Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dudak Parlatıcı & Dolgunlaştırıcı

için 724 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dudak Parlatıcısı ve Dolgunlaştırıcısı

Dudak parlatıcısı dudaklara parlaklık ve az miktarda renk katmak için kullanılan kozmetik bir üründür. Sıvı formda veya uygulaması kolay bir katı formda olabilir. Dudak parlatıcıları tipik olarak parlaktır, ancak parlaklık ile birlikte ışıltılı ve simli metalik bir yüzeye de sahip olabilirler. Sıvı parlak formları katılardan biraz daha fazla parlaklık sağlar. Dudaklara daha kalın bir kozmetik katmanı eklerler. Bazı parlatıcılar aromalı olmakla birlikte renkleri kullanılan ürünün yapısına göre değişmektedir. Dudak dolgunlaştırıcı parlatıcı çeşitleri, dudaklarınızın hacmini artırmak için formüle edilmiştir. Bir dudak dolgunlaştırıcı parlatıcısı tipik olarak dolaşım yoluyla çalışır. Tarçın, zencefil nane, keklik üzümü veya kırmızı biber gibi maddeler içeren bu parlatıcılar, dudaklara kan akışını hızlandırarak hafif şişliğe yol açarak dudakların dolgun gözükmesini sağlar. Daha ince görünen dudakları sadece bir ruj ile dolgun olmasını istiyorsanız, dolgun parlatıcılar herhangi bir makyaj çantasında olması gereken bir üründür. Doğal bir dudak dolgunluğu istiyorsanız bu tam olarak dudak dolgunlaştırıcı bir parlatıcıda bulacağınız bir şeydir. Dolgunlaştırıcı dudak parlatıcıları, cesur kırmızılardan daha ince pembelere kadar bir dizi güzel renkte mevcuttur, ayrıca içinde kahverengi tonlar da vardır. Eğer sade bir görünüm istiyorsanız saydam dudak dolgunlaştırıcılar kullanabilirsiniz. Renkli görünüm isterseniz eğer farklı renklerdeki ürünleri tercih edebileceğiniz gibi saydam dolgunlaştırıcınızı kendi rujunuz ile birlikte de kullanabilirsiniz. Parlatıcılar ve dolgunlaştırıcılar her cilt türüne uyan çeşitlerde ve renklerde mevcuttur. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek dolgunlaştırıcı ve parlatıcı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Dudak Parlatıcısı Çeşitleri

Dudak Parlatıcısı Çeşitleri

Günümüzde dudak parlatıcısı mevcut en yenilikçi ürünlerden biridir. Tüm dünyadaki kadınların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sürekli olarak yeniden keşfedilir ve yeniden formüle edilir. Daha dolgun suratlardan ışıltılı dudaklara kadar, en çok istenen görünüm bir dudak parlatıcısı ile kolayca elde edilebilir. Parlatıcıların rujlardan daha opak olduğu göz önüne alındığında, cilt tonunuzu tamamlayan renkler bulma konusunda daha büyük seçenekler elde edinebilirsiniz. Pembe dudak parlatıcısı özellikle ayrıntılı göz makyajı yapıyorsanız, genel makyaj görünümünüze harika bir ektir. Bu dudak renginin diğer bir avantajı, çok farklı tonlarda gelmesidir. Parlak fuşyadan gerçek bir meyveye kadar bu farklı renk çeşitlerinin tümü, dudak renginiz ne olursa olsun farklı her tonda bulabileceğiniz anlamına gelir. Meyveli dudak parlatıcısı çeşitleri ise her yaştan insan tarafından çokça kullanılır. Hem hoş kokusu hem de tadı nedeniyle herkes için ideal bir üründür. Meyvelere göre renkleri değişiklik göstermektedir. Simli dudak parlatıcısı ise herkesin çantasında mutlaka bulunan bir üründür. Yazın güneş sıcağına dudak parlatıcısının simleri ile adeta ışıldayabilirsiniz. Birçok kullanıcı simli dudak parlatıcılarını rujlarının üstlerine de sürmektedir. Renksiz dudak parlatıcısı modelleri ise hem ruj üstüne sürmek hem de fazla makyajlı görünmek istemediğiniz günler için idealdir. Hem dudaklarınız kuru durmaz hem de çok doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu, 7/24 kullanılabilen bir üründür. İstediğiniz her zaman uygulayabilirsiniz. Çok boyutlu parlaklık ve nem eklemek için en sevdiğiniz ruj veya dudak kalemi üzerine dudak parlatıcısı da uygulayabilirsiniz. Çoğu insan dudak parlatıcısı dudak hattınızın dışına sızma eğiliminde olması nedeniyle sorun yaşayabilir. Bu zorluğu en aza indirmenin harika bir yolu cildinizin doğal tonuna yakın bir dudak parlatıcısı kullanmaktır. Parlatıcınız dudak hattınızın dışına bile taşarsa fark edilmesini önler. Uzun süre kalıcı dudak parlatıcı modelleri ile parlatıcınızın dudağınızda kalma süresini de uzatabilirsiniz. Her renginin mevcut olduğu dudak parlatıcılarını artık kıyafetlerinizle kolaylıkla kombinleyerek kullanabilmeniz mümkündür. Farmasi parlatıcı ve dolgunlaştırıcı ürünlerini inceleyerek bu çeşitlerden hangi parlatıcıyı istiyorsanız satın alabilir ve böylece dudaklarınıza gereken parlaklığı verebilirsiniz.

Dudak Parlatıcıları Formülleri

Dudak Parlatıcıları Formülleri

Dudak parlatıcıları, parlak veya mat, nude veya renkli ve sıvı formda veya krem gibi bir dizi yüzey halinde gelir. Dudakların üzerinde renk olduğunda daha canlı görünebilirler. Dudak dolgunlaştırıcı ruj seçenekleri ile hem dudaklarınızı renklendirebilir hem de dolgun gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürün hem ruj olarak dudağınızı renklendirecek hem de ayrıyeten dudağınızın dolgunlaşmasına yardımcı olacaktır. Mat yüzey, sofistike bir görünüm verir ve görkemli bir renk tonu sergiler. Sadece renk sağlamakla kalmayıp, ışıltı istiyorsanız dudaklarınıza faydalı olacak bir parlaklık sürdüğünüzden emin olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda sağlıklı görünen dudaklar için nem çok önemlidir. Bazı dudak nemlendiricileri on iki saate kadar nemlendirme ve canlandırma sağlayan benzersiz bir formüle sahiptir. Yağlar ve vitaminlerle aşılanan parlatıcılar sadece dudaklara renk vermekle kalmaz, onları yumuşatır ve hava şartlarından dolayı kurumasını engeller. Dudaklarınıza canlı ve renkli dudak parlatıcıları sürmek arkadaşlarınızla buluştuğunuzda veya özel bir gecede dışarı çıktığınızda kalıcı ve tamamlanmış gözükür. Bu parlatıcıların, yumuşak bir kokusu ve birçok rengi vardır. Kremsi formül, dudaklarınızı gün boyunca son derece nemlendirecek ve esnek hissettirecektir. Dudak parlatıcısı kullanmanın en akılda kalıcı avantajı, tek başına, renkli bir dudak kalemi veya en sevdiğiniz rujla kullanabilmenizdir. Dudak parlatıcıları o kadar çok yönlüdür ki makyajsız veya günlük rutin görünümünüzle sürebilir ve hatta dumanlı bir göz makyajıyla bile bir uyum sağlayabilirsiniz. Renkli parlatıcıların bir diğer iyi yönü ise taşırma gibi bir derdinizin olmamasıdır. Hatta su içtiğinizde veya yemek yediğinizde parlatıcınızın çıkıp çıkmadığını dert etmezsiniz. Kolaylıkla yemekten sonra parlatıcınızı tazeleyebilirsiniz. Kalın veya yapışkan formüllerden uzak durmanıza gerek yoktur. Daha kalın formüller, en yüksek yoğunluktaki parlaklığı verebilir ve renkleri muadillerine göre çok daha uzun süre dayanır. Çeşitli dermatologlar tarafından yapılan araştırmalara göre insan cildi nemli tuttuğunuzda daha hızlı iyileşmektedir. Bu nedenle, dudak parlatıcısı kullanmanın faydaları arasında çatlamış dudaklardaki görünür çatlakları kapatarak dudaklarınızın enfeksiyon kapmasını ve diğer enfeksiyon türlerini önlemesini içerir. Her ikisini de aynı anda kullanmak istemiyorsanız dudak parlatıcısı dudak kalemi yerine geçebilir veya en sevdiğiniz rujla birlikte şeffaf dudak parlatıcısı kullanabilirsiniz. Her makyajın harika bir dudak parlatıcısına ihtiyacı vardır. Dudak parlatıcıları her makyaj görünümüne ışıltı katar. Kristal berraklığındaki parlaklığa sahip çeşitler uzun ömürlü görünümler oluşturmak için minik pembe altın parıltılı pullara sahiptir. Bazı modeller yapışmaz formül tatlı bir vanilya kokusuna sahiptir ve yüksek parlaklıkta bir dudağa doğru şekilde katkı sağlamaktadır. Ayrıca yapışmaz özelliği sayesinde saçlarınızın parlatıcınıza yapışma derdin de kurtulmuş olursunuz.

Özel Dolgunlaştırıcı Seçenekleri

Özel Dolgunlaştırıcı Seçenekleri

Dudak dolgunlaştırıcı modeller, dudaklarınızı nemlendirmeye ve dolgunlaştırmaya yardımcı olurken, aynı zamanda bir parlaklık dokunuşu da sağlar. Uçucu yağlar, mısır nanesi yağı ve nar çiçeği özünün eşsiz karışımı, dudaklarınızın uygun bir biçimde dolgunlaşmasını sağlar. Dudak dolgunlaştırma, ince dudaklara hacim kazandıran, giderek daha popüler hale gelen, cerrahi olmayan, yarı kalıcı bir kozmetik prosedürdür. Fakat dudak dolgunlaştırıcılar farklı modüllerde karşınıza çıkabilir. Dudak dolgunlaştırıcı nemlendirici çeşitleri vardır. Bunlar tıpkı normal dudak nemlendiricileri gibidir fakat dolgunlaştırıcı özelliği ile güncellenmiştir. Pigmentli değilse en sevdiğiniz rujunuzu uygulamadan önce kullanılabilirler veya doğal olarak dudakları göstermek için renkli bir dudak dolgunlaştırıcı nemlendiricinizi de sürebilirsiniz. Dokuları dudak parlatıcısına göre daha balmumu ve yağlıdır ayrıca dudaklarınızı nemlendirir ve besler. Dudak dolgunlaştırıcı olarak da çalışan bu nemlendirici, dudaklarınızın her zamankinden daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Dudak dolgunlaştırıcı krem modelleri de mevcuttur. Bu dudak dolgunlaştırıcı çeşidi, ferahlatıcı ve hafif bir his veren parlak, kremsi bir renk üretir. Bazı modellerdeki A ve E vitaminleri, yumuşak ve tatlı dudaklar için kalıcı nem sağlar. Nefis içeceklerden ilham alan çok çeşitli parlatıcılar tonlarda mevcuttur. Rengi güçlendirmek ve parlaklık eklemek için tek başına veya en sevdiğiniz dudak ürününün üzerine sürebilirsiniz. Rujunuz dolgunluk içermiyorsa, şeffaf bir parlak dudak dolgunlaştırıcı ile takip edebilirsiniz. Rujunuzda hiç ışıltı yoksa ve parlaklık ekleyerek dolgunluk kazandırmak istiyorsanız bunlar iyi bir seçenek olabilir. Dudak dolgunlaştırıcı ruj modelleri de mevcuttur. Bunlar aynı anda dudaklara renk vermek ve dolgunlaştırmak görevini yerine getirir. Ruj ve dolgunlaştırıcı karıştırmak veya üst üste sürmek gibi uğraşlar edinmek istemiyorsanız bu modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu modellerin kırmızıdan nüde tonlarına kadar her çeşidi mevcuttur ve dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Parıldayan dudaklar daha büyük görünürken üstüne bu parlatıcıların içinde bulunan dolgunlaştırıcı güç de ekleyerek dudaklarınızı normalden çok daha dolgun hale getirmeniz mümkündür.

Parlatıcı Faydaları

Parlatıcı Faydaları

Dudak parlatıcısı, muhtemelen makyajın ilk adımından bu yana uzun bir yol kat etmiştir. Camsı dudaklar artık inkar edilemez derecede modaya uygun olmakla birlikte herkesin çantasında mutlaka taşıdığı bir ürün haline gelmiştir. Ayrıca, renkli ve yüksek pigmentli dudak parlatıcıları da günümüzde oldukça popülerdir. Ruj, parlatıcı hatta sadece dudak kremi kullanıyor olsanız da, yumuşak dudaklar en doğru makyaj için olması gereken en temel özelliklerden biridir. Son zamanlarda üretilen ve oldukça popüler olan kalıcı dudak parlatıcısı modelleri parlatıcının dudağınızda kalma süresini arttıracak ayrıca gün içinde yediğiniz veya içtiğiniz zamanlarda bile kaybolmama özelliklerini koruyacaktır. Şeffaf dudak parlatıcılar ise hem makyajınıza sade bir görünüm verecek hem de ışığı yansıttığı için dudaklarını olduğundan daha da dolgun gösterecektir. Eğer iddialı ve ışıltılı bir görünüm elde etmek istiyorsan bordo parlatıcılar ile bunu sağlayabilirsin. Çoğu kullanıcının aklına parlatıcı denildiğinde sadece renksiz parlatıcı modelleri geliyor fakat son zamanlarda her rengin bir parlatıcısı üretilmiş vaziyettedir. Bu sayede kıyafetinize göre parlatıcıyı seçerken aynı zamanda dudaklarınıza renk de vermiş olursunuz. Mat rujun üstüne uygulanan parlatıcılar da mevcuttur. Bu şeffaf parlatıcıları dilediğin rujunun üstüne uygulayarak parlak bir ruj elde etmek mümkündür. Dudak parlatıcıların kalınlığını maksimum bir seviyeye çıkarmak için onu dudak kalemi ile uygulamanız tavsiye edilmektedir. Bazı dudak parlatıcıları dudakları nemlendirerek daha pürüzsüz bir hale getirmektedir. Eğer daha pürüzsüz bir dudak istiyorsanız bu modelleri seçmeniz önerilir. Bu sayede hem dudaklarınıza bakım yapmış, hem renk vermiş hem de dolgunluk sağlamış olabilirsiniz. Kremsi yapıdaki dudak parlatıcıları bu yapıları sayesinde dudakta yapışkan his bırakmazlar. Eğer parlatıcıların dudakta bıraktığı yapışkan hissi sevmiyorsanız kremsi yapılardaki parlatıcı kullanabilirsiniz. Yazları güneşin altında oldukça tercih edilen dudak parlatıcıları birçok yapısı ve modeli sayesinde artık dört mevsim kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Makyajınız ne olursa olsun her makyaja uyumlu olan bu parlatıcıların kullanım rahatlığı ve kolaylığı sayesinde günlük hayatınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Erkekler için Dudak Parlatıcısı

Erkekler için Dudak Parlatıcısı

Dudak kremi, yüzün genellikle ihmal edilen bu bölgesine nem ve pürüzsüzlük vermek için kullanılır. Erkeklerin de dudakları en az kadınlar kadar kurur. İyi dudak balsamları, dudakları nemlendiren ve kuruluğun neden olduğu herhangi bir hasarı onarmaya yardımcı olan bileşenler içerir. Dudak kremi pek çok şey için kullanılır, ancak çatlamış dudakları gidermek, her iki cinsiyetten insanların da onu kullanmasının en büyük nedenlerinden biridir. Kış aylarında havadaki nem eksikliğinden veya yaz aylarında güneşe ve sıcağa maruz kalmadan yıl boyunca çatlamış dudaklar oluşabilir. Kuru, pul pul dudaklar için en iyi dudak nemlendiricileri ve parlatıcıları yatıştırıcı maddeler içermelidir. Dudak nemlendiricilerin çoğu mısır nanesi içerir. Mısır nanesi, nane ile aynı özelliklere sahiptir, çünkü tüm o rahatlatıcı mentolü içerir. Erkek dudak parlatıcısı modelleri erkeklere en özel şekilde sunulur. Gerçek şu ki, erkekler de kuru dudaklardan kadınlar kadar etkilenir, bu yüzden erkeklerin dudak parlatıcısı kullanmasından daha normal bir şey yoktur. Dudak parlatıcıları farklı formlarda mevcuttur ve bu formlardan biri de krem formudur. Eğer dudak parlatıcısını krem formunda kullanmak istiyorsunuz bu erkekler için uygun bir seçenek olacaktır. Bununla birlikte, erkeksi bir imajı korumak istiyorsanız çok parlak olmayan bir tür dudak parlatıcısı kremi kullanmak iyi bir fikir olabilir. Özellikle erkekleri düşünülerek yapılmış çok sayıda dudak parlatıcı balsam modelleri vardır. Sağlıklı dudaklar, kendinden emin hissetmenin önemli bir parçasıdır. Hatta bunun için erkeklere özel olarak dudak nemlendiricileri de yapılmıştır. Renk içermezler ve parlaklık vermeden dudaklarınızı korurlar. Bu yüzden rahatlıkla kullanabilir ve dudaklarınızı koruyabilirsiniz. Erkekler gün boyunca dışarı çıkmadan önce dudak balsamı uygulamalıdır. Güneş ışığına maruz bırakmadan önce dudaklarınızın bir miktar korumaya sahip olduğundan emin olmak istemek erkeklerin en doğal hakkıdır. Ayrıca bazı zamanlarda dudak balsamınızı yanınızda taşımak iyi bir fikir olabilir. Genel olarak, ihtiyaç duyduğunuz her an dudak parlatıcısına başvurabilirsiniz. Dudaklarınızın biraz çatlamış olduğunu hissetmeye başlarsanız daha fazla sürebilirsiniz. Dudak parlatıcı fiyatları ve erkeklere özel dudak parlatıcılarını görmek için şimdi Avon parlatıcı ve dolgunlaştırıcı sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.