellemektedir.

Ayakkabılık Nasıl Boyanır?

Ayakkabılığınızı boyamak için ilk önce dikkat etmeniz gereken nokta üretiminde kullanılan malzeme olmaktadır. Eğer metalden üretilmiş bir ayakkabılığınız varsa metal yüzeyleri boyamak için üretilmiş olan sprey boya size yardımcı olacak, ahşap yüzeyler için ise yine ahşap için uygun olan boyalar işinizi görecektir. Boyama yapmak istediğiniz noktada herhangi bir pas, kabarıklık ve kir varsa temiz bir bez yardımı ile deterjan olmadan temizleyip daha sonra boyama işlemini yapabilirsiniz.

Ayakkabılık Nasıl Temiz Tutulur?

Ayakkabılığınızı temiz tutmak için dikkat etmeniz gereken nokta eğer kapaklı ise kapağını açık bırakmamak, çamurlu ve tozlu olan ayakkabılarınızı temizlemeden yerleştirmemek ve rutin temizliklerine dikkat etmektir. Aynı şekilde kapaklı olmayan modelleri de temiz tutmak için içine yerleştireceğiniz ayakkabıların temiz olduğundan ve herhangi bir yabancı madde girmediğinden emin olabilirsiniz. Islak bir bez yardımı ile deterjan kullanmadan kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Ayakkabılık Nasıl Süslenir?

Ayakkabılığınızı süslemek için ihtiyacınız olan şeyler biraz boya, ufak aksesuarlar ve biraz da hayal gücüdür. Üzerinde boya ile yapabileceğiniz çiçek, böcek ve güneş gibi ufak resimlerin yanında biraz daha büyük resimler yaparak üzerinde farklı renkler ile serbest çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle kapaklı olan modellerde ayakkabılığın üzerine ekleyeceğiniz yapay çiçekler, çeşitli figürler ve ledler ile farklı görünümler yakalayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Suntalam (292)
Metal (244)
70x55cm (218)
Ahşap (148)
Plastik (148)
MDF (41)
Çelik (19)
Masif (12)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

312Dizayn (1)
4M (2)
86Möble (2)
A1 (2)
A2 Decor (1)
Adetto (7)
Adore (52)
Aeraware (1)
Akfil (1)
Akrivit (1)
Aldora (1)
Alfemo (1)
AlkurHome (11)
Anadolu (2)
ARNETTİ (7)
Atadan (5)
Berrado (3)
Bien (1)
Bimossa (9)
Bonart (1)
Boo (2)
Daylight (2)
dekorca (15)
Dekozem (3)
Desen (4)
Dessenti (1)
DİA'S (1)
(1047)
Dksd (1)
EraHome (14)
Erva (2)
estela (2)
Evolini (1)
Frm (1)
Grootland (1)
Gucca (1)
Homedora (4)
HOMMY (1)
Ikea (25)
KANGURU (4)
Kapıönü (53)
Kaser (33)
Kzy (4)
LİDER (1)
MANDELLA (1)
Masifce (1)
Metali (1)
Metalia (2)
Mimilos (14)
MİNAR (6)
Missia (2)
Modatte (3)
Modilayn (30)
Moonlife (8)
Movemo (2)
Mymob (10)
NesseShop (1)
Nobel (3)
Nunemo (12)
Omak (2)
Palm (1)
Pappuchbox (357)
Pazenchi (1)
PlastArt (2)
Prado (4)
PRİMANOVA (12)
Rafevi (1)
Rafline (3)
Rani (1)
ReHome (2)
Rem (5)
Remaks (15)
Robinhome (6)
Rosella (1)
SANOVA (3)
Sds (1)
Shila (2)
Stoker (1)
Suntalam (1)
Tanmob (2)
Tasarım (3)
Tekno-Tel (4)
TUBİX (8)
Vena (1)
VERANO (1)
viazin (3)
Vivense (1)
XL (1)
ÖZELL. (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyon

(127)
(57)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(191)
ve üzeri (374)
ve üzeri (459)
ve üzeri (489)
ve üzeri (518)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL