Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Traktör Lastik

için 974 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Traktör Lastik

Tarla ve yük taşıma işlerinde kullanılan traktörler, kullanıldıkları engebeli arazilerde rahat bir sürüş sağlamak amacıyla büyük lastiklere sahiplerdir ancak bu lastikler özellikleri ile birbirinden ayrılırlar. Yeni bir traktör lastiği almak istiyorsanız, ürün kategorimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Dilerseniz traktör lastiği çeşitleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Traktör Lastik Seçenekleri İhtiyacınıza Göre Şekilleniyorlar

Traktör Lastik Seçenekleri İhtiyacınıza Göre Şekilleniyorlar

Günümüzde tarım alanında yoğun olarak kullanılan motorlu araçlar olarak traktörler, kullanım alanlarına göre farklı yüksekliklerle karşımıza çıkıyorlar. Bu yüksekliği belirlemede önemli rolü ise lastikler üstleniyorlar. Yüksekliğin yanı sıra arazi tipine göre kullanılacak olan traktörün lastiğinin taban genişliği de önem arz ediyor. Bu bağlamda çiftçilerin kendi ürünlerini yetiştirdikleri araziye uygun özelliklere sahip bir traktör lastiğiyle traktörlerini kullanması gerekir. Örneğin alçak meyve ağaçlarını yetiştiren bir çiftçinin, arazide rahat bir şekilde hareket ederek meyve ağaçlarının altında dolaşabilmesi için yanak yüksekliği fazla olmayan bir lastik tercih etmesi beklenir. Bu tip spesifik ihtiyaçlara uygun traktör lastiği modelleri yalnızca ölçüleri açısından değil ayrıca diş derinliği ve diş deseni yönünden de birbirlerinden ayrılırlar. Güçlü tutuş, manevra kabiliyeti ve kontrol performansı gibi unsurları etkileyen bu faktörlere göre de tekerlek seçiminin dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Ürün kategorimizde yer alan traktör lastiği fiyatları, modellerin bu tip özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Hemen kategoriye göz atarak sizin için ideal performans özelliklerine sahip bir seçeneği satın alabilirsiniz.

Traktör Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Traktör Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çeşitli markalar tarafından traktörler için üretilen lastik alternatiflerini incelediğimizde, daha önce de ele aldığımız üzere seçeneklerin ağırlıklı olarak ebatları yönünden birbirlerinden ayrıştığını görüyoruz. Bahçe ve tarlanız için ideal incelikteki lastiği arıyorsanız, kategori içerisinde bulabilirsiniz. İnce traktör lastiği alternatifleri arasında jant çapı 12 inç, kesit oranı 50 olarak belirlenmiş lastikler yer alıyor. Kesit oranları açısından genel olarak bakıldığında ise bu değer 758’e kadar çıkabiliyor. İhtiyacınız olan rahat sürüşü sağlayan esnek yanak formuna sahip lastik çeşitlerini de ürün kategorisi içinde bulabilirsiniz. Diş tasarımında sağlanan derinliklerle ve geniş tabanı ile toprakta yüksek baskı uygulamadan ilerleyebilmenizi sağlayan radyal traktör lastiği seçenekleri de ürün kategorisinde bulunabiliyorlar. Ayrıca özellikle ıslak zeminde hareketliliği kolaylaştıran diş desenine sahip alternatifler, çamur tutma oranını minimize ederek sürüşünüzü kolaylaştırabiliyor. Bu anlamda da kullanım alanınıza uygun lastik seçenekleri arasından seçim yaparak, traktör kullanımı açısından kolaylıklara sahip olabilirsiniz.

Traktör Lastik Alternatiflerini Keşfedin

Traktör Lastik Alternatiflerini Keşfedin

Traktörün kullanım alanı neresi olursa olsun, çok yönlü bir lastiğe sahip olmak bir ayrıcalıktır. Çünkü böylelikle traktörden bir sezon içerisinde çok sayıda alanda istifade edebilmek mümkün olabilir. Doğal olarak genel kullanım amacına hizmet edecek bir lastik edinmek avantajlı olacaktır. Lakin bu lastikleri seçerken de dayanıklı, kullanım fonksiyonları gelişmiş alternatifleri tercih etmek hem uzun vadeli kullanımda fayda sağlar hem de kullanım çeşitliliğini arttırır. Kış dönemi için de lastik seçerken, tercih ayrımına gitmek gerekir. Çünkü traktör kar lastiği modelleri, genel kullanıma uygun lastiklerden farklı diş derinliği ve yüksekliğiyle piyasada yer alır. Bu lastikler, kar ve buzun etkili olduğu arazilerde traktör kullanımını kolaylaştırmakla beraber kayma riskini azaltır; manevra performansını arttırırlar. Daha önce de ifade ettiğimiz üzere tercih edilecek olan ürünün ebatları ve özellikleri değiştikçe traktör lastiği fiyatları da değişkenlik göstermekte. Siz ürün kategorisini inceleyerek kendi ihtiyacınıza uygun bir traktör lastiği alternatifini, bütçenize uygun seçenekleri değerlendirerek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Traktör lastiklerinin yanı sıra diğer araçlarda kullanabileceğiniz lastik çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Lastik & Jant kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anlaş (15)
BKT (36)
Goodyear (7)
Lassa (16)
Mitas (1)
Petlas (117)
Starmaxx (1)
Tatko (1)
Taurus (1)
Özka (496)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant Çapı

(122)
(91)
(76)
(64)
(53)
(44)
(27)
(26)
(16)
(10)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(52)
(35)
(30)
(29)
(29)
(28)
(27)
(26)
(23)
(21)
(20)
(19)
(18)
(17)
(16)
(14)
(12)
(12)
(12)
(8)
(8)
(6)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(90)
(83)
(83)
(25)
(23)
(20)
(20)
(18)
(11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(71)
ve üzeri (84)
ve üzeri (91)
ve üzeri (91)
ve üzeri (98)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL