Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Görünüm

Başka bir kelime deneyin

Ürün Faydası

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ruj

için 3,345 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ruj

Ruj bireylerin dudaklarına renk, dolgunluk vermesi amacıyla sürdükleri bir makyaj malzemesidir. Ruj, insanların gerek güzelliklerini ön plana çıkartmak, gerekse de kendilerini iyi hissetmek için kullandıkları bir kozmetik ürünüdür. Bu kozmetik ürün gittikçe artan renkleri ve modelleri ile kadınların kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Ruj seçiminiz modunuzu yansıtır ve sizi daha doğal, dinamik, enerjik yansıtmakta, kişiliğinizi ortaya koymakta önemlidir. İster moraliniz bozukken ister enerjiniz yerindeyken ruj kullanabilirsiniz. Kullandığınız ruj eğer size uygunsa modunuz daha da yükselecek. Ten rengine göre sürülen rujun yansıması da değişir. Açık tenlere sahip bir kadının ruj renginin koyuluğu yüzüne ve dudaklarına bir canlılık katar. Koyu kırmızı renklerdeki rujlar makyajla uyum sağladığı zaman yüzde ayrı bir canlanma yaratır. Kimileri makyajda doğallık arar ve canlı renkler kullanmaktan hoşlanmaz. Böyle düşünenlerden iseniz, pembe ve daha açık tondaki ruj renkleri de kişinin yüzüne doğallık katar. Doğallığı önemseyen kadınların makyaj yapmaktan da vazgeçemediği durumlarda, doğal tonlardaki rujlar büyük yardım sağlayacaktır. Koyu tenlerde ise, koyu renkler ten rengine uyum sağlayarak bu kez canlılık yerine doğallık katar. Koyu tenlerde açık tonlar ise yüzünüze bir canlılık katar. Her tene ve yüz tipine göre ruj seçimi sizin görünüşünüzü etkiler. Ruj renkleri pigmentlerin artışı ile birlikte çoğalmaya devam etmektedir. Bu renklerin ten renginize uyumunu sağladığınız takdirde doğru ruj kullanımını gerçekleştirilebilirsiniz. Sadece teninize değil aynı zamanda saçınıza, kıyafetinize hatta makyajınıza da uyumlu olması gerekiyor. Makyajınızı yaparken ruj rengi seçimi oldukça önemlidir. Üzerinize giydiğiniz kıyafetle aynı renkte bir ruj kullanarak sade bir kişilik görünümü yansıtabilirsiniz. Zıt yönlerde bir kıyafet ve ruj tercihi ile marjinal bir karakter ve yaratıcı görünüm sergileyebilirsiniz. Kıyafetleriniz ile rujlarınızı kombinleyerek daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Sıra dışı görünüm yaratan rujlar olduğu gibi doğallık sağlayan rujlar da vardır. Bu doğallığı sağlamak için Kalın dudaklara sahipseniz ve bu dudaklar ortaya çıksın istiyorsanız ruj kullanımınızı dikkatli yapmalı ve dışarı kaçırmamalısınız. Eğer ince dudaklara sahipseniz, dudak kalemi kullanımı oldukça işinize yarayacaktır.

 Kıyafetlerinizle Makyajınızı Kombinleyin!

Kıyafetlerinizle Makyajınızı Kombinleyin!

Ruj sürerken dikkat edilmesi gereken birçok şey vardır. Öncelikle ruju sürerken dudağın içerisinden başlayarak sürülmelidir, dışarıya kaçırılmaması gerekir. Ruju dışarıya taşırmadığınız takdirde keskin hatlar çizerek daha keskin dudaklar sergileyebilirsiniz. Kontrollü bir taşırma sayesinde dolgun dudaklarınız varmış gibi bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. Alt ve üst dudak ruj miktarı açısından eşit olmalıdır. Aksi halde görünümünüzü kötü etkiler. Eğer amacınız dolgun dudaklara sahip olmak ise, o halde ruju taşırırken abartmamalı ve kontrollü olmalısınız. Bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız dudak kalemi kullanabilir, dudak hatlarını belirginleştirebilirsiniz. Bu sayede ruju taşırmadan da sürme kolaylığı sağlarsınız. Ruj sürmeden nemlendirici kullandığınız takdirde, rujun parlaklığı artacak ve dudağınızda daha uzun süre kalıcı olacaktır. Ayrıca pudra gibi sabitleyiciler ile makyajınızı gün boyu tazelemeye gerek olmaksızın koruyabilirsiniz. Kalem ruj dudak hatlarınızı keskinleştirmede yardımcı olacaktır. Kalem rujların sivriliği ve pratik sürülüşü sayesinde gününüzü kurtarabilir. Ayrıca kendinize çekicilik katabilirsiniz. Çekici bir yüz hatları sergilemede kalem ruj güzelliğinize güzellik katacak! Bir ruj almaya niyetlendiğiniz zaman öncelikle rujun kalitesi oldukça önemlidir. Kalitesiz ve kalıcılığı olmayan rujlar, gün boyu tazeleme gerektirdiği gibi sağlığınıza da zarar verir. Ayrıca gün boyu ruj yenileme işlemi zaman kaybı yaratacaktır. Kalitesiz rujlar yerine alanında kendini kanıtlamış markalardan kullanmaya özen göstermelisiniz. Kalıcı ruj kullanımı son yıllarda artmaya başlamıştır. Bu rujlar gün boyu yemek yerken dudaklarınızdan silinmez, rengi kaybolmaz. Ortaya çıkabilecek kötü görüntülere sebep olmaz. Ayrıca bardakta bırakılan izler sorun olarak karşınıza çıkmaz. Kalıcı dudak makyajı vakitten tasarruf sağlar. Uzun süre yüzünüzde makyajın kalması gerektiği ortamlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Ayrıca herhangi bir şekilde ruju yeme veya dağılma durumlarından korunursunuz. Dudaklarınız kuru ise veya çok fazla kuruyor ama nemlendirdiğiniz zaman da uzun süre bunu tekrarlamak zorunda kalıyorsanız kalıcı rujları denemek sizin için büyük bir fırsattır. Bu sayede dudak renginiz tekrar kendi rengine dönecek. Doğallık görüntüsü artacaktır. Soyulan ruj kalıcı rujlar arasında yerini alan bir modeldir. Soyulan rujları yine nemli bir dudağa uygulamak ve beklemek gerekir. Bir süre sonra dudağınızdan soyduğunuz rujdan geriye canlı bir renk kalır. Bu renk kalıcılık sağlar ve daima ruj sürmeyi gerektirmez. Bu rujun kullanımı günlük hayatta makyaj yapmayı alışkanlık haline getirmiş olanlar için bir eğlence haline gelmiştir. Sayfamızdan Farmasi ruj ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 Farklı Renkte Rujlarla Ruh Halini Değiştir

Farklı Renkte Rujlarla Ruh Halini Değiştir

Ruj seti içerisinde hem marjinal renkler hem de doğal renklerin bulunduğu, bir arada taşımanın kolay olduğu ve maliyetinin de daha az olduğu setlerdir. Bu setleri satın aldığınız zaman, farklı renkleri kullanma ve deneme imkânı bulabilirsiniz. Siyah rujlar sürerek daha gotik bir görünüme sahip olabilir ve siyah saçlarınız ile siyah rengi uyumlu kılabilirsiniz. Doğru kullanmayı ve nereye süreceğinizi iyi bilmelisiniz. Bu sayede uyumlu bir görünüm sergileyebilirsiniz. Parlatıcı ruj genelde ruj tercihini yaparken dudaklarını renklendirmek istemeyen fakat ışıltılı görünmesini isteyenlerin tercihi olmaktadır. Parlatıcı rujların özelliği dudaklara güneş ışığında ve ışığın olmadığı herhangi bir ortamda parlaklık sağlayabilirsiniz. Dudak parlatıcısını rujun üzerine sürdüğünüz takdirde renklerin parlaması yüzünüze ışıltı katacak, görüntünüz aydınlanacaktır. Koyu tondaki renkler sizi daha dinamik gösterir iken, açık tondaki renkler olgun bir görünüm sağlar. Likit ruj nemli dudaklarınızda kullanabileceğiniz ve mat bir görünüm sağlayabileceğiniz bir türdür. Likit rujlar kendi dudak renginizi saklamakta oldukça usta olabilirler. Parlak ruj dudakları kuru ve hassas olanların yardımcısı olur. Kuru dudakları daha canlı ve parlak gösterir. Yenilenmiş ve canlanmış bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olur. Mat bir ruj dudağınızda kurumaya sebep olabilir, bu etkilerden uzak durmak için parlak rujları tercih edebilirsiniz. Kırmızı ruj kullanımı neredeyse en yaygın ve tipik olan kullanımdır. Kırmızı ruj, kendisini göstermek isteyen kadınların bir numaralı tercihidir. Ayrıca bu rujun sağladığı canlılık ve parlaklık sayesinde dudak renginiz solgun durmayacaktır. Makyajınıza uygun olmasını istediğiniz kırmızı rujlar birçok tona sahiptir, bu tonlardan seçeceğiniz bir ruj ile gün boyu kendinizi enerjik ve romantik hissedebilirsiniz. Saç renginiz ve göz renginiz rujların da rengini etkilemektedir. İşte bu yüzden saç renginiz çok koyu bir tonda ise, koyu tonlar kullanırken dikkatli olmalısınız. Ayrıca kat kat ruj sürmemeli ve rujunuzu bir kerede dudaklarınıza yedirmeye çalışmalısınız. Bu sayede daha düzgün bir makyajı ortaya çıkartmış olursunuz. Pastel ruj ürün seçenekleri ve renklerini sayfamızdan keşfedebilirsiniz!

 Renkli Rujlar Güzelliğinizi Öne Çıkartıyor

Renkli Rujlar Güzelliğinizi Öne Çıkartıyor

Diş bakımına özen gösterip göstermediğinize göre ruj renginiz de değişebilir. Diş renginizin tonuna göre, eğer düzgün bir diş yapısına sahipseniz ve dişleriniz bembeyaz ise; kırmızı, bordo ve kahverengi ruj renklerini tercih ederek dişlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Eğer dişlerinizden memnun değilseniz ve sarılıklar var ise o zaman açık tonlar kullanarak diş renginizi gizleyebilirsiniz. Güzelliğinize giden yolun iyi bir makyaj ve cilt bakımı olduğunu düşünüyorsanız, cilt tipinizi iyi tanımanız gerekmektedir. Cilt tipiniz kuru ve tahriş olmaya yatkın ise, daha yumuşak dokudaki rujları tercih etmelisiniz. Bu yumuşaklık sayesinde dudaklarınız nemlenir ve görüntüsü güzelleşir. Pembe ruj kullanımı genellikle dudakların pembeliğinin arttırılması veya belirginleştirilmesi için önemli bir araçtır. Pembe rujlar sahip olduğu açık tonlar ve kapalı pembe tonları ile her yüze yakışacak bir görünümü sağlamayı hedefler. Bu rujların kullanımı makyajınızla orantılı olduğu zaman hem doğal hem de çekici görünebileceksiniz. Pastel ruj dikkat çekicilik özelliği ile kadınların kalıcı bir ruj kullanımını sağlar. Marjinal bir karakteriniz varsa veya bu görünüşe sahip olmayı istiyorsanız bordo ruj kullanımı size yardımcı olabilir. Turuncu ruj ve bordo ruj renkli bir kişilik sergilemenizi sağlayacaktır. Siyah ruj tercihen görünümünü sıra dışı bir alana taşımak isteyenler için kullanılır. Siyah rujları siyah kıyafetlerle kullanmak gerekir. Bu sayede kıyafetin rengi ve modeli ortaya çıkacaktır. Dudaklarınız ön plana çıkar ve daha iyi görünmeyi sağlayabilirsiniz. Gül kurusu ruj rengini kullanarak doğada bulunan gül rengini dudağınızla buluşturup doğal bir görüntü sunarsınız. Gül rengi rujlar doğallık katmakta ve güzel bir görünüm sergilemenizde yardımcı olacaktır. Kahverengi ruj genellikle sonbaharda kıyafetlerinizle uyumlu kullanabileceğiniz bir renktir. Sihirli ruj modeli ısı ile renk değiştirir. Kullanımı eğlenceli olan ve farklı renkte aldığınız sihirli rujlar dudaklarınıza renk katar. Rujun ısıyla değişimi sayesinde rengârenk dudaklara sahip olabilirsiniz. Bu ruju teninize göre tercih etmeli ve renklerin tadını çıkartmalısınız.

