Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Göz Kalemi

için 2,577 sonuç bulundu.

Göz Kalemi

Makyaj yapmak hem gündelik hem de kurumsal hayatta oldukça yaygın bir şekilde tercih edilen uygulamalardan biridir. Ezelden beri pek çok kadının severek uyguladığı bu işlem bireysel özgüven konusunda da oldukça faydalıdır. Genellikle surata yapılan makyaj kişinin genel görünümünde oldukça büyük bir alanı temsil etmektedir. Özellikle göz makyajı noktası pek çok bireyin özen gösterdiği noktalardan biridir. Çünkü her temas gözler ile kurulmaktadır. Dolayısıyla gözlerin görünümü her bireyde ilk izlenimin niteliğini belirleyen yegane unsurlardan birini oluşturmaktadır. Bu vesileyle tarih boyunca kadınlar göz makyajına özen göstermekte ve bu amaçla çeşitli pek çok ürünü kullanmaktadır. Göz kalemi göz makyajında sık sık kullanılan ürünlerden biridir. Kullanımının pratik ve ortaya çıkardığı sonuçların mükemmel olması sayesinde pek çok birey tarafından tercih edilmekte ve severek kullanılmaktadır. Birbirinden farklı pek çok sürme tekniğinin olması da bireylerin yaratıcılıklarını yüz makyajı ile ifade etmelerine olanak sağlamaktadır. Yapılan ve ortaya konulan özgün makyaj teknikleri ile görünüm oldukça estetik bir hale bürünmekte ve her bireyin güzelliğinin altını çizmektedir. Özellikle gözleri öne çıkaran işlevi ile surat makyajının son dokunuşunu oluşturmaktadır. Bununla beraber hem gündelik hem de kurumsal yaşamda uygun olması pek çok anı daha kolay bir hale dönüştürmektedir. Acil misafirler ya da toplantılar esnasında bir göz kalemi çoğu zaman için kurtarıcı bir nitelik sergilemektedir. Çoğunlukla kullanılan siyah renkli çeşidi ile klasik kombinleri tamamlamakta ve renkli modelleri ile sokak trendlerinin takibini yapmaktadır. Canlı, pastel ya da parlak kategorileri ile her göz makyajının gereksinimlerini karşılamaktadır. Özellikle göz kalemi ile eyeliner bileşimi makyajı oldukça üst bir seviyeye çıkarmaktadır. Gözlerin en çarpıcı yönlerini ortaya koyarak yüz alanının genelinin ahengine uyum sağlamaktadır. Hangi teknikler ile kullanıldığının bilinmesinin ardından çeşitli pek çok makyaj çeşidi uygulanabilmektedir. Dolayısıyla sık sık sorulan göz kalemi nasıl sürülür sorusunun cevabını bireyin beklentileri oluşturmaktadır. Çarpıcı makyajlardan hoşlanan bireyler için kalın uçlu ve de canlı renkli modeller idealken, klasik yönelimli bir tarza sahip olan bireyler için ince uçlu siyah göz kalemleri idealdir. Bu vesileyle her bireyin yaşam alanına ya da iş ortamına bağlı olarak seçimleri değişkenlik göstermektedir. Üreticilerin sunduğu geniş ürün seçeneği sayesinde her bireyin kendi makyaj stiline uygun kalemlere ulaşımı oldukça kolay bir hale dönüşmektedir. Bu sayede bireyler kendi tarzlarına uygun göz kalemi makyaj çeşitlerini kolaylıkla uygulayabilmektedir. Geniş kullanım alanı vesileyle her durumda kurtarıcılık sergileyen işlevi ile günün her anı kullanıcının gözlerinden ayrılmamaktadır. Sayfamızdan Avon göz kalemi çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Göz Kalemi Çeşitleri ile En Çarpıcı Makyajlar

Göz Kalemi Çeşitleri ile En Çarpıcı Makyajlar

Göz kalemlerinin oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması sayesinde çeşitli pek çok göz makyajının uygulanması daha kolay ve de daha konforlu bir hale bürünmektedir. Çünkü göz kalemi ile makyaj hem pratik hem de oldukça şıktır. Yüzün geneline uygulanmış makyajın ahengini tamamlayarak bir yandan da gözleri ön plana çıkarmaktadır. Bireyler göz renklerine uygun göz kalemi renklerini belirleyerek sakin ama hareketli yüz makyajları yapabilmektedir. Bu sayede hayatın pek çok alanında kullanılabilecek makyaj çeşitleri keşfedilmektedir. Göz kalemi renkleri pastel, canlı ve parlak renk varyasyonundan oluşmaktadır. Bu sayede her kullanıcının gereksinimi ve beklentisi oldukça kolay bir şekilde karşılanmaktadır. Göz gerçekleşen her karşılaşmanın ya da iletişimin ilk etabında rol sahibidir. Dolayısıyla gözlerin görünümü ilk izlenim konusunda oldukça dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Birbirinden farklı göz kalemi sürme teknikleri ile makyaj hem eğlenceli hem de verimli bir hale dönüşmektedir. Çünkü giyilen kıyafet ya da takılan aksesuarlar derecesinde makyaj da oldukça önemlidir. Dolayısıyla nasıl yapıldığı, hangi uygulamalarda bulunulduğu mercek altına alınmalıdır. Çünkü kalemlerin nitelikleri birbirinden farklılık göstermektedir ve her biri farklı bir amaca hizmet etmektedir. Kimi çeşitler kurumsal yaşam için uygunken kimisi sokak makyajı için uygundur. Dolayısıyla bireyden bireye ideal çeşit değişkenlik göstermektedir. Oldukça ufak boyutlu dokunuşlar ile makyajı ileri seviyeye taşıyan bu ürün vesilesiyle makyaj yapmak oldukça pratik bir hale dönüşmektedir. Çünkü ellerin büyük ya da küçük olması fark etmeksizin her el yapısına uygun bir şekilde üretilen göz kalemleri makyajın başat faktörüdür. Dolayısıyla göz kalemi sürme işlemi oldukça dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Her renk başka bir alana uyum katmaktadır. Örneğin beyaz göz kalemleri gözlerin olduğundan daha büyük görünmesine vesile olmaktadır. Üstelik bu vesile olma eylemi birkaç ufak dokunuş ile gerçekleşmektedir. Bununla beraber dudağa da uygulanmaktadır. Bu uygulama ile dudakların olduğundan daha dolgun bir şekilde görünmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda göz kalemi işlevi de görebilen beyaz kalemler ile gözlerin ışıltı seviyesi ve canlılığı artmaktadır. Gözlerin aydınlık oranını artırıp görünümü daha estetik bir hale dönüştürerek günün her anı artan bir güzelliğin oluşmasına vesile olmaktadır. Bununla beraber her göz rengi ile uyum sağlaması da ürünü olmazsa olmaz kılan niteliklerden biridir. Flormar göz kalemi seçeneklerine de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Göz Kalemi Özellikleri ile Sınırsız Makyaj Çeşitleri

Göz Kalemi Özellikleri ile Sınırsız Makyaj Çeşitleri

Kullanıcılar tarafından sıklıkla beyaz, siyah ya da kahverengi renklerindeki göz kalemleri tercih edilmektedir. Bu durumun başlıca sebebi, her üçünün hayatın her alanı için bir uygunluk sergilemesidir. Evde, dışarda ya da işte olduğunuz her an üç renkten dilediğinizi rahatlıkla kullanabilir ve makyajınızın gün boyu bozulmamasını sağlayabilirsiniz. Akmaz nitelikteki çeşitlerden yana tercih yaparak yaptığınız makyajın gözde kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede makyajınızın gün boyu bozulmayacaktır ve bu durum bir motivasyon artışına da vesile olacaktır. Çünkü gün içerisinde makyajın mevcut durumu kimi zamanlar için bir gerginlik hissi oluşturabilmektedir. Herhangi bir gerginlik yaşamamak adına akmaz nitelikteki modellerin tercih edilmesi fayda sağlamaktadır. Bu sayede bireyler gün içerisinde makyajlarını kontrol etmek zorunda kalmamaktadır. Hayatın her alanında göz kalemi çeşitleri oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Örneğin siyah göz kalemi hem klasik hem hareketli makyajların yapılmasına büyük oranda imkan tanımaktadır. Geniş sürme yöntemleri ile her zevkten insana hitap edebilmeyi başarmış bu ürün, gündelik hayat içerisinde var olan her ortam ile uygunluk sergilemektedir. Siyah göz kalem önerileri almak isteyen her birey sayfamız üzerinden göz atabilir ve her ürün özelinde detaylı bir araştırma yapabilir. Bu sayede satın alma işleminin ideal bir şekilde gerçekleşmesi kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bununla beraber beyaz göz kalemi de oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Gözlerin daha büyük ve de dudakların daha dolgun görünmesine vesile olan bu ürün özel günlerde oldukça kurtarıcı bir rol üstlenmektedir. Hafif ama çarpıcı bir makyaj yapmak isteyen her bireyin ilk tercihi olabilecek kapasiteye sahip olması vesilesiyle de kullanıcı oranı ve de memnuniyeti her geçen gün artış göstermektedir. Bireyler bir göz kalemi seti edinerek her türlü makyajı pratik şekilde uygulayabilmekte ve tarzını makyajıyla dahi yansıtabilmektedir. Bu durumun bireyin yaratıcılığının gelişmesine de büyük oranda katkısı bulunmaktadır. Yaptığı özgün makyajlar ile daha önce denenmişlere imza atan bireyler, makyajı bir kendilik yansıması olarak da sürdürmektedir. Bu sayede göz kalemi ve benzeri kozmetik ürünlerin çeşitliliği her geçen gün artmaktadır. Göz kalemi renkli ve sade çeşitleri ile her bireyin gereksinimlerini karşılamayı hedeflemektedir. Göze zararlı olabilecek herhangi bir malzemeyi üretim sürecine dahil etmeyerek bireysel sağlığı da koruyan bir eylem sergilemektedir. Dolayısıyla kullanımının göz sağlığı bakımından herhangi bir zararı ya da riski bulunmamaktadır.

Göz Kalemleri ile En Özgün Makyajlar Mümkün

Göz Kalemleri ile En Özgün Makyajlar Mümkün

Göz kalemleri farklı renk ve boyut seçenekleri ile her makyajın tamamlayıcısı görevini büyük bir özveri ile yerine getirmektedir. Dolayısıyla kullanıcı sayısı ve de oranı her geçen gün giderek artmaktadır. Var olan her beklentiye, tarza ve de stile karşılık verebilmeyi hedefleyen üreticiler, beden sağlığını gözeten çeşitleri ile de öne çıkmaktadır. Göz kalemi siyah dahil olmak üzere pek çok rengi bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle son dönemde sıklıkla kullanılan renkli modelleri, özgün makyajların belirleyicisi konumundadır. Dolayısıyla göz kalemi öneri konusunda da bireyler geniş seçenekler ile karşılaşmaktadır. Çünkü göz kalemi ürün varyasyonu birbirinden farklı pek çok gereksinime yanıt vermektedir. Örneğin yaz tatillerinde denize gittiğiniz günlerde dahi göz makyajı yapabilmeniz mümkündür. Suya dayanıklı olan göz kalemi çeşitleri ile kalıcı göz makyajları yapabilir ve tuzlu suyun göz makyajınızı silmesine engel olabilirsiniz. Bu durum gün boyu makyaj tazeleme ve de yenileme zorunluluğunu büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda sağlık noktasında da gerekli önlemlerin sağlanmış olması oldukça önemlidir. Çünkü göz en hassas uzuvlardan biridir. Herhangi bir yabancı madde ile direkt teması sonucunda çeşitli pek çok sağlık sorunu ortaya çıkabilmektedir. Bu vesileyle bireyler satın almayı düşündükleri göz kalemlerinin içeriğine dikkat etmelidir. Çünkü göz için zararlı olan içerikleri bünyesinde barındıran modeller uzun süreli sağlık sorunlarının sebebi olabilmektedir. Benzeri durumlar ile karşılaşmamak adına ideal kalitedeki ürünlerden yana tercih yapmak pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda her uzmanın kaliteli göz kalemi önerileri vermesi de bu durumu kanıtlar niteliktedir. Sağlığa duyarlı modeller ile hem yaratıcı ve özgün makyajlar yapabilir hem de göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. Göz ile doğrudan temas halinde olan antibakteriyel ve hijyenik göz kalemleri ile hem ışıltılı görünüm hem de sağlık ve konfor mümkün bir duruma dönüşmektedir. Bununla beraber oldukça ergonomik yapıya sahip olan çeşitlerinin bulunması da günün her anı taşınmasını oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu sayede bireyler göz kalemlerini her alana yanında götürebilmekte ve gereken zamanlarda makyajını tazeleyebilmektedir. Tarzınızı yansıtacak ve beraberinde bütçeniz için de uygun olan modeller ile dilediğiniz görünüme ulaşabilir ve yeni tekniklere adım atabilirsiniz. Her türdeki makyajın ve de kombinin tamamlayıcısı olan göz kalemi çeşitleri ile bireyler pratikler yaparak kendilerini geliştirebilmektedir. Uygun fiyatları ile oldukça erişilebilir bir alanda olması da kullanıcı memnuniyetini artıran niteliklerden biridir.

Her Bütçeye Uygun Göz Kalemi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Göz Kalemi Fiyatları

Göz kalemi çeşitlerinin fiyatları markadan markaya göre değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber renk seçeneği de fiyat değişimine etki eden durumlar arasındadır. Aynı zamanda kalemin uç kısmının yumuşak ya da sert olması da fiyat skalasını etkilemektedir. Dolayısıyla her bireyin gereksinimlerini karşılayacak ürünler oldukça erişilebilir olmaktadır. Örneğin sert ve yumuşak göz kalemi çeşitlerinin renk varyasyonu birbiri ile eş değerdir. Bu sayede her ihtiyaca cevap veren bir ürün çoğunluğu oluşturulmaktadır. Sık sık tercih edilen beyaz, siyah ve de kahverengi modellerinin her biri farklı bir amaç için idealdir. Örneğin siyah göz kalemi ile hem klasik hem de ışıltılı makyajlar yapmak oldukça mümkündür. Bununla beraber beyaz göz kalemi ile dudaklar daha dolgun bir görünümü elde edebilmekte ve gözler de olduğundan daha büyük görünebilmektedir. Naturel bir görünüme sahip olmak isteyen bireylere ise uzmanlardan kahverengi göz kalemi önerisi gelmektedir. Özellikle sonbahar mevsimi için oldukça ideal olan kahverengi göz kalemi ile pastel tondaki makyajlar bir üst seviyeye taşınmaktadır. Her göz renginin öne çıkmasında büyük rol sahibi olan işlevi sayesinde kullanıcısını ideal bir çerçevede konumlandırmaktadır. Aynı zamanda sudan etkilenmeyen modellerinin de bulunması pek çok kullanıcı için hayat kurtarıcı niteliktedir. Özellikle mesleği ile suyun iç içe olduğu bireyler için oldukça idealdir. Bununla beraber yaz tatilleri için de kurtarıcı bir eylem sergilemektedir. Buna ek olarak özel günler için uzmanlardan beyaz göz kalemi önerisi gelmektedir. Çünkü beyaz göz kalemi varla yok arasındaki görünümü ile yüz üzerinde pek çok detay üzerinde değişim sağlamaktadır. Örneğin göz çerçevesinin daha derin bir görünüme ulaşmasında sağlayıcı rolü üstlenmesi özel gün makyajları için elzem niteliktedir. Bununla beraber beyaz göz kalemi akmayan nitelikte çeşitlere de sahiptir. Bu sayede gözler ve de dudaklar gün boyu dolgunluklarını kaybetmemektedir. Özellikle iş hayatında büyük etkisi bulunan bu nitelik sayesinde, sürekli makyaj temizleme eziyeti son bulmaktadır.

Göz Kalemi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Göz Kalemi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Göz kalemi satın alırken önemli olan başlıca nokta, bireyin istedikleri ve ürüne yönelik oluşturduğu beklentileridir. Dolayısıyla dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Başlıca olanı ürün adedi detayıdır. Dileyen bireyler göz kalemi seti edinerek bir satın alma işlemi ile pek çok ürünü edinebilmektedir. Bununla beraber kimi bireyler daha spesifik tercihler ile tek adetli modellerden yana tercih yapmaktadır. Dolayısıyla bireyin istekleri başrolü oynamaktadır. Bununla beraber uzmanların göz kalemi tavsiyeleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu durum için göz sağlığına zararı oluşabilecek çeşitlerden dışında seçim yapmak yeterli olmaktadır. Kaliteli markaların üretmiş olduğu sağlığa duyarlı göz kalemi çeşitleri ile beraber yapılan makyaj ile bir risk faktörü oluşmamaktadır. Bu durum özellikle yaşlılık noktasında önemlidir. Erken yaşlılığa herhangi bir katkısı bulunmayan çeşitler ile her daim genç kalabilmek mümkün bir durum haline gelmektedir. Satın almada dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, ürün renkleridir. Göz kalemleri oldukça geniş bir renk kataloğuna sahiptir. Dolayısıyla bireylerin sürekli olarak kullanabilecekleri renklerden yana tercih yapmaları daha işlevsel olmaktadır. Bununla beraber sade ya da ışıltılı göz kalemi çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Birey çoğunlukla bulunduğu ortamlar ile uyumlu olan çeşitlerden yana tercih yaparak. Göz makyajını pratik bir hale dönüştürmektedir. Çünkü göz kalemlerinin kullanımı oldukça basit ve konforludur. İlk izlenimde ve yapılan muhabbetlerde büyük yetki sahibi olan gözler, görünüm bakımından önem arz etmektedir. Bu vesileyle günün her anında gözlerin canlılığını ortaya çıkarabilecek bir nitelik taşıyan göz kalemleri üretilmektedir. Akmaz ve sudan etkilenmeyen çeşitleri ile sınırsız göz makyajını deneyimleyebilir ve zaman yönetimi konusunda da işlevsel bir adım atabilirsiniz. Çünkü gün içerisinde tazelenen makyaj belli bir zamana gereksinim duymaktadır. Bu durumun ortadan kalkması ile beraber gündelik hayatta pek çok an kolaylaşacaktır. Dilerseniz göz kalemi fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve hem tarzınız hem bütçeniz hem gözleriniz hem de makyajınız için ideal olan göz kalemleri ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ve özgün tarafınızın ortaya çıkabilmesi için bir göz kalemi yeterli olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Alix Avien (33)
Amway (6)
Artdeco (7)
Avon (174)
Bell (3)
Benefit (4)
Beyu (167)
Bourjois (2)
Catrice (1)
Cecile (9)
Chanel (4)
Clarins (17)
Clinique (28)
Deborah (17)
Dermacol (5)
Divage (2)
(392)
Elite (3)
Emily (26)
Escape (1)
Essence (25)
Estel'la (74)
Esterel (60)
Eveline (2)
Eylure (2)
Faberlic (1)
Farmasi (143)
Flormar (193)
Gabrini (26)
Garnier (1)
Golden Rose (205)
Gosh (5)
Guerlain (7)
Huncalife (11)
İlkom (1)
İmpala (21)
Kajal (1)
Kanebo (2)
Kiko (1)
Kirpi (2)
Kiss (2)
Lancome (26)
Loreal (5)
M.A.C (1)
M.Asam (1)
Mavala (18)
Max Factor (13)
Maybelline (82)
Miss Cop (1)
Missha (5)
MT (9)
Nars (24)
Nascita (2)
New Well (22)
Newmacy (1)
Nivea (1)
Note (67)
Nyx (1)
Ocean (1)
Oriflame (12)
Palladio (5)
Pastel (118)
PRESTIGE (1)
Pupa (90)
Rapsodi (2)
Revlon (3)
Sensilis (2)
Sephora (9)
Sheida (1)
Shiseido (16)
Sisley (30)
Sleek (2)
Smashbox (1)
Tarko (4)
Tarte (1)
TCA (7)
The Balm (3)
Xp (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Kalıcı (169)
Asansörlü (152)
Kajal (80)
Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

(91)
(65)
(56)
(52)
(47)
(20)
(15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Görünüm

(176)
(87)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(29)
(13)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(235)
ve üzeri (285)
ve üzeri (297)
ve üzeri (300)
ve üzeri (316)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL