Kategoriler

Listeyi Uzat
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

için 3,568 sonuç bulundu.

Swarovski

1895 yılından beri Swarovski köklü ve işinde usta şirketlerden bir tanesidir. Tasarım ve yenilik konusunda her zaman ilerleyen bu şirket takı ve aksesuar alanındaki en iyi markalardan biri olmuştur. Dünyanın dört bir yanında faaliyet göstermektedir. Swarovski Türkiye bu faaliyet alanlarından bir tanesidir. Ülkemizde de özellikle kadınlar tarafından çok sevilen ve kullanılan bir markadır. Bu aksesuar ve takılara Swarovski taşlarının işlenmesi tamamen el emeği ile gerçekleşmektedir. Kurucu olan Daniel Swarovski kristal kesim alanında usta isimlerden bir tanesidir. Taşların işlenmesi sırasında profesyonel teknikler kullanılmaktadır. İlk tasarımından, montajına kadar her alanında büyük bir ustalık gösterilmektedir. Her tasarımın ayrı bir esin kaynağı ve hikayesi bulunmaktadır. Bu nedenle de bu markanın her tasarımı özeldir. Ülkemizde en çok Swarovski yüzük satılmakta ve bilinmektedir. Hem şık tasarımları ve parıltısı ile hem de diğer mücevherlere oranla daha uygun olması sebebi ile bu markanın takıları ve aksesuarları çok sayıda insan tarafından tercih edilmektedir

Swarovski Kolye, Küpe, Bileklik Modelleri Hakkında Bilgiler

Swarovski Kolye, Küpe, Bileklik Modelleri Hakkında Bilgiler

1999 yılından itibaren Swarovski markasının orijinal ürünlerinde bu markanın kuğu amblemi kullanılmaktadır. Dolayısı ile Swarovski kolye satın aldığınızda bu amblemi görebilirsiniz. 1989 yılından önce ürütülen ürünlerde ise farklı logolar taşımaktadır. Swarovski bileklik ve Swarovski küpe modellerinde bir çok çeşit bulunmaktadır. Ürünleri kaliteli ve alerjik yönden test edilmiştir ve alerjik etkisinin olmadığı onaylanmıştır. Bazı insanların altına, gümüşe ya da farklı bir mücevhere alerjisi olduğu bilinmektedir. Fakat bu markanın ürünleri nikel içeriği ile dermatolojik olarak test edilmiş ve sonuç başarılı olmuştur. Bu markanın en büyük özelliklerinden bir tanesi de seramik tabanıdır. Bu takılara ya da aksesuarlara kristaller, sivri uçlu aletler ya da serbest şekilde yerleştirilmektedir. Fakat bu işlem sırasında asla yapışkan kullanılmamaktadır. Bu durum kristallerin tasarım esnekliği olduğu anlamına gelmektedir. Kristaller yerleştirilirken arada farklı materyaller olmaması, mesafenin kısa tutulması eşsiz bir parlaklık ve kristalize bir görünüm ortaya koymaktadır.

Swarovski Saat Modelleri ve Tercih Sebepleri

Swarovski Saat Modelleri ve Tercih Sebepleri

Swarovski markası kişiye özel ürün üretmemektedir. Sadece kurumsal olarak gerçekleştirilen hediye sunumlarında ürünler kişiselleştirilmektedir. Bunlar da sınırlı sayıda üretilmektedir. Kurumsal hediye olarak üretilir. Takı koleksiyonu içerisinde inciler de bulunmaktadır. Bu inciler bazen Swarovski saat, bazen de farklı tasarımlar içerisinde yer almaktadır. Bu inciler de Swarovski tarafından kaplama teknolojileri kullanılarak yapılmaktadır.Genel olarak Swarovski saatler kristalden üretilmektedir. Bu kristaller en yüksek kalitededir. Bu markanın ismi bu kristaller ile özdeşleşmiştir. Üretim süreçleri ve kullanılan ham maddeler sayesinde yüksek hassaslık derecesine sahip ve mükemmel parlaklığı ile bu marka fark yaratmaktadır. Ülkemizde de özellikle Swarovski bayan saat çok tercih edilmektedir. Kristal taşlar ile süslenmiş bu eşsiz saatler, çok sayıda kadın tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda eşine, annesine, sevgilisine hediye almak isteyenler de en çok kristal saatleri satın almaktadır. Sadece hediye olarak değil kadınların kendisine de alarak çok şık bir görünüme kavuşabileceği bu saatler oldukça göz alıcı ve ilgi çekicidir.

Swarovski Taş Nasıl Elde Edilir?

Swarovski Taş Nasıl Elde Edilir?

Swarovski takı ve aksesuar modellerinde Swarovski taş dışında metaller de bulunmaktadır. Metal kısımlar ya altındır ya da radyum kaplamadır. Bazen de paladyum ve PVD kaplama da olabilmektedir. Yani metal kısımları da değerli maddeler ile üretilmektedir. Sadece taşı değil, her bölümü özeldir. Altın olan takıların altın kaplaması genellikle 23k olmaktadır. Genel olarak soluk sarı altın kullanılmaktadır. Bu soluk sarı altın hem parlak ve canlı hem de göz alıcı görünmektedir. Pembe altın takılar da bu markada bulunmaktadır. Bu altınlar ise genellikle 18k pembe altın ile kaplıdır. Pembe altın saf olan sarı altın ile bakırın birleşmesinden üretilmektedir. Swarovski tek taş evlenmek isteyenlerin aldıkları özel takılardan bir tanesidir. Tabii ki sadece gelin adayları değil, her kadın Swarovski taşlı yüzük kullanabilir. Son zamanların en popüler yüzüğü ise Swarovski baget yüzük olmuştur. Her marka ve mücevher üreticileri baget yüzük tasarımını son birkaç yıldır yapmaktadır. Bu markada bunlardan bir tanesidir. Mükemmel tasarımları ile baget yüzük alanında fark yaratmaktadır. Bu ürünlerin her birinin orijinallik sertifikası bulunmaktadır. Bu ürünlerin kalitesinin marka kalite standartlarına uygun olması gerekmektedir. Bu standartlar markanın prestiji ve yılların getirdiği marka değeri açısından çok önemlidir.

Swarovski Taşlar Hangi Ürünlerde Daha Sık Kullanılmaktadır?

Swarovski Taşlar Hangi Ürünlerde Daha Sık Kullanılmaktadır?

Swarovski markasının kristal taşları gümüş takılar ya da bazı aksesuarlar üzerinde de kullanılmaktadır. Bunlardan biri de Swarovski kalem olmaktadır. Bu kalemler özellikle yeni işe başlayan, yeni eğitime başlayan sevdiklerinize alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. Terfi eden ya da farklı bir görev ile daha iyi bir yere geçiş yapan bir sevdiğinize şık bir hediye almak istiyorsanız bin bir çeşit ve rengi ile bu özel tasarım kalemler tercih edilebilir. Birçok insan pırlanta ve Swarovski arasındaki farkı merak etmektedir. Pırlanta hem çıkarılması hem de işlenmesi çok zor bir taştır. Pırlantanın parıltısı ve eşsiz güzelliği herkes tarafından beğenilmektedir. Swarovski de kaya kristali, cam ya da akrilikten yapılmaktadır. Bir başka deyişle suni elmastır. Elde edilmesi sırasında çok büyük bir emek harcanmaktadır. Elmas kadar sert ve parlaktır. Birçok yer de bu taşlar kullanılmaktadır. Swarovski set içerisinde birçok takı bulunmaktadır. Bu takılar bir dünya markası olması sebebi ile de önem teşkil etmektedir. Pırlanta kadar yüksek fiyatlı ürünler değildir. Fakat onun kadar parlak ve ışıltılıdır. Aksesuarlarda da çok hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Swarovski gözlük bu aksesuarlardan bir tanesidir. Bazı gözlükler tamamen bu kristal taşlar ile kaplanmıştır. Bazıları ise yalnızca birkaç kristal taş ile daha güzel bir hale getirilmiştir. Bu ürün oldukça çeşitlidir. Birbirinden güzel renklerde ve modellerde gözlük modelleri bulunmaktadır. Gözlük dışında en beğenilen aksesuarlar; kalemler, anahtarlıklar, akıllı telefon kılıfları, anahtarlıklar, el çantaları, saç aksesuarları ve kartlıklardır. Tüm bu aksesuarlar kadın, erkek herkes tarafından severek kullanılmaktadır. Hem hediye olarak da alınabilecek çok hoş bir seçenektir. Hediyelerin en çok satılanlar bölümünde en fazla aksesuarlar yer almaktadır. Bu hediye her insanı mutlu edecek güzelliktedir. Ayrıca saatleri de aksesuarların en başında gelmektedir. Çok şık tasarımları ile özellikle kadınlar tarafından çok beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Saatlerin rose altın, sarı altın, gümüş rengi, metal, deri kayışlı, kumaş kordonlu ve tamamen kristal kordonlu olan tasarımları mevcuttur. Her biri de en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.

Swarovski Taşının Özellikle ve Aksesuarları

Swarovski Taşının Özellikle ve Aksesuarları

Swarovski, cam, akrilik ya da kaya kristallerinden fabrikalarda üretilmektedir. Swarovski takı modelleri elmas görünümü sebebi ile çok fazla tercih edilmektedir. Her renkte üretilebilmektedir. Özel teknikler ile bu kristaller kesilmektedir. Kesilmelerinden sonra pürüzsüz bir görünüme kavuşmaktadır. Pırlanta gibi doğal olmasa da göz alıcı tasarımları ile fark yaratmaktadır. Swarovski kuğu kolye markanın logosu ile de benzerlik taşıması bakımından çok değerlidir. Orijinal olan Swarovski taşlar laboratuvar kadar hassas ortamlarda üretilmektedir. Yüz olarak taş pürüzsüz ve kaygandır. İpeksi bir yüzeye sahiptir. Kesimleri de kıvrımlıdır. Mercekle bu taşa bakıldığında taşın yapısından orijinalliği çok basit bir şekilde tespit edilebilmektedir. Aynı zamanda parlaklık olarak da eşsiz bir parlaklığa sahiptir.Ürünler kullanım şartlarına uyulduğu taktirde oldukça uzun süreler ilk günkü durumunu korur. Dayanıklı ve sağlam bir şekilde kullanıcılara sunulan Swarocski markası ürün gamını çok geniş tutmuştur. Swarovski markası, kadın ve erkek kullanıcılara hitap eden bir çok seçenekte modeller üretmektedir. Üretilen her ürünü kalite standartlarına uygun ve marka tescili ile satışa sunan Swarovski, fiyat performans olarak da kullanıcıları memnun etmeyi başarmaktadır.

Swarovski Markasının Koleksiyonları ve Ürünleri Hakkında Bilgi

Swarovski Markasının Koleksiyonları ve Ürünleri Hakkında Bilgi

Kristal taşların elmas ile benzerlik göstermesi özellikle kadınlar tarafından takılarda tercih edilmesine sebebiyet vermektedir. Son dönemlerin en popüler takı ürünlerinden bir tanesi de Swarovski 5 taş altın yüzük olmaktadır. Özellikle hediye olarak çok güzel bir tercihtir. Parmakta çok zarif ve şık görünmektedir. Swarovski taş kolye de en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Kolye özel günlerden günlük yaşama kadar her alanda kullanılabilir. Kolye takmaktan hoşlanan her kadın bu markanın kolyelerine hayran kalacaktır. Swarovski taş fiyat olarak diğer mücevhere göre çok daha uygundur. Swarovski markası kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. El emeği ile üretilen bu taşlar, elmasa benzerliği sebebi ile göz alıcı ve güzeldir. Markanın birbirinden güzel koleksiyonları mevcuttur. Her koleksiyonda farklı tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Bu koleksiyonların her biri incelenebilir ve tercih edilen ürünler bu koleksiyonlardan satın alınabilir. Üretilen modeller sade , renkli ve çok renkli ürünler olarak bir çok kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Genellikle sade renklerde olan Swarovski modelleri, çok renkli tasarımlar ile kullanıcıların beklentilerine hitap edecek şekilde üretimler yapmıştır. Koleksiyonlar dışında sürekli yeni ürünler üretilmekte ve tasarlanmaktadır. Sürekli olarak kendini ileriye taşıyan Swarovski markası sürekli yeni ürünler çıkartmaktadır. Farklı tasarımlı yüzükler, kalemler, küpeler, kolyeler, telefon kılıfları dikkat çekmektedir. Yüzük charmları da son dönemde en çok satılan ürünler arasındadır. Genel olarak bilekliklerde tercih edilen charmlar artık yüzüklere de takılmakta ve farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Swarovski ürünleri hakkında çok daha detaylı bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.