 Güzelliğine Önem Veren Kadınlara Ruj Önerileri

Güzelliğine Önem Veren Kadınlara Ruj Önerileri

Hiç ruj sürmeyi sevmeyen veya makyaj yapmayan birisi de olsanız, aynaya baktığınız zaman kendinizi güzel görmek istersiniz. Var olan güzelliğinizi öne çıkartmak için tercih edeceğiniz rujlar sizin sadece dudaklarınızı değil, kıyafetinizi de ön plana çıkartır. Yeni ruj kullanmaya başlıyorsanız, öncelikle ten renginizi ve dudak yapınızı göz önünde bulundurmalısınız. Daha sonra rujun markasını ve rengini seçmeye hazırsınız. Dudaklarınızın kıyafetiniz ve makyajınızla uyumlu olmasını sağlayabilir ve daha güzel görünebilirsiniz. Simli ruj genellikle düğün gibi görünüşün oldukça önemsendiği ve makyajın abartılı yapıldığı yerlerde sürüldüğü takdirde ön plana çıkartır. Eğer saçınız ve yüzünüzde simler varsa, dudaklarınızın da simli bir rujla ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Şeffaf ruj doğallıktan yana olan, makyaj yapmayı ve uğraşmayı sevmeyenlerin kurtarıcısıdır. Bu rujlar sayesinde yüzünüzde makyaj yokken de şeffaflık ve saflık elde edebilirsiniz. Turuncu ruj ile uçlarda bir görünüş sergileyerek, kendinizi daha sıra dışı hissedebilirsiniz. Yeşil ruj ve turuncu rujlar kullanarak görünümünüzü farklılaştırabilirsiniz. Renkli kıyafetlerinizle daha canlı bir görünüm sergileyebilirsiniz. Dudak rengi ruj son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen tonlardan olmuştur. Doğal renkteki bir ruj soluk tonda bir dudağa sahip olmanızı engeller. Ayrıca gideceğiniz ortamın sadeliğine de uyum sağlar. Kiremit rengi ruj ile kırmızı renkte bir elbiseyi kombinleyebilirsiniz. Kiremit rengi de sonbaharda kullanıldığı zaman ortaya çıkan renklerdendir. Ayrıca kırmızı elbiselerinizle uyum içerisinde olur. Şeftali rengi ruj içerdiği pigmentlerin açıklığı ve doğallığı sayesinde tercihin yüksek olduğu bir renk olmuştur. Şeftali tonları açık kıyafetlerle kombinlendiği takdirde ortaya çıkan görüntü hoşunuza gidebilir. Sade renkteki rujlar bir iş görüşmesinde veya okula giderken tercih edilir. Kahverengi tonların size nostaljik havası sayesinde kendinizi eskilerdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Kırmızı kıyafetlerinizi uyumlu olarak kahverengi rengi ile kullanabilirsiniz. Sihirli rujlar dışarıdan rengi yeşil gözüken ama sürdükten sonra bekledikçe dudağınıza uyumlu olarak renk değiştiren bir modeldir. Aynı zamanda bu renk kalıcı tonlara sahip olmak isteyenler için de kaçırılmaz bir fırsat olarak görülebilir!

 Bakımlı Dudaklarınızı Kaliteli Rujlarla Ön Plana Çıkartın

Bakımlı Dudaklarınızı Kaliteli Rujlarla Ön Plana Çıkartın

Öncelikle rujunuzun kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Bu kaliteyi sağlamanın önemli sağlığınız için önemlidir. Sağlığınız için kullanacağınız bir ruj, vücudunuzun önemli bir noktası olan ağzınızın iç tarafında sürüldüğü için kimyasalların size zarar verme ihtimali vardır. Kişinin görüntüsü psikolojisini etkiler. Psikolojinizin olumlu anlamda etkilenmesini sağlamak için kendinize yakışan bir tonda ruja sahip olmanız oldukça önemlidir. Farklı renkte ruj renkleri deneyerek kendi güzelliğinizi ön plana çıkartabilir ve daha iyi bir fark görebilirsiniz. Farklı tarzlarda nasıl güzel durabileceğinizin de farkına varabilirsiniz. Farklı ruj renkleri ile ruh halinizi değiştirebilirsiniz. Rujun seçimi ile makyajın da doğru yapılması önemlidir. Makyaj yapılırken yüzünüzü ön plana çıkarıyor ve renklendiriyorsanız rujunuzun rengi daha açık bir tonda olmalıdır. Ama eğer yüzünüz çok soluk görünüyor veya sade bir makyaj tercih ediyorsanız koyu tonda rujlar daha belirgin bir şekilde yüzünüzü ortaya çıkartır. Farklı renk ve tonlara sahip ruj seçenekleri bulunmaktadır. Bu tonun hangisinin size yakışacağı konusunda tereddütleriniz var ise, ruj paleti kullanabilir ve hepsini deneyerek kendinize yakışanı bulabilirsiniz. Ayrıca ruj paletlerinde bir rengin birçok tonu bulunur. Bu kitte bulunan renk tonları alımlı ve bakımlı görünen dudaklara sahip olmanıza yardımcı olur. Kaliteli rujlar gün boyu tazeleme gerektirmediği için, uğraşmanıza gerek kalmadan zamanınızdan tasarruf ederek, uzun süre kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ayrıca kaliteli bir markanın kokusu da rahatsız etmez. Teninizde duruşu da hoşunuza gidebilir. Yaz günleri havanın sıcaklığı sizi boğduğu zaman tercih edeceğiniz rujun kalitesi ve akmaması önemlidir. Ruj markaları gittikçe rujlarda farklı tonlar ve türlerle ortaya çıkmaya devam etmektedir. Bu markalar sahip olduğu renk seçenekleri ile her kullanım alanına uygun rujlar üretmektedir. Ruj fiyatları diğer makyaj malzemelerine bakıldığı zaman oldukça makul, uygun bir fiyata sahiptir. Uygun ruj fiyatları sayesinde bütçenize yük bindirmeden aradığınız ürüne sahip olabilirsiniz. Her kesimden insanların kullandığı bu ürün uygun fiyatlı ve çeşitli marka seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor. Eğer siz de aradığınız ürünü bulduğunuzu düşünüyorsanız, hemen sepetinize ekleyebilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Doğru ruj tercihi sağlamanıza yardımcı olacak çeşitler sizi bekliyor.