Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Forklift Lastik

için 330 sonuç bulundu.

Forklift Lastik

İstifleme araçları olarak özellikle depo ve toptan satış yapan marketlerde yoğun olarak kullanılan forkliftlerin lastikleri, kullanış performansı açısından önemli parçalardır. Kullanım alanınızda güvenli ve tasarruflu standartlara sahip bir forklift lastiği edinmek için ürün kategorimizi inceleyerek alternatifleri görebilirsiniz. Dilerseniz forklift lastik çeşitleri arasından beğendiğiniz bir modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Forklift Lastik Alternatiflerini İnceleyin

Forklift Lastik Alternatiflerini İnceleyin

Trafik içerisinde kullanılan otomobiller, motosikletler ve kamyonetlerden farklı olarak forkliftler iş alanlarında kullanılan özel araçlardır. İstiflenecek olan eşyaları taşıma ve kaldırarak yerleştirme işlerini gerçekleştiren forkliftler kullanıldıkları alanlarda büyük ölçüde enerji ve zaman tasarrufu yaratırlar. Ancak forkliftin kullanımında verimliliği arttırmak ve emniyetli bir kullanım için doğru lastiğin seçilmesi gerekir. Forkliftler için uygun olan lastiklere yakından bakıldığında, modellerin farklı ebatlarda olduğu görülür. Forklift lastik ebatları yanak kalınlığı ve genişlik ölçüleri ile belirlenerek kullanıcılara sunulur. Ayrıca sahip olunan aracın jant ölçüsü de lastik seçiminde rol oynar. Dahası bu özel taşıma ve kaldırma araçları için piyasaya sürülen lastiklerde tıpkı otomobillerde olduğu gibi yaz, kış ve arazi şartlarına özel olarak uyarlanmış özellikler gözetilir. Siz kendi forkliftiniz ve kullanım ortamınız için uygun olan bir lastik için ürün kategorimizi inceleyerek alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Farklı düzeylerdeki forklift lastik fiyatları ve modellerin özellikleri ile ilgili bilgi edinerek dilerseniz beğendiğiniz alternatifi hemen satın alabilirsiniz.

Forklift Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Forklift Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Belirttiğimiz üzere forkliftler her ne kadar trafikte karşılaştığımız motorlu taşıtlardan farklı olsalar da kullanım alanlarına göre tıpkı diğer motorlu taşıtlarda olduğu gibi özgün lastiklerle kullanılırlar. Çok sayıda farklı marka tarafından piyasaya sürülen forklift lastikleri yanak kalınlıkları açısından incelendiğinde 20 cm ile 80 cm arasında değişen ölçülerde alternatiflerin bulunduğu görülüyor. Lastiklerde yanak kalınlığı arttıkça yol tutuşu artar ve frenleme daha rahat bir şekilde gerçekleşir. Ancak kalınlığın artışı ayrıca yakıt tüketimini de arttırır. Bu nedenle yanak kalınlığına göre lastik seçerken, kendi kullanım ortamınızın yol durumunu dikkate alarak seçim yapmanız gerekir. Forkliftiniz için ürün kategorimizde havalı ve dolgu özellikli lastikleri de bulabilirsiniz. Havalı forklift lastiği geleneksel lastik türü olup, hava pompası ile şişirilerek kullanılır. Öte yandan dolgu özellikli seçenekler ise patlamayan forklift lastiği olarak bilinen içinde hava yerine kauçuk malzeme bulunan lastiklerdir. Modellerin havalı ya da dolgu olması doğal olarak fiyatlar üzerinde de etkili olmakta ve çoğunlukla dolgu lastik modelleri havalı alternatiflere kıyasla daha yüksek fiyatla piyasada yer almaktadır.

Forklift Lastik Seçiminizi Yapın

Forklift Lastik Seçiminizi Yapın

İş ortamınızda kullandığınız forkliftinizin performansını arttırmak, yakıt tasarrufu elde etmek ve emniyetli kullanım standartları yaratmak için lastik seçimi oldukça önemli. Düz ve kuru ortamlarda forklift kullanımı için tercih edilecek olan lastiklerle, engebeli ve ıslak ortamlar için tercih edilmesi gereken lastiklerin birbirinden farklı olduğunu bilerek ürün araştırmasına başlayabilirsiniz. Forklift jant lastik ürünlerini seçerken bu nedenle genişlik faktörünü göz önünde bulundurmanız önerilir. Ürün kategorimizde 115 mm ile 405 mm arasında değişen genişliklerde forklift lastikleri bulunuyor. Genişlik arttıkça kuru ortamlarda yol tutuşunun arttığı düşünüldüğünde eğer siz forkliftinizi bir fabrika ya da büyük market ortamında kullanıyorsanız bu durumda genişliği fazla olan lastikler arasından seçim yapabilirsiniz. Pek tabii lastiğin genişledikçe yakıt tüketimini de arttırdığının altını çizmek gerek. Oldukça geniş bir ürün yelpazesinin sunulduğu ürün kategorimizde, farklı markaların piyasaya sundukları ürün alternatiflerini bulabilirsiniz. Forklift lastiği fiyatları ve özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi inceledikten sonra isterseniz ihtiyacınız olan bir ürünü hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm araçlar için kullanabileceğiniz lastik çeşitlerini incelemek isterseniz Lastik & Jant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Jant Çapı

(55)
(36)
(28)
(19)
(16)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Addo (3)
Billas (6)
BKT (10)
Ceat (1)
Ecomaster (2)
ERC (17)
Hamilton (2)
Michelin (1)
Petlas (12)
Rodaco (7)
Solideal (49)
Özka (31)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(21)
(16)
(15)
(13)
(12)
(9)
(7)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(17)
(15)
(9)
(8)
(7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL