Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Göz Farı

için 1,484 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Göz Farı

Far bireylerin güzellik için kullandıkları ve göz kapaklarına sürülen birçok çeşitte bulunan bir güzellik ürünüdür. Bu kozmetik ürün kadınların makyajını tamamlayarak gözlerin çekici görünmesini sağlamaktadır. Gözlerinin rengini ön plana çıkartmak isteyen kadınların tercihi daha koyu tonlar olmaktadır. Koyu tonlar gözlerinizi kıyafetiniz ile birlikte göz alıcı bir şekilde gösterir. Ayrıca gözleriniz karşı tarafla iletişimde ilk teması oluşturduğu için oldukça önemlidir. Makyaj yapmayı seven kadınların tercihi olan göz farı çok fazla formatta bulunur. Bu göz farları toz halinde olduğu için kullanımında da dikkatle hareket edilmelidir. Aksi halde göze kaçan toz far gözünüze zarar verebilir. Gözlerinizin rengine uygun bir göz farı sizi daha çekici ve güzel gösterebilir. Eğer göz renginiz yeşil, mavi, ela ise kullandığınız göz farının koyuluğu sizi katıldığınız bir davette çok hoş gösterebilir. Eğer gözleriniz koyu tonda ise açık renklerdeki bir göz farı ile daha şık ve marjinal gözükebilirsiniz. Doğru göz farı sayesinde gözlerinizi olduğundan büyük veya küçük gösterebilirsiniz. Eğer küçük gözlere sahipseniz ve yüzünüze orantılı bir görünümü olsun istiyorsanız, far kullanımını kontrolü bir taşırma ile uygulayabilir, diğer makyaj malzemeleri ile de destekleyebilirsiniz. Bu sayede göz farınız sizin gözlerinizi olduğundan büyük göstermeye yardımcı olur. Kirpik diplerinizi gölgeleyerek daha sonra kaş farı uyguladığınız zaman daha çarpıcı bir görünüş yakalayabilirsiniz. Eğer daha genç görünmek istiyorsanız aydınlık tonlar tercih edebilirsiniz. Aydınlık tonlar sayesinde gözlerinizin rengi belirginleşir ve yaşınız olduğunuzdan daha az gözükür. Far kullanılırken fırça kullanabilir veya kendinize güveniyorsanız elinizle de dağıtabilirsiniz. Gözünüze eşit dağıtmadığınız far görüntünüzde bozukluğa yol açabilir. Bunu önlemek için, sabitleyiciler kullanabilir ve far pigmentlerinin dağılmasını önleyebilirsiniz. Göz makyajına yeni başlayan birçok kadın aslında far kullanımını karışık görmektedir. Bu durum onları doğru rengi seçmekten alıkoyabilir.

 Yeni Başlayanlar İçin Far Kullanımı

Yeni Başlayanlar İçin Far Kullanımı

Göz farı nasıl çekilir diye düşünen birçok kadın bu işin zor olduğunu düşünmüşlerdir. Aslında far kullanımı oldukça kolaydır. Toz yapıdaki göz farını göz kapağınızın üstüne ve kaşlarınızın altına sürmeli ve eğer daha koyu bir renk elde etmek istiyorsanız birkaç katman uygulamalısınız. Göz farı kullanmadan baz da kullanmak daha sabit bir makyaj elde etmenizi sağlar. Baz kullanmadığınız takdirde göz farının tozları dağılıp görüntüde bozukluk oluşmasına sebep olabilmektedir. Bu durumu önlemek ve baz kullanımından kaçınmak istiyorsanız krem göz farı kullanmalısınız. Krem göz farları baza gerek olmadan göz kapağınıza yapışır ve uzun süre sabit kalır. Krem göz farını çok miktarda uygulamadan da güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Koyu, orta ve açık tondaki üç rengi gözünüze doğru bir şekilde sürdüğünüz takdirde göz kapaklarınız uyumlu bir görünüş sergiler. Kendinizi daha iyi hissedersiniz. Gözün katlanma bölgesine daha orta tonları uyguladığınız zaman gölgeliği arttırırsınız. Makyajınıza uygun olarak göz çevrenize yakın kısımlara koyu tonları uygulayabilir ve çarpıcı bir göze sahip olabilirsiniz. Ayrıca göz kapağı ve kaşınızın altına da daha açık tonlar sürerek üçlü bir renk yelpazesi ile göz kamaştırabilirsiniz. Far paleti hem makyaja yeni başlayan, hem de sıklıkla makyaj yapan kadınların tercihleri arasında uzun zamandır yer edinmiştir. Far paleti içerisinde birçok far pigmentini barındırır. Bu renkler sayesinde tekli olarak birden fazla rengi satın almazsınız. Ayrıca göz renginize ve gideceğiniz ortama uyum sağlaması açısından da birden çok pigment arasından seçim yapmakta zorlanmazsınız. Far paleti satın almak daha uygun fiyatlarla göz farına sahip olmanın yollarından biridir. Çünkü ayrıca far bazı satın almaya gerek olmadan paletten kullanabilirsiniz. Far seti içerisindeki renk yelpazesi sayesinde, bu renklerden bir tanesini seçebilir ve kıyafetinizle doğru kombinlediğiniz zaman uyum yaratabilirsiniz. Gözleriniz ve kıyafetleriniz uyumlu olduğu zaman daha güzel gözükebilirsiniz. Sıradan gözükmek istemiyorsanız, siz de ihtiyacınız olan renkteki göz farını hemen edinebilir ve gözlerinize canlılık katabilirsiniz. Sayfamızdan Farmasi far çeşitlerini keşfedebilirsiniz!

 Gözlerini Göz Farınızla Ortaya Çıkartın

Gözlerini Göz Farınızla Ortaya Çıkartın

Göz farı pigmenti son yıllarda geniş bir yelpazede seyretmektedir. Renk çeşitleri artmış, bir rengin birden çok tonu ortaya çıkmıştır. Bu pigmentler göz kapağınızda aydınlanma yaratır, dinamik ve genç görünmenizi sağlar. Yağ su oranı dikkat edilerek satın alınan göz farları uzun süre kalıcılık sağlar. Ayrıca kolay bozulmaz ve uzun süreler saklanabilir. Mineral bazlı olan göz farları tercih ederseniz, sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu farların sağladığı uzun süre kullanım sayesinde rahat edersiniz. Far paleti önerileri arıyorsanız ve kendinize uygun olan farı bulamadıysanız öncelikle renk seçimi yapmakla başlayabilirsiniz. Kendinize yakıştırdığınız tona ait bir palet satın alarak uygulamaya başlayabilir ve gözlerinizdeki farkı görebilirsiniz. Göz farı paleti kullanmayı tercih ettiğiniz zaman içerisinde bulunan farklı renklerle işinize yarayan birçok tonu bulabilirsiniz. Bu renkler gözlerinize uygun makyajı yapmak için size yardımcı olacaktır. Göz farı paletini kullanırken öncelikle palette koyu bir rengi gözünüze baz amacıyla sürecek daha sonra koyu, orta ve açık tonları sürmeye devam edeceksiniz. Bu pigmentlerin canlılığı sizin görüntünüzde fark yaratmaya yardımcı olur. Çoklu göz farı kullanımını tercih edenlerden iseniz, mutlaka göz farı paletlerine bakmalısınız. Göz farı çeşitleri arttıkça renk çeşitleri de artmış ve tercih etmesi zor bir hal almıştır. Hangi rengi tercih edeceğiniz konusunda zorluk yaşıyorsanız palet satın alarak kolaylık sağlayabilirsiniz. Göz farı renk uyumu kullananların önem verdiği bir diğer noktadır. Gözlerinizle göz farınızın uyumsuzluğu makyajınız ne kadar güzel olursa olsun sizin görünümünüzü olumsuz etkileyebilir. Bu durumda yapmanız gereken göz renginizle uyumlu tonlar tercih etmektir. Göz farlarının gözlerinizle uyumu sayesinde renkli gözlerinizi belirginleştirebilir, ortaya çıkartabilirsiniz. Koyu gözlere sahipseniz, daha açık tonlar kullanarak uyumlu bir göz kapağı ve çekici bakışlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz Flormar far ürün seçeneklerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Renkli Göz Farları Ruh Halinize İyi Geliyor

Renkli Göz Farları Ruh Halinize İyi Geliyor

Ruh halini çoğu zaman dış görünüş etkiler. Bu görünüşü güzelleştirmek ruh halinizi iyileştirip size farklı bir hava katabilecektir. Göz farları güzellik konusunda atılacak en önemli adımlardandır. Toz, palet, krem, kalem, likit göz farı türleri vardır. Toz palet en sık rastlanılan olmakla birlikte diğer türler de kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Kalem farlar, sürüş kolaylığı sağlarken dağılmayı da önler. Krem farlar, uzun süre ışıltılı bir kalıcılık sağlayarak göze yapışmayı ve tutunmayı sağlar. Palet göz farları ise birçok rengi içerisinde bulundurur. Tekli satın almak gerekmeksizin birçok rengi kullanım imkanı bulabilirsiniz. Likit göz farı nemli yapısı ve sürüş kolaylığı sağlar. Likit göz farı sıvı halde bulunur ve göze sürüldükten sonra kısa sürede kuruyarak kalıcılık sağlar. Göz farı modelleri gün geçtikçe artmaktadır. Işıltılı, mat, naturel, metalik ve saten modellere sahiptir. Görünümünüz ışıltılı olsun istiyorsanız farlarınızda daha simli ve aydınlatıcı içeren farları satın alabilirsiniz. Mat bir görünüm elde elde etmek istiyorsanız koyu tonlar size uygun. Saten modele sahip göz farları hafif parıltı içeren formata sahiptir. Aynı zamanda dağılmayan ve pudra dokusuyla göz kapaklarınızı güzelleştirir. Naturel göz farları, sürülüşündeki kolaylıkla doğal bir renk uyumu sağlar. Göz farı markaları birden çok göz farı çeşidini piyasaya sunmaktadır. Markalar çeşitliliklerini arttırdıkça kendinize uygun farı bulma olanağınız da artmaktadır. Göz makyajı far ile tamamlandığında ortaya çıkan görüntü hoşunuza gidecektir. Ruh halinizi belirleyen renklerle makyajınızı hissettiğiniz duruma özgü bir makyajla tamamlayabilirsiniz. Şeftali göz farı cilt tonuyla uyum sağlayan bir tondur. Şeftali tonunda bir göz farı size doğallık katar. Kendinizi daha doğal ve sade göstermeyi seviyorsanız şeftali tonları size uygun. Lacivert göz farı koyu makyaj sevenler için en çok tercih edilen farların başında gelir. Lacivert tonları gözleri tamamen koyu bir gölgeliğe sahip olacak şekilde gözün katlanma bölgesine uygulandığında çekici bir göz ortaya çıkartır. Gözlerinizi koyu görmeyi seviyor ve kendinizi iyi hissediyorsanız lacivert göz farı sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Buğday tenlilerin ve açık ten rengine sahip olanların tercihi olan lacivert rengi birçok heyecan verici tonuyla gözlerinizi renklendirir. .

 Cildinize Zarar Vermeyen Göz Farları

Cildinize Zarar Vermeyen Göz Farları

. Organik göz farı makyaj yaparken sağlığını da korumak isteyenlerin tercihi haline gelmiştir. Organik farlarda bulunan ekolojik sertifika sayesinde göze ve cilde zarar vermez. Lens kullanımı artması ile göz farlarının lenslere zarar verme ihtimali de ortaya çıkmıştır. Organik göz farı göze ve lense herhangi bir zarar vermez. Sağlığınızı korurken makyajınızı da eksik etmek istemiyorsanız, cildinize uyum sağlayacak organik göz farlarını tercih edebilirsiniz. Petrolden kaynaklanan herhangi zararlı bir kimyasal içermez. Gluten ve laktoz bulundurmaz. ten rengine yakın ve tende renk farklılığı yaratmayacak tonlardan oluşur. Organik bir göz farı göze en uygun ve göz rengini tamamlayan tonlardan seçildiğinde ışıltılı bir görünüm yaratır. Organik göz farı uygularken birbirini tamamlayan renklere dikkat edilmelidir. Cildinize zarar vermeyen ürünlerle içiniz rahat bir şekilde makyaj yapabilirsiniz. Ürün içeriklerine dikkat etmelisiniz. Doğal, parabensiz, alkolsüz, parfümsüz ve mineral içeren farlar mevcuttur. Paraben içermeyen ürünleri makyaj yaparken tercih ettiğiniz zaman, cildinize zarar vermezsiniz. Cilt dostu ürünler, uzun veya kısa süreli makyajlarınızda sağlıklı bir cildi korumanızı sağlar. Sağlıklı bir cilt sahibi olmak sizi mutlu eder. Parabensiz ürünler hayvanlar üzerinde denenmez, bu sayede canlıların ölümü engellenmiş olur. Parfümsüz ürünler hassas cildinize zarar vermez. Makyajı sildikten sonra ortaya çıkabilecek tahriş durumlarından sizi korur. Kokulu ürünler kişiyi hasta edebilir. Göz farları renkleri kırmızı, sarı, pembe, kahverengi, siyah, turuncu, mor, beyaz renklerinden ve daha birçok tondan oluşabiliyor. Bu renkleri nereye gideceğinizi belirledikten sonra tercih edebilirsiniz. Renkli göz farları renkli kıyafetlerle güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Ayrıca daha koyu renkteki göz farları gözlerinizi ortaya çıkartır. Gözlerinizi önemsiyor ve renkli görünümünüzü korumak istiyorsanız marjinal renkler kullanabilir ve kendinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Cildinizi korumak ve kimyasal ürünleri denemek istemiyorsanız, sağlıklı koşullarda üretilmiş markaların ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu sayede göz sağlınız ve cilt sağlığınız uzun vadede korunur.

 Heyecan Verici Göz Far Paletleri

Heyecan Verici Göz Far Paletleri

Sade bir kıyafet ile kombinlendiği zaman görünüşünüzü değiştirir. Ortaya çıkmak istediğiniz kıyafetiniz ise daha doğal tonlarda göz farı uygulayabilirsiniz. Ancak makyajınızı ortaya çıkartmak istiyorsanız veya fotoğraflarda daha iyi gözükmek istiyorsanız koyu tonlar sizi daha iyi gösterecek. Göz farı tekli ve çoklu olarak satılmakla birlikte, tekli göz farklarının kullanımının oldukça fazla olduğu söylenebilir. Tekli göz farları makyajı ne olursa olsun, gözlerini tek tipte sergileyenlerin vazgeçilmezidir. Tek tip renk kullanmayı sevenler ve göz rengine uyum sağlayan farı bulanlar daima onu kullanmak isteyeceği için far paletine ihtiyaç duymayacaktır. Far paleti satın alıyor ama içerisinde sadece belli renkleri kullanıyorsanız, ihtiyacınız olan tekli göz farı olacaktır. Yanınızda taşıdığınız göz farlarının boyutu sizin için önemliyse, tekli farlar kullanabilirsiniz. Tekli farların sağladığı taşıma kolaylığı ve uygulamasının pratikliği ile nereye giderseniz gidin, makyajı dert etmeyeceksiniz. Göz kapağı bantları sizin far kullanımınızı kolaylaştırır ve birçok renk tonunu kullanmanızı sağlayabilir. Mat göz farı önerileri gündüzleri iddialı gözükmek isteyenler için oldukça önemlidir. Mat renkler ve mat göz farları gündüz sizi ön plana çıkartır. Daha ışıltılı renkleri akşamları tercih edebilir ve yapay ışıklar sayesinde parıldayabilirsiniz. Çoklu göz farı seti sizin ihtiyaç duyduğunuz her alana özel renkleri bir takımda bulundurur. Bu sete sahip olduğunuz zaman özel günlerinizde, düğünlerde veya iş görüşmesine giderken ne süreceğinizi düşünmek zorunda kalmazsınız. Rutininizin dışına çıkarak kendinize uygun rengi göz kapaklarınıza uygulayabilir ve işinizi pratikleştirebilirsiniz. Çoklu göz farı setleri işinizi çabuklaştırır. Far renginizi seçmeniz için önünüze çok fazla renk seçeneği sunar ve bu sayede daha çabuk hazır olabilirsiniz. Bu far setlerinde bronzer, aydınlatıcı ve baz bir arada bulunur. Hepsini ayrı ayrı satın almanızı gerektirmez. Ayrıca taşıması kolaylık sağlar ve gittiğiniz her yerde tek bir paletle makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Soğuk alt tonlar kullanarak gözlerinizi ve ten renginizi ortaya çıkartabilirsiniz. Ya da ten renginizin koyu ise ten renginize uyumlu göz farını tercih ederek doğallık yaratabilirsiniz. Göz farı fiyatları kozmetik ürünler arasında çeşitlilik göstermekle birlikte uygun fiyatlarda satılmaktadır. İster gece, ister gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz göz farları gözlerinize canlılık katacak. Canlılık veya sadelik isteyen herkese ayrı ayrı hitap eden göz farları uygun fiyatlarla kullanıcının beğenisine sunulmuştur. Bu ürünler arasından seçkin ve kalitesine güvendiğiniz ürünleri almanız sağlığınızı korur ve uzun vadede kullanım kolaylığı sağlar. Eğer siz de aradığınız ürünü bulduğunuzu düşünüyorsanız, hemen sepetinize ekleyebilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Uygun göz far fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor! Uygun far fiyatları sayesinde bütçenize yük bindirmeden aradığınız ürüne sahip olabilirsiniz. Her kesimden insanların kullandığı bu ürün uygun fiyatlı ve çeşitli marka seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